Dodaj do ulubionych

Czyżby Ptasiek potraktował serio

05.04.11, 19:15
... tą debilną sondę? Wszystkie wątki przejrzałem nie dowierzając, ale nic, nie ma skrzydlatego stwora. Jak tak dalej pójdzie, to tylko Empi tu zostanie ;-)))

--
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by. /Oscar Wilde/
*
Je Vous aime et... je vous aime, Gitanes
Obserwuj wątek
        • wampir-wampir Re: do aaa 05.04.11, 20:43
          Małgosia to już w ogóle rzadko bywa na necie. Czuję się zaniedbywany i mogę znów wpaść w szpony Szanownej Pani. Kto mnie wtedy obroni?

;-)))
          --
          Och, nigdy nie wątp w człeka prawego i szlachetnego. Taki zawsze coś spieprzy. Oczywiście wszystko w imię większego dobra. /Simon Becket/
          *
          Jeśli DEPRESJA to w cafe pod szczurem
            • wampir-wampir Re: Ech wampirze:) 05.04.11, 21:00
              No właśnie sęk w tym, że traci i to dosłownie, a ja się później muszę mordować na forum, by wrócić na rozkosznie złą drogą, co z nieocenionym wsparciem Małgosi udawało mi jak dotąd, a teraz trochę się boję ;-)))
              --
              pl.youtube.com/watch?v=JuSZEBuDUC4
              *
              www.youtube.com/watch?v=gH203JWfAy0&NR=1
                • wampir-wampir Re: Ech wampirze:) 05.04.11, 21:11
                  No jeśli o ścisłość chodzi, to mam go od tak dawna, że już przywykłem i dłuższe okresy spokoju - jak ten ostatnio - traktuję jak ciszę przed burzą, ale może niepotrzebnie się martwię :-)))
                  --
                  Hipokryzja jest wstydliwością łajdaka. /Demostenes/
                  *
                  Je habite a Saint Germain de Pres et chaque soir je ai rendez-vous avec Quelquen...
        • _aaa_ Re: do aaa 05.04.11, 21:36
          syrena.z.glebin napisała:

> aaa, na czecie to Ty bywasz?

Nieczęsto. A co potrzeba?

ps. wampir, ja w necie siedzę non stop, ino zadko daję o tym swiadectwo.
          Wiesz, to jak z BogiemOjcem:)))
          • wampir-wampir Re: do aaa 05.04.11, 21:39
            _aaa_ napisała:

> ps. wampir, ja w necie siedzę non stop, ino zadko daję o tym swiadectwo.
            > Wiesz, to jak z BogiemOjcem:)))

O, to dobrze, ale tu Cię prawie nie ma. Zastrzeżenia zgłaszam :-)))

--
            Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by. /Oscar Wilde/
            *
            • _aaa_ Re: do aaa 05.04.11, 21:40
              wampir-wampir napisał:
              >
              > O, to dobrze, ale tu Cię prawie nie ma. Zastrzeżenia zgłaszam :-)))
              >

A teraz to niby gdzie ja jestem????
              Za plecami osobisty monszszsz, a ja pisze na forum zamiast pic wino urodzinowe.
              Ty to czujesz???:)))
              • wampir-wampir Re: do aaa 05.04.11, 21:51
                _aaa_ napisała:

> Za plecami osobisty monszszsz, a ja pisze na forum zamiast pic wino urodzinowe.
                > Ty to czujesz???:)))

Urodzinowe??? To wszystkiego naj Baranku :-)))

--
                *
                • syrena.z.glebin Re: do aaa 05.04.11, 21:58
                  wampir-wampir napisał:

> _aaa_ napisała:
                  >
                  > > Za plecami osobisty monszszsz, a ja pisze na forum zamiast pic wino urodz
                  > inowe.
                  > > Ty to czujesz???:)))
                  >
                  > Urodzinowe??? To wszystkiego naj Baranku :-)))
                  >
                  Dołączam do zyczeń!! Wszelkiej pomyślności _aaa_!...obyś spotkała złotą rybkę:)))))
                  • _aaa_ Re: do aaa 05.04.11, 23:11

> >
                    > Dołączam do zyczeń!! Wszelkiej pomyślności _aaa_!...obyś spotkała złotą rybkę:)
                    > ))))

Dzięki syreno, ale co do goldenka płetwiastego...obym jej juz nigdy nie spotkała.
                    • wampir-wampir Re: do aaa 05.04.11, 23:16
                      _aaa_ napisała:

> Dzięki syreno, ale co do goldenka płetwiastego...obym jej juz nigdy nie spotkał
                      > a.

A karpia na wigilę zjadłaś? Bo taki zapomniany w wannie lubi się po czasie w złotą rybkę zmienić i spełnić trzy najgłupsze życzenia. Ale pewnie zjadłaś...

--
                      *
                      • syrena.z.glebin Re: do aaa 05.04.11, 23:22
                        wampir-wampir napisał:

> _aaa_ napisała:
                        >
                        > > Dzięki syreno, ale co do goldenka płetwiastego...obym jej juz nigdy nie s
                        > potkał
                        > > a.
                        >
                        > A karpia na wigilę zjadłaś? Bo taki zapomniany w wannie lubi się po czasie w zł
                        > otą rybkę zmienić i spełnić trzy najgłupsze życzenia. Ale pewnie zjadłaś...
                        >
                        chciałabym jakiegos karpika chociaz na jedno głupie życzonko...złapać:PPPP
                        • wampir-wampir Re: do aaa 05.04.11, 23:31

> chciałabym jakiegos karpika chociaz na jedno głupie życzonko...złapać:PPPP

A na jakie? Może mnie się uda, po co zaraz ryba ;-)))

--
                          Och, nigdy nie wątp w człeka prawego i szlachetnego. Taki zawsze coś spieprzy. Oczywiście wszystko w imię większego dobra. /Simon Becket/
                          *
                          Jeśli DEPRESJA to w cafe pod szczurem
                          • syrena.z.glebin Re: do aaa 05.04.11, 23:37
                            wampir-wampir napisał:

> syrena.z.glebin napisała:
                            >
                            > > chciałabym jakiegos karpika chociaz na jedno głupie życzonko...złapać:PPP
                            > P
                            >
                            > A na jakie? Może mnie się uda, po co zaraz ryba ;
                            Och! wampirze, pozostaje mi zaledwie westchnąć...niestety:))))
                            Dobrej nocy i udanych łowow:)*
    • empi Re: Czyżby Ptasiek potraktował serio 05.04.11, 21:11
      To ja tak mu napukałem w sondzie i od razu się przyznałem, tak na wszelki wypadek, by się swoją ewentualną porażką nie zdeprymował :)
      Jak tak dalej pójdzie, to tylko Empi tu zostanie ;-)))
      Na forum to jak z ptaszkami, przylatują, odlatują i wszystkie jakieś takie podobne do siebie :). Nigdy nie wiadomo czy to ten sam co wczoraj odwiedza dziasiaj lub jutrzjszy to nowicjusz.Tylko ja ten sam :)
      pzdr.
      --
      Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
      Jan Czarny
        • qqbek Re: Czyżby Ptasiek potraktował serio 05.04.11, 21:18
          wampir-wampir napisał:

> Dobrze, że trafia się czasem coś stałego na świecie, a na forum zawsze Empi :-)
          > ))

Ano... właśnie sprawdziłem swoje dane rejestracyjne... 14 października 2004... gdzie mi tam do wampirka... do empiego nawet nie śmiem się porównywać.
          Ale ptasiek tak jak fruwa i przelatuje... tak czasami bywa i na innych forach... ostatnio ustrzeliłem go na forum "Mężczyzna" pod dawno nieużywanym na "Lublin" nickiem :)
          --
          Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
          • wampir-wampir Re: Czyżby Ptasiek potraktował serio 05.04.11, 21:30
            Ja dziś nawet zajrzałem na jego słynne forum, ale ino wiatr tam hula. Może go złowił jakiś ornitolog i więzi?
            --
            *
            • qqbek Re: Czyżby Ptasiek potraktował serio 05.04.11, 21:43
              wampir-wampir napisał:

> Ja dziś nawet zajrzałem na jego słynne forum, ale ino wiatr tam hula. Może go z
              > łowił jakiś ornitolog i więzi?

Gorzej (przynajmniej dla folkloru naszego forum) jeśli to była ornitolożka... i go wzięła była i zaobrączkowała (choć w jego wypadku ryzyko oceniałbym na skrajnie niskie;).
              --
              Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka