Dodaj do ulubionych

oferta dla malych dzieci

17.06.11, 13:51
Witajcie, na przelomie lipca i serpnia spedze kilka tygodni w Lublinie. Poradzcie co moge robic z 2,5 letnia coreczka poza placem zabaw itp. Interesuje mnie wszystko lacznie z prywatnym przedzszkolem, zalezy mi, aby mala spedzala jak najwiecej czasu z rowiesnikami. Nie bylo mnie w Lublinie juz kilka lat i zakladam, ze oferta troche sie zmienila od czasow mojego dziecinstwa :) Z gory dziekuje.
Edytor zaawansowany
  • efad4d 17.06.11, 14:34
    www.mmzamosc.pl/artykul/park-jurajski-w-krasnobrodzie-juz-dziala-jest-17-dinozaurow-bedzie-wiecej-357022.html
    troche za lublinem ale powinno sie spodobac
    --
    ochrona środowiska w Lublinie
  • wariamiktoria 19.06.11, 00:37
    Za chwilę ruszy strona www.kolorykultury.pl/ ale już dziś wiadomo o pierwszej imprezie z ich cyklu podushkowiec.blox.pl/2011/06/Wilkie-otwarcie-cyklu-KOLOR-KULTURY.html będą tam robione rzeczy między innymi z mojego bloga lucyferkiem.blogspot.com/
    Poza tym baseny nad zalewem i place zabaw, nowy basen UP na Głębokiej. Fajny plac zabaw w wąwozie przy Jana Pawła, nawet stanowiska do grillowania. Bardzo dużo różnych wydarzeń kulturalnych (festiwal kuglarzy, koncerty), skansen i ogród botaniczny.
    Kilka rzeczy, które mam w zakładce Lublin dla dzieci:
    www.arizonalublin.pl/?s=5
    www.kids-club.com.pl/
    www.aktywnirodzice.org/index.php
    --
    czasem przecinek mi się nie włącza ale mam dość wymieniania klawiatury, Lucyferek inspiruje
  • aktywnedziecinstwo 30.11.11, 15:01
    Twoje dziecko się nudzi?
    Potrzebuje dodatkowych zajęć, podczas których będzie mogło się rozwijać?
    Chcesz mu zapewnić niebanalną rozrywkę połączoną z nauką?
    Ta oferta jest dla Ciebie i Twojego dziecka!
    Codziennie, o dogodnie ustalonej porze przyjadę do Waszego domu i zorganizuję dla Waszego dziecka:
    • Kreatywne zajęcia wspomagające rozwój Waszego dziecka.
    • Profilaktyczne zajęcia logopedyczne
    • Zabawy urodzinowe, imieninowe i inne
    • Wyjścia do kina, muzeów, teatru
    • Zabawy integracyjne, choinkowe, karnawałowe i inne
    • Gry i zabawy dla dzieci podczas uroczystości rodzinnych
    • Bajkoterapię
    • Wszelkie inne zajęcia:)
    Uwaga! Istnieje także możliwość wypożyczenia sprzętu multimedialnego - projektor oraz duży ekran projekcyjny (a w razie potrzeby również komputer) :)
    www.aktywnedziecinstwo.pl
    aktywne_dziecinstwo@wp.pl
    tel.:889426887

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka