Dodaj do ulubionych

Rehabilitant(kręgosłup)-kogo polecacie w Lublinie?

IP: *.dynamic.chello.pl 25.02.12, 21:04
Witam.
Od zawsze, odkąd pamiętam, miałem problemy z kręgosłupem. Na początku małe(wydawało się nie znaczące), ale niestety przez nieodpowiednie podejście/ćwiczenia obecnie problemy te urosły do tego stopnia, że mam kłopot z dłuższym siedzeniem, z zasypianiem , uprawianiem sportu, ogólnie ból przeszkadza w codziennych czynnościach. No i wygląd sylwetki sporo się pogorszył. Od jakiś 2 lat kiedy to dolegliwości się nasiliły (obecnie mam 24 lata) bezskutecznie szukam rozwiązania tych problemów. Chodzę od ortopedy do ortopedy, lecz bez pozytywnego rezultatu. Odwiedziłem wielu specjalistów lecz żaden nie pomógł na tyle bym mógł powiedzieć o poprawie swojego zdrowia; niestety wręcz przeciwnie - pomimo ćwiczeń, uczęszczania na basen, itp. skrzywienie kręgosłupa się pogłębiło (np. kifoza o ponad 20 stopni :( ) i bule się nasiliły (teraz boli nie incydentalnie lecz cały czas ) .
W związku z tym mam pytanie - do kogo udać się w Lublinie z takimi dolegliwościami? jakiego REHABILITANTA polecacie?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: dr Zaborek IP: *.nplay.net.pl 26.02.12, 20:24
    Przyjmuje prywatnie w Sanitasie. Byłam u niego akurat z innym problemem, ale pod drzwiami ogromna kolejka pacjentów z problemami z kręgosłupem i go bardzo chwalono.
    Może u niego spróbujesz?
  • Gość: Kam IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.12, 20:40
    Dziękuje za odpowiedź.
    Szukałem w internecie opinii o rehabilitantach z Lublina i właśnie o dr Zaborku wypowiadano się wyłącznie pozytywnie. Jedyny mankament to to, że podobno ma mało czasu dla pacjentów i długo się do niego czeka na wizyty ale to może właśnie przez to , że ma dużo pacjentów.
    Tobie pomógł z Twoimi problemem?
  • Gość: Gość IP: *.nplay.net.pl 28.02.12, 08:59
    Mój problem w porównaniu z Twoim był banalny i banalne było rozwiązanie. Ale jakoś nikt z lekarzy u których byłam wcześniej, na to nie wpadł:) A doktor Zaborek tak.
    Czekałam pod drzwiami na wizytę u doktora w tłumie ludzi, wizyty może i faktycznie nie najdłuższe, ale wszyscy którzy wychodzili nie narzekali na brak zainteresowania ze strony lekarza czy pośpiech. Ja też nie. Zostałam dokładnie obejrzana, pokierowana na rehabilitację + wskazówki co dalej robić.
    Na Twoim miejscu zaryzykowałabym wizytę:)
  • Gość: :) IP: *.home.aster.pl 28.02.12, 15:48
    Zaproponuję alternatywę naszych doktorów.
    Raz w miesiącu na ok. 2 tygodnie bywa w Lublinie
    człowiek z Ukrainy zajmujący się takimi problemami jak Twój.
    Kolejki ma potworne, ale zawsze jakies miejsce sie znajdzie.
    Nie mam w tej chwili aktualnego telefonu do gościa,
    ale może ktos sie tu znajdzie, albo popytaj
    po znajomych o Valerego GaVryluka i namiary na niego.
    Z czystym sumieniem mogę go polecić.
    Całościowo Cie przejrzy i podreperuje:)
  • Gość: Kam IP: *.dynamic.chello.pl 28.02.12, 19:17
    Na chwilę obecną wybieram się właśnie do dr Zaborka. Rehabilitant z tego co czytam i słyszę chwalony i polecany, więc postanowiłem teraz sam te opinie zweryfikować:)
    Co do poleconego Valerego GaVryluka... niestety nie znalazłem nigdzie namiarów/ miejsca gdzie przyjmuje . Jeśli ktoś dysponuje taką wiedzą i będzie skłonny napisać gdzie można Go zastać lub jakiś kontakt podać, czy jakieś inne informacje to bd wdzięczny:)
  • _aaa_ 29.02.12, 13:31
    Podaj swojego emaila to Ci wysle namiary na człowieka.
  • Gość: Kam IP: *.dynamic.chello.pl 29.02.12, 19:59
    Dziękuję za zainteresowanie i chęć pomocy, ale jeśli możesz podać tu na forum namiary to będę bardzo wdzięczny i pewnie nie tylko ja ale ludzie o podobnych problemach również ;) Niestety nie podaje swojego maila na publicznych forach. Mam nadzieję, że możesz udostępnić namiary?:)
  • _aaa_ 29.02.12, 21:22
    Z podobnych co Twoje powodów nie wypada bym pisała publicznie czyjś nr telefonu.
    Jesli jesteś zainteresowany to napisz na mój adres gazetowy:)
  • Gość: m IP: *.dynamic.chello.pl 26.03.12, 21:09
    Zaborek jest ok, ale polecam Mirosława Chadaja na Chodźki 3/3 ( chyba)- jest szyld. Trafiłam do niego od neurochirurgów i uratował mnie przed powrotem do nich
  • Gość: Anka IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.12, 16:58

Polecam rehabilitanta Chadaja, uratował mnie przed operacją kręgosłupa szyjnego. Zwiedziłam wielu lekarzy i każdy wysyłał mnie na operację. To było 10 lat temu. Od tamtej pory normalnie funkcjonuję i pracuję. Raz lub dwa razy do roku pojawiam się u pana Chadaja do lekkiej "naprawy", od lat wykonuję codziennie jedno ćwiczenie, które mi zalecił i wszystko jest ok.
    A co do pana Zaborka to zaliczyłam u niego jedną wizytę. Akurat kolejki nie było, więc powinien mieć dla mnie czas, a byłam u niego dosłownie 4 minuty. Czekałam 1,5 miesiąca. Zrobił wywiad /za dużo powiedziane, zadał jedno pytanie "z czym przyszłam"/, nawet mnie nie obejrzał, przepisał zabiegi i koniec. Kpina nie wizyta. A poszłam z ciekawości, bo skoro tak go wszyscy chwalą.
  • Gość: antek IP: *.dynamic.chello.pl 03.02.14, 10:57
    ja polecam mgr Jarosława Muzykowskiego , zajmuje sie głownie problemami kręgosłupa i bioder,jako jedyny poświęcił mi odpowiednią ilość czasu na zbadanie i dopiero potem zaproponował leczenie.wizyty czasem bolesne ,ale efekt niesamowity.Prowadzi swój gabinet na skłodowskiej w Lublinie ,nazywa się Center-fiz.pozdrawiam
  • emperior 16.08.19, 20:01
    witam, odświeżam temat gdyż bardzo potrzebuję dobrego i sprawdzonego (a nie reklamującego się) fizjoterapuety z doświadczeniem w bólach kręgosłupa - mam problem z częstymi bólami typu lumbago w odcisku lędźwiowym, w okolicach więzadeł. Tylko błagam, bez autoreklamy, nie da się tego czytać u tych fizjoterapeutów z 50-100 ozytywami na znany lekarz. Z góry bardzo dziękuję! Kogo bolało, ten wie jak bardzo taka pomoc się liczy:-)
    Pozdrwiam B.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka