Dodaj do ulubionych

Chcą zamknąć most na Wiśle. Zwołano sztab kryzy...

13.09.12, 14:26
wójt niech robi chodniki, po co komu most? ważne że chodnik na wsi, gdzie wrony zawracają dla emerytowanych koleżanek po fachu zrobi. a ci co pracują niech jeżdżą na rolkach albo rowerem lub niech dokładają codziennie 10 kilometrów bo co to. toż to nie wójta pieniądze.

każdy z mieszkańców powinien fakturę za paliwo wysłać do wójta, niech wójt mu oddaje za ponad normatywny przebieg. ciekawe co byłoby tańsze. remont mostu za 7 milionów czy faktury na 100-200 zł miesiecznie od 10 tysiecy osób. przez zimę chyba na remont by się uzbierało.
Edytor zaawansowany
 • zwykly_balwan 13.09.12, 18:20
  Straż miejska to wypada z kanciapy i wali mandaty jak ktoś przyjedzie na imprezę do Chemika, tak ja postawi samochód (inna rejestracja) jednym kołem na trawniku (błocie) i mandat jak spytałem czego nie wlepili tym co stoją na miejscu dla inwalidy albo na w miejscach wyłączonych pod samym chemikiem dla straży, to się odwrócili na pięcie. A panowie strażnicy i policjanci mają stać na moście i pilnować ponad tonażowych samochodów po co jeszcze się by przeziębili a normę wyrobi pod koniec miesiącami na pijanych rowerzystach itp..

  Mówić to krótko to miasto, do burdel i zepsute do szpiku kości zaczynaj od urzędów, instytuty po szpital kończąc na Z.A. Puławy to jedno wielkie kumoterstwo i nepotyzm są ludzie skazani na sukces i ci bez znajomości na pewno znają pracę albo zrobią powiedzmy doktorat (to nie ta kasta), dziwimy się że chcą to zaorać te hermetyczne środowiska ja już nie,bo tylko głąb głąba popiera.

  A z mostem to nie ma co się dziwić zaczynają się kapania wyborcza, i polecą na pewno głowy naszych obecnych włodarzy, młode pokolenie może dojdzie do władzy, bo dziadki będą budować filharmonie i inne pierdoły aby mafia mogła zarobić przy budowie i się bawić potem w marine itd., bo normalnych ludzi nie stać nawet na kino i właśnie chyba go zamkną albo wyburzą no bo poco on.
 • Gość: Puławszczyzna IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.12, 19:14
  a także Prezydent Radomia powinni zażądać wyjaśnień na jakiej podstawie chciała Inspektor PINB w Puławach sparaliżować komunikacyjnie Puławszcyznę i Ziemię Radomską
 • Gość: maxx IP: 173.233.198.* 13.09.12, 19:51
  Jedno (retoryczne nieco) pytanie... A jezeli nastapi zawalenie (czy tez uszkodzenie) mostu, to kto wtedy bedzie uznany za odpowiedzialnego(-a)?
 • Gość: bosman IP: *.centertel.pl 13.09.12, 20:34
  ten most to się w końcu wali czy nie? Albo pani jest niedouczona albo sterowana.
 • Gość: Puławszczyzna IP: *.dynamic.chello.pl 13.09.12, 22:59
  www.um.pulawy.pl/artykul/5393_4116.html
  Komunikat Prezydenta Miasta Puławy w sprawie Mostu im. Prezydenta Ignacego Mościckiego


  W nawiązaniu do doniesień medialnych o zamknięciu Mostu im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Puławach, informujemy mieszkańców Puław i gmin ościennych, iż dziś, tj. 13 września 2012 r. o godz. 8.13 do Urzędu Miasta Puławy została doręczona decyzja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Puławach z 11 września 2012 r. nakazująca remont mostu i zakazująca jego użytkowania. Niniejszej decyzji został nadany rygor natychmiastowej wykonalności.

  Skan decyzji Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

  Decyzja wydana została po przeprowadzeniu przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Puławach postępowania administracyjnego, w tym oględzin mostu w dniu 5 września 2012 r.

  Skan protokołu z oględzin - str. 1

  Skan protokołu z oględzin - str. 2

  Zarząd Dróg Miejskich w Puławach jako zarządca mostu informuje, że na jego zlecenie zostały wykonane wszystkie przewidziane prawem przeglądy okresowe, czyli pięcioletni (ostatni z 2011 r.) oraz roczny (z 31 sierpnia 2012 r.), z których nie wynika potrzeba tak rygorystycznych działań.

  Skan pięcioletniego

  Skan rocznego

  Obecnie trwają prace zespołu Prezydenta Miasta Puławy nad stroną techniczną i prawną wydanej decyzji. O godzinie 13.00 w sali pompejańskiej Starostwa Powiatowego odbędzie się spotkanie, którego celem będzie omówienie zaistniałej sytuacji. O jego wynikach zostaną Państwo poinformowani.
  Wyświetleń 856 Dodane przez Magdalena Zarychta dnia 2012-09-13 11:31:10

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka