Dodaj do ulubionych

czarna mafia coraz bardziej bezczelna!

02.01.13, 19:27
Flaszka-Głódź domaga się spotkania z KRRiTV w sprawie radyja ojca malwersanta. Bezczelny, straszy "niepokojami społecznym". Ciekawe, do czego jeszcze katabasy są zdolni?
--
Na świecie sa tacy idioci, że pojawiają się wątpliwości, co do naturalnej genezy ich tępoty. Oni na pewno muszą gdzieś tego się uczyć.
Obserwuj wątek
  • Gość: bosman ktoś zaprzeczy? IP: *.dynamic.lte.plus.pl 02.01.13, 22:07
   "Książęta Kościoła, oderwani od rzeczywistości, otoczeni przepychem, rozbestwieni bezkarnością, łżą, że Kościół jest biedny".
   "Dla biskupów bieda to utrzymanie się za 3700 zł miesięcznie na osobę, a raczej na sutannę. Nie chcą wiedzieć, że polskie ubóstwo to dochody poniżej 350 zł miesięcznie na osobę. Trudniej byłoby im wtedy wyrywać wdowi grosz"
   "KRRiTV wykazuje dużą łaskawość, że do tej pory nie cofnęła koncesji Radiu Maryja. Przyznanie TV Trwam miejsca na multipleksie byłoby skandalem. (...)Do kłamstwa oświęcimskiego i smoleńskiego dołączyło toruńskie. Równie obrzydliwe" - podsumowuje Senyszyn
   • Gość: aneta wyjątkowa obłuda Senyszyn IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.13, 20:24
    Jeśli ta tandetna pani nie pobiera i nigdy nie pobierała diety, to zwracam honor. Jeśli natomiast smaruje takie teksty, wyciągając jednocześnie łapę po ludzką kasę to jest to skończona hipokryzja. Swoją drogą dałaby już spokój z tą socjalistyczną propagandą, bo napuszczanie ludzi na siebie to jest własnie ten styl. Pani Senyszyn należałoby też przypomnieć na czyim "garnuszku" są członkowie KRRiTV, bo zdaje się, że sama odleciała od rzeczywistości, otoczona przepychem, rozbestwiona bezkarnością...
    • tajnos.agentos Re: wyjątkowa obłuda Senyszyn 03.01.13, 20:42
     Gość portalu: aneta napisał(a):

     > Jeśli ta tandetna pani nie pobiera i nigdy nie pobierała diety, to zwracam hono
     > r. Jeśli natomiast smaruje takie teksty, wyciągając jednocześnie łapę po ludzką
     > kasę to jest to skończona hipokryzja. Swoją drogą dałaby już spokój z tą socja
     > listyczną propagandą, bo napuszczanie ludzi na siebie to jest własnie ten styl.
     > Pani Senyszyn należałoby też przypomnieć na czyim "garnuszku" są członkowie KR
     > RiTV, bo zdaje się, że sama odleciała od rzeczywistości, otoczona przepychem, r
     > ozbestwiona bezkarnością...

     Ja to sobie skopiuję, zapiszę i wkleję, gdy coś "inteligentnego inaczej" powie jakaś Masłowska albo coś w tym rodzaju.:)))
     --
     Gdy milczą politycy, zaczynają rozmawiać narody...
     • Gość: aneta Re: wyjątkowa obłuda Senyszyn??? IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.13, 11:33
      Czy wy tu za pieniądze piszecie i dlatego doszukujecie się jakiś dziwnych powiązań, czy korzystania z wielu adresów IP?
      W związku z tym, że jak widać wzbudzam spore zainteresowanie, wyjaśniam, że aneta to po prostu Aneta i nie mam nic wspólnego ani z jakąkolwiek partią polityczną ani z politykami. Występuję tylko i wyłącznie jednoosobowo. I jak widać po powyższej reakcji - to wystarczy :).

      Jeszcze taka uwaga na koniec. Kiedy piszecie do mnie w ten sposób, jak powyżej, czy tak, jak bosman, dokonujecie pewnego rodzaju ekshibicjonizmu. Pokazujecie mi, że jesteście ludźmi słabymi, w dodatku wiedząc, ze piszecie tak do kobiety (albo o kobietach) - tracicie honor. Ta ostatnia uwaga nie dotyczy oczywiście "człowieków sowieckich", bo dla nich honor to pojęcie nieznane.
      • Gość: Ed Czytam i piszę. IP: *.tktelekom.pl 06.01.13, 13:44
       Przeczytałem dyskusję i tak sobie piszę. Jest 15 wpisów z czego (aż 5) przypada na jedną osobę o nicku bosman. Wynika z tego, że sam rozmawia ze sobą i to dość w prymitywnym tonie. A z tekstów widać, że to jest miejscowy, bezrobotny pajac o zaburzonej osobowości. Bo tak się nie pisze i nie obraża się ludzi, nawet, gdy ie ich nie lubi.
      • Gość: bosman jesteś aneto przekonana... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.01.13, 14:46
       że skoro jesteś kobietą (lub za taką się podajesz) ale decydującą się na polemiki, wyrażającą opinie w formie niezbyt wyszukanej, to zasługujesz na specjalne względy? Fałszywych kobitek podszywających się pod facetów i facetów czyniących to samo (udających kobitki) są tu stada i nie mam zamiaru zastanawiać się z jakiej płci rozmówcą mam przyjemność (lub nieprzyjemność). No - może z małymi wyjątkami :-)
       Moje opinie, oceny nie dotyczą Anety tylko anety - osoby wypowiadającej się na forum i jej, tej anety - poglądów, anety godzącej się na polemiki (bez względu na ich poziom),uczestniczącej w nich z zapałem, wiec nie podniecaj się i nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Zauważ, że także ty krytykujesz, ośmieszasz, wiec nie miej pretensji o coś, co sama robisz w stosunku do innych.
       Twierdzisz że wzbudzasz zainteresowanie? - jako Aneta - być może, jako aneta - żadnego, raczej politowanie powodowane twoimi pewnymi niedostatkami intelektualnymi. Miłej niedzieli.
       PS: przetłumacz: "człowieków sowieckich"
     • Gość: antyidiota Re: znowu się czepiasz :) IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.13, 07:30
      Drogi kleju:), jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem i wiedział do której wypowiedzi była moja wypowiedź to byś załapał. Skoro stanowi dla ciebie to problem to zacytuję część postu bosmanka stanowiącego również cytat z przeoświeconej Senyszyn:
      "Dla biskupów bieda to utrzymanie się za 3700 zł miesięcznie na osobę, a raczej na sutannę. Nie chcą wiedzieć, że polskie ubóstwo to dochody poniżej 350 zł miesięcznie na osobę. Trudniej byłoby im wtedy wyrywać wdowi grosz".

      Zatem teraz już łapiesz, że jamochłonki jadą po czarnych podczas gdy czerwoni, rzekomo socjaliści, lewicowcy wielkim sercem:), również nie rozumieją polskiego ubóstwa :)
      • Gość: bosman tyle, że ty ... IP: *.centertel.pl 07.01.13, 08:38
       zidiociały pierwotniaku nie rozróżniasz pracy i wynagrodzenia za nią od bezczelnego wyłudzania, wręcz wyrywania na wydrę. Poza tym byle katabasa porównujesz z byłym prezydentem i już to w pełni pokazuje twoje zidiocenie. Byłych prezydentów mamy dwóch, pazernych katabasów setki tysięcy. Ale co ja będę tłumaczył bezmózgiej istocie.
       • Gość: antyidiota Re: tyle, że ty ... IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.13, 10:12
        jamochłonku nie irytuj się tak po żyłka na tej łysej zniewieściałej pałce pęknie. Rzecz nie w tym, że kler jest pazerny bo to jest fakt. Rzecz w tym żeby jednak ludzi traktować równo. Jeżeli Senyszynowa uważa, że 3500 zł to dużo bo ludzie żyją za 350 zł to niech będzie konsekwentna i w stosunku do Kwasa. Dlaczego? Bo Kwas chce wrócić do polityki więc jego współpraca z Kulczykiem jest po prostu niewłaściwa (nie ważne czy to Kwas czy byłby yo ktokolwiek inny). Zresztą kler ma dużo kasy z datków ludzi a jak ktoś chce to daje. Dalej, dlaczego kler wyciąga kasę z budżetu państwa? Bo im rządzący na to pozwalają w tym głównie swego czasu sld i Kwas. Zatem bezmózgu dlaczego nie masz pretensji do swoich idoli a jeździsz po innych? Bo jesteś zwykłym niedorozwinietym jamochłonem :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka