Cejrowski: Rzucam studia na...

Komentarze do artykułu

Cejrowski: Rzucam studia na KUL. Nie szanują papieża

- Nie chcę być pracownikiem ani studentem uczelni, która nie szanuje swojego papieża - ogłosił znany z ultrakatolickich poglądów dziennikarz Wojciech Cejrowski. Nie zamierza kontynuować studiów na KUL, bo uniwersytet nie zwolnił jednej ze swoich profesorek, która broniła Ewy Wójciak

Cejrowski: Rzucam studia na KUL. Nie szanują pa...

Autor: mark211 29.03.13, 19:37
Po pierwsze to zdaje się nie Cejrowski rzucił KUL tylko KUL rzucił Cejrowskiego. Po drugie Ewa Wójciak to nie "jakaś aktorka z Poznania" tylko wybitna aktorka Teatru Ósmego dnia. Wystawiali wspaniałe sztuki ( miałem okazję być na wielu ich spektaklach w tym na sztuce wystawionej w krakowskim Teatrze Starym 12.12.1981 r.) kiedy mistrz Cejrowski jako dzieciak onanizował się w kącie sali katechetycznej gdy jego koledzy grali w młodym wikarym w piłkę nożną.
Nawiasem mówiąc nie popieram wypowiedzi pani Ewy i uważam ją za niefortunną. Cejrowskiego nie lubię bo gość ma ego jak Everest, wie wszystko najlepiej, jest grubiański, chamski, nieuprzejmy - ogólnie rzecz biorąc I kabotyn IV Rzeczpospolitej.
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.