Dodaj do ulubionych

Nowe życie zabytkowego mostu na Bystrzycy. Rusz...

11.06.13, 09:47
Fakt, "życie kulturalne" na moście ruszyło. Stragan z piwem czynny, w światek, piątek i niedzielę.
--
1.Na świecie sa tacy idioci, że pojawiają się wątpliwości, co do naturalnej genezy ich tępoty. Oni na pewno muszą gdzieś tego się uczyć.
2. Jarosław K. jest poliglotą, zna trzy języki - jeden w gębie i dwa w butach.
Edytor zaawansowany
 • easy.przemo 11.06.13, 12:00
  To jest malpowanie kultury. Ale czego sie spodziewac po lokalnych animatorach "kultury? Bylejakosc, chalturnictwo i dorabianie ideologii do zwyklej walki o miejsce pracy dla siebie to juz ich znak rozpoznawczy. Tylko czemu podatnicy musza za to placic?
 • Gość: bleee... IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.13, 13:03
  ...biorąc pod uwagę rozmiary mostu i terenów przyległych, a zwłaszcza - obyczaje w takich dzikich ogródkach (...dzikie nie dlatego, że nielegalne... Boże broń...) panujące, że o dzielnicy nie wspomnę i że o wydarzeniach kulturalnych planowanych na trzy miesiące z góry też nie wspomnę - mam nadzieję, że pan prezydent przewidział budowę, obok onego mostu, mostu pontonowego albo chociaż kładki dla pieszych... a może po zamknięciu ruchu kołowego czas na zamknięcie ruchu dla pieszych... przedzieranie się przez hordy pijaczków, nawet pod hasłem "kultury wysokiej" do przyjemności należeć nie będzie... zwłaszcza, gdy słoneczko przygrzeje... już teraz biegnąca przez środek mostu ścieżka dla rowerów powoduje drobne kolizje rowerzystów i pieszych... z jednym nie będzie kłopotów - z wydalaniem... na urynę wystarczy ażurowa balustrada... na odchody gęste - wzorem dawnych czasów - można zamocować na tejże balustradzie deski z otworami... i tylko jedno budzi mój zachwyt: orientacja autora w usytuowaniu dzielnic miasta... a dokładniej - pogląd wyrażony tyleż pewny, co oryginalny - że "Most leży na granicy czterech dzielnic, Śródmieścia, Bronowic, Kośminka i Za cukrownią"... :)))... bleee...

  ps.: ... mój Boże, mój Boże... i znikąd ratunku... bleee...
 • Gość: Docent Mroczek IP: *.opera-mini.net 11.06.13, 16:24
  No i cza-cza,nareszcie coś się tam dzieje,a narzekacze won na główkę z mostu do rzeki!
 • Gość: bosman IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.06.13, 18:55
  wydalił z siebie miłośnik kultury. Mostowej.
 • Gość: Andrzej IP: *.dynamic.chello.pl 11.06.13, 20:23
  Dziwi mnie bardzo, że pozwolono na sprzedaż alkoholu tam. Ta dzielnica potrzebuje wielu rzeczy i inicjatyw ale na pewno nie kolejnego wyszynku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka