Dodaj do ulubionych

Pobili kierowcę, bo ośmielił się na nich zatrąbić

08.10.13, 07:36
Oczekujemy na dalszy ciąg:
- Po jakim czasie policja zlokalizuje drugiego napastnika ?
- Kiedy odbędzie się rozprawa ?
- Jakie kary rzeczywiście zapadną ???
Edytor zaawansowany
 • dociek 08.10.13, 15:49
  Przechodziłem dziś ok. 8 rano przejściem dla pieszych przez ulicę Głęboką. Gdy byłem już na pasach, przede mną w odległości 2 m na "zebrze" niedaleko już od pasa zieleni dzielącego wzdłuż ulicę Głęboką znajdowała się jakaś studentka.
  Uwolniona z cugli na zielonych światłach w okolicy Wileńskiej "wściekła" kawalkada samochodów grzała z górki w naszym kierunku mniej więcej z szybkością rzędu 100-120 km/godzinę. Przewodziła im paniusia w szarym fordzie fiesta, która z przeraźliwym trąbieniem wpadła na zebrę pomiędzy mną a tą dziewczyną. Studentka wskoczyła na pas zieleni, ja dałem na ostro wstecz. Poleciało mięcho! Zacisnęły się pięści. A w głowie zrodził się żal, że nie mogłem tej babie wskoczyć na maskę, wywalić szybę i kopnąć w ryj... Cóż nie jestem skłonny do bicia kobiet. Jednak, rozumiem emocje na drodze.
  --
  Dwaj mali Indianie i jaja już są
 • tajnos.agentos 09.10.13, 08:03
  dociek napisał:

  > Uwolniona z cugli na zielonych światłach w okolicy Wileńskiej "wściekła" kawalk
  > ada samochodów grzała z górki w naszym kierunku mniej więcej z szybkością rzędu
  > 100-120 km/godzinę.

  Słabiutko... Ja, jak ruszam na zielonym, to już po 30 metrach mam na liczniku nie przymierzając 150 - albo nawet 200, a co! :)))

  Przewodziła im paniusia w szarym fordzie fiesta, która z p
  > rzeraźliwym trąbieniem wpadła na zebrę pomiędzy mną a tą dziewczyną. Studentka
  > wskoczyła na pas zieleni, ja dałem na ostro wstecz. Poleciało mięcho! Zacisnęły
  > się pięści. A w głowie zrodził się żal, że nie mogłem tej babie wskoczyć na ma
  > skę, wywalić szybę i kopnąć w ryj... Cóż nie jestem skłonny do bicia kobiet. Je
  > dnak, rozumiem emocje na drodze.

  100-120 miała i aż tyle jeszcze zdążyła w przelocie zrobić??? No, zdolna baba! Masz wyobraźnię! A nie wlazłeś przypadkiem na czerwonym? Bo tam przejście jest "dwufazowe" i jak na danej jezdni pojazdy mają zielone, to piesi mają czerwone...:)))
  --
  Gdy milczą politycy, zaczynają rozmawiać narody...
 • dociek 09.10.13, 23:05
  Przy przejściu z LSM od ul. P.Tadeusza, niedaleko halki sportowej UMCS nie ma żadnych świateł, a samochody jadą z góry od al. Kraśnickiej i Wileńskiej z pełną szybkością żeby zająć jak najlepsze miejsca na skrzyżowaniu Głębokiej z Filaretów. Gdyby nie zmiany świateł na krzyżówce Wileńska/Głęboka/Pagi nie byłoby szansy na pokonanie tego właśnie przejścia, o którym napisałem.
  --
  Im bliżej, tym gorzej.
 • tajnos.agentos 10.10.13, 07:56
  A tak, rzeczywiście, pomyślałem o innym przejściu - tym na skrzyżowaniu z Sowińskiego. Tak czy inaczej, nie przesadzaj z tymi prędkościami: nawet, gdyby ktoś bardzo chciał, ciężko na tym odcinku i w niemal permanentnie panującym tam tłoku byłoby mu osiągnąć prędkość wyższą od 70-80km/godz a i to przeważnie jest po prostu niemożliwe. Być może, jakiś kierowca zachował się po chamsku (niestety, zdarza się), być może też ktoś komuś wlazł prosto pod koła nie zważając na nic - to też się zdarza szczególnie w tej okolicy, znam ją dobrze. Tak czy inaczej, twój opis zdarzenia jest mało wiarygodny... ;)
  --
  Gdy milczą politycy, zaczynają rozmawiać narody...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka