Dodaj do ulubionych

lokal na wesele w Lublinie i okolicach

IP: *.mems.duke.edu 09.08.04, 19:08
Czesc,
licze na szybka pomoc! Jesli ktos urzadzal wesele w Lublinie (lub okolicy)
albo byl na takim przyjeciu i moze doradzic fajny lokal, to bede wdzieczna
niezmiernie:) Pozdrawienia
Edytor zaawansowany
  • kojako 09.08.04, 20:56
    Fajny lokal jest przy stadionie Motoru, Tam gdzie jest (byl?) Kamex. Sprawdzone
    na wlasnej skorze:-)
  • Gość: jjth IP: *.mems.duke.edu 10.08.04, 15:00
    dzieki za odpowiedz i czekam na wiecej. Jesli ktos jeszcze swietnie sie bawil
    to niech sie podzieli informacja gdzie to bylo:)
  • Gość: jjth IP: *.mems.duke.edu 12.08.04, 20:48
    Masz na mysli ten duzy, z bialymi scianami? A jak z jedzeniem i obsluga?
    Przyznam ze na zdjeciach nie wyglada zbyt zachecajaco.
  • laser_ 10.08.04, 15:42
    Byłem na super weselu w lokalu w sadzie wiśniowym. Dokładnie jest to tuż przed
    Bidą po tej samej stronie jadąc od Lublina. Zadaszony taras, gdzie większość
    tańczyła, bo wtedy dosyć ciepło było no i wiele tam miejsca na piruety. Żarcie
    dobre, miła obsługa. Duża część młodzieży rozpieżchła się po sadzie w nocy(:O).
    Nie jestem jednak pewien, czy tak na ostatnią chwilę coś wolnego znajdziesz, ale
    warto sprawdzić, a ja polecam.
    --
    ...z durniami się nie dyskutuje, bo najpierw musisz zniżyć się do jego poziomu,
    a potem on pokona cię doświadczeniem...
  • Gość: jjth IP: *.mems.duke.edu 10.08.04, 19:15
    Fajnie, ale nie chce aby mi sie goscie porozchodzili, wole aby bawili sie na
    sali:) W kazdym razie sprawdze. Dzieki.
  • czajek76 11.08.04, 00:59
    Pod Kasztanami nad zalewem.
    Sala troche niezbyt wyjsciowa (taka sterylna) ale bardzo poreczna. Ja mialem
    wesele na 140 osob i bylo spoko.
    Jadlo swietne (mimo ze slyszalem odmienne opinie). Obsluga wzorowa.
    Jak jest pogoda (ja nie mialem) to ogrodek i grill.
    Ogolnie - polecam.
    Acha (to chyba dotyczy wszystkich lokali): bardzo precycyjnie okresl wszystkie
    warunki zeby nie przezyc rozczarowania. Moja Zonka ich tam niezle wymaglowala
    ale dzieki temu niec nie zostalo zawalone i bylismy b. zadowoleni!
  • Gość: jjth IP: *.mems.duke.edu 11.08.04, 19:10
    O wlasnie, moze ktos napisze na co nie zwrocil uwagi przy rezerwacji a pozniej
    przyczynilo sie to do uniedogodnien. No i czekam na wiecej opinii. Dzieki z
    gory.
  • Gość: Maja IP: *.chello.pl 15.08.04, 17:57
    Przede wszystkim dopytaj się (jeśli zdecydujesz się na restaurację), czy _na
    pewno_ zamykają cały lokal na wesele - bo nagle może się okazać, że mają np.
    stałą umowę z biurem podróży i w środku wesela jakaś grupa amerykańskich
    emerytów zwali się Wam do drugiej części restauracji, po czym zechce się
    integrować (przeżyłam to osobiście, brr).
    Poza tym nie daj się zwariować z żarciem (szczególnie mamusi i przyszłej
    teściowej, one na pewno będą chciały więcej i więcej). Goście wcale nie
    przychodzą na imprezę, żeby się najeść, warto zachować rozsądek, żeby nie płacić
    za coś, co i tak się zmarnuje. 6 ciepłe danie nie ma sensu, naprawdę, zdecyduje
    się na nie kilka osób.
    I życzę powodzenia.
  • romb13 12.08.04, 21:08
    Ja miałam wesele w lokalu "Bartek", to jest niedaleko szpitala kolejowego,w
    oklicach Kruczkowskiego, w tej chwili nie mam przy sobie adresu ale jutro
    poszukam to napiszę.
    Szefowa jest super,sala jest duża i przede wszystkim kwadratowa wiec wszyscy
    goście się widzieli a przecież o to chodzi.
    Jedzenie było bardzo dobre i w takich dużych ilościach ,że po pierwszym
    obiedzie wszyscy juz byli przejedzeni.

Ale oprócz jedzenie godny polecenia był cały wystrój: obrusy i zasłony dobrane
    do koloru, pieknie przybrany cały stół, przed Młodymi bukiety ,
    Oświetlenie rewelacyjne i przede wszystkim klimatyzacja(wesele było we wrześniu
    ale gdyby nie ta klima to goście rozpuścili by sie).
    Ponadto jest oddzielny pokój i łazienka dla Młodych zamykane na klucz, można
    wygodnie złozyć wszystkie prezenty, cena tez była przystepna, 100 zł od osoby,
    w tym 6 gorących posiłków, a nie 5 jak w innych lokalach, do woli tez kawa i
    herbata w oddzielnym pomieszczeniu.
    Więc byliśmy zachwyceni,
    Sala mieści się na pierwszym pietrze, z zewnatrz (jest to w środku osiedla) nie
    ma to rewelacyjnego wyglądu, zwykły kompleks handlowy ale w środku REWELACJA

Polecam bardzo
  • Gość: jjth IP: *.mems.duke.edu 12.08.04, 21:15
    dzieki wielkie i czekam na adres:)
  • Gość: poweselny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.04, 07:28
    Polecam hotel Polonia przy Pogodnej. Niegdyś był to obskurny wieżowiec, w
    którym gnieździli się przybysze ze Wschodu ze swoimi targowymi tobołam i różne
    tanie Tanie. Zmienili się właściciele, hotel wyremontowali, ma teraz nawet dwie
    gwiazdki. Kumpel robił tam wesele, byłem drużbą. Obsłudze nie można nic
    zarzucić, dania ciepłe świetne, wystrój bardzo sympatyczny - nie trzeba
    dodatkowo przybierać sali.
  • Gość: nina IP: 212.160.172.* 13.08.04, 10:40
    ja miałam w Wierzchowiskach, lokal super, za bramą, w parczku, jedzenie i
    obsługa na najwyższym poziomie, przygotowanie też fajnie. Polecam, ale dość
    droga - zależy zresztą od menu.
  • Gość: beata IP: *.spedpol.com.pl / *.spedpol.com.pl 13.08.04, 14:36
    Robiłam wesele w Koncertowej na Czechowie
    i było super.Polecam.
  • Gość: jjth IP: *.mems.duke.edu 13.08.04, 18:12
    dzieki, wiedze, ze mam calkiem niezly wybor. Moze ktos jeszcze cos zasugeruje?
  • Gość: magda IP: *.lublin.mm.pl 14.08.04, 15:35
    Moje wesele bylo w hotelu Unia - bardzo polecam, jedzenie super, obsługa fantastyczna, przybranie sali w cenie, dla młodych - apartament (za 70 zł, normalna cena to 700 z). Jest to jednak miejsce na sredniej wilekosci wesele - tak do 80 osob.
    Moja kolezanka robila wesele w Europie - tez byla zadowolona.

Warto poszukac, bo ceny np. z tych hoteli niewiele sie różnia od cen przyjęc organizowanych np. w kasynach wojskowych (ul. Zwirki i Wigury, za Astorią) czy policyjnych (Narutowicza), a komfort (klimatyzacja !!!) i wystroj są bez dwoch zdan lepsze ;)

A, jest jeszcze Graf, Dwór Anny w Jakubowicach i wiele, wiele innych miejsc ;)
  • Gość: mała IP: *.comernet.pl 15.08.04, 11:45
    wszędzie, tylko nie w Wierzchowiskach! Ty im płacisz, a czujesz sie jak intruz!
    sale sa podzielone, goscie sie nie widza, momentalnie atmosfera siada!
    sala do tanczenia mała, a jak Ci wszyscy goscie pójdą na spacer do parku to juz
    włascwie po zabawie! no i dalego, więc dowóż kłopotliwy....
    ale słyszałam, ze w DWORKU "ANNA" jest miło, popytaj jeszcze! pozdrawiam
  • Gość: jjth IP: *.mems.duke.edu 16.08.04, 14:58
  • Gość: Zdzichu IP: 213.17.233.* 16.08.04, 17:50
    W Dominowie jest super dyskoteka w byłej fermie kurzej.
    Nazywa się Szalony Kurczak.
    I nic wiecej!!!
  • Gość: HALCIA IP: *.futuroexito.pl 16.05.13, 11:28
    Bałam się brać na swoje wesele jakiejś niesprawdzonej sali, choć było kilka typów, co mnie interesowały, no ale nie wiedziałam, czy to wszystko co obiecują to prawda. Wybrałam Sonatinę, z polecenia mojej siostry. I bardzo duże zrobiłam, że nie kombinowałam z jakimiś nie wiadomo jakimi salami, bo ludzie różne problemy mają.
  • jasinka9878 23.05.13, 15:11
    Z Sonatiną miałam do czynienia przy robieniu chrzcin i komunii, na wesele też byłam, ale moich znajomych. Naprawdę warto polecić takie sale, wiem, że ludzie często wpadają na jakieś problemy, sale oszukują klientów...Ja też szukałam sali takiej, co mogłabym zaufać i jak raz zrobiłam w Sonatinie, tak już żadnej innej nie szukam.
  • Gość: Yasminka IP: *.futuroexito.pl 17.07.14, 11:39
    Ładna sala, chociaż ja bym nie wybrała, bo poza Lublinem
  • megi66 25.08.14, 10:33
    Sonatina na plus :)
  • Gość: magda87 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.14, 12:03
    Ja robiłam wesele w Zajeździe Jan w Nałęczowie. Sala jest bardzo ładna, w góralskim stylu, lokal niedawno otwarty, jedzenie dobre i miła obsługa. Ceny też maja dosyć przystępne. Mi spodobało się to że rozliczałam się po weselu a nie przed. Dzięki temu miałam jakaś gwarancje że postarają się spełnić wszystkie ustalenia. Pozdrawiam :)
  • Gość: jasminum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.16, 14:47
    Ja byłam tam na weselu koleżanki. jedzenie średnie. Tragedia dla gości z dziećmi. Plac zabaw urządzony na złomowisku, przy zapleczu gospodarczym, obok jakieś nieogrodzone gospodarstwo ogrodnicze. Wszędzie psie kupy. Odradzam Poza tym mała sala i za głośna muzyka.
  • anikssa 29.08.14, 10:16
    A możecie powiedzieć jak cenowo mniej więcej wypadają te wszystkie lokale? I drugie pytanie czy ktoś był na weselu w hotelu Biesiada obok Bidy i może powiedzieć jak tam jest?
  • lopez27.1 04.09.14, 15:19
    Mogę polecić lokale (nazw nie pamiętam bo jest ich ze 3) w Jabłonnej k.lublina Fajny jest też lokal Dworek Arkadia w Piotrowicach.
  • dociek 04.09.14, 17:44
    Sześć lat temu balowałem na weselu córki w pałacu w Snopkowie. Było super, bez zastrzeżeń.
    --
    Im bliżej, tym gorzej.
  • Gość: ikgdds IP: *.lublin.mm.pl 09.09.14, 13:34
    Polecam restaurację bosman nad zalewem zemborzyckim. Bardzo dobre jedzenie i fajna lokalizacja.
  • megi66 24.11.14, 15:01
    Ja rok temu jesienią robiłam wesele w Dominowie lokal Sonatina i powiem ze bardzo mile wspominam całą weselną imprezę ;D Co mi sie tam najbardziej spodobało to stały kontakt z właścicielami na jakies 3 tyg przed weselem nie ukrywam że często do nich dzwoniłam aby zapytać nawet o drobne szczegóły tak żeby wszystko bylo dopięte na ostatni guzik i tak było o wszystko zadbali i jeszcze uspokoili ;) Jedzenie też mają dobre byliśmy z mężem bardzo zadowoleni :) Wszystko tak naprawde zależy w jakich okolicach i czy Tobie dominów po drodze. Pozdrawiam.
  • Gość: Sara IP: *.lublin.mm.pl 03.12.14, 11:45
    Wesele mieliśmy we wrześniu w Bosmanie, super obsługa, jedzenie pyszne, goście byli mega zadowoleni, poza tym super współpraca. Właścicielka bardzo pomocna, doradziła nam w kilku sprawach.
  • Gość: matylda IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.03.15, 09:49
    Hej, słuchajcie, nie chcę zakładać nowego tematu, a poszukuję informacji, ponieważ strasznie mnie i mojemu narzeczonemu się spodobał hotel akropol i potrzebujemy opinii czy obsługa jest profesjonalna i czy jedzenie dobre itd. Może znajdzie się tu ktoś kto organizował lub będzie organizował tam wesele? Fajnie, że wymieniacie różne miejsca, będę miała co przeglądać i czekam na rady:)
  • Gość: koleżanka IP: *.lublin.mm.pl 02.04.15, 21:40
    W Akropolu miała wesele moja koleżanka, było to już kilka lat temu. Nie była zadowolona, wyszły jakieś problemy z właścicielka, chyba o tym gdzieś na innych forach pisała. Z akropolem kojarzy mi się jeszcze, że go zamknął sanepid jakiś czas temu. Nic więcej nie wiem :)
  • Gość: mężatka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.15, 11:36
    Nie polecam. Okradziono tam naszych gości. Jedzenie i obsługa kiepska.
  • marta645 29.06.15, 20:38
    jeśli ja bym miała wybierać na swoje wesele (które mam nadzieje kiedyś nastąpi ;) wybrałabym Sonatinę w Dominowie. byłam na 3 weselach - w tym jedno mojej rodzonej siostry i każde wesele wspominam z rozczuleniem ;) świetny lokal, pyszne jedzenie, dużo zieleni... ahh
  • marta645 28.07.15, 12:36
    jeśli nie masz "parcia" robienia wesela w ścisłym śródmieściu Lublina to polecam Sonatinę w Dominowie. zaliczyłam tam 3 wesela i śmiało polecam!
  • Gość: joanna IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.15, 16:18
    za zalewem zemborzyckim w KrężnicyJarej lokal nazywa się Malibu, mielismy wesele i polecamy, bylo o.k., a najwieksze wrazenia robi piekne wrecz bajkowe otoczenie
  • zzlublin 03.08.15, 12:53
    W tą sobotę byłem w Trojaczkowicach w gościńcu Horyzont. Całkiem przyjemnie było. Nie miałem żadnych uwag.

--
    http://zalewzemborzycki.com - lubelskie morze oczami wędkarza.
  • empi 11.08.15, 10:31
    nie mnóż postów z tego samego IP na ten sam temat, menago :)P
    pzdr.
    --
    Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat.
    Jan Czarny
  • blanka9000 30.12.15, 22:27
    Ja miałam wesele w Pałacu Akropol i polecam każdej parze bo to prostu magiczne miejsce. Samo to jak wygląda kiedy jest wieczorem oświetlony już robi takie wrażenie. Jego plusem jest bardzo ładny ogród który dla nas został jeszcze specjalnie zaaranżowany więc goście mogli wyjść z sali i posiedzieć sobie na świeżym powietrzu a ci najmłodsi pobiegać i się wyszaleć. Mają tam również fajnego szefa kuchni który podrzucił ciekawe pomysły do menu i ogólnie na tyle je zróżnicował że dla każdego coś dobrego ;). Reszty szczegółów mogłam nie przyuważyć tak byłam wpatrzona w ?świeżego? męża ;)
  • yapko2302 18.02.16, 15:40
    na Nałęczowskiej w Lublinie jest bardzo fajne miejsce Willa Etiuda, posiadają nowy hotel. Wszystko ogrodzone, piękny wystrój. Duzy parking dla gości. Pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa! polecam! zostawiam kontakt do Pani menedżer 500 105 049 pani Joanna
  • kaapaar 05.09.16, 13:09
    A kojarzycie może jakieś miejsce w którym zmieści się ponad 300 gości? Bo jak tam szukam po okolicznych salach to raczej słabo. Niektórzy niby mówią że tyle zmieści się bez problemu ale już po wielkości sali widzę że będzie jeden wielki ścisk
  • argillita 06.09.16, 13:44
    Nie wiem czy kojarzysz ale pod lublinem, jakies 8km od centrum w jastkowie jest hotel inbetween i oni maja taka dosyc konkretna sale. Nie wiem ile dokladnie miesci osob ale juz jak sie na nia patrzy, widac ze jest bardzo "pojemna"
  • stru54sia 07.09.16, 12:16
    Inbetween ma salę na max 600 osób więc 300 powinno się zmieścić bez problemu i jeszcze będzie miejsce. Najlepiej do nich napisac albo zadzwonić i dopytać jak to dokładnie wygląda
  • Gość: dominika1994lbn IP: *.ipv4.supernova.orange.pl 21.03.17, 15:33
    WITAM :) Czy był ktoś niedawno na weselu w trojaczkowicach w Goscincu horyzont ? Jak wrazenia? Jak sala cale otoczenie obsluga jedzenie ? BArdzo proszę o odpowiedz ;)
  • Gość: gość weselny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.17, 20:26
    Byłem gościem weselnym w zeszłym roku. Wiem, że są dwie opcje: tańsza i droższa.
    Bawiłem się na opcji droższej. Całość bez zarzutu. Jedzenie doskonałe. Szeroki wybór.
    Był stół rybny (łosoś, krewetki, sushi) i stół wiejski. O mięsa dbam mniej ale bimber lubię.
    Byłem pod wrażeniem jakości "wody ognistej". Chętnie byłbym ponownie zaproszony:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.