Dodaj do ulubionych

OSK nie tylko dla orłów na groupnie czy to sciema?

29.04.14, 11:42
Znalazłam na grouponie oferte kursu na prawko w szkole " Nie tylko dla Orłów" czy ktos juz z tego korzystał? czy to ściema i naciąganie czy faktycznie okazja cenowa??
Edytor zaawansowany
  • Gość: Sylwia IP: *.lublin.mm.pl 29.04.14, 23:38
    Śmiało możesz się zapisywać, dzisiaj zdałam za pierwszym razem.Nie wypuszczają ze szkoły nikogo, kto nie umie jeździć.Zadzwoń do nich.
  • qqbek 30.04.14, 08:43
    No rzygać tęczą chce się na te słodkości.
    Żal tylko dupę ściska, że się wam nawet w tym spamowaniu nie chce trochę pomyśleć:
    1. pyta anetamm...
    2. odpowiada ktoś z domeny "mm".

Myślę, że wybiórcza może wam fakturę wystawić za reklamę :P
    --
    Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
  • anetkamm 30.04.14, 09:25
    chyba się pomyliłeś z oceną mojego mm w nicku, jest od rodzinnego miasta mińska mazowieckiego i nie mam nic wspólnego z reklamą danej szkoly Szanowny Panie. chce iść na prawko sama i chce synowi prezent na 18 zrobic więc kupon z gruopna mnie kusi ale jak to bywa z takimi promocjami mam obawy wiec sie pytam i mam nadzieję że ktos juz z tego korzystał. Póki co tylko u nich zostały kupony do kupienia bo były też ponoć u Kulki i jeszcze gdzies ale juz nie ma wiec pytam o to co jest :P
  • qqbek 30.04.14, 12:09
    Rzecz jasna Ciebie, a nie mm-kę, której pracownicy spamują tutaj swoimi reklamami.
    Sam aktualnych doświadczeń z nauką jazdy nie mam (bo prawo jazdy mam już 18 lat), ale mam na tyle dobrą pamięć, żeby nie pamiętać jak to dwa lata temu z ofertą OSK "Ator" było (też na Grouponie).
    Pójdź do renomowanej szkoły (nawet małej) z wieloletnim doświadczeniem, a nie do "Nie tylko dla orłów", których pojazdów nawet nie widziałem jeszcze chyba na mieście.

WORD w Lublinie cyklicznie publikuje rankingi "zdawalności" adeptów z poszczególnych szkół - może zacznij od tego, a nie od cięcia kosztów za wszelką cenę :)
    --
    Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
  • anetkamm 02.05.14, 23:35
    ja prawko zrobic musze - czas najwyzszy, a mlodemu chcialam przy okazji. taka znizka jest kuszaca ale chyba jednak najpierw zrobie ja a mlody poczeka jeszcze chwilke bo boje sie ze z zamiast oszczedzic to tylko strace...Ostatnio na fb na dziesiatej o to prawko pytalam i w sumie najlepsza opinie i zdawalnosc ma Alfred i chyba tam własnie pódę. a co do mm-ki to ja nawet nie wiem kto to , co to i wogole :D.
  • qqbek 03.05.14, 00:13
    Alfred to chyba najbardziej godna polecenia szkoła na Dziesiątej.
    Podstawową zaletą jest zaś to, że ich widać.
    Sam jestem z Dziesiątej i dość często mam okazję powlec się po Mickiewicza za L-ką z tej szkoły.
    Jako, że "nie zapomniał jeszcze wół, jak cielęciem był" traktuję ich z dużą dozą cierpliwości i wyrozumiałości. Sęk w tym, że wyrozumiałości tej nie musi być tak wiele, jak w wypadku innych szkół nauki jazdy (największa "podpaducha" u mnie to chyba pewna "babska szkoła jazdy" - ale to osobna historia :)

Tak więc - Alfred:
    1. sprawdź "zdawalność" (z oczywistych względów nie musiałem sprawdzać),
    2. widać ich,
    3. uczniowie nie robią na drodze głupot (przynajmniej mi nie udało się jeszcze zaobserwować a mam z nimi styczność niemalże na codzień)
    --
  • Gość: marcin IP: *.static.chello.pl 06.05.14, 09:43
    nie musisz się bać, wszystko z tą szkołą jest ok; też zdałem za pierwszym razem
  • Gość: Ona IP: *.dynamic.chello.pl 17.05.14, 13:00
    Cześć, Jestem w trakcie kursu i jest wszystko ok.
    Polecam :)
  • Gość: Kursant IP: *.vlan246.dengo.lubman.net.pl 19.05.14, 11:38
    W Nie Tylko Dla Orłów faktycznie uczą.Nie ma olewania tematu,polecam.
  • Gość: hejter IP: *.ulanow21.lublin.pl 09.09.14, 17:31
    Może i faktycznie uczą, ale BARDZO negatywną stroną tej szkoły jest niedotrzymywanie umówionych terminów. Na początku moich jazd rozpisane mialem tylko godzinę, aby rozpisać kolejną musiałem przyjść osobiście do biura a nastepny termin dopiero za 2 tyg! koszmar jakiś, jeżeli komuś zależy aby kurs nie ciągnął się przez poł roku to NIE polecam tej szkoły. Jeszcze ściemą jest liczba samochodów o której piszą na stronie, ponieważ dla kursantów przeznaczony jest tylko jeden i to w dodatku z niesprawnymi elementami.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 25.02.15, 20:58
    Jeżeli nie zależy Wam na szybkim ukończeniu kursu- to miejsce dla Was. Ja po 20 godzinach nie byłam nawet na placu- nic nie umiałam.... NIE POLECAM !!!!!
  • Gość: Konrad IP: *.static.chello.pl 20.06.14, 09:01
    Wszystko jest super, nie wyjeździłem jeszcze 30 godzin, a już widzę, że raczej powinienem zdać egzamin bez problemu.Polecam!
  • Gość: ala IP: *.lublin.mm.pl 22.06.14, 11:54
    witam
    to wielka ściema
  • Gość: KURSANT IP: *.dynamic.chello.pl 27.09.14, 22:35
    Uwaga! Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Odwołuje jazdy, spóźnia się, ośrodek posiada 1 samochód do nauki. MASAKRA
  • Gość: Lilka1111 IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.15, 23:00
    Proszę państwa, bez kłamania powiem, że jakość zajęć jest okropna! Spóźnianie, permanentny brak czasu instruktora, strasznie późne godziny jazd! Nie polecam zdecydowanie!
  • Gość: kursant IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.15, 11:33
    Zdecydowanie nie polecam!!! odwoływane jazdy, samochód w opłakanym stanie, no i oczywiście nie skoda...jazdy odbywają się w okolicy Tesco, a nie na trasach egzaminacyjnych, zero profesjonalnego podejścia i konkretnych wskazówek, spóżnianie się...
  • Gość: kursant IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.15, 11:35
    a i jeszcze zero godzin na placu...
  • Gość: Serge IP: *.play-internet.pl 28.08.15, 15:19
    Witam, dzisiaj podwoziłem pewną osobę, która "robiła" prawo jazdy w tym OSK Nie tylko dla orłów. Opowiadała prześmieszne rzeczy. To rzeczywiście jakaś totalna ściema aa nie firma. Nie ma podstawowych rzeczy aby prowadzić takie szkolenia i przygotowywać do egzaminów, totalne olewactwo i brak standardów. W tej sprawie możecie kontaktować się w Wydziałem Komunikacji Urzędu Miasta w Lublinie, dział, który zajmuje się OSK tel.814663211 Jeśli zaczniecie reagować na te rzeczy to wyeliminujecie dziadów psujących rynek, nie przygotowujących do egzaminów i zagrażających waszemu życiu (przecież tej jego samochodzić to tez ruina i w każdym momencie coś się może stać. A facet na pewno nie ma żadnych ubezpieczeń. Jeśli my jako klienci będziemy reagować to zniechęcimy innych oszustów i kombinatorów. Warto oferenta zawsze sprawdzić zamin się zapłąci pieniądze. A Groupon wam (nam) w tym nie pomoże i żadnej odpowiedzialności na siebie nie weźmie. Powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka