Dodaj do ulubionych

gdzie kupujecie tusze do drukarek?

04.06.14, 14:27
Gdzie można kupić tanie i dobre tusze do drukarki? Tzn. chodzi mi o zamienniki np. actis albo active jet.
Edytor zaawansowany
  • qqbek 04.06.14, 15:03
    1. nie kupuję zamienników (bo są do dupy), miast tego kupiłem drukarki do których materiały eksploatacyjne są tanie (za to drukarki odpowiednio droższe),
    2. zaraz i tak pod innym nickiem sobie odpowiesz, więc zanim to zrobisz ostrzegę - gwarantuję Tobie kilka bardzo negatywnych trafień w Google-u jak tylko podasz link do strony,
    3. kupuję w sklepie z artykułami biurowymi/komputerowymi (na Okopowej, na Sądowej albo w innym podobnym) bo różnica w cenie kartridża kupionego w sklepie internetowym (w porównaniu do sklepu tradycyjnego) nie pokrywa nawet 1/2 kosztów przesyłki... tak to jest jak się za tusz płaci 30 złotych a nie 100 :)
    --
    Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 04.06.14, 15:29
    polecam punkt znajdujący się przy ul. Obrońców Pokoju 12. Podobnie jak mój skromny poprzednik - też mam w domu sprzęt relatywnie droższy w porównaniu ze sprzętem kiepskiej jakości, do którego kartridże są tańsze, ale jako właściciel tych firm, nie mogę napisać o jakie nazwy chodzi. Dla ułatwienia podam inicjały: HP (drukarka) oraz B...r (urządzenie wielofunkcyjne) - więcej nie mogę, żeby nie było to krypto - lub jawną reklamą mojej firmy. Punkt jest super, ceny bardzo niskie, jakość tonerów nigdy mnie nie zawiodła.
  • qqbek 04.06.14, 21:42
    ...ale też mam to pierwsze na H (2 sztuki).
    Punktu na Obrońców Pokoju nie znam - ale jeśli sprzedają oryginalne tusze, to można każdy punkt polecić... byle nie było za drogo.

Z resztą - ja mam ze 2-3 ryzy wydruków miesięcznie (czyli średnie ilości).
    Gdybym drukował więcej kupiłbym drogą laserówkę z tanimi tonerami.
    Gdybym drukował dużo mniej, to może kupiłbym tanią drukarkę z drogimi tuszami.

Ale póki co jest jak jest i tak jest najwygodniej.
    Z zamienników korzystałem (AJ) i mam o nich wyrobione, jak najgorsze zdanie.
    --
    Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)
  • dociek 24.11.18, 10:53
    Też korzystam z tego service.

--
    "Prezydent to stabilny organ". (Nelly A-R.)
  • Gość: gosc32 IP: *.play-internet.pl 19.06.14, 15:23
    Pryzmat
  • wampir-wampir 07.10.14, 22:00
    Gość portalu: gosc32 napisał(a):

> Pryzmat

Ja też, od wielu lat. Tonery do HP, nie kartridże. Jestem z nich bardzo zadowolony.
    --
    panna Klara i panna Rajmunda
  • Gość: malena23 IP: *.icpnet.pl 04.12.14, 12:37
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: zenek IP: *.icpnet.pl 16.12.14, 13:59
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • malinan0 31.12.14, 13:19
    ja zawsze zamawiam na stronie tusze.info, mają duży wybór, więc może znajdziesz to, czego szukasz :)
  • talmar82 10.01.15, 11:42
    Na ulicy Bernardyńskiej 6 jest TuszMix, Tam można dostać tusze i tonery
  • roza-1886 06.09.17, 11:34
    polecam Rem Computers maja bardzo dobre tonery w dobrych cenach i szybko wysylaja z Łodzi
  • Gość: kreator_mp IP: *.siedlce.domtel.com.pl 25.04.19, 17:11
    Ostatnio jakość się pogorszyła. Jest sporo reklamacji. Realizacja reklamacji trwa nawet do trzech miesięcy.
  • izalik 18.01.18, 14:37
    zamawiam zamienniki przez allegro, najtaniej i chyba największy wybór, w tesco jest wysepka z active jetami i tam też kilka razy kupiłam
  • asiorekpe 09.02.18, 11:01
    Generalnie sprawdź sobie ofertę sklepu dobretonery.pl jezeli szukasz dobrych jakosciowo zamiennikow w dobrych cenach. Ja zamawiam od nich od ponad pół roku i jeszcze nigdy się nie zawiodłam nie dość, że drukowanie na zamiennikach wygląda praktycznie tak samo jak na oryginałach to z wysyłką u nich extra, bo bardzo szybko!
  • ananana1 23.02.18, 15:11
    Allegro :) Ja od lat uzywam zamienników, w pewnym momencie zajmowałam się mosowym drukiem, też na zamiennikach i po przedrukowanych setkach tysięcy mówię z pełnym przekonaniem - to że zamienniki sa gorsze to mit.
  • izalik 22.08.18, 08:29
    kupuję albo w jakims większym sklepie albo przez allegro, active jetów używam, od początku jak tylko tusze startowe mi się skończyly to przestawilem sie na active jet, wiele osób mi je polecalo i ja nie widzę różnicy między nimi a oryginalnymi tuszami
  • mkobek 05.11.18, 10:54
    Jeżeli chodzi o zamienniki ti polecam Asarto. NIe są drogie, a kompatybilne ze starszymi modelami drukarek. Tonery nie łamią też praw patentowych, nie musimy więc się martwić o gwarancję drukarki
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 07.03.19, 00:04
    Jak by ktoś potrzebował nadal dobre tusze i tonery do drukarek to polecam FunDruk - tonery Lublin
    Oryginalne tonery w dobrej jakości - polecam!
  • pawel15671 15.04.19, 16:31
    Ja kupuję na www.sklep.tremark.pl , nawet jeśli nie mają czegoś na stronie to wystarczy napisać do nich na LiveChat. Mają oryginały jak i również zamienniki ale z własnego doświadczenia wiem, że nie warto oszczędzać na zamiennikach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.