Dodaj do ulubionych

Łomatkoboskozktóregobądźkościoła...

25.07.18, 23:19
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, dlaczego te małpoludy nie żrą, po polsku, kaszanki?

www.polityka.pl/tygodnikpolityka/twojemiasto/1757312,1,nareszcie-swojski-kebab.read

;-)))
--
Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by. /Oscar Wilde/
*
Je Vous aime et... je vous aime, Gitanes
Edytor zaawansowany
  • bruner4 25.07.18, 23:32
    Kaszanka jest już niemodna, ale pomysł na taki polski kebab od prawdziwego Polaka jest co najmniej dziwny, no bo co taki kebab ma w ogóle wspólnego z polskością? Może jeszcze prawdziwie polski hot-dog albo hamburger, tez od prawdziwego Polaka z prawdziwego polskiego mięsa. Albo prawdziwie polska Coca-cola. Cóż, recepty na biznes są różne, ten gość ma akurat taką i próbuje- może wypali, choć to bardzo dziwny pomysł, wręcz dziwaczny. A jak się uda? Przekona narodowców i oni już tylko u niego będą jeść ten polski kebab, wtedy zostanie milionerem, może druga Magdą Gessler, kto go tam wie.
  • wampir-wampir 25.07.18, 23:44
    Niemodna, niemodna. Oni są przecież tradycjonalistami i polskości bronią, i polskość żywią ;-))))

--
    panna Klara i panna Rajmunda
  • bruner4 26.07.18, 12:25
    Świat idzie naprzód, jest teraz światowa moda, komputery, smartfony, nawęt większe matołki wtrącają angielskie słowa do swych wypowiedzi (przeważnie oni tak robią). No i cóż mają w takich okolicznościach robić narodowcy? Będą chodzić w polskich strojach ludowych? Żywić się tylko polskimi potrawami? Wyśmiano by ich.
  • wampir-wampir 26.07.18, 13:07
    Ależ małpoludy promują ludowość. I koncerty organowe. Do tego według nich powinna ograniczać się oferta kulturalna w Lublinie! No to kaszanka i chleb ze smalcem obowiązkowo, a nie jakieś kebaby. To nawet nie brzmi swojsko ;-))))

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
    www.youtube.com/watch?v=gH203JWfAy0&NR=1
  • empi 26.07.18, 13:21
    Patriotyczny smalec , już jest promowany w słusznych mediach.
    pzdr.

--
    PiS rządzi, PiS radzi, PiS nigdy was nie zdradzi!
  • wampir-wampir 26.07.18, 13:35
    Prawilno! Ale skoro prawdziwi Polacy są genetycznie nieprzystosowani do jedzenia oliwy, to tym bardziej nie powinno się ich karmić kebabami. Nawet podrasowanymi. Kebaby w Polsce nie rosną ;-)))

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • bruner4 26.07.18, 13:36
    Ach, ich wyniki badań naukowych są zwykle przeciwne niż innych naukowców. Dotyczy to np. teorii ewolucji. I chyba nawet już teorii Kopernika o układzie ciał niebieskich.
  • wampir-wampir 26.07.18, 14:05
    Dlatego nie mogą żreć kebabów. Muszą iść pod prąd. Inaczej dumny naród polski zginie!

;-)))

--
    Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by. /Oscar Wilde/
    *
  • wampir-wampir 26.07.18, 15:05
    Na szczęście w naszym kraju ojczystym oprócz małpoludów mieszkają też bogobojni katolicy (ci prawdziwi, nie jakieś tam empipodobne podróbki). Są czujni, zwarci i gotowi, by nie dopuścić Złego do wywożenia nas do piekła miejskimi autobusami. To z nich bierzmy przykład ;-)))

natemat.pl/244805,autobus-na-hel-o-numerze-666-wzbudzil-oburzenie-prawicy

--
    *
  • bruner4 26.07.18, 18:06
    To jak z krojeniem tortu z podobizną Jana Pawła II. Ciemnota średniowieczna.
  • empi 26.07.18, 18:23
    Ciemnota średniowieczna, tylko ? Także ciemny, fałszywy patriotyzm i wyobrażenie świętości kreowane przez obłudników, którzy nie mają własnego pojęcia o tym, czym właśnie jest patriotyzm, świętość itp.
    pzdr.

--
  • Gość: ciemny elektorat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.18, 20:35
    ...PiS wygra zdecydowanie następne wybory. Będziecie mieli okazję narzekać przez następne cztery lata:)
  • bruner4 26.07.18, 21:05
    To przecież z ciemnoty Średniowiecza wynika. Albo w co drugą niedzielę zakaz handlu.
  • wampir-wampir 26.07.18, 21:08
    Zakaz handlu wynika z lizusostwa PiS-u, który bez poparcia KK zdechłby od razu.

--
  • bruner4 26.07.18, 22:16
    Kiedy on już powoli zaczyna rozumieć że ludzie wcale nie chcą tego co księża i już nie daje biskupom rządzić. Wycofali się z zaostrzenia ustawy aborcyjnej (o tu jest potrzebne referendum, a nie w jakiś nieistotnych sprawach), nie rozdają już tak majątku jak to wcześniej robili. Ale sami członkowie PiS przyznają ostatnio że ten zakaz niewiele zmienia, dziwne, przecież sprzedawcy mogą odpocząć- a o to oficjalnie chodziło. Oderwani od rzeczywistości dygnitarze kościelni przekonali się że zamknięcie hipermarketów wcale nie zwiększyło frekwencji na mszach, co było zresztą do przewidzenia. Gdyby nawet wyłączyli w niedzielę sygnał radiowo-telewizyjny to i tak by nic nie pomogło.
  • wampir-wampir 26.07.18, 22:52
    No i co, myślisz, że te wycofają się z tego zakazu? Dolary przeciwko orzechom, że tak jak zaplanowali, z czasem wszystkie niedziele będą niehandlowe.

--
    *
  • bruner4 26.07.18, 23:31
    Wątpię, -to byłaby już głupota, gdyby jeszcze posłuchali biskupów w sprawach aborcji, to by już wpłynęło znacznie na liczbę ich wyborców. Ale ta partia już się nauczyła że w okresie demokracji (przynajmniej wyborczej) nie należy zbyt bardzo i często działać wbrew temu co chcą obywatele, zauważ też że reagują nawet na afery związane z rozdawaniem sobie nagród- i teraz zmniejszą wszystkim zarobki, nawet tym, którzy to celowo rozdmuchali :-). Tego niestety brakowało PO, oni robili to czego oczekiwali ludzie tylko przed wyborami, potem mieli wszystkich gdzieś. Ale pół roku przed wyborami znowu zaczynali robić co trzeba, mówili o potrzebnych działaniach, odwoływali krytykowanych ministrów, których wcześniej nie można było odwołać (Arłukowicz) i w ogóle byli wzorowymi ministrami. Ludzie się dali nabrać tylko dwa razy. Wątpię żeby jeszcze raz dali się nabrać.
  • wampir-wampir 26.07.18, 23:42
    Nie wątpię w pisi populizm. Nigdy nie wątpiłem. Problem w tym, że takiego skoku na publiczną kasę nie dokonała żadna z rządzących po 89-tym formacja. Zarobki zmniejszyli? Ale przecież nie sobie. Wszystkie te ćwoki z przyległościami (rodziny, kochanki i kochankowie, znajomi) zostały hojnie obdarowane posadami opłacanymi z naszych pieniędzy.

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • wampir-wampir 26.07.18, 23:46
    Zapomniałem - zakaz handlu we wszystkie niedziele w miesiącu jest zapisany w ustawie. Dochodzenie do tego ma trwać chyba do 2020 roku. Gdyby rzeczywiście było tak, jak twierdzisz, ta ustawa już zostałaby poprawiona. Nic takiego nie miało miejsca. Nie ma też takiego projektu.

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • bruner4 28.07.18, 23:13
    wampir-wampir napisał:

> Nie wątpię w pisi populizm. Nigdy nie wątpiłem. Problem w tym, że takiego skoku
    > na publiczną kasę nie dokonała żadna z rządzących po 89-tym formacja. Zarobki
    > zmniejszyli? Ale przecież nie sobie. Wszystkie te ćwoki z przyległościami (rodz
    > iny, kochanki i kochankowie, znajomi) zostały hojnie obdarowane posadami opłaca
    > nymi z naszych pieniędzy.

Jaki wielki skok na kasę zrobili (największy z tych po 89) ? Przecież to co robią z posadami to u nas standard, też za PO-PSL. Zmniejszyli zarobki parlamentarzystów o 20% (też tych z opozycji- jacy byli nieszczęśliwi) , tego przecież nikt wcześniej nie zrobił. Skok na publiczna kasę też raczej nie jest jakiś wielki z tego powodu, że jest jeden wielki (duchem) , który ich pilnuje i jak się robi afera to każe poprawić, oraz zdaje się że oni po prostu nie są na tyle sprytni i inteligentni, by jakieś bardziej złożone numery robić, ale nie wiem, może po prostu są uczciwi..
  • wampir-wampir 29.07.18, 07:35
    Ten Twój "wielki duchem" rzuca motłochowi propagandowe ochłapy w postaci nieuzasadnionej obniżki uposażeń parlamentarzystów. I nic więcej. Pensje w państwowych spółkach rosną, pisia administracja dostaje extra zarobki jako nagrody, a etaty wymagające kwalifikacji obsadza się działaczami partyjnymi i pociotkami, które ich nie mają. W czasach PO-PSL, tak chętnie przez Ciebie przywoływanych, żadna salowa nie dostała kierowniczej funkcji w państwowej agencji, ani żaden taksówkarz bez szkół nie zarobił tyle, co ten robal Walentynowicz w spółce zbrojeniowej. Reszty "misiewiczów" poszukaj sobie sam. A poza tym pisdactwo doszło do władzy pod hasłem "dobrej zmiany" i takie praktyki miało zlikwidować, przestań więc mantrować tym "za PO-PSL", bo to jest zwyczajnie niestrawne.

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • bruner4 29.07.18, 13:11
    W PO-PSL też były niekompetentne osoby, nie mające odpowiedniego wykształcenia do pełnionych funkcji. Nagrody sobie także niemałe rozdawali, pisałem o tym niedawno. A obietnice wyborcze...znajdź sobie mój post z linkiem do plakatu wyborczego Tuska, gdzie są jego obietnice wyborcze. Ja natomiast muszę przyznać, że kaczor lepiej kontroluje to całe towarzystwo niż Tusk- ten nie zrobił przy wielu aferach nic, do tego stopnia chronił swoich że przy aferze podsłuchowej- ważniejsze było schwytanie podsłuchujących niż to co mówili podsłuchiwani.
  • wampir-wampir 29.07.18, 13:52
    A co takiego mówili, zeby ich łapać? Przypominam, że podła zmiana trwa już 3 lata i nikomu z rozmawiających przy ośmiorniczkach (doprawdy śmieszna kwota biorąc pod uwagę malowanie pyska tej ćwiary spod Brzeszczów) pisia prokuratura nie postawiła żadnych zarzutów. Czy postawiła komukolwiek w zw. z innymi aferami? No chyba nie.
    Co do wykształcenia - wymagano w tamtym czasie. Dopiero podła zmiana zniosła ten wymóg. Mylisz się zatem. Żadna salowa kierowniczej funkcji objąć nie mogła, choćby działała na rzecz swej partii nie wiem jak gorliwie, podobnie jak - w kwestii nagród - żaden minister, ani premier wszystkich poprzednich rządów nigdy tak wysokich nagród nie dostał.
    I poza wszystkim - szpiegowanie i nagrywanie ludzi jest czymś obrzydliwym, a także niezgodnym z prawem, więc oczywiście należało prowadzić postępowanie w tym kierunku. Ty chciałbyś być podsłuchiwany i nagrywany?

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • bruner4 29.07.18, 14:12
    Podsłuchano ciekawe rzeczy, które co najmniej należało wyjaśnić- sprawa PKO, oraz np. naszej "murzyńskości" względem USA,-jako obywatel chętnie bym się dowiedział o czym dokładnie mówił Sikorski. A w sprawę ścigania "podsłuchiwaczy" nie powinien się bezpośrednio angażować sam premier- wyznaczając policji termin ujęcia sprawców.
    Wymagano wtedy odpowiedniego wykształcenia powiadasz?
    Prawnik (Grabarczyk) staje się fachowcem od... budownictwa, dziewiarz (Drzewiecki) który coś tam miał z ciuchowymi podróbkami na koncie staje się... znawca sportu (chyba w Widzewie Łódź mogliby też coś na ten temat powiedzieć...), rolnik (kiedyś) i pierwszy strażak PL (Pawlak) teraz będzie ustawiał gospodarkę, fachowiec od sił zbrojnych (Zdrojewski) do kultury.
  • wampir-wampir 29.07.18, 14:30
    To wszystko ministrowie i wicepremier. Stanowiska polityczne. Oni stali na czele resortów, czytaj: kierowali grupami od ludzi, którzy winni mieć określone kompetencje.

--
  • wampir-wampir 29.07.18, 14:31
    A co do wyjaśnień, których się domagasz - domagaj się ich od aktualnie rządzących, a nie ode mnie.

--
    *
  • bruner4 29.07.18, 19:01
    wampir-wampir napisał:

> To wszystko ministrowie i wicepremier. Stanowiska polityczne. Oni stali na czel
    > e resortów, czytaj: kierowali grupami od ludzi, którzy winni mieć określone kom
    > petencje.
    A to ciekawa koncepcja, -minister nie musi być kompetentny jeśli chodzi o sprawy resortu, którym kieruje :-) To co on właściwie robi poza braniem pensji? Sprawdza obecność swoich podwładnych, ustala im premie, kontroluje wydatki? No nie wampir, komuna już dawno upadła, a ty tu takie teorie...
  • wampir-wampir 29.07.18, 19:51
    Zarządza.

--
  • empi 29.07.18, 19:55
    > A to ciekawa koncepcja, -minister nie musi być kompetentny jeśli chodzi o spraw
    > y resortu, którym kieruje :-) To co on właściwie robi poza braniem pensji? Spra
    > wdza obecność swoich podwładnych, ustala im premie, kontroluje wydatki? No nie
    > wampir, komuna już dawno upadła, a ty tu takie teorie...
    własnie tak jest, najpierw kompetencje polityczne się liczą. Tylko w czasach kryzysu niektóre państwa tworzą rządy złożone wyłącznie z technokratów>
    pzdr.

--
    Nieszczęśliwy to kraj, który potrzebuje bohaterów
    Bertolt Brecht
  • wampir-wampir 29.07.18, 20:09
    Właśnie dlatego nie ma i nigdy nie było żadnych szczególnych wymogów, gdy chodzi o mianowanie na te stanowiska, co innego pracownicy merytoryczni. Oni kwalifikacje muszą mieć.

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • wampir-wampir 29.07.18, 20:09
    Oj, musieli - pisdactwu oczywiście nie przeszkadza to, ze teraz ich nie mają.

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • bruner4 30.07.18, 00:25
    To tak jak na Dyzmie- Nikodem zatem był ok., mógł przecież kierować rządem- po co się go czepiali :-) ,co wy mi tu kit wciskacie...
  • empi 30.07.18, 14:34
    z jakim efektem Dyzma kierował rządem tego nie wiemy :). Sukcesem jego zaś było spowodowanie interwencyjnego zakupu zboża przez państwo, co uratowało rolnictwo. Dziś identyczny mechanizm stosuje wiele nowoczesnych gospodarek.
    pzdr.

--
    Mniej Te Deum, a więcej oleum
    chyba Żeromski
  • bruner4 30.07.18, 22:49
    No, ale ten miał swojego Krzepickiego, to on i Kunicki mu podpowiadali, a sam przecież te pomysły firmował, oficjalnie to on był pomysłodawcą i geniuszem gospodarczym. To tak żeby tym ministrem być, to można się nie znać... hmmm, to może ja ?
    Miałbym swoją limuzynę z kierowcą , obstawę, swoje biuro z pracownikami, kłaniano by mi się w pas; panie ministrze, panie ministrze...fajnie by było...hmmm....To tylko się tam trzeba gdzieś zapisać i przytakiwać jakiemuś Schetynie czy tam innym jakimś? No bo co jeszcze? Organizować demonstracje? Robić gazetki ścienne? Zbierać składki partyjne? A kursy przekonywującego gadania to tam za darmo załatwiają? -Bo słyszałem że taki fachowiec co gadczy uczy gadać potrafi brać nawet kilka tysięcy zł za godzinę..
    No tak, powoli zaczynam rozumieć, dlaczego nasza gospodarka ma się chyba najgorzej ze wszystkich państw postkomunistycznych..
  • empi 31.07.18, 08:16
    Dzisiejsi ministrowie mają swoje gabinety polityczne, całe sztaby biegłych, urzędników itp. Rolą ich jest umiejętność zarządzania takimi zasobami ludzkimi i korzystania z ich wiedzy. W twoim przypadku, by być dobrym ministrem, wystarczyłoby byś się za bardzo w fachowe tematy nie wtrącał. :)
    pzdr

--
    Prawda jest mową nienawiści dla tych, co mają coś do ukrycia.
    George Orwell
  • s.monte.z.uma 31.07.18, 10:20
    ...a ja to widzę trochę tak, jak to widziała Formacja Nieżywych Schabuff - Klub Wesołego Szampana... czyli - w relacjach damsko-męskich: role do obsadzenia?... cóż - młotkowy to w sposób oczywisty i symboliczny, a szeroko bardzo pojęty (...nie mylić z pojętnym... :-)))...) ten, o którym mówicie "minister"... w pojęciu mieści się i Nikodem Dyzma, i - znacznie rzadziej, niestety - Eugeniusz Kwiatkowski... zmieniają się od ćwierćwiecza, jak w piosence... i do naszego łóżka i naszego ciała, czyli damy swego serca, pod różnymi postaciami, ale zawsze z tą samą misja, żeby kolejny raz dobrze nam zrobić, chcą wejść... i wchodzą... a my - żałujemy... ?... nie wiem: przecież mamy to, co chcemy?...:

A gdybym miał Cię zjeść, to co byś powiedziała?
    A ugryźć gdybym chciał, czy coś byś przeciw miała?

Chciałabym, chciała, chciałabym, chciała

A gdybym był krogulcem, to co byś powiedziała?
    I gdybym przyszedł z teczką, do łóżka i twego ciała?

A gdybym był młotkowym, w fabryce z młotkiem szalał
    to co byś powiedziała, czy coś byś przeciw miała?

Drżałabym, drżała, drżałabym , drżała
    Drżałabym, drżała, drżałabym , drżała

A gdybym musiał odejść z teczką od twego ciała,
    uciekać do robala to co byś powiedziała?

Żałowałabym...

www.youtube.com/watch?v=WirgTjPPKH8
    --
    lehardi.org/
  • empi 31.07.18, 10:58
    Gdybym miał młotek
    Młotek pneumatyczny
    To mógłbym spontanicznie
    Zapukać w każde drzwi
    Drzwi stałyby otworem
    Przed młotkiem z kompresorem
    A kiedy mówią: Won!
    Ja tylko włączam prąd
    O, jak fajno byłoby!

pzdr.

--
  • s.monte.z.uma 31.07.18, 11:15
    ...no nie wiem:

Dziś puszczamy hamulce, dziś puszczamy hamulce
    Roznosi nas adrenaliny ruch w każdej komórce
    Dziś puszczamy hamulce

Jestem magnificent jak Dave Baker w dwururce
    Naboje, chcą kulkę? Blau, puszczamy hamulce
    Sensacja, fenomen, rewelację wnoszę ze stylem
    Mogę iść tak przez milę, zieleń, king, o, Kill 'Em All
    Szubididam, daję ci świeże wersy #twerk_it
    Jak Syriusz świecimy najmocniej kiedy gaśnie błękit
    Delirium, w dzień urwanie głowy, w nocy urwanie filmu
    Prawie perfect, jeden gest, pin, zielony, confirm'uj
    Mamy więcej niż dom, zwierzęce instynkty
    żywy intensywny kontakt tu i teraz, replinty
    Zastawiamy innym, lubisz jak iskrzy, paf paf
    Stratowulkan, wybuchasz, nie ma mowy o hamulcach
    Rozgrzana do czerwoności dzikość serca, replay
    Jest mocno, ogniście, oporów brak, słowa dobitne
    Kiedy inni ćwiczą sceny jak by czekał ich spektakl
    Ja nie gram, jestem szczery, bez ściemy, elektryzuję tesla

[Refren] x2

Wiesz dobrze jak daleki jestem od perfekcji
    Na horyzoncie dym, nie każdy jest bezpieczny
    Świat wyskakuje z szyn, już nie da się na wstecznym
    Ktoś znowu jest niegrzeczny, spróbujmy to uwiecznić
    Wiem, jeszcze dużo nas czeka przed snem
    Tych kilka scen między dobrem a złem
    Zanim wbije się tu kolejny dzień
    Hej, jak trzeci pokój z Banderasem ulizanym don't misbehave
    Ten rozbiegany wzrok i oddech znacznie szybszy
    żadne skany, już się znamy, w oczach iskry, dalej idźmy
    Bum, druga fala lotu, unikat jak cepelin
    Kilka stopni w dół, do nieba, skok ze stratosfery, Felix
    Tyle nas dzieli a przyciąga nas do siebie stale
    Poszerzamy skalę przeżyć, magia chwili jak viral'

www.tekstowo.pl/piosenka,spinache,hamulce.html
    --
    lehardi.org/
  • bruner4 31.07.18, 11:22
    A to dlaczego tylko w moim? W ich przypadku także, jak najbardziej...to powiadasz że ta cała reszta towarzystwa to tacy wybitni fachowcy co świetnie wiedzą co i jak...ciekawe..
  • bruner4 31.07.18, 11:28
    Tacy maja klawe życie, można trochę popracować, a potem pobalować:
    www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/prezes-centrozlom-jacek-a-zatrzymany-pijany-za-kierownica/dndgdrb
  • wampir-wampir 01.08.18, 01:05
    Posłanka od rykajły zapomniała włożyć aluminiową czapeczkę i od razu jej zaszkodziło. Ciekawe dlaczego nie proponuje,by remedium na te rozpylane trucizny były czary-mary Bashobory. Katolicki kraj powinien przecież zatrudniać szamana tej klasy na co dzień, a nie tylko od wielkiego dzwonu ;-)))

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,23739440,poslanka-kukiz-15-pyta-rzad-o-teorie-spiskowa-czy-nad-polska.html#Z_MTstream

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • wampir-wampir 01.08.18, 01:06
    *dzwona ;-)))

--
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.08.18, 02:35
    bruner4 napisał:

> ... , oraz np. naszej "murzyńskości" względem USA, -jako obywatel
    > chętnie bym się dowiedział o czym dokładnie mówił Sikorski.

www.youtube.com/watch?v=J0ogqBcK9ow
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.08.18, 02:58
    Sikorskiemu chodziło zapewne o to, że zbyt dużo "murzyńskości" w stosunku do USA, a zbyt mało "murzyńskożci" w stosunku do Niemiec.

niewygodne.info.pl/artykul9/04450--Chcial-byc-bardziej-niemiecki-od-Niemcow.htm
  • wampir-wampir 02.08.18, 23:21
    Wcale bym się nie zdziwił, gdyby był duży popyt na te gacie. Niewykluczone zresztą, że będzie. teraz to gacie wyklęte ;-)))

www.newsweek.pl/trendy-i-inspiracje/moda/bielizna-walczaca-niebezpieczenstwa-plynace-z-noszenia-patriotycznych-bokserek,artykuly,430910,1.html?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_nw

--
    *
  • qqbek 02.08.18, 23:47
    Gacie wyklęte, koszulki wyklęte, dziary wyklęte... tylko czerepy puste i dymiące nienawiścią.
    Największy żal do Pislingów (to takie moje autorskie określenie członków PiS-u nawiązujące do pewnego polityka z Norwegii) mam o to, że działania ich partyjki doprowadziły do wylania się na ulicę całego tego brunatnego szamba, całej tej istniejącej kiedyś podskórnie warstwy, za którą wcześniej normalny Polak wstydził się za granicą na wakacjach co najwyżej.

To szambo wybiło i poczuło siłę i wsparcie...
    Tego Pislingom nigdy nie wybaczę.
    Zjanuszowali nam ojczyznę. Z kraju Pendereckiego w 3 lata zrobili kraj Zenka Martyniuka i faszystowskich falang... to się we łbie nie mieści.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • bruner4 02.08.18, 23:49
    PiS nie ma z tym politykiem nic wspólnego, mimo że jest prawicowy.
  • bruner4 02.08.18, 23:53
    Co do nawiązania do tego norweskiego polityka, to najbliżej do niego koledze "nieważne", on np. pisał kiedyś że Polak były dobrym robotnikiem przy niemieckim nadzorcy i taki układ uważał za bardzo korzystny.
  • bruner4 02.08.18, 23:47
    Sądząc z Twojego umiejscowienia, przesiąkłeś już nieco normalnością stosunku Niemiec-Polak, z pozycji Herrenvolk, tu jednak jest Polska i taki stosunek jest nam obcy, my tu nie pozwolimy się traktować jako Untermenschen .
  • qqbek 03.08.18, 00:04
    Już taką sraczkę myślową masz, że musisz mi w 3 punktach odpowiadać?
    Ja myślę, że PiS ma z Quislingiem wiele wspólnego. Vidkun za pieniądze i z inspiracji III Rzeszy sprawił, że Norwegia przystała do tego imperium zła.
    Nasze światłe władze dążą do wyprowadzenia nas z UE i rzucenia w objęcia Władymira Władymirowicza.

Tego dowcipu o umiejscowieniu nie rozumiem - z drobnym, trzyletnim wyjątkiem całe życie spędziłem w Lublinie. 3 pozostałe lata zaś podzieliłem następująco - 2 w Wielkiej Brytanii, rok w Chełmie.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • wampir-wampir 03.08.18, 00:06
    A co robiłeś w Chełmie, jeśli tonie tajemnica? Oryginalny dość kierunek migracji.

--
    youtu.be/rLtZKkCIVmI
    *
  • qqbek 03.08.18, 00:33
    @Wampir
    Wstyd się przyznać- studiowałem chwilę drugi kierunek :D

@bruner4
    Jak to nieprawdopodobne?
    Do czego zmierza rozmontowanie systemu dyktatu prawa, trójpodziału władz, zakneblowanie prywatnych mediów, rozwalenie armii? Moim zdaniem te 3 pierwsze po to, żeby nas z hukiem z UE wywalili (bo "złe eurobiurokraty to siem na reformach nie znają") to czwarte zaś po to, żebyśmy za bardzo oporu nie mogli stawić, jak już Putin strefę wpływów będzie "poszerzał".

--
  • bruner4 03.08.18, 22:59
    Wiesz chyba , jakie jest podejście PiS i samego Wielkiego Kaczora do Rosji i Putina. Kneblowanie mediów i rozwalenie armii miało już miejsce za PO.
  • bruner4 03.08.18, 00:12
    Ale o umiejscowieniu to ja do "nieważne" gadałem.
    One chcą nas wyprowadzić i rzucić w objęcia Władymirowicza? To raczej nieprawdopodobne- brrrr.
    Quisling to był kolaborant i sługus III Rzeszy. PiS nawet przy jego wadach taki nie jest.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.