Dodaj do ulubionych

Stawanie w prawdzie

06.04.19, 07:41
Czołowy moralizator RP, wzorzec etyczny dla wielu tak umacniał swoje stawanie w prawdzie. Takich jak on jest jeszcze wielu...
pzdr

--
Prawda jest mową nienawiści dla tych, co mają coś do ukrycia.
George Orwell
Edytor zaawansowany
  • s.monte.z.uma 06.04.19, 10:40
    ...kiedyś, w czasach - podobno - minionych, nazywano to cwaniactwem... ale to była cecha charakterystyczna średniego plebsu... dla warstw wyższych bardziej właściwe były inne określenia: np. aferzysta... da plebsu, który się "wybił", napisano książkę... o słynnym Nikodemie... hmmm...
    --
    lehardi.org/
  • bruner4 06.04.19, 13:18
    Ja jestem ciekaw jak w innych krajach zareagowano by na coś takiego, pamiętam że we Francji odwołano ministra, bo złapano go jak służbową limuzyną odwoził żonę załatwiającą prywatne sprawy.
  • empi 06.04.19, 18:48
    w Norwegii zwolniono panią minister która pomyłkowo w supermarkecie za prywatny :) biustonosz zapłaciła służbową kartą. Pomyłkę natychmiast skorygowała. Nie pomogło.
    pzdr

--
    Mniej Te Deum, a więcej oleum
    chyba Żeromski
  • s.monte.z.uma 06.04.19, 20:58
    ...problem naszego "bohatera" polega może na tym, że nie nosi biustonosza?... :)...
    --
    lehardi.org/
  • empi 06.04.19, 21:41
    marszałek stoi w prawdzie i ją zadeptuje. Jak ja nie lubię wszelakich moralistów.
    pzdr
    --
    a PiS ? A PiS ci mordę lizał!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.