Dodaj do ulubionych

To uśmiercanie ludzi przez media

20.07.19, 14:52
… jest jednym z ohydniejszych symptomów ich upadku. Najpierw Kolberger, żale i przeprosiny, a teraz Adam Słodowy. Kolejny raz bez sprawdzenia u źródła, bez żenady powielone przez czołowe portale.

Cenisz dobre dziennikarstwo, k...a mać? Zaprenumeruj sobie Time'a, Spiegela i Paris Matcha.

--
youtu.be/rLtZKkCIVmI
*
www.youtube.com/watch?v=gH203JWfAy0&NR=1
Edytor zaawansowany
 • bruner4 20.07.19, 14:58
  A o co właściwie chodzi?
 • wampir-wampir 20.07.19, 16:12
  O informację o śmierci Adama Słodowego, którą wczoraj podały media, a która okazała się nieprawdziwa.

  --
  Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by. /Oscar Wilde/
  *
  Je Vous aime et... je vous aime, Gitanes
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.07.19, 20:55
  wampir-wampir napisał:

  > ... bez sprawdzenia u źródła, ...

  Jeżeli informacje podaje pap, to inni tylko powielają, bo uważają taką informację za pewną i sprawdzoną. Tymczasem nie wszystko co podaje pap jest prawdziwe. Pamiętam jak przed laty w Berlinie przy Bramie Brandenburskiej skrajna lewica ustawiła się odpowiednio wcześniej przy barierkach i gdy kanclerz Helmut Kohl podszedł do barierek przywitać się z mieszkańcami Berlina, to skrajna lewica obrzuciła go jajkami. Wtedy pap podała tą informację, a za pap wszystkie polskie media, zniekształcając, że to była skrajna prawica, a nie skrajna lewica. Widocznie w pap pracowali lewicowcy, którzy na lewice nic złego nie puszczali. Jeżeli coś złego zrobiła lewica,to oni pisali, że to była prawica.

  Stara komunistyczna metoda. Jeżeli komuniści potrafili wmówić ludziom, że Adolf Hitler był prawicą, to znaczy, że komuniści wszystko potrafią swoim zwolennikom wmówić.

  "Wbicie ludziom do głowy poglądu, że ideologia III Rzeszy była „skrajnie prawicowa”, a sam Hitler był „prawicowcem”, to jeden z największych sukcesów lewicowej propagandy." - Piotr Zychowicz

  "Gdyby sam Führer tysiącletniej Rzeszy dowiedział się, jak będzie określany kilkadziesiąt lat po swojej śmierci, byłby pewnie szczerze zdumiony i rozbawiony. Hitler był bowiem zatwardziałym lewakiem. Postępowcem, socjalistą, radykałem i fanatycznym rewolucjonistą burzącym z nienawiścią stary konserwatywny ład oraz porządek." - Piotr Zychowicz
 • wampir-wampir 20.07.19, 21:18
  Musisz wpieprzać Zychowicza do każdego wątku? Masz jakieś obsesje n/t NSDAP i Hitlera, to idź do specjalisty, a nie zamęczaj nimi ludzi na forum. EOT.

  --
  panna Klara i panna Rajmunda
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.07.19, 21:49
  wampir-wampir napisał:

  > Masz jakieś obsesje n/t NSDAP i Hitlera, ...

  Ja nie mam żadnych obsesji. Ale widzę, że trafiłem na kogoś przekonanego przez kłamliwe komunistyczne media co do prawicowości Hitlera. Pomyśl trochę samodzielnie. Przecież Hitler zmienił tradycyjną flagę państwową na socjalistyczną czerwoną. Ustanowił święto robotnicze 1 maja dniem wolnym od pracy, skrócił tydzień pracy do 36 godzin, dwukrotnie wydłużył urlopy, ustanowił wczasy zakładowe, ustanowił przedszkola, wprowadził zasiłek na dzieci, prowadził politykę socjalną na bardzo szeroką skalę, z Winterhilfe zasiłki otrzymywało około 10 mln osób, ustanowił Kraft durch Freude, przeprowadzał postępowe eksperymenty eugeniczne i eutanazje osób niepełnowartościowych podobnie jak w socjaldemokratycznej wówczas Szwecji, był wrogi w stosunku do chrześcijaństwa, a zwłaszcza kościoła katolickiego, co jest typową cechą postępowej lewicy, dążył do rewolucyjnego przekształcania świata na wzór wyznawanej ideologii, nowy porządek miał powstać na gruzach dotychczasowego ładu, jest to przecież cecha postępowej lewicy, a nie konserwatywnej prawicy. Media nie tylko uśmiercają ludzi, ale teś diametralnie zmieniają ludziom poglądy po ich śmierci.
 • wampir-wampir 20.07.19, 22:09
  Trafiłeś do niewłaściwego wątku. Piszesz nie na temat. Poza obsesjami masz też niski IQ? Nie wiesz, co znaczy EOT? Tłumaczę - bądź łaskaw nie odpisywać, nie czytam frustratów.

  --
  youtu.be/rLtZKkCIVmI
  *
  www.youtube.com/watch?v=gH203JWfAy0&NR=1
 • bruner4 01.08.19, 20:47
  O, -to wychodzi na to, że Hitler był lewakiem (jak dziś mówią debile na wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni), a Stalin prawicowcem. Bredzisz jak zwykle.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.08.19, 23:32
  bruner4 napisał:

  > O, -to wychodzi na to, że Hitler był lewakiem ...

  Być może dla otumanionych komunistyczną propagandą, którzy myślą inaczej i wszystko piszą odwrotnie, może to się wydawać dziwne, ale Hitler był lewakiem, a nawet krótko komunistycznym funkcjonariuszem.

  Adolf Hitler najpierw próbował zdobyć władzę jako komunista. O czym się mało w Polsce mówi, Hitler był też komunistycznym funkcjonariuszem. Lewicowa rewolucja i władza rad w Monachium stały się dla Hitlera okazją, by nie musieć być cywilem. Gdy 13 kwietnia 1919 komuniści zdobywali władzę w wyniku puczu, Hitler jako "Ersatzbatallionsrat" w swojej jednostce niewątpliwie był czasowo komunistycznym funkcjonariuszem, co opisał Anton Joachimsthaler w swojej książce "Hitlers Weg begann in München".

  Czyli Adolf Hitler dobrze po sobie wiedział co mówi, gdy mówił: "Z mieszczańskiego socjaldemokraty nie da się zrobić dobrego nazisty. Z komunisty natomiast jak najbardziej." - Adolf Hitler, źródło: Wiktor Suworow, Alfabet Suworowa, Dom Wydawniczy Rebis, Poznań 2014, str. 17.

  "Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami obecnego systemu kapitalistycznego, który wykorzystuje ekonomicznie słabszych, z jego niesprawiedliwymi płacami, z niesprawiedliwą oceną osoby ludzkiej według jej zamożności a nie według odpowiedzialności i rzeczywistych dokonań. Jesteśmy zdeterminowani aby zniszczyć ten system za wszelką cenę" - Adolf Hitler w przemówieniu z 1 maja 1927 roku, źródło: John Toland, Adolf Hitler, 1991, ISBN 9780385420532, str. 224.

  Po wygranych przez NSDAP wyborach w 1933 roku, komuniści masowo opuszczali niemiecką partię komunistyczną i wstępowali do socjalistycznej partii robotników Adolfa Hitlera - NSDAP.

  > (jak dziś mówią debile na wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni),

  Dziś debile na wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni mówią: "prawicowi populiści".

  > a Stalin prawicowcem. Bredzisz jak zwykle.

  Nigdzie nie napisałem, że Stalin był prawicowcem, a więc to ty bredzisz jak zwykle. Stalin był socjalistą tak samo jak Hitler i dlatego Stalin bezgranicznie ufał Hitlerowi, jak czekista ufa czekiście, jak lewak ufa lewak lewakowi. Wszystkie analizy i dowody, oraz wszystkie doniesienia rosyjskiego wywiadu, że Hitler przygotowuje atak na Rosję Sowiecką, Stalin wrzucał do kosza, a autorów skazywano za dezinformację na kary śmierci i wyroki natychmiast wykonywano.

  www.morgenpost.de/kultur/article103007140/Warum-Stalin-Hitlers-Ehrenwort-glaubte.html

  Również na tym forum jest kilku komunistów, którzy bardziej wierzą w komunistyczną propagandę, niż w niezaprzeczalne fakty. Dlatego wszystko widzą odwrotnie niż było.
 • bruner4 01.08.19, 23:45
  Wiem, wiem...od dawna tu czekałeś by napisać że ten Hitler to nie był prawicowy, tylko był lewakiem (pojecie używane ostatnio przez wielu kretynów). To o tym można długo dyskutować, używając tam różnych argumentów, czy on był tym lewakiem czy nie, ..a kogo to obchodzi, ważne co zrobił i co chciał zrobić. Ale może napisz, czy Stalin był prawicowcem? :-)
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.08.19, 01:42
  bruner4 napisał:

  > Wiem, wiem...od dawna tu czekałeś by napisać że ten Hitler to nie był prawicowy
  > , tylko był lewakiem (pojecie używane ostatnio przez wielu kretynów). To o tym
  > można długo dyskutować, używając tam różnych argumentów, czy on był tym
  > lewakiem czy nie, ..a kogo to obchodzi, ważne co zrobił i co chciał zrobić.

  Kretyni, to lewacy, którzy dali sobie wmówić, że Hitler nie był socjalistą, tylko był faszystą. W Niemczech nigdy nie było faszyzmu. W Niemczech był narodowy socjalizm w skrócie nazizm zwany też hitleryzmem. Tylko Erichowi Honeckerowi nie mogło przejść przez gardło, że Hitler był socjalistą, więc seplenił głupoty o "faszyzmie", a kretyni ogłupieni komunistyczną propagandą powtarzają bezmyślnie te głupoty do dziś.

  > Ale może napisz, czy Stalin był prawicowcem? :-)

  Napisałem, ale jak widać czytanie ze zrozumieniem ci nie idzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka