Dodaj do ulubionych

sondaż ppg Press-PiS 56%! KO 19% PSL 11% Lewica 8%

02.09.19, 12:44
www.dziennikwschodni.pl/polityka/wybory-2019-pis-z-najwieksza-liczba-mandatow-do-sejmu-w-woj-lubelskim,n,1000249744.html
- ten sondaż to potwierdzenie wyników z eurowyborów z 26 maja br. tak trzymać!
Edytor zaawansowany
  • moritor 04.09.19, 10:31
    sondaż jak sondaż - ciekawsze są artykuły powiązane np ten o liście komunistycznej
    www.dziennikwschodni.pl/polityka/wybory-do-sejmu-oto-kandydaci-lewicy-z-okregu-lubelskiego,n,1000249632.html
    ciekawy zestaw ;-)

--
    Przemek Leniak
  • Gość: cebularz IP: *.centertel.pl 04.09.19, 15:39

Lemingi z tego forum liczące na cudowne zwycięstwo PO-KO w wyborach mogą dostać zawału:)
  • bruner4 04.09.19, 16:36
    Po pierwsze to sondaże- te mają do siebie że można je bezkarnie manipulować, one też mogą być elementem walki wyborczej, niektórzy usiłują przez nie zniechęcić elektorat konkurencji, sugerując że i tak nie ma ona szans. Po drugie, nasz region nie jest reprezentatywny dla kraju z powodu specyfiki i poglądów wielu jego mieszkańców. Po trzecie- sprawdzcie sobie jakie sondaże (ale różne, nie tylko jednej firmy) są w innych regionach Polski- zobaczycie znaczne różnice z tym co was tak cieszy. Po trzecie, jak już sobie te sondaże o których teraz pisałem zobaczycie, to dodajcie sobie ilości procentowe tych, którzy są w nich oprócz PiS, bo ich koalicja powyborcza jest możliwa- wtedy wam miny trochę zrzednął.
  • moritor 04.09.19, 18:17
    no tak zło zawsze lgnie do zła
    ale propos koalicji żądza władzy prędzej czy później pochłonie PZL ;-)

--
    Przemek Leniak
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.09.19, 09:38
    bruner4 napisał:

> Po pierwsze to sondaże- te mają do siebie że można je bezkarnie manipulować, ...

> Po trzecie- sprawdzcie sobie jakie sondaże (ale różne, nie tylko jednej firmy)
    > są w innych regionach Polski- zobaczycie znaczne różnice z tym co was tak cieszy.

Po co, jeżeli można je bezkarnie manipulować?

> Po trzecie, jak już sobie te sondaże o których teraz pisałem zobaczycie,
    > to dodajcie sobie ilości procentowe tych, którzy są w nich oprócz PiS,
    > bo ich koalicja powyborcza jest możliwa- wtedy wam miny trochę zrzednął.

Tylko ci, którzy nie potrafią zliczyć do czterech, liczą na to, że większość Polaków w ogóle nie potrafi liczyć. Liczą na to, że większość Polaków zagłosuje na partie, które ich okradały i ich pieniądze lądowały poza granicami Polski zwiększając dobrobyt obywateli w innych krajach, a jedynie mniejszość Polaków zagłosuje na partię PiS, pierwszą partię, która zamiast bezczelnie okradać obywateli, dzieli się z nimi efektami wzrostu gospodarczego, co jeszcze bardziej napędza koniunkturę i przyśpiesza wzrost gospodarczy. Tempo wzrostu gospodarczego w Polsce jest obecnie wielokrotnie szybsze niż w Niemczech, a "Platforma Obywatelska dostaje gorączki".

niezalezna.pl/287574-platforma-dostaje-goraczki-gdy-dzielimy-sie-z-obywatelami-efektami-wzrostu-gospodarczego
  • oszo-lom-z-rm 11.09.19, 12:55
    sondaże wykonywane prze PGB są solidne, pomyłki wynosiły mniej niż 3%
  • bruner4 11.09.19, 13:22
    Te wyniki które podałeś dotyczą lubelskiego, gdzie indziej jest inaczej- PiS w ogólnym rozrachunku ma sporo poniżej 50%, a to prowadzi do tego, że gdy opozycja się zjednoczy może pozbawić go władzy.
    "nieważny"- zapomniałeś napisać że ci co dzisiaj są u żłobu, wspierają naszymi pieniędzmi (i to niemałymi) największe mocarstwo gospodarcze świata, ponadto rozdawnictwo przedwyborcze może spowodować (i kto wie czy nie spowoduje) problemów gospodarczych kraju. Ci co są przy władzy i tak sobie poradzą- dla nich pieniędzy zawsze starczy, ale dla reszty już niekoniecznie. I paradoksalnie najwięcej na tym będą cierpieć ci, którzy dziś dostają kiełbasę wyborczą i gorliwie głosują na tych, którzy im ją dają.
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.09.19, 21:10
    bruner4 napisał:

> "nieważny"- zapomniałeś napisać ...

Nic nie zapomniałem napisać.

> ..., wspierają naszymi pieniędzmi ...

Waszymi? Wspierają pieniędzmi, które odebrali oszustom wyłudzającym nienależny zwrot podatku VAT.

> ... rozdawnictwo przedwyborcze może spowodować
    > (i kto wie czy nie spowoduje) problemów gospodarczych kraju.

W Polsce nie spowoduje. Wręcz przeciwnie. Gospodarka będzie kwitła. Udowodnił to już dawno John Maynard Keynes. Problemy gospodarcze mogą mieć jedynie kraje, gdzie wcześniej lądował zwrot nienależnego podatku VAT wypłacany z kieszeni polskiego podatnika. To była przecież niemała suma, która była wyprowadzana z Polski.
  • bruner4 12.09.19, 21:45
    Ty ciągle piszesz jakieś dziwne rzeczy, widzisz urojone problemy, lewaków, stalinowców, komunę- rzeczy których już dawno u nas nie ma. To mi się kojarzy z jakimś francuskim filmem, na którym rozmrożono z bryły lodu gościa z poprzedniej epoki. Ostrożnie dozowali mu nową rzeczywistość bo bali się że nastąpi u niego wstrząs, który może go zabić. Twój przypadek pokazuje że niepotrzebnie bali się wstrząsu, ale też że przyswajanie aktualnej rzeczywistości może być niestety nieskuteczne. To by wyjaśniało też to, że oprócz mnie, nikt tu z tobą nie chce rozmawiać.
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.09.19, 21:58
    bruner4 napisał:

> ..., widzisz urojone problemy, lewaków, stalinowców,
    > komunę- rzeczy których już dawno u nas nie ma.

Komuniści tak mówią, ale kto by wierzył komunistom.
  • bruner4 12.09.19, 22:18
    No właśnie, o tym pisałem. Komunistów też już dawno nie ma. Dinozaury też już wymarły. jeszcze sporo nauki przed tobą.
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.09.19, 22:24
    bruner4 napisał:

> Komunistów też już dawno nie ma.

A ty?
  • bruner4 12.09.19, 22:33
    Co ja? Taki ze mnie komunista jak z ciebie chiński mandaryn. Jak ktoś nie popiera PiS- to jest lewak i komunista. Tak sobie tępaki wymyśliły. Ciekawe czy tacy w ogóle wiedzą co oznacza termin komunista czy lewak. Jakiś tam mądry ich naczelny tak palną, to teraz chodzą i powtarzają. Więcej samodzielnego myślenia.
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.09.19, 12:17
    bruner4 napisał:

> Taki ze mnie komunista jak z ciebie chiński mandaryn.

Tylko bez fałszywej skromności proszę.
  • bruner4 14.09.19, 13:54
    Wiesz kto to komunista? Pewnie taki co inaczej myśli niż PiS...
  • moritor 04.09.19, 18:24
    ja się nie skupiam na sondażu ;-)
    jak wspominałem znacznie ciekawsza jest lista komunistyczna
    przynajmniej dla mnie...
    ...
    nazwałbym tę strategie - na pawia - czemu?
    to wydaje się być gra ostatniej szansy dla Jacka Czerniaka...
    i ciekawe czy tęczowy ogonek w zadku mu pozwoli na dorobienie do emerytury czy też odwrotnie

--
    Przemek Leniak
  • oszo-lom-z-rm 07.10.19, 13:39
    PiS 57% KO 17% SLD 11% PSL 10%
  • bruner4 07.10.19, 16:45
    Nie słuchać trolla, robić swoje- iść głosować. Aktualnie: PiS-42%, KO-29%, Lewica-13%, Konfederacja-5%. PSL wypada.
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/sondaze-wyborcze-pazdziernik-2019-pis-ko-lewica-wchodza-do-sejmu-konfederacja-i-psl-na-granicy-progu,975280.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka