Dodaj do ulubionych

Ewolucja i ewaluacja

10.09.19, 11:20
Ewolucja i ewaluacja, czyli wyrachowanie. Kaczyński jest człowiekiem żadnej idei, interesuje go tylko posiadanie władzy. Wiara też jest sposobem jej utrzymania.
pzdr


--
PiS rządzi, PiS radzi, PiS nigdy was nie zdradzi!
Edytor zaawansowany
 • s.monte.z.uma 10.09.19, 11:58
  ...władzę już ma, w zasadzie - absolutną... a w co wierzy?... odnoszę wrażenie, że wierzy w siebie... tylko i wyłącznie: wierzy w siebie, też absolutnie... a taka wiara, podobno, góry przenosi...
  --
  lehardi.org/
 • Gość: dżordż IP: *.centertel.pl 10.09.19, 15:46

  > ...władzę już ma, w zasadzie - absolutną.<

  I przy niej pozostanie. Amen!
 • bruner4 10.09.19, 15:59
  Gość portalu: dżordż napisał(a):

  >
  > > ...władzę już ma, w zasadzie - absolutną.<
  >
  > I przy niej pozostanie. Amen!

  Jeśli chodzi o samo PiS to na pewno będzie tam miał władzę do końca swych dni. Chyba żeby choroba uniemożliwiała mu kierowanie tą partią.
 • bruner4 10.09.19, 16:22
  Dla tych którzy drżą o wynik wyborów, bo może to oznaczać dla nich duże zmiany w życiu zawodowym i działalności politycznej:
  www.tvp.info/44326252/
  Informacje podane przez TVP, tak więc wiadomo że nikt nie zaniża notowań prawicy, jeśli już to przeciwnie. Po wyborach możliwe są różne koalicje, kto będzie w ich wyniku miał władzę- zobaczymy.
 • Gość: dżordż IP: *.centertel.pl 10.09.19, 22:22
  PiS pochowa opozycję. Amen!
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.09.19, 21:28
  bruner4 napisał:

  > Dla tych którzy drżą o wynik wyborów, bo może
  > to oznaczać dla nich duże zmiany w życiu ...

  Nie sądź innych po sobie.
 • bruner4 12.09.19, 21:37
  U niektórych wywołuje to duże emocje- np. pojawili się tu nagle jacyś nowi i widać wyraźnie że nerwowo reagują na wizje utraty przez PiS władzy, -zwykle kończą swoje posty pobożnym życzeniem. Wnioski się przecież same nasuwają. U mnie wygrana jednych czy drugich nic nie zmieni, z tym że rozdawnictwo naszych pieniędzy dla dzieciorobów jako kiełbasa wyborcza zaczyna mi działać na nerwy, podobnie jak częsty widok wrzaskliwych, pewnych siebie tępaków w mediach. Nie chciałbym też powrotu Tuska i jego ekipy- chyba nie zrealizowali żadnej swojej obietnicy wyborczej a mieli ich sporo.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.09.19, 13:18
  bruner4 napisał:

  > U niektórych wywołuje to duże emocje- ...

  Nic dziwnego. Jeżeli przez międzynarodowe instytuty niemieckie wskaźniki gospodarcze ciągle korygowane są w dół, a polskie wskaźniki gospodarcze ciągle korygowane są w górę, to musi wywoływać emocje. Ponadto Polacy nie nienawidzą obecnego amerykańskiego prezydenta, tak jak by sobie tego Niemcy i Rosjanie życzyli. Niemcy i Rosjanie nie mogą pozwolić na dalszy rozwój sytuacji w tym kierunku. Szukają odpowiedniej strategii. Pomocna im jest totalna opozycja, która wymyśla różne nieprawidłowości. Sami rządząc nagminnie nie przestrzegali Konstytucji RP. a teraz bezpodstawnie zarzucają to partii PiS.
 • bruner4 14.09.19, 13:50
  Co nam dał amerykański prezydent i USA poza papierowym paktem obronnym i gadaniem że nas kocha? To my daliśmy już USA dużo zarobić (na nas) i dalej dajemy. Po raz kolejny przypominam, że prosiłem cię byś wymienił jakiś przykład, jak to USA wzmocniło naszą gospodarkę i dało nam zarobić (to największe mocarstwo gospodarcze, co, my ich wspomagamy to oni nas nie mogą?). Jedyne co od nich dostajemy to trudno sprzedawalne i tak niepotrzebne nam uzbrojenie (czy taki Patriot albo F 35 powstrzymałyby Rosję?), drogi gaz i przypomnienia że mamy się rozliczyć z Żydami. Za co to Polacy mają kochać prezydenta USA ? (za wyjątkiem ciebie i innych prawicowych inteligentów)
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.09.19, 23:53
  empi napisał:

  > Ewolucja i ewaluacja, czyli wyrachowanie.

  Nie wyrachowanie, tylko rozwój Polski w kierunku mocy :)

  Ewolucja i dewaluacja już się w Polsce nie wróci. Polska już nigdy nie będzie rozwijać się w kierunku niemocy, jak pod nrządami PO-PSL. Symbolem niemocy jest słynna wypowiedź ministra w rządzie PO-PSL: "Piniendzy nie ma i nie będzie".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka