Dodaj do ulubionych

sonda uliczna e-wybory-PiS 61%, KO 15,4%,PSL 9,1%

19.09.19, 12:28
ewybory.eu/wybory-parlamentarne-2019/sondy-uliczne/
-czyli z grubsza rzecz biorąc potwierdzenie trendu wychwyconą przez Polską Grupę Badawczą dla Polski the times
Edytor zaawansowany
  • Gość: beneficjent 500+ IP: *.centertel.pl 19.09.19, 13:00
    Trochę zawyżyłeś sondaż PiSu. Obecnie ma 58,66:) Notowania wzrosną tuż przed wyborami.
  • bruner4 19.09.19, 13:31
    Dwóch tu tak pisze i zawyża notowania PiS; "oszołom z RM"- jak sama nazwa wskazuje pewnie dostał stołek po linii partyjnej i trzęsie się na samą myśl o tym że mógłby go stracić i "beneficjent +500" (vel "pytia" i inne nicki- piszący zawsze na końcu że PiS musi wygrać - też pewnie jakiś aparatczyk)- robią tu kaczą propagandę i pocieszają się wzajemnie że zmian na stołkach nie będzie. To nie tak panowie, mogą powstać różne koalicje po wyborach, PiS może nie mieć większości by samodzielnie rządzić. Zauważcie że zapowiada się rekordowa frekwencja wyborcza, a jak wiecie prawica wyborcza i tak zawsze chodzi, tak więc ta reszta wcale nie musi na PiSiaków głosować. Może być różnie i wzajemne pocieszanie się czy sianie propagandy niewiele tu da. Żeby nie było że jestem jakimś aparatczykiem tylko z opozycji- ja wcale bym nie chciał ponownych rządów Tuska i jego drużyny, uważam że się nie sprawdzili, pamiętam niespełnione obietnice wyborcze (prawie wszystkie) i lekceważące podejście do obywateli.
  • bruner4 19.09.19, 13:16
    Wszystko pięknie tylko że to niemożliwe, dlatego że ja (i moi znajomi) się wybieram na te wybory a na tych wcześniejszych nie byłem (nie były takie istotne), wiadomo że cała prawica i mohery zawsze chodzą i tyle co ich wcześniej było, w październiku przyjdzie tyle samo. Ponadto ja do sondaży nie mam zaufania bo przecież można nimi bezkarnie manipulować (nikt nic nie udowodni) , a jak się ludziom wmawia że ich partia nie ma szans, to są skłonni odpuścić w głosowaniu na nią- i o to chodzi w tych sondażowych manipulacjach. Ja nawet nie wiem czy te- najnowsze nie są przesadzone jeśli chodzi o PiS:
    www.rp.pl/Sondaze-wyborcze/190919215-Sondaz-43-proc-dla-PiS-Frekwencja-75-proc.html
  • Gość: beneficjent 500+ IP: *.centertel.pl 19.09.19, 15:31
    " ja wcale bym nie chciał ponownych rządów Tuska i jego drużyny, uważam że się nie sprawdzili, pamiętam niespełnione obietnice wyborcze (prawie wszystkie) i lekceważące podejście do obywateli."

Na jakie ugrupowanie więc będziesz głosował ty i twoi znajomi?
    Może mnie przekonasz:)
  • bruner4 19.09.19, 16:28
    Najbliżej mi chyba do Wiosny, ale jak już gdzieś napisałem, nie ma teraz partii spełniającej idealnie moje oczekiwania, będę wybierał partie na zasadzie "mniejszego zła"- jeszcze się zapoznam z programem różnych partii, tak by w końcu odeszli ci co się nie sprawdzili i których bardziej bym nie chciał niż innych. Wiem że cię do niczego nie przekonam- nie o to mi tu chodzi, wkurza mnie tylko takie gadanie jaki to raj nam zrobią niektórzy, gdy ich wybierzemy, ponadto nie lubię ortodoksyjnych katoli i ich wpływu na władzę, wrzaskliwych, pewnych siebie tępaków, którzy chcą rządzić (lub rządzą) i dziwnych eksperymentów gospodarczych i politycznych, które niektórzy chcą nam sprawić, a które mogą po jakimś czasie doprowadzić do katastrofy nie tylko gospodarczej. Ogólnie to odpowiada mi taka rzeczywistość i warunki jakie panują w cywilizowanych krajach Europy Zachodniej, nie jestem też zwolennikiem naszej służalczości i padania na kolana przed jakimkolwiek mocarstwem. A, i jeszcze bym chciał by rządzący nie byli ponad prawem, by płacili identyczne podatki, mandaty drogowe itp. jak wszyscy, by nie mianowano dyletantów i kretynów na odpowiedzialne stanowiska tylko dlatego że są aktywistami wybranej partii. Znasz może jakąś partię , która coś takiego chciałaby wprowadzić?
  • Gość: beneficjent 500+ IP: *.centertel.pl 19.09.19, 21:02

Myślisz, że Kidawa-Blońska byłaby ok?
  • oszo-lom-z-rm 20.09.19, 11:28
    ona kiedyś powiedziała ze współczucie należy się tylko tym co wyznają wartości liberalne a nie konserwatywne
  • bruner4 20.09.19, 11:53
    To PO o ile się nie mylę, byli już- dużo afer, niespełnione obietnice, olewanie ludzi.
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.09.19, 16:04
    bruner4 napisał:

> Najbliżej mi chyba do Wiosny, ...

Twoje preferencje mają wpływ na wyborców.

"Głosowanie na „Lewicę” - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej, skupiający SLD, Wiosnę i Lewicę Razem - zadeklarowano 5 proc. badanych (spadek o 4 pkt proc.)."
  • bruner4 20.09.19, 17:44
    Robić swoje a nie słuchać trolli i propagandy- to motto przedwyborcze, już pisałem co myślę o sondażach. Ja wezmę udział w wyborach (na ostatnich nie byłem) ale i załatwię jeszcze tak że kilku innych zagłosuje (nie na PiS). Nic poza tym nie jestem w stanie zrobić, wcześniej czy później wyrzuci się ze stołków tych , których na nich nie powinno być.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka