Dodaj do ulubionych

skutki marszu dewiantów i policji

01.10.19, 09:02
www.dziennikwschodni.pl/chelm/chcial-umawiac-sie-z-dziecmi,n,1000251646.html?fbclid=IwAR3-tb-f8ehG1_Prh34Lgq3VWxSc3zEdEHZML-MlFaEE7xn76NUWfHgMi_0
lgbt+ przecie jest chronione przez policję...
rodzice dostaną gazem po oczach a dziecko zostanie zatrzymane na 48 godzin i wystawione do fotografowania przez dziennik wschodni?

--
Przemek Leniak
Obserwuj wątek
    • s.monte.z.uma Re: skutki marszu dewiantów i policji 01.10.19, 09:26
      ...Leniaku!... naprawdę nie masz świadomości, że w takim marszu idą nie tylko ci, których określasz mianem "dewiantów"?... tam idą najnormalniejsi ludzie, chcący żyć w kraju, gwarantującym im wolność w wyborze sposobu na życie... już nie pamiętasz, jak chciałeś wystąpić z KK i dlaczego?... już nie pamiętasz, jak nie wpuszczono Cię do CK?... bo przecież nie chodzi o to, kto dyktuję, jak mają żyć ci inni... chodzi o to, że dyktuje!!!... zapomniałeś?... zapomniałeś???...
      --
      lehardi.org/
      • s.monte.z.uma Re: skutki marszu dewiantów i policji 02.10.19, 00:14
        ...twoje metody działania, tu na forum, twoje dyskusje z przyjacielem nieważne/nieistotne prowadzone na wzór dyskusji "dwóch ambon", a w rzeczywistości - popularyzujące faszyzm, nazizm i inne bandyckie dewiacje... dyskusje zakłamujące historię Polski i (...zwłaszcza...) rolę Hitlera, Stalina i innych, prawdziwych dewiantów w wywołaniu wojennych i pokojowych aktów bandytyzmu władzy nad ludźmi... a teraz - w tym wątku nazywasz i utożsamiasz Marsz Równości z "marszem lgbt"... wszystko to upoważnia mnie do zadania pytania: czy to ty?!...
        www.youtube.com/watch?v=W1zI6tu4QPA
        --
        lehardi.org/
        • bruner4 Re: skutki marszu dewiantów i policji 02.10.19, 14:36
          Jak zawał tak zwał ten marsz, nie bądźmy detalistami..wiadomo o o chodzi. To ten troll zakłamuje historie i pisze tak niestworzone rzeczy że trudno się powstrzymać od napisania mu czegoś. Zresztą , skończyłem już dyskusje z tym trollem- szkoda czasu by tłumaczyć komuś "oczywistą oczywistość". Po co linkujesz klasykę z małpimi tekstami? Nie wstyd Ci?
          • s.monte.z.uma Re: skutki marszu dewiantów i policji 02.10.19, 15:14
            > Jak zawał tak zwał ten marsz, nie bądźmy detalistami
            ...otóż - mnie nie jest wstyd... wstyd jest (...albo - powinno być...) tobie za to, co powyżej z twojego wpisu cytuję... wcześniej napisałeś, że żyjesz "na kocią łapę" z kobietą i chętnie poszedłbyś na - jak to określasz - "marsz lgbt"... z czego wniosek pierwszy, że jesteś "lgbt"... wniosek drugi, oczywista oczywistość, że jesteś "detalistą"... wniosek trzeci i nieostatni to taki, że istotą istoty i oczywistą oczywistością jest nazwa marszu... czyli, że chodzi o Marsz Równości, a nie o "marsz lgbt"... , z czego wniosek - wynika - czwarty, że - jednak - jesteś albo "niezborny" umysłowo, albo działasz w złej wierze, co w twoim przypadku na jedno wychodzi... wniosek piąty?... lista rozwijalna... :-)))...
            ps.: ...zabawię się w wujka/ciocię "dobra rada" - jeśli chcesz maszerować w "marszu lgbt" (...wraz ze swoją "kocią łapą"...), wystąp do ratusza o wydanie zgody na "marsz lgbt"... i zorganizuj go... myślę, że masz wielu przyjaciół o takiej właśnie orientacji seksualnej... twoja sprawa... a moje gratulacje - za odwagę, potrzebną by złożyć to oświadczenie na forum publicznym... :-)))... ... ...
            --
            lehardi.org/
            • bruner4 Re: skutki marszu dewiantów i policji 02.10.19, 15:30
              Nie chce mi się nigdzie maszerować, po to są partie i wybory, by wybierać takich, którzy mnie reprezentują, bądź mają najbardziej zbliżone poglądy do moich. Nazwa marsz lgbt niewiele odbiega od od prawdy- jest tam propagowana ideologia lgbt i demonstranci chcą równości dla jej wyznawców, właśnie przez lgbt marsz ten jest najbardziej rozpoznawalny- wszyscy i tak wiedzą o co chodzi. Tak poza tym, patrząc na twoje skojarzenia z niektórymi obrazami, tekstami i rysunkami- wyrażane w komentarzach, to tu można by dyskutować kto jest umysłowo "niezborny" :-)
    • bruner4 Re: skutki marszu dewiantów i policji 01.10.19, 15:36
      Ja jestem zainteresowany spełnieniem postulatów tego całego marszu Lgbt,- chciałbym by związek z moją partnerką mógł zostać prawnie uznany wraz z prawnymi tego konsekwencjami, a nie chcę brać ślubu, obecna kołtuńska władza to uniemożliwia. Chętnie bym się na taki marsz wybrał, by ich czynnie poprzeć.
      • dociek Re: skutki marszu dewiantów i policji 01.10.19, 19:34
        Sorry, kto tu jest dewiantem? Lesbijki i geje, czy potencjalni mordercy bez skrupułów?

natemat.pl/286081,marsz-rownosci-w-lublinie-przeciwnicy-przygotowali-ladunki-wybuchowe?fbclid=IwAR1-j8QT4V-XsAdwrnwMP-tCIUB0u_rANahLzQXOKAsJOGKS9IA3CUmpyk4

"Podczas Marszu Równości w Lublinie mogło dojść do tragedii. Małżeństwo z Lublina przygotowało ładunki wybuchowe, które rzucone w tłum demonstrantów mogłyby porazić wiele osób. Na szczęście policjanci zatrzymali ich, zanim zdążyli odpalić bomby."

--
        Jednakowoż ciemnota w Polszcze grasuje nadal.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka