Dodaj do ulubionych

...prowokatorzy, zdrajcy, hipokryci...

07.10.19, 08:30
...czyli co kto może mówić...
Lech Wałęsa o Kornelu Morawieckim - nie żyjącym: ...co oni z niego robią? - bohatera. A on w środku - stan wojenny, atakują nas ze wszystkich stron, a on kozak zakłada Solidarność Walczącą. Co to było? Zdrada proszę panów. Zdrajca. Taka jest prawda...
Mateusz Morawiecki o Lechu Wałęsie - żyjącym: ...Mam swoje określone zdanie na temat pana Lecha Wałęsy od wielu lat i ogromnie ubolewam, że na początku lat 90. nie przyznał się do tego, że był tajnym współpracownikiem służby bezpieczeństwa...
www.tokfm.pl/Tokfm/7,117303,25280128,walesa-nazwal-kornela-morawieckiego-zdrajca-na-twarzach.html#s=BoxOpImg5
...wypowiedź Lecha Wałęsy - moim zdaniem - można traktować co najwyżej w kategorii nietaktu, ale biorąc pod uwagę okoliczności, niekoniecznie... co najwyżej... wypowiedź Mateusza Morawieckiego i innych oburzonych - z różnych opcji politycznych, zarzucających - od lat wielu - Lechowi Wałęsie zdradę (...w oparciu o zmanipulowane akta ubeckie...) - to kryminał... a reszta "zażenowanych"?... a reszta "zażenowanych" to klasyczny przypadek hipokrytów... ... ...
--
lehardi.org/
Edytor zaawansowany
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.10.19, 23:33
  "Międzynarodowe lotnisko w Gdańsku nosi imię L. Wałęsy. Może warto, aby nosiło imię kogoś innego? Lech Wałęsa po śmierci Wojciecha Jaruzelskiego stwierdził, że "odchodzi jeden z wielkich". Ten sam Wałęsa po śmierci Kornela Morawieckiego stwierdził, że "to zdrajca", po czym dostał gromkie brawa od członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej zgromadzonych na konwencji tej partii."

  Może to by było jakieś kompromisowe rozwiązanie problemu:

  "Na wp.pl pojawiło się lotnisko im. TW Bolka"
 • s.monte.z.uma 07.10.19, 23:47
  ...tu na forum są głównie prowokatorzy... ale zdarzają się i pozostałe kategorie...
  20 SIERPNIA 2019 ALEKSANDRA ŻELAZIŃSKA, POLITYKA.PL
  Jak pisał już Sandemose, Jante jest wszędzie: w Kanadzie, USA, Jutlandii. Dzięki Springerowi jakoś wyraźniej widać, że jest i w Polsce.
  --
  lehardi.org/
 • dociek 08.10.19, 07:06
  W najbliższą niedzielę cofamy zegarki...


  Niestety, o ok. 50-40 lat.
  --
  Jednakowoż ciemnota w Polszcze grasuje nadal.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.10.19, 12:37
  dociek napisał:

  > W najbliższą niedzielę cofamy zegarki...

  Wałęsa teraz popiera listę Kukiza i partii ludowych cwaniaków.

  dorzeczy.pl/kraj/116513/walesa-zaskakuje-prosze-publicznie-po-o-zwolnienie-mnie-z-danego-publicznie-slowa.html
  wpolityce.pl/polityka/467295-walesa-chce-poprzec-psl-internauci-przestrzegaja-ludowcow
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 08.10.19, 12:31
  s.monte.z.uma napisał(a):

  > Dzięki Springerowi jakoś wyraźniej widać, ...

  Ok. 80% gazet w Polsce, a w tym 100% gazet regionalnych, należy do niemieckich właścicieli. Wiadomo, że ten kto płaci orkiestrze, ten wybiera melodię.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.10.19, 11:28
  s.monte.z.uma napisał(a):

  > ... Sandemose, Jante ...

  W jakim ty świecie żyjesz?

  Prowokatora, zdrajcę, hipokrytę znajdziesz bliżej. Wystarczy posłuchać podwórkowej mowy nienawiści, sposobu w jaki Donald Tusk zwracał się do głowy państwa polskiego, demokratycznie wybranego prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego:

  "Powiem brutalnie. Na tym szczycie nie potrzebuję pana prezydenta." - o obecności Lecha Kaczyńskiego na szczycie w Brukseli.

  "Chcieć to ty sobie możesz." - w relacji Lecha Kaczyńskiego, gdy Kaczyński wychodził z sali obrad na szczycie Unii Europejskiej i powiedział, że chciałby wiedzieć o czym będzie mowa podczas jego nieobecności.

  Hipokryzję Donalda Tuska widać dobitnie w jego słowach: "Znaczy… Po pierwsze musimy sobie powiedzieć, nie wiem czy wszyscy przy tym stole otwarcie, nie będzie pewnie zgody między nami ja nie będę rzecznikiem legalizacji narkotyków, także narkotyków miękkich. Koniec, kropka. Znaczy się możecie mnie tutaj zrobić awanturę. Nie i koniec. Znaczy chcecie legalizować marihuanę – wybierzcie innego premiera, innego… inną partie polityczną." - źródło: Drugie śniadanie mistrzów, TVN24, 26 marca 2011 roku. Dwa lata później rząd Tuska zalegalizował słynną w świecie imprezę narkotykową, która zniszczyła ok. 30 ha polskiego obszaru Natura 2000 "Rynna Jezior Torzymskich", tj. dziesięciokrotnie więcej niż obszaru Natura 2000 zniszczyła budowa zamku w puszczy noteckiej. Powołany przez rząd PO i PSL Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Gorzowie Wielkopolskim nie widział nic złego w zniszczeniu ok. 30 ha obszaru Natura 2000 stałym polem namiotowym na 15.000 z parkingami, dojazdami i placami rozrywki dla potrzeb stałej imprezy o której znany szwajcarski dziennik NZZ w artykule pod tytułem "Urlop na ketaminie" już na początku pod zdjęciem napisał, że głównym jej aktem jest indywidualne narkotykowe menu:

  www.nzz.ch/gesellschaft/generationen/generation-y-urlaub-auf-keta-ld.122558
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 10.10.19, 15:21
  s.monte.z.uma napisał(a):

  > ...czyli co kto może mówić...

  Lech Wałęsa zadeklarował w Radiu Zet, że nie przeprosi za nazwanie założyciela Solidarności Walczącej Kornela Morawieckiego zdrajcą. Wałęsa podał cytat, niby autorstwa marszałka Józefa Piłsudskiego, ale przyznam się, że takiego cytatu jeszcze nie słyszałem. Czy ktoś wie, kiedy i w jakich okolicznościach marszałek Józef Piłsudski miał to powiedzieć? Czy może Wałęsie coś się pomyliło? ...

  W każdym razie hipokryzją jest powoływanie się przez Lecha Wałęsę na Józefa Piłsudskiego, gdyż jest do marszałka skrajnym przeciwieństwem. Józefa Piłsudskiego do władzy wyniosła lewica, a on rządząc zrobił wiele dobrego dla narodu. Lecha Wałęsę do władzy wyniósł naród, a on rządząc zrobił wiele dobrego dla lewicy.

  www.youtube.com/watch?v=RX8gxJ7hLts

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka