Dodaj do ulubionych

Prawy obywatel, kandydat z PiS... ale perfidia...

08.10.19, 14:31
Zrobiłem to, co w takiej sytuacji może zrobić prawy obywatel. Jak to do mnie dotarło (szantaż), byłem na kongresie kardiologicznym w Paryżu. Osobę, która miała coś na mnie, uprzedziłem, że będę musiał powiadomić organy ścigania - powiedział dziennikarzom poseł PiS z Gdańska.
Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem.
Mafia Banasiaka sięga Gdańska? Dużo w Polsce jest takich filii? Od Podkarpacia aż po Gdańsk?
Kto jest burdel mamą, a kto ojcem chrzestnym tych interesów?
pzdr

--
PiS rządzi, PiS radzi, PiS nigdy was nie zdradzi!
Edytor zaawansowany
  • s.monte.z.uma 08.10.19, 17:42
    ...a bój się Boga!... nie prowokuj mnie do odpowiedzi!... kto jest "ojcem naszym i matką naszą"?... no - kto???...
    --
    lehardi.org/
  • bruner4 08.10.19, 19:38
    Politycy powinni świecić przykładem dla innych, to nawet dotyczy nie tylko polityków, ale tych, którzy namawiają innych do swoich ideologii- np. księża. On o tym mówi tak, jakby to co robił było całkiem normalne- nie miał sobie nic do zarzucenia. Jakoś nie słyszałem żeby PiS popierał prostytucje i nie był przeciw korzystaniu z usług prostytutek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka