Dodaj do ulubionych

Zawód troll

27.10.19, 18:09
Ciekawe, czy nasze trolle pracują zawodowo? Może to tylko wolontariat?
pzdr

--
Nieszczęśliwy to kraj, który potrzebuje bohaterów
Bertolt Brecht
Obserwuj wątek
              • Gość: troll radosny Przyjemne hobby IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.19, 21:09
                Żaden z was, politycznych frustratów, nie ma racji. Czytanie waszych eunuchowych i bezsilnych jeremiad na obecny układ polityczny to czysta przyjemność. Proszę, wyjcie bezsilnie przez następne cztery lata. I kadencję dłużej:))). Alleluja! I do przodu! Piszę radośnie i co mi zrobicie polityczni nieudacznicy? PPWR (pocałujcie prezesa w rzyć:)
                • bruner4 Re: Przyjemne hobby 28.10.19, 23:37
                  Ale widzisz trollu, jeśli Andrzej Duda nie wywalczy reelekcji, to rząd też raczej nie przetrwa do końca kadencji, trzeba to zakładać jako całkiem możliwy scenariusz. A kolejny rząd, być może po przyspieszonych wyborach - zbuduje już raczej większość opozycyjna, w której bardzo dużo do powiedzenia będzie miała lewica. Poza tym, wraca temat całkowitego zakazu aborcji, co może spowodować spadek notowań Dudy (raczej na pewno spowoduje), durna prawica nawet nie wie, że działa tak przeciw sobie. I może tu nie pomóc nawet socjalistyczne 500+, bo przecież ludzie już je mają. Może być różnie, w wyborach PiS nie zdobył jednak większości konstytucyjnej i zmiany ustrojowe nie są w jego wydaniu możliwe. Tak więc nie bądź taki radosny i powiedz to też temu drugiemu kumplowi, który tu też z doskoku trolluje.
                  • Gość: troll radosny Gdybanie na dywanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.19, 10:03
                    Dla ciebie jedynym obecnie pocieszeniem jest gdybanie. Co by było gdyby lub co będzie gdy...
                    Gdyby Kopacz chodziła na rękach to by...
                    Unikasz twardych realiów. Przez najbliższe cztery lata będzie rządził PiS. Pogódź się z tym lub zejdź do podziemia (suteryny). A po czterech latach obecna opozycja wyschnie na wiór i odejdzie w zachód słońca. Pozostaje ci tylko wyć z rozpaczy i pluć jadem. Może się zdarzyć, że nie dożyjesz zmiany partii rządzącej. Jesteś żałośnie śmieszny w swoim zaklinaniu rzeczywistości. Ty i inni z tego lewackiego forum. Smućcie się codziennie:) Przez następne cztery lata olimpijskie.
                    Radośnie pozdrawiam:)
                    • bruner4 Re: Gdybanie na dywanie 29.10.19, 13:28
                      To bardzo ograniczone myślenie- muszą tak rządzić w nieskończoność i już (za komuny też tak gadano). Przecież powiadam ci trollu, że były już u nas dwa przypadki, że takie rządy nie dotrwały do końca kadencji, to nie jest żadne gdybanie, tylko całkiem możliwy scenariusz. Tym bardziej że po "wielkim zwycięstwie" PiS zaszły jednak takie zmiany jak utrata większości PiSowskiej w senacie i pojawienie się lewicy i konfederacji w parlamencie. W konfederacji też można spotkać niegłupich osobników i może być ona alternatywą dla wyborców PiS-u, którym z czasem polityka tej partii może przestać się podobać (a to raczej nieuniknione). Przed nami niedługo wybór prezydenta, jeśli zostanie wybrany np. Biedroń, to może on w wielu punktach PiSiaków przyblokować, a nawet doprowadzić do upadku tego rządu i kolejnych wyborów. Uważasz że to takie niemożliwe? Wałęsa też tak kiedyś podobnie uważał i po ogłoszeniu wyników drugiej tury zasłabł i złapał się za serce. Takich objawów ci trollu bym nie życzył, żyj sobie dalej swoim radosnym życiem :-).
                      • Gość: troll radosny Re: Gdybanie na dywanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.19, 18:59
                        Proszę, nie "powiadaj" mi niczego. Twoje wcześniejsze "powiadania" nie spełniły się. Nie jesteś wiarygodny i masz długą, udokumentowaną historię błędnego "powiadania". Twoje "powiadania" to pobożne życzenia które mylisz z faktami. Historia niekoniecznie ma odniesienie do przyszłości. Gdybyś miał doświadczenie w inwestowaniu w instrumenty finansowe to przeczytałbyś klauzulę że, wcześniejszy zysk nie gwarantuje zysku w przyszłości. Na każde twoje gdybnięcie ja mogę przedstawić moje. Ale nie lubię gdybać. Gdybanie pozostawiam przegranym jako osłodę po porażce. Tym niemniej gdybaj i żyj nadzieją. Będzie ci łatwiej:)

Radośnie pozdrawiam:)

• bruner4 Re: Gdybanie na dywanie 29.10.19, 23:50
                          Ooo- nie jestem wiarygodny, a mógłbyś wskazać, jakie to moje przepowiednie się nie spełniły? Chodzi o coś takiego, że napisałem że to nastąpi a nie nastąpiło, bo ja jakoś nic takiego nie kojarzę, może przeoczyłem? Pobożne życzenia mylę z faktami? Poza tym, przeczytaj może jeszcze raz mój ostatni post, na prawdę sądzisz że to co napisałem że może się zdarzyć jest niemożliwe? A czy spodziewałeś się przewagi opozycji w senacie po wyborach? Albo lewicy w sejmie? Mechanizmy finansowe to nie cechy ludzkie i wynikające z nich wydarzenia, co to za porównanie. Nie wiem czy wiesz, ale jest takie stare, mądre przysłowie że historia lubi się powtarzać. No ale u ciebie jest tak, że nie bierzesz tego w ogóle pod uwagę, być może dlatego troll jest jeszcze radosny :-)
                          • Gość: troll radosny Re: Gdybanie na dywanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.19, 08:52

Moim przewidywaniem i oczekiwaniem było zdecydowane zwycięstwo PiSu i kolejnych rządów przez cztery lata. I tak się stało. Ty snułeś wątpiące w to wątki. Kosmetyczna reszta jest dla mnie bez znaczenia. Powtórzę to raz jeszcze otwartym tekstem: PiS rządzi a PO usycha. Tak sobie życzyłem, tak przewidywałem, i tak jest. Twoje pobożne życzenia się nie spełniły. Możesz sobie teraz przez kolejne cztery lata żyć bajką o Łodzi - łudź się łudź:)

Radośnie pozdrawiam, wspaniały środek tygodnia mam:)
                            • bruner4 Re: Gdybanie na dywanie 30.10.19, 11:38
                              Brałem pod uwagę różne możliwości- tylko głupi tego nie robi. A czy to będą 4 lata...różnie to już u nas z tym bywało :-). Ważne że zmiany idą ku lepszemu- tak jak pisałem w poprzednim poście.
                              • Gość: troll radosny Ciąg dalszy dobrej zmiany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.19, 17:58
                                bruner4 napisał:

"Brałem pod uwagę różne możliwości- tylko głupi tego nie robi. A czy to będą 4 lata..."

Ja nie brałem innej możliwości pod uwagę. Dla mnie było oczywiste, że PiS wygra pewnie.
                                Cztery lata już są. Może też być osiem lub dwanaście. Ten stary i płodny troll z tego forum może zmiany opcji rządzącej nie doczekać...
                                • bruner4 Re: Ciąg dalszy dobrej zmiany 30.10.19, 18:13
                                  Albo...nastąpi ona szybciej niż ci się wydaje :-), tak, jest taka możliwość, to żadna utopia...Piszesz że dwanaście lat :-), jak doczeka jeszcze tych czterech to będzie wielki sukces, a takie przepowiednie nieskończonego w czasie panowania to już były; -1000-letnia Rzesza- nikt z rządzących w niej i jej sympatyków w to nie wątpił . Tak jak ty teraz.
                                • bruner4 Re: Ciąg dalszy dobrej zmiany 30.10.19, 18:21
                                  Trollu radosny, przeczytaj:
                                  www.wiesci24.pl/2019/10/30/znowu-chca-oszukac-polakow-rzad-mysli-o-podwyzce-wieku-emerytalnego/?fbclid=IwAR0qA34rqFN568XalWGgswIFARj_xF-8zcibH6khd4F59PFIszadmr_b5CA
                                  Jeszcze dwa, trzy tego typu posunięcia i nie ma już tego rządu. Usuną go jego wierni wyborcy, którzy mieli na niego w nieskończoność głosować.
                                    • bruner4 Re: Ciąg dalszy dobrej zmiany 30.10.19, 18:56
                                      Może się zdziwisz ale z tym OFE to bardzo mi się to nie podobało, tak jak wszystkim normalnym- niestety nic nie można było zrobić tak jak teraz, trzeba czekać do wyborów, głosować i liczyć na to że inni się opamiętają. Z tym wiekiem to była konieczność ekonomiczna (zobacz np. jak jest z tym w bogatszych Niemczech) i zapamiętam to co napisałeś- że nie podniosą tego wieku, a jak podniosą, to ci to wypomnę, trollu radosny vel ku ku.
                                      • Gość: troll radosny Kurek na dzwonnicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.19, 09:36
                                        bruner4 napisał:

"tym wiekiem to była konieczność ekonomiczna..."

Czy widzisz swoje tendencyjne nachylenie w argumentach? Podczas rządów Tuska podniesienie wieku emerytalnego to konieczność ekonomiczna a podczas rządów PiS taka daleka ewentualność, po wcześniejszym obniżeniu, to przyczynek do wyjścia na ulicę:) Jesteś taki jak GW codzienna krytyka wszystkiego. Zaćma na posunięcia dobre. Wy zrobilibyście to lepiej gdyby tylko wygralibyście wybory. Gdyby, gdyby, gdyby...
                                        • bruner4 Re: Kurek na dzwonnicy 31.10.19, 18:40
                                          Ja miałem na myśli specyfikę elektoratu PiS, oraz w ogóle populistyczne działania tej partii, gdzie najważniejsze jest tylko zdobycie głosów elektoratu, a nie ekonomiczne realia czy konieczność, i w ogóle przyszłość i rozwój naszej gospodarki i państwa. Ci co tak gorliwie dziś głosują na PiS, jutro mogą już na niego pluć i rzucać kamieniami w swych dzisiejszych PiSowskich idoli ("spieprzaj dziadu"), -kiedy im zrobi kilka takich zmian, jak ta o wieku emerytalnym. Była kiedyś u nas podobna historia z tym związana; kiedyś Jacek Kuroń był ministrem pracy, -"o, jaki mądry człowiek, taki inteligentny, wykształcony"- mówiła o nim klasa robotnicza w jednym z dużych zakładów Lubelszczyzny. Ale gdy podwyższył wiek emerytalny, to można było usłyszeć od tych samych ludzi: " a to s..syn, to h..j je....y, żeby go ...". Tak to wygląda, żebyś wiedział, bo możesz nie być tego świadom. Piszesz o funduszach OFE ,a gdzie to byłeś gdy PiS wprowadzał ustawę rozdającą pieniądze tym, co robią więcej dzieci, i to nawet milionerom, wiadomo kto musi zarobić na te pieniądze i że takie rozdawnictwo dobrze się dla nas nie skończy. Chyba nie wierzysz w bajki nieważnego trolla, że za rządów PiS następuje "cudowna poprawa" finansów państwa i w ogóle gospodarki, bo "uszczelnienie VAT" i w ogóle bardzo mądre rządy itp. mądrości.
    • Gość: nieważne Re: Zawód troll IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.10.19, 12:50
      empi napisał:

> Ciekawe, czy nasze trolle pracują zawodowo? Może to tylko wolontariat?

Wasze, to znaczy trolle z forum którym się opiekujecie? Trolle dzięki którym to forum jeszcze nie upadło, tak jak upadły inne fora GW? Trolle dzięki którym jesteście opiekunami forum? Tu są tylko dwa trolle: przekonany o własnej mądrości s.monte.z.uma i przekonany o mądrości lewicy bruner4. Robią to zapewne z własnych przekonań. Kto by tam za wypisywanie takich głupot płacił?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka