Dodaj do ulubionych

Jakby ktoś miał wątpliwości kto nami rządzi

27.10.19, 21:03
Tak powstaje nowa moralność i etyka
pzdr

--
Prawda jest mową nienawiści dla tych, co mają coś do ukrycia.
George Orwell
Obserwuj wątek
    • krt_czart Re: Jakby ktoś miał wątpliwości kto nami rządzi 29.10.19, 07:13
      Sorry, kolego empi, ale to wcale nie jest moralność, choćby nowa. To jej całkowite przeciwieństwo.

Dodajmy do tego "subtelny problem" z nieskazitelnym szefem NIK, burdelem i Vatowską mafią w Ministerstwie Finansów oraz potencjalną kandydaturę, wielce zasłużonego dla kremlowskiej polityki demontażu UE I NATO oraz twórcy sekty smoleńskiej, Antona M. na marszałka seniora. Szczęściem, ten ostatni jako taki ktoś niewiele może.
      ---
      Czy to już przepaść?
            • bruner4 Re: Jakby ktoś miał wątpliwości kto nami rządzi 08.11.19, 15:04
              To się okaże po wyborach, prezydent nie jest już tak konieczny beneficjentom 500+, więc mogą głosować na takiego, co nie jest z PiS. Poza tym, jak wcześniej pisałem, w przypadku wyborów na prezydenta decydujące znaczenie ma osoba kandydata- jego poziom, elokwencja, poglądy, inteligencja (a o takich w PiS trudno) a nie tylko rekomendacja partyjna, jak to miało miejsce w wyborach do parlamentu - zdecydowana większość wyborców niewiele wiedziała o tych, na których głosowali- wystarczała im informacja że dany osobnik jest np. z PiS , KO czy innej partii (Rakowski kiedyś powiedział, że gdyby krowie przyczepić znaczek Solidarności i zrobić zdjęcie wyborcze z Wałęsą, to też by ją wybrano).
              W przypadku wyborów na prezydenta jest inaczej- odbywają np. debaty wyborcze na żywo, praktycznie przed wszystkimi obywatelami i ludzie oceniają to co widzą i słyszą odpowiednio głosując. Dlatego bywało że dochodziło do niespodzianek typu; Wałęsa przegrywał z Kwaśniewskim, bo ich bezpośrednia dyskusja wskazywała jasno na to kto się bardziej nadaje, albo Kwaśniewski wdeptywał w dywan Kaczora, bo ten za bardzo odstawał od niego nie tylko merytoryczną wiedzą ale i ilością oleju w głowie ("oczywista oczywistość"). Tak więc niezbadane są wyroki boskie, szczególnie jeśli chodzi o pojedynek wyborczy konkretnych osób a nie partii, może się właśnie okazać że wcale nie będzie tak "forever"".
              • Gość: PiS forever Re: Jakby ktoś miał wątpliwości kto nami rządzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.19, 18:55
                Tylko dla ciebie nie jest pewne, że kolejnym prezydentem będzie również Andrzej Duda. Ale dla ciebie nie było oczywistym, że wybory wygra PiS. I wcześniej upierałeś się, że Trump NA PEWNO
                poruszy kwestię, żądań żydowskich. Daj sobie spokój z przewidywaniami. Kiepski ci one wychodzą. Przyjmij jako pewnik - Andrzej Duda będzie ponownie prezydentem. Wcześniej bredziłeś coś o kandydacie Tusku:) Pisałem, że Tusk nie będzie brał udziału. Wiedział, że nie ma szans.
                • bruner4 Re: Jakby ktoś miał wątpliwości kto nami rządzi 08.11.19, 21:17
                  A ty jesteś pewny że ja pisałem że Trump na pewno poruszy kwestie żądań żydowskich? Może przeczytaj sobie jeszcze raz pierwszy mój post w tym temacie i nie wmawiaj mi że pisałem coś czego nie napisałem. Trump zrobił lepszy numer- w ogóle nie przyjechał przed wyborami do Polski, by nie wspierać kampanii wyborczej PiS, a zrobił to na apel środowisk żydowskich- podawałem nawet stosowne linki. Jakiś huragan na Hawajach był tylko wymówką- zdążyłby dotrzeć na Hawaje po wizycie w Polsce, ponadto grał w golfa zamiast odwiedzać poszkodowanych. Ty jesteś zbyt pewny w swoich przewidywaniach wyborczych, podobną pewność miał np. Wałęsa gdy konkurował z Kwaśniewskim oraz PiS , gdy zdecydował się na wcześniejsze, ponowne wybory po dwóch latach rządzenia. Piszesz że moje przewidywania słabo się sprawdzają, ja przecież nigdzie nie pisałem że PiS na pewno nie wygra- przeczytaj sobie może dokładniej moje posty, pisałem że może nie wygrać. Zauważ że w senacie PiS stracił większość, w sejmie pojawiła się też konfederacja i lewica- to są przecież kroki wstecz dla PiS w porównaniu do poprzednich wyborów, chyba nie zaprzeczysz. Nie bądź taki pewny swoich przepowiedni- jak pisałem wcześniej, już byli tacy pewni przepowiadacze i się na tym przejechali. Tym bardziej że widać przecież że PiS jednak traci, ponadto wybór prezydenta, jak pisałem, ma inną specyfikę niż wybór parlamentu.
    • s.monte.z.uma Re: Jakby ktoś miał wątpliwości kto nami rządzi 10.11.19, 10:50
      ...rządzi nami władza, która woła, podobnie jak robi to "sprytny" rabuś i gwałciciel... czyli rabuje i gwałci, , wołając: boże! (...boże! z małej litery, bo to bóg przez władzę na potrzeby chwili wymyślony... nie można wobec tego - nawet - wznieść tradycyjnego okrzyku: borze! to taki las - zapożyczone... :-)...), rabuje i gwałci... nic nowego...
      lehardi.org/2015/03/09/ogary-do-pary-czy-widzisz-juz-u-siebie-poczatki-szycia/
      historia.trojmiasto.pl/Okupacyjne-wysiedlania-gdynian-w-1939-r-n139446.html
      --
      lehardi.org/
      • s.monte.z.uma Re: Jakby ktoś miał wątpliwości kto nami rządzi 10.11.19, 19:55
        ...były i takie przesiedlenia, zawsze wynikające ze strachu władzy przed buntownikami...
        lehardi.org/2015/02/05/i-nie-ma-sie-czym-przykryc/
        ...i ciekawostka: obecna władza znowu boi się buntowników... boi się, że suweren, tak naprawdę będący wasalem, nie zdoła jej obronić przed buntownikami... co zatem czyni?... to co potrafi najlepiej buduje zapory z betonu i mobilizuje policję... a co zrobiłaby obecna władza najchętniej?... najchętniej obecna władza wszystkich nas by skoszarowała... i otoczyła drutem kolczastym, na początek... jest zatem pora na zakrzyknięcie (...też na początek...): o borze! - to taki las (...zapożyczone... :-)))...)...
        ps. : ...brunery i inne przebierańce: zamknijcie japy!... :-)))... na wszystko jest rada... :-)))... ... ...

--
        lehardi.org/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka