Dodaj do ulubionych

Nie palcie komiksów!

IP: *.aster.pl 23.02.11, 23:25
Oczywiście, że ten komiks ma "ogromną wartość artystyczną" dla hołoty obsmarowującej mury domów. Równie wielką co ich "dzieła".
Edytor zaawansowany
 • vidmo76 25.02.11, 09:27
  Jak by wydał autor wydał, za własne pieniądze, to by się zastanowił kilka naście razy, co ma narysować. A nie szydzi z polskiej kultury poważniejszego formatu niż on sam.
  --
  :>
 • Gość: Jerzy IP: *.171.188.71.static.crowley.pl 25.02.11, 14:18
  komiks jak komiks, nie lubię wulgaryzmów ani p. Wiśniewskiego na którego jest stylizowany bohater komiksu. Ale na 100% ten komiks nie zareklamuje Niemcom Chopina - co najwyżej potwierdzi ich opinię o prymitywnych "polaczkach", ujaranych, klnących, takich małych meneli. Jeśli tak chcemy reklamować wybitnych twórców kultury w Polsce to może od razu zróbmy komiks w którym laureat Nagrody Nobla, Czesław Miłosz, jest gryziony w pupę przez Hegla (słynne "ukąszenie heglowskie" w jego książkach). Pokażemy też w ten sposób integrację polsko-niemiecką (dla nieuświadomionych - Hegel był filozofem niemieckim).
 • q.piatkow 12.03.11, 11:00
  Żaden z was mądrale nawet nie widział komiksu, ale jako, że pojawiają się w nim przekleństwa, to już wszystko wiecie! "Dla hołoty i tyle". A trzeba wam wiedzieć, że: primo - wszystko zależy od kontekstu; secundo - przekleństwa stanowią istotną część języka, ważne tylko, żeby nie stosować ich zamiast interpunkcji. Muszę zauważyć, że większość "świętojebliwych", którzy tego nie rozumieją, ma zazwyczaj bardzo ubogie słownictwo...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka