Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Jaki w Sharm z dobrymi animacjami? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Moglibyście polecić jakiś hotel w Sharm z dobrymi animacjami dla młodzieży/dorosłych?
    Nie ukrywam, że chciałbym się uwolnić w czasie urlopu od humorzastego młodszego pokolenia, gdyby zajęły ich animacje miałbym trochę świętego spokoju...
    • Amwaj Oyoun w Sharm El Sheikh. Byłem tam co prawda 3 lata temu, ale animacje szły pełną parą :) Młode Rosjanki zajmowały się dziećmi i organizowały im czas. Z moich obserwacji wszystko było OK więc mogę polecić.
    • Moim zdaniem spodobałoby Ci się w Regency Plaza Resort. Ja swój pobyt tam wspominam bardzo mile, panowała fajna atmosfera. Jest rafa, plaża przy samym hotelu. Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa. Klima w pokojach i dużo atrakcji. Teraz jest tam aqua park, programy wieczorne prowadzone po polsku. A ludzi teraz na pewno nie ma aż tak dużo żeby nie można było w spokoju odpoczywać.
      • W Regency Plaza Resort jest animacja wieczorna w języku polskim. Bardzo fajna sprawa, myślę, że miła odmiana, bo w innych hotelach tego typu imprezy są po angielsku. Ogólnie polecam Egipt na wakacje, piękne miejsce! Te rafy, zabytki, świetny klimat. No i przede wszystkim pogoda zachęca. Zastanawiam się czy we wrześniu nie polecieć, bo biuro z którym latam na pewno będzie miało jakieś ciekawe promocje.
    • A po co w ogóle tam jedziesz, skoro z co najmniej 2 twoich wypowiedzi na forum wynika, że przeszkadza ci obecność Arabów?
      forum.gazeta.pl/forum/w,622,127220884,127220884,Najazd_arabow_na_hotele_.html
      forum.gazeta.pl/forum/w,622,127527366,127527541,Re_Dziwna_sytuacja_z_cenami_wyjazdow_Sharm_El_Sh.html
      • erloy3 napisał:

> A po co w ogóle tam jedziesz, skoro z co najmniej 2 twoich wypowiedzi na forum
        > wynika, że przeszkadza ci obecność Arabów?
        Twoja przypadlosc ma nazwe - jest to wtorny analfabetyzm i przejawia sie brakiem zrozumienia czytanego tekstu.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.