Dodaj do ulubionych

Możliwość pracy w harakterze pilota??

13.05.04, 19:16
Czy ktoś cos wie o możliwości pracy w Egipcie. Pytam z ciekawości ponieważ wiekszość mail które wysyła do polskich BP pozostają bez odpowiedzi, lub dowiaduje sie że mam niewystarczające doświadczenie hehehe (lekko licząc 3 lata jako piot w eg)
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • patrykkk Re: Możliwość pracy w charakterze pilota?? 14.05.04, 11:14

Uważam, że jeśli wysyłasz tylko mail prezentujący Twoją osobę,
      to szanse są małe. Wystarczy, że jakiś złośliwiec kliknie - i Twoja przyszłość
      ląduje w "deleted items". Poza tym to niepoważne. Np. tam, gdzie pracuję bardzo
      solidnie podchodzi się do ofert pracy; jeśli brak etatu dla chętnego, to jego
      CV zostaje odłożone do teczki w danym dziale. Zawsze może przydać się w
      przyszłości. Wniosek z tego taki: forma powinna być namacalna, w dodatku z
      Twoim podpisem.
      Powinieneś wysłać do danego biura listem poleconym kopertę, a w niej
      swoje "portfolio" z dokonaniami jako pilot wycieczek, oraz list motywacyjny etc.
      • egiptolog Re: Możliwość pracy w charakterze pilota?? 14.05.04, 11:27
        Dzięki za rade patrykkk. Ja tak naprawde nie szukam pracy pilota, byłem ciekaw czy odezwie sie jakaś osoba z polskiego biura podróży ale cóż widze że nie miałem szczęścia. Ciekawiło mnie czy 3 lata doświadczenia pilockiego i znajomośc czterech języków wystarczy żeby dostać taką prace ale widzę że tu tej odpowiedzi nie znajdę.
        • patrykkk Re: Możliwość pracy w charakterze pilota?? 14.05.04, 11:38
          egiptolog napisał:

> Dzięki za rade patrykkk.<

Niewątpliwie masz spore doświadczenie. Ale przeceniasz to forum. Być może ci
          z biur zerkają na nie od czasu do czasu - ale w sezonie zimowym, kiedy są na
          półetacie, półlabie:)
          Poza tym same deklaracje nic nie znaczą. Przygotuj porządny pakiet o swoich
          dokonaniach i możliwościach - i wysyłaj. I dzwoń. To Ty musisz pokazać,
          czy Ci naprawdę zależy. Na sondowanie szkoda czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka