Dodaj do ulubionych

First Minute 2012

03.11.11, 14:54
widzieliście oferty?
jakoś to wszystko dziwnie wygląda, niby promocje do 50% ( ecco holiday) niby super zniżki, ale zero różnicy z normalną nielastową ofertą.... nawet terminy kwietniowe majowe są jakieś szalone cenowo
Edytor zaawansowany
  • flyr 04.11.11, 13:27
    a np Iberotel makadi Oasis kupiłem na 24 maja z TUI Cena 1930 os/tydz . Zaje fajna propozycja , ewentualnie + dziecko 390 pln !!!!!!!! Za 2 tyg od 31 maja z dzieckiem cena 5700 za 2 os !!!!!!
  • iwonesik 04.11.11, 13:33
    Ja prawdopodobnie zarezerwuje hotel w Hurgadzie 29 czerwiec-13 lipiec-dla 3 osób na 2 tygodnie 6.300 zł. Myślę, że tj okazja:)
  • monikap31 04.11.11, 15:26

ja zerezerwowałam 2 tyg. dla rodziny 2+3;21.06.-05.07 w iberotel makadi oasis z tui za....8500!!!wg mnie bardzo dobra oferta first,w zeszlym roku najtańszy neckermann startował od 10.000....
  • koalabis 04.11.11, 16:15
    First daje jakąś tam gwarancję hotelu i konkretnego terminu czyli mamy spokojną głowę. Super mega promocji nie ma i nie było nigdy- to są dość przyzwoite ceny.
    Jeżeli ktoś lubi dreszczyk emocji i nie chce lecieć w szczycie to polecam lasty, ceny są dużo lepsze.

--
    www.my-egypt.prv.pl -Egipt- moje wrażenia!
  • kiepa76 04.11.11, 19:39
    No szczególnie w tym roku były taaakie lasty że hoho !!!!!!!!!!!!!
  • koalabis 04.11.11, 20:05
    Ten rok był szczególnym rokiem, ale wyjątek potwierdza regułę.
    Lasty będą zawsze, jednak trzeba wiedzieć kiedy się na nie przyczaić. Ciężko o lasta w czasie zimowych ferii oraz praktycznie od połowy czerwca do końca września.
    Z reguły co roku są fajne okazje na pierwszy tydzień stycznia, dalej kwiecień aż do połowy czerwca.
    --
    www.my-egypt.prv.pl -Egipt- moje wrażenia!
  • umisho 14.02.12, 15:13
    Ja jednak jestem za wycieczką organizowaną samemu sobie a nie przez jakiekolwiek biura, co prawda są miejsca gdzie jest to po prostu niebezpieczne. Ale w Egipcie akurat to się opłaca bardziej niż dopłacanie za błazna tudzież animatora który weźmie kasę za brak wiedzy i brak ogarnięcia w temacie.
  • judyt-a 04.11.11, 21:43
    Mam do Ciebie pytanie - jak udało Ci się zarezerwować ten hotel, ja próbowałam go zarezerwować z Wrocławia, ale w ogóle nie pojawił się na stronie TUI, mało tego, od pierwszego dnia promocji (20.10) dzwoniłam do biura żeby dowiedziec się o oferty do tego hotelu i najpierw w ogóle nie było go w systemie, a potem już nie było miejsc na całe wakacje. Ciekawa jestem, czy takie okazje da się zarezerwować "normalnie", czy one są sprzedawane tylko znajomym, a może tylko z Wrocławia sa takie problemy?
  • judyt-a 04.11.11, 21:46
    Pytanie powyżej jest do monikap31 oczywiscie, pytam tak z czystej ciekawości, bo już drugi raz spotyka mnie taki "numer" w TUI, poprzednio jeszcze w Scan Holiday.
  • monikap31 04.11.11, 22:03
    hej, czytałam ,że podobne problemy były w Gdańsku....ja rezerwowałam w Poznaniu 21.10.11-sobota-bezruch totalny w biurze,to sobie posiedziałam z przemiłą Panią ,Pani szukała ,szukała,aż znalazła(dla naszej rodzinki -licznej trudno o dobrą ofertę),chociaż też uwierzyc nie mogłam,kilka razy dopytywałam,czy to aby napewno...wydaje mi się ,że to też kwestia podejścia po drugiej stronie...ale tui miało ostatnio urwanie głowy,nawet linia telefoniczna była przeciążona.pozdr,Monika
  • judyt-a 04.11.11, 22:55
    Dzięki za info, może to rzeczywiście kwestia miejsca wylotu. Wrocław w ogóle był potraktowany "po macoszemu" bo na stronie TUI nie było w ogóle żadnych wylotów z Wrocławia, chociaż były np. z Rzeszowa (nic nie ujmując oczywiście Rzeszowowi, ale Wrocław chyba nie jest mniejszy od Rzeszowa). No cóż trzeba chyba mieć szczęście, tylko nie wiem po co robią tyle szumu wokół promocji, skoro faktycznie miejsc w ramach tej promocji mają tyle co kot napłakał. Jedynie w tym hotelu były naprawdę korzystne ceny dla 2 dzieci, bo w innych owszem pierwsze dziecko 390 zł, ale drugie już 2.600.
  • jedrek99 04.11.11, 23:11
    ja zarezerwowałem z tui sol y mar w marsa w terminie 10-24 lipca 2+2 za 8100+160za gwarancje stałej ceny i uwazam to za dobra oferte, tylko dlaczego tui nie daje w ofercie first gwarancji za free?!
  • blueazur 05.11.11, 14:36
    Tui ma w ofercie badziewiaste hotele w Egipcie. Zupełnie bez sensu znizki dla dzieci w takich hotelach w których atrakcji dla dzieciaków jak na lekarstwo. Gdzie Aqua Blu, Alf Lieila, Jungle itp??
  • monikap31 05.11.11, 15:44
    ...z mojej wiedzy wynika,że w Iberotel Makadi Oasis jest polska animacja....+nowy aquapark na terenie w cenie....co jeszcze dzieciaczki potrzebują do szczęścia???;)
  • joaskar 05.11.11, 16:07
    Ja probowałam rezerwowac ten hotel z tui w ramach first minute, ale się nie udało ze względu na poblokowane rezerwacje. No i cena się zmieniła w przeciagu tygodnia, ok tysiąca w górę za rodzinę 2+2.

Nie wiadomo czy Tui bedzie mialo Jungle Aquapark na lato 2012. Okaze się jak wejdzie cala oferta - bodajze 9 grudnia br

Monikap31 - ten nowy aquapark nie jest usytuowany na terenie Iberotela Makadi Oasis. Jest on za polem golfowym, na pieszo nie da rady :) ale jest darmowy wstep oraz dowóz z hotelu dla gosci TUI
  • blueazur 05.11.11, 16:22
    Jak wspomniała joaskar aquapark jest jednak oddalony od hotelu i trzeba dojezdżać, a to nie to samo. Wolę hotele do którego transfer z lotniska trwa max 1/2 godziny szczególnie z dzieciakami więc Makadi odpada. Czekałam na ofertę TUI pod względem cen dla dzieci ale się rozczrowałam co do hoteli. Poczekam na AlfaStar i Exim.
  • monikap31 05.11.11, 16:36
    ...a ile trwa transfer z lotniska oddalonego o 35 km?no chyba nie pół dnia:)a co do aquaparku-wiem,że jest na terenie Makadi,że busiki kursują co kilkanaście minut i jakoś wcale mi to nie przeszkadza...:),dla mnie to nie są jakiekolwiek przeszkody-mnie najbardziej przekonała cena:).Nie wiem też ,czy wiecie,jak się szuka wakacji dla 5 osobowej rodziny:)chyba nie:)
    pozdrawiam,miłego czekania na inne oferty.
  • joaskar 05.11.11, 16:40
    Blueazur - 9 grudnia w tui bedzie reszta oferty i mozliwe, ze bedzie Aqua blu i Alf leila i inne

Tez wolę krotszy transfer, wiec jeszcze poczekam na inne oferty.
    Z ciekawostek - bylismy kiedys w Aqua blu, ktory lezy ok 6-7 km od lotniska, z tego wzgledu spodziewalismy się szybkiego transferu a trwał on ok 1,5 h !!! Autokar rozwiózł wszystkich po Hurghadzie, nas prawie na koncu. Nie wiem czy to pomyłka kierowcy, czy celowe dzialanie ale bardzo załowałam, ze nie wzielismy taksówki :) Nastepnym razem będę mądrzejsza.
  • blueazur 05.11.11, 16:49
    Otóż transer do Makadi biorąc pod uwagę czas od wyjścia z terminala do momentu otrzymania kluczy do pokoju może trawć naet 3-4 godziny. Dzięki. Ja szukam dla 2+2 i tez nie jest łatwo ale wole dopłacić. Trudno. Będę lecieć do Egiptu 6 raz i uż wiem na czym mi zależy. Szczerze to przyglądałam się hotelowi w makadi z promocją dla dzieci. cena była kuszaca ale to nie to. Pozdrawiam i życzę tym którzy już wybrali miłego wypoczynku a tym szukającym i cierpliwym prawdziwej perełki w ofertach!
  • monikap31 05.11.11, 17:01
    ja gdybym nie musiała kierowac się ceną z pewnością wybrałabym jednak ofertę tui lub neckermana ,za alfastar bardzo dziękuję.ja w Makadi będę po raz 1,tak jak i w Egipcie,ale 2 rodziny znajomych potwierdziły,że wypoczynek tam to super sprawa ,zwłaszcza dla dzieciaków.My bardziej gustowaliśmy do tej pory w Majorce,Bułgarii,Teneryfie,hiszpańskim Costa del Sol(a tam mieliśmy do pokonania 200 km z lotniska)-nie narzekaliśmy-może my nie z tych,co narzekają...
    jednak ofert 2+2 jest znacznie więcej,niż 2+3.
  • gemalla 06.11.11, 13:53
    nie ma reguły. Z Tui jechałam do Makadi i jak zobaczyłam że wszystkich kierują do autobusów to już mi się odechciało wszystkiego...ale ku naszemu miłemu rozczarowaniu 4 osoby skierowali do busika,tzn my i po drodze 2 osoby zawiezione zostały do Steigenberger'a. Myślę że byliśmy o wiele szybciej w Makadi niż co niektórzy z autobusów w hotelach bliżej Hrg. Czasowo było to ok.45 min ale bardzo szybko zleciało,no i egipcjanie 50 km/h też nie jeżdza ;)
    poza tym w Tui zawsze można zamówić prywatny transport,w ostatnich latach był to koszt niecałe 200 zł dodatkowo, oczywiście w dwie strony.
  • berjag 27.01.12, 10:57
    Podejrzewam, że to ani pomyłka ani celowe zagranie a jedynie wynikało to z ich ruchu drogowego, jeździ się tak trochę na okrągło :)
  • jedrek99 05.11.11, 18:12
    wg opinii to nie są hotele badziewiaste.

Odpowiadając ,ze hotel jungle jest fajnym hotelem to zgadzam się, ale gdy chcesz spędzić więcej czasu nad morzem, to jest ono położone sporo ponad 2km. busy są zatłoczone, a wyprawa z wózkiem nie należy do łatwych, aha morze to taka zatoczka o bardzo nikłej przejrzystości wody.

Inna wada tego hotelu to walka o pontony. Nikt dosłownie nikt nie rozdziela ich na tych co zjechali i dalej szaleją, pomimo kolejek ludzi czekajacych.
  • judyt-a 05.11.11, 23:44
    Badziewiaste pewnie nie, ale Hotel Iberotel Makadi Club Oasis dla zwykłego śmirtelnika nie do kupienia przynajmniej z Wrocławia, Sol Y Mar może i o.k., ale moje dzieci lubią bardzo zjeżdżalnie, a tam takowych nie ma w ogóle, a Jaz Blumarine jak pisałam wyżej ma dobrą cenę ale tylko dla jednego dziecka, więc za rodzinę 2+2 w 1 połowie lipca wychodzi 9.700 , a pózniej już oczywiście coraz drożej - ot i całe wielkie first minute do Egiptu, o cenach do innych krajów np. Turcji nawet nie wspomnę.
  • jedrek99 06.11.11, 08:52
    hotel sol y mar leży w tzw. Coraya madinat, znajduje sie tam w odległosci 300m aquapark, który dla gości sol y mar jest za darmo, to samo dotyczy gości hoteli położonych obok( samaya, coraya, itd)
  • kiepa76 06.11.11, 11:57
    A no właśnie takie te fristy......Zastanawiam się nad Alf Leila Wa leila dla mojej rodziny 2+2 od 5 lipca wychodzi 10.600 organizator Oasis......a może Harmony Makadi Bay ??????? jest równiutko o 1000 zł tańszy. Pomożecie ???
  • semona1 06.11.11, 13:42
    Hej a co powiecie na to, ja zarezerwowalam wyjazd z sun fun termin lipcowy dla rodziny 2+1 gdzie cena promocyjna dla dziecka to 590 za 7700 na 2 -tyg do hotelu Iberotel Aquamarine ,
    mysle ,ze to b dobra oferta w tej chwili juz cena za dziecko mocno podskoczyla a hotel chyba superowy i z opini na necie i kobitka w biurze b. zachwalala i mowila ,ze nawet teraz z ta wyzsza cena za dziecko to i tak dobra oferta bo inne biura beda mialy duzo wyzsze ceny.
  • jedrek99 06.11.11, 21:03
    dobra decyzja, sam bym go wybrał gdyby nie to, ze niedawno byłem w HG, poza tym w S&f ceny są dobre dla rodzin 2+1, w przypadku 2+2 jest już dużo gorzej
  • missbella419419 07.11.11, 09:35
    Jeśli chodzi o Iberotel Aquamarine to staysfakcja gwarantowana!! Byłam tam we wrześniu i hotel polecam z czystym sumieniem. Bardzo ekskluzywne i eleganckie miejsce z genialą obsługą...
  • wtopek 07.11.11, 12:44
    co do sytuacji po wyborach (o ile w ogóle do nich dojedzie), wykupywanie teraz first minute bez full ubezpieczenia od rezygnacji/odwołania z tytułu ryzyk politycznych, wydaje mi się mocno nierozsądne

--
    "Ja uważam, że dramatem Rosji nie jest fakt, iż Czechy odłączyły się od niej"
    eva15
  • lotusen 27.02.12, 12:16
    Nie nie i jeszcze raz nie, jechanie teraz do Egiptu jest bezpieczne(oczywiście tak tylko jak może być). Egipcjanie zdają sobie sprawę że większość przychodów to turystka, więc wszystkie kurorty są bezpieczne, no oczywiście nie gwarantuje to 100% bezpieczeństwa ale i w Warszawie można dostać nożem.
  • yons 28.02.12, 23:02
    Niecałe 4,5 tyś St.Georges Three Corners 2 tygodnie 2 os. Expressbooking.com
  • wakacyjna_agentka 07.11.11, 07:43
    do kiepa 76
    weź jeszcze pod uwagę inne hotele:
    Shores Amphoras w SSH- koszt dla Twojej rodziny 9670 zł
    Sunrise Tirana Aquapark - koszt 9736 zł
    Sunrise Mamlouk Palace w HGR -koszt 10026 zł
    Titanic Palace -koszt 9500 zł
    Grand Plaza - koszt 10576 zł
  • blueazur 07.11.11, 13:31
    Dzisiaj weszła promocja Rainbow na lato 2012r i Aquamarine na 2 tyg. w lipcu 2+1 kosztuje 7.500 a SunFun jak piszą wyżej kasował 7.700 z super znizka dla dziecka 590 zł. Nie ma sie co spieszyć i poczekac jak rozwinie sie sytuacja polityczna w tamtych rejonach.
  • blueazur 07.11.11, 14:36
    www.rainbowtours.pl
  • blueazur 07.11.11, 14:42
    Sunrise Tirana Aquapark np od 03 lipca na 2 tygodnie 2+2 kosztuje w RainbowTours 9.155,84 zł
  • kiepa76 07.11.11, 15:55
    A mnie przed chwilą powiedzieli że Sunrais Tirana Aquapark nie mają w ofercie na lato ...... Sultan Garden w SSH 2.972 od osoby,Thre Corners Sunny Beach 3680 a Iberotel Aquamarine 3436 . Zdziwiła mnie cena za Aqua blue w Hurghadzie ,zresztą nie tylko mnie bo agentkę również na wylot 29 czerwca w all na 2 tyg 2215 od osoby dorosłej -czyli dziwnie mało .......gdy powiedzialem że za taką cenę rezerwuję od ręki to usłyszałem żeby zadzwonić jutro bo system wariuje hmmmmmmmm
  • markar72 07.11.11, 16:49
    A ja mam już rezerwację na aqua blue Hurghada 21.06 z rainbow , niezła cena 3 osoby dorosłe wylot z Katowic 6647 zł. Z Wrocka drożej o 150 zł od osoby, cenę znałem już w czwartek i się nie zmieniła
  • kiepa76 07.11.11, 17:09
    miałeś dużo szczęścia że się wstrzeliłeś....w chwili obecnej system nie działa wrrrrrr My też chcemy z Katowic ;)
  • joaskar 08.11.11, 09:27
    Jakie macie doswiadczenia z firstami z Rainbowtours?
    Chyba znalazlam cos dla siebie, ale nie mam doswiadczenia z biurem, wolałabym uniknac zamiany hotelu na miejscu - czesto sie to u nich zdarza?
  • markar72 08.11.11, 19:54
    Dzisiaj dzwonili mi z rainbow że zaistniała pomyłka w katalogach ,na stronie ,w systemie i że się pomylili i że hotel AQUA BLUE jest droższy o 2000 zł za trzy osoby. Nie wspomnę że trzykrotnie sprawdzałem cenę na infolinii rainbow oraz w biurze firmowym , gdzie i babka to mi dwa razy sprawdzała I cena była niższa , ale umowa jest umową gdzie jest napisane wyraźnie że jest gwarancja niezmiennej ceny , gwarancja najniższej ceny ,gwarancja zwrotu kosztów gratis przy rezygnacji . Więc umowa jest ważna i nie można teraz żądać odstąpienia od umowy
  • anjolka77 07.11.11, 19:53
    Nie wiem jeszcze gdzie polecimy na wakacje w przyszłym roku w wakacje, ale zimą chcielibyśmy polecieć na Teneryfę. Bardzo są nie drogie te wycieczki, znalazłam za 2 tys wyjazd do naprawdę pięknego i eleganckiego hotelu. Biura kuszą, ja latam zawsze z jednym bo się akurat do jednego już przekonałam. Jedno jest pewne, lepiej jest latać z biurem niż na własną rękę!
  • des4 08.11.11, 10:32
    akurat w przypadku WK jako kraju cywilizowanego, wyjazd na wlasną rekę jest jak najbardziej wskazany

polaczeń tanimi liniami jest mnóstwo, podobnie jak hoteli

kilka lat temu obskoczylismy Gran Canarię na tydzień na weekend majowy za nieco ponad 2000 złna dwie osoby

--
    Idealna kobieta jest w kuchni kucharką, na salonach damą, a w łóżku k...wą. Gorzej gdy się coś pomyli.
    Jest dla innych mężczyzn świętą dziewicą, a dla swego męża ostatnią dz...ką. Gorzej gdy na odwrót.
  • ezmd99 08.11.11, 19:40
    Strzelam Alfa Star :)
  • kiepa76 09.11.11, 08:51
    Wczoraj udało Nam się zrobić rezerwację do Aqua blue w Hurghadzie z rainbow tours za cenę ze zniżką 21% czyli 2215 od osoby .....I na tym koniec pięknej bajki,dziś dostaliśmy info że w systemie był błąd i wszystkie rezerwacje są anulowane a rzeczywista cena za hotel w tym samym termine (28 czerwiec) wynosi 2990.
    Wiesz już coś na ten temat ?????
  • darek.b70 11.11.11, 20:51
    Dzisiaj rozmawiałem z kolegą co prowadzi BP i powiedział żebym w tym roku na niskie ceny nie liczył ale kazał podjechać w sobotę to coś może jeszcze znajdzie ale szału nie będzie.
  • judyt-a 12.11.11, 20:30
    Dzisiaj wystartowało Alfa Star, ceny też wysokie - przynajmniej dla rodzin 2+2, bo za jedno dziecko mają cenę 590 zł. Jestem zdesperowana i chyba zdecyduję się na BLU RAYS, bo mają rewelacyjną cenę do Aqua Blu, chociaż trochę się boję, bo to podobno biuro założone przez właścicieli upodłego Kopernika, słyszeliście może coś na ten temat?
  • alawal 13.11.11, 11:15
    Zapoznał się już ktoś może z ofertą biura Viva Club? Też wydaje się być interesująca! Przynajmniej cenowo w porównaniu z innymi biurami!
  • markar72 13.11.11, 17:19
    Biuro BLUE RAYS to były upadły KOPERNIK TRAVEL.
    Właściciele KOPERNIKA otwarli sobie teraz biuro BLUE RAYS na swojego byłego pracownika Pana Daniela L.
    No cóż, lepiej póżno niż wcale...
    W roku 2008 KOPERNIK też miał super konkurencyjne ceny na lato,a w lipcu 2009 się zwinęło.
    Pozdrawiam.
  • markar72 13.11.11, 17:21
    www.imsig.pl/pozycja/2011/97/KRS/62165,%22BLUE_RAYS%22_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84
  • darek.b70 15.11.11, 18:56
    My wykupiliśmy do "Alf Leila Wa Leila " po 2713,62 zł za osobę dorosłą są jeszcze oferty z BP Africa coś tam ale biuro prowadzą dwaj egipcjanie od roku ale woleliśmy ze SKY CLUB.
  • dziubekj 30.12.11, 12:07
    Wczoraj wykupiłam pobyt w Egipcie Hotel Titanic Beatch pod koniec lipca na 2 tyg 1 dorosła+ 2 dzieci za 7676zł ( w tym gwarancja ceny i ubezp od rezygnacji) w TUI. TUI jako jedyne nie policzyło mi za jedno dziecko pełnych kosztów tylko 2x połówka. Inne biura liczyły mi jedna połówka i drugie dziecko całość...
  • ankajk 13.01.12, 13:37
    mnie First Minute z Sun@Fun do Sunrise Tirana Aquapark 2+1 wyniosło 6500
  • alexon19 13.01.12, 14:17
    walka o klienta po upadku orbis powstało małe zamieszanie nie wiadomo ile firm ma podobne problemy
    --
    Zgarnij 75 zł za darmo !
    Tanie Książki
  • nivmizzet 30.01.12, 10:55
    No nie wiem, ja mam akurat zupełnie inne zdanie na ten temat. Dosłownie kilka dni temu wykupiłem u nich dwa tygodnie w Turcji na wrzesień, w niezłym standardzie za naprawdę przyzwoitą cenę (niecałe 2500/os za 2 tyg.), także moim zdaniem to dobra oferta. Z tego co wiem, Itaka ma tę ofertę first minute jeszcze do jutra, więc jak ktoś zainteresowany, to polecam to sprawdzić. Jeśli chodzi o ich salony w Warszawie, to mój od lat zaufany jest firmowy oddział przy ul. Kopernika. Dokładnie chyba już od 4 lat załatwiam sobie wczasy właśnie stamtąd i za każdym razem byłem zadowolony, także mogę zarekomendować z czystym sumieniem.
    Dla zainteresowanych tutaj ich oferta.
  • kajka.8 07.02.12, 12:24
    czy dobrą mam ofertę? 2+2dzieci, hotel5* pod Hurghadą, ALL 24h 12 tygodnie, wylot 30 sierpnia, w sumie płącę 8050pln proszę znawców o opinie
  • flyr 14.02.12, 15:54
    podaj BP i hotel bo bez tych 2 parametrów dość cięzko to osądzić . Tak jak ja bym sie spytał czy to dobra cena za samochód 5 osobowy za 50 tyś pln ? Bez marki i modelu jakoś cięzko
  • mlarka 14.02.12, 17:22
    Dużo jest fajnych wycieczek first minute i nawet nie są bardzo drogie. Oczywiście są takie za które trzeba słono zapłacić, ale generalnie można też znaleźć coś w niższych cenach. Mnie najbardziej podobają się wycieczki z tui, Alfastaru i jeszcze exim ma kilka fajnych. Ogólnie króluje moim zdaniem Egipt, Turcja, Tunezja. To są chyba najpopularniejsze kierunki.
  • e-wakacyjny.eu 14.02.12, 20:39
    to jest nieprawda

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka