Dodaj do ulubionych

SHEDWAN Golden Beach - byliście?

IP: *.intranet.opi / *.opi.org.pl 30.07.04, 08:58
W La Perla skonczyly sie miejsca - przerzucilam sie do Shedwana. Macie jakieś
doświadczenia z tym hotelem? Dziękuje :-)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Szo IP: *.intranet.opi / *.opi.org.pl 30.07.04, 10:38
    up
  • egipcjanka15 31.07.04, 10:31
    W tym hotelu raczej nie ma polskich grup. Ja mieszkalam tam kilka dni mniej
    wiecej rok temu. Moje ogolne wrazenie bardzo dobre. Ladna recepcja z malym
    barkiem, duzu teren hotelu, piekny, zielony; na zdjeciach wyglada to jak w
    jakims parku tropikalnym. Szeroka, piaszczysta plaza z lozkami i recznikami
    (dostaje sie na nie karty przy meldowaniu). Restauracja, wg mnie, na piatke.
    Jedzenie urozmaicone, smaczne, ladnie zaprezentowane. Nie konczylo sie
    przedwczesnie, nie trzeba bylo na nic czekac. Na kolacje czesto przychodzilam
    pod sam koniec i bufet nie przypominal pobojowiska. Obsluga w restauracji, i
    ogolnie w hotelu, bardzo uprzejma i nienachalna. Jedyny minus to pokoje, nawet
    nie same w sobie, ale pewne ich elementy. Wprawdzie mile, czyste, regularnie
    (dobrze) sprzatane, ale wyposazenie nie najnowsze i klima starego typu, bez
    regulacji temperatury. Tylko: wlaczone/wylaczone. Ale trzeba przyznac, ze
    dzialala bez zarzutu, az za dobrze. Na pewno nikomu nie bylo za cieplo (a byl
    srodek lata). Lazienka nieduza, ale funkcjonalna i czysta. Minus: reczniki. Nie
    wiem, czy wszystkie tak maja, czy to ja tak trafialam, ale choc byly zmieniane
    codziennie i wygladaly na czyste przy uzyciu zaczynaly wydzielac z siebie
    zapach "zlezalej wilgoci". Tak jakby po praniu nie byly dobrze wysuszone, tylko
    zlozone na wilgotno i nawet dlugotrwale wystawianie ich na slonce nie bylo w
    stanie usunac zapaszku. Ale ogolnie hotel polecam. Aha restauracje sa dwie.
    Glowna z wejsciem przy recepcji i dodatkowa w ogrodzie. W tej drugiej bardzo
    lubilam jesc sniadania, taki pawilon, otoczony zielenia, z przesaczajacym sie
    przez liscie swiatlem slonecznym; bardzo mi ten klimat odpowiadal. Taki poranny
    optymizm w czystej postaci.
  • Gość: Szo IP: *.intranet.opi / *.opi.org.pl 02.08.04, 09:02
    Bardzo Ci dziekuje za opis hotelu - jade z nadzieja na mily ulop a z Twojej
    opinii wynika, ze moge na niego liczyc - coz, przynajmniej pod wzgledem hotelu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.