Dodaj do ulubionych

Powrót z Caves Beach Resort.

09.09.17, 11:21
Wakacje uważam za udany hotelik super bez dzieci na razie mało turystów ale spokój cisza plaża warto było.
Edytor zaawansowany
  • 10.09.17, 07:31
    Cześć. Z racji, że mam ten hotel na uwadze z powodu jego oryginalności mam kilka pytań i będę wdzięczny jak mi odpowiesz na kilka pytań... Jakie jest obłożenie hotelu turystami w %? Jakiej narodowości w % są turyści w tym hotelu? Czy jest więcej nasadzeń zieleni w rzeczywistości niż na zdjęciach? Czy jest jeszcze wykańczany ten hotel czy prace budowlane zostały już ukończone? Czy dyskoteka w tym hotelu jest otwarta i czy bawią się w niej ludzie? Czy jest muzyka na żywo i jakiś dancing? Czy są zjeżdżalnie? Czy plażą można przemieszczać się po innych hotelach, czy też jest ochrona i nie pozwala na to? Jaka temperatura była podczas Twojego pobytu?
    O jedzenie i standard w pokojach nie pytam, bo każdy z nas ma inne wymagania...
    Serdecznie pozdrawiam.
  • 10.09.17, 11:46
    zdradź proszę w czym ten hotel jest oryginalny? Co prawda do Hurghady się nie wybiorę, bo tam brak raf, ale ta oryginalność mnie zaciekawiła.
  • 14.09.17, 11:02
    O.K. już wiem, dużo kamienia i betonu, mało trawy i zieleni. Dokładniejszy opis w części "hotele".
  • 18.09.17, 19:30
    dziadzio napisał:

> O.K. już wiem, dużo kamienia i betonu, mało trawy i zieleni. Dokładniejszy opis
    > w części "hotele".
    dziadzio ,ludzie ze wsi mający pełno zieleni wokoło i drzew marzą o betonie i kamieniu czego pełno jest w dużych rozwiniętych miastach.
    Nie dziw się malone
  • 19.09.17, 08:30
    Obłożenie jest małe około 100 osób , jest trochę Europejczyków w weekendy więcej Egipcjan zieleni jak dla mnie ok ale nie jest to jungel , prac budowlanych nie ma ale dużo pokoi stoi do wykończenia .Dyskoteka jest ale bardzo mało ludzi muzyki na żywo brak tylko wieczorne animacje brak dancingów na plażę innych hoteli powiedzmy że można wejść ale jest ochrona w samym słońcu na pewno powyżej 40 ale podawane są 34-36 stopni.co do pokoi to są to takie jak wyryte w skale dla nas bomba .
  • 19.09.17, 21:15
    darek.b70 wielkie dzięki za informację. Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.