Dodaj do ulubionych

Internet na kartę w Hurghadzie

11.02.18, 15:30
czy ktoś ostatnio korzystał z mobilnego Internetu na kartę od lokalnych operatorów w Egipcie? jakie są obecne koszty zakupu pakietów i u jakiego operatora jest najkorzystniej?
Edytor zaawansowany
  • dziadzio 11.02.18, 17:19
    Na lotnisku w Mars Alam; 1 euro z giga + 5 euro za kartę. Na mieście powinno być taniej, z tym, że wybierając się do salonu pamiętaj o paszporcie.
  • koalabis 06.04.18, 22:11
    Ja kupiłem kartę do Internetu za 65 LE (około 13,00 PLN). Karta ważna jeden miesiąc posiadała 1,5GB danych- z dużym zapasem starczyło na kontakt z rodziną i sprawdzanie maili. Karta kupiona w dużym markecie spożywczym prawie na wprost hotelu AquaFun- na dole na parterze jest stoisko vodafone. Potrzebny jest paszport i najlepiej telefon lub tablet- gość wszystko ogarnie. Można płacić w $

--
    www.my-egypt.prv.pl -Egipt- moje wrażenia!
  • lennox 02.07.18, 21:31
    Powiedzcie mi proszę, to jest normalna karta SIM bez PIN?
    Pytam ponieważ mam mały modem z T-Mobile bez SimLocka który działa jak WIFI. Fajnie by było, gdyby to działało bo wtedy mogła by korzystać równocześnie również Żona i Córka.
  • dziadzio 02.07.18, 22:18
    mnie sprzedali kartę SIM bez PIN, a udostępniałem rodzinie WiFi za pomocą telefonu.
  • lennox 02.07.18, 22:36
    Dziękuję za odpowiedź.
    Mnie zależy by nie wyjmować karty z tel. Stąd pomysł z tym małym routerkiem. Ale to rozwiewa moje wątpliwości :) dzięki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.