Dodaj do ulubionych

sun& fun wycieczki fakult.

IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 15.10.04, 21:45
Czy ktoś wie coś o wycieczkach organizowanych przez Sun&Fun ( ceny, jakość ).
Może jeszcze jakieś świeżutkie opinie na ich temat - czy nadal
tacy "pewni" ???? Jak się czuje Sun Rise Pallacio ? Za tydzien tam jadę !!!!!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 12:59
    Właśnie wróciłam z Egiptu z wycieczki zorganizowanej przez Sun&Fan, jak możesz
    to radzę wycofaj się.Co roku jeździłam z innych biur i zawsze było bez zarzutu.
    sun&fan to kpina , nieporozumienia. Na lotnisku powiedzieli mi,że bedę w innym
    hotelu niż sobie zarezerwowałam, zawieźli mnie do tego innego hotelu, po pięciu
    godzinach czekania w holu hotelowym, bez jedzenia i picia, okazało się że tam
    również nie ma miejsca, w ogóle nie ma nigdzie już pokoi wolnych.W środku nocy
    zakwaterowali mnie w jakimś brudnym, śmierdzącym hotelu.Rezydentki nie chciały
    ze mną rozmawiać, odkładały słuchawkę telefonu, a biuro w Polsce o 18 przestało
    odbierać telefony.Znajomi z Polski starli się cały czas mi pomóc, na drugi
    dzień po godz.13 wreszcie udało się mi przenieśc do hotelu, w ramach
    rekompensaty i przeprosin był to Hilton. W Hiltonie bez zarzutu.Niestety koniec
    też nie był radosny-rezydentka powiedziała, że samolot ma opóźnienie 20 h, o
    godz.12 po południu mam się wynosić z pokoju i czekać do 3 w nocy na samolot na
    plaży. Arogancja tego biura i rezydentki są przerażające-tym bardziej że nie
    byłam osamotniona w tych przeżyciach,inni turyści mieli przygody podobne.
  • Gość: olka IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.04, 14:43
    A w jakim hotelu miałaś rezerwację?
  • Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 15:41
    Megawish
  • Gość: agalas1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 10:23
    Powiem Ci że miałaś wyjątkowego pecha bo ja byłam we wrześniu w hotelu Royal
    Palace i naprawdę jestem bardzo zadowolona z biura.
  • Gość: Magda IP: 62.135.35.* 18.10.04, 11:27
    u wszystkich są wpadki i żadne biuro nie jest "pewne" na 100%, to zależy od
    okresu kiedy się jest.
  • Gość: Emm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.04, 19:30
    ja 1 pazdziernika wrocilam z hurghady-bylam z sun&fun-dostalismy dokladnie ten
    hotel i pokoj , ktory byl w umowie.Wszystko bylo bez zarzutu.
  • Gość: iwona IP: 62.139.48.* 18.10.04, 19:40
    jestesmy teraz w sun rise palacio od 08.10 i jest suuuuuper, nie mozna sie do
    niczego doczepic, wszystko jest zapiete na ostatni guzik, pena organizacja,
    zasluguja na oklaski. jezeli chodzi o wycieczki fakultat. to w zyciu nic nie
    kupowac od rezydenta , bo drogo srednio o 20 dolcw od osoby wiecej.
  • Gość: Vera IP: 217.11.152.* 19.10.04, 16:16
    No to widzę, że nie jestem osamotniona. Ja tez wrocilam z tego biura. Z mojego
    turnusu az 12 osob zostalo zakwaterowanych nie tam, gdzie mieli byc. totalna
    ignorancja ze strony biura i rezydentki. Kazala nam samemu na swoj koszt
    dzwonic do biura i wyjasniac sprawe. A sama powiedziala ze nie jest nic w
    stanie zrobic i w ogole nie wie, dlaczego jestesmy w innym hotelu, ze ona
    dostala taka liste i koniec. Zadnych przeprosin, kompletnie NIC. 3 pary w ogole
    jedna noc spedzily z tragicznych warunkach - w pokojach pracowniczych. Dla mnie
    to nie jest biuro, tylko kompletne ZERO, nie dosc ze sprzedaje sie nie
    zarezerwowane miejsca, niepotwierdzone w Egipcie, to kompletnie ignoruje sie
    sie klientow. A propo postów ludzi którzy trafili tam gdzie chcieli, jestescie
    tymi szczesliwcami, a wyjatki - czyli my, potwierdzamy regulę. Dla mnie jest
    kpina ze az 12 osob nie ma miejsca zakwaterowania po przyjezdzie. Nie
    sluchajcie ze to wina Egipcjan. Rozmawialam z recepcją i managerem hotelu,
    gdzie mieliśmy być, nie było w ogóle rezerwacji dla nas. Miejsca zwalnialy sie
    dopiero po kilku dniach. Sprzedawali wiedzac, ze bedziemy zakwaterowani gdzie
    indziej. Pozdrawiam i zycze szczescia z SUN&Fun ja nie pojade juz z nimi
    nigdzie.
  • Gość: cloe IP: 81.210.16.* 19.10.04, 18:05
    Naprawde mozna sie wkurzyc jezeli cos takiego Cie spotka.
    Ja bylam z tym biurem ,wrocilam w piatek .Jestem bardzo zadowolona.Chociaz
    slyszalam jak rezydentka Malgosia mowila ze juz sa problemy w innych hotelach
    bo zakwaterowali ludzi w jakis norach.
    Ale przeciez macie umowe z biurem i w warunkach umowy jest wszystko szczegolowo
    napisane co biuro moze i czego nie moze i czego mozna sie domagac....
    Jesli bylo az tak zle to domagajcie sie odszkodowania.
    pozdrawiam
  • Gość: olka IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 19.10.04, 20:04
    Cloe, w jakim hotelu ty byłaś ??? I co z tymi wycieczkami organizowanymi przez
    biuro. Gdzieś czytałam, że ceny mają gdzieś pomiędzy naszymi biurami a
    egipskimi. Ponieważ będę jeździć z dziećmi wolałabym mieć pewność, że się w coś
    nieciekawego nie wpakuję - chociaż już się może wpakowałam w Sun&Fun.
  • Gość: Cloe IP: *.crowley.pl 19.10.04, 20:48
    Coral Beach.
  • Gość: olka IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 19.10.04, 20:08
    Vera - w którym hotelu mieliście tę feralną rezerwację i jak to się skończyło?
    Nie ukrywam, że jestem trochę przestraszona, bo jadę z dziećmi. Sama mogę się
    gdzieś poszwendać - dzieciom wolałabym tego oszczędzić.
  • Gość: Vera IP: 217.11.152.* 20.10.04, 15:16
    Wyjazd był 06.10 ja z mężem mieliśmy trafić do Sunrise El Palacio. Bardzo nam
    zależało na tym hotelu i właśnie dlatego u nich wykupiliśmy Egipt. W przeciwnym
    wypadku pojechalibyśmy zupełnie z innego biura. Na lotnisku bezczelnie życzono
    nam miłego pobytu, doskonale wiedząc, że nie będziemy tam gdzie sobie tego
    życzyliśmy. Rezerwacją zajmuje się słynna Pani Agnieszka Kostrzewa i to ona
    również była na lotnisku. Jak coś molestujcie ją. rezydentki też kontaktują się
    z nią. My od razu trafiliśmy do innego hotelu. Ale znam osoby które koczowały
    kilka godzin i trafiły na jedną noc gdzie indziej a później szukano im miejsca
    w innych hotelach. Wybierają gwiazdkowo te same odpowiedniki, ale od razu mówię
    że hotel hotelowi jest zupełnie nie równy, zwłaszcza w Egipcie. Możesz trafić
    gorzej, a możesz lepiej. My nie trafiliśmy źle, ale ile przy tym było nerwów i
    kłótni. 4 osoby spały jedną noc w koszmarnych warunkach (dla pracowników).
    Uprzedzam, że mieliśmy oficjalne potwierdzenie rezerwacji od Sun&Fun dzień
    przed wyjazdem. Jak coś pytaj chętnie pomogę...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.