Dodaj do ulubionych

Taba- bezpieczenstwo

24.03.19, 20:35
Moje pytanie, być może banalne, kieruje do tych, którzy już tam byli. O bezpieczeństwie w Egipcie wiem już co nieco. Czy Taba z racji swego położenia odbiega pod tym względem od innych kierunków w Egipcie, czy generalnie jest podobnie?
I drugie pytanie przy okazji, kartę SIM którego operatora warto zakupić?
Z góry dziękuje za rzeczowe odpowiedzi.

--
α
Edytor zaawansowany
  • lennox 26.03.19, 11:55
    Wg mnie (choć oczywiście może to być subiektywne) Taba z racji właśnie swojego położenia jest bardzo bezpieczna.
    2x przechodziłem tamtędy do IL i przyznam, że czułem się mega spokojny.

Internet - wszystko zależy od tego do czego masz zamiar go używać. Ja powiem Ci tak, kupiłem karte 5GB, Etisalat - 20 USD w hotelu. Wiem, że trochę przepłaciłem bo podobno można kupić 20 GB za 25 USD ... ale ... miałem mały Routerek WIFI z którego cały czas korzystałem z Córką i Żoną. Głównie Whatsupp, poczta, jakieś fotki i wiadomości. Starczyło dla nas choć wiadomo, że trzaskaliśmy Internetu non stop bo przecież nie o to chodzi na urlopie ...
  • kasiulek15 27.03.19, 08:04
    Jest spokojnie, cudownie, super miejsce.
    Byłam w Mosaique tydzień temu. Internet był w całym ośrodku, bez ograniczeń, więc karty nie kupowałam.
  • nessuno 28.03.19, 15:35
    Ok, dziekuje.
    Dwie wypowiedzi, pewnie dwa hotele. Wiele ich tam nie ma, poproszę wiec o opinie z odwiedzonych przez Was hoteli.

--
    α Ω
    WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.