Dodaj do ulubionych

wycieczki fakultatywne TUI

29.04.19, 21:01
hej czy ktos ma pojecie dlaczego TUI nie ma na stronie wycieczek fakultatywnych? w biurze mowia ze zmiana propozycji i takie tam,chcieli sprzedac cos na miejscu.
Edytor zaawansowany
  • dziadzio 30.04.19, 20:23
    najprawdopodobniej zmiana propozycji i takie tam. O propozycjach dowiesz się na miejscu.
  • gladi3 30.04.19, 21:09
    jedyne takie biuro ze nie ma wycieczek lokalnych na stronie,dziwne bardzo
  • mernar 01.05.19, 19:14
    Do jakiego rejonu sie wybierasz? Jeżeli do Marsa Alam, to mogę Ci podesłać ofertę tui z października.
    Nie sądzę aby cos sie ostatno zmieniło, to jest standard od kilkunastu lat i sie nie zmienia, bo tam juz niczego nowego raczej nie można wymysleć. Sa wycieczki łodzią, wycieczki na pustynie i zakupowe zwiedzanie w różnych konfiguracjach. Ok 10 propozycji.
    Nie ma Luksoru i Kairu, same miejscowe.
  • dziadzio 01.05.19, 21:10
    przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać. Jeśli biuro odpowiada, że zmienia propozycję, to nie sądzę aby jakiś forumowicz wiedział więcej. Zresztą, jak poniżej pisze mernar, to się nie zmienia; łódź, jeep i zakupy pewne, bo na miejscu, ewentualnie jak rośnie zainteresowanie może być Luksor, bo stosunkowo blisko. Kair ze względu na odległość raczej odpada.
  • gladi3 05.05.19, 11:59
    wyglada na to oz TUI postanowilo iz fakultety kupimy w Polsce,zapowiada sie usuniecie rezydenta bo to niepotrzebne koszta a wycieczek fakultatywnych dalej brak na ich stronie,za rok wybiore inne biuro.
  • mernar 05.05.19, 18:09
    Jakich fakultetów oczekujesz? W TUI niczego ciekawego nie kupisz, oni juz nawet nie sprzedają Kairu i Luksoru, nie mówiąc juz o Asuanie, Abu Simbel czy Białej Pustyni. Jak chcesz cos ciekawszego to niestety musisz sobie sam poszukać bo tui niewiele proponuje.
    Tutaj masz link z fotką ich oferty.

pokazywarka.pl/ofertafakultetowtuimrsa/

Wszystko to co proponują możesz znacznie taniej kupi na plazy w każdym hotelu.
    Rezydenci w Tui w Egipcie są i raczej bedą, tradycyjnie nie podają do siebie numeru telefonu, kontakt przez centum w Polsce. Wyjaz z tym biurem to wyjazd zgodnie z zasadą, umiesz liczyć licz na siebie;).
    Ja byłem z TUI w zeszłym roku w Egipcie dwa razy i nie narzekam, w tym roku tez z nimi lecimy, dla rodziny z dwójka dzieci na 2 tygodniowej Lamayy w wakacje wyszło 3 tysiące taniej niż w innych biurach. Cos za coś. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.