Dodaj do ulubionych

Egipt początek lipca?

29.12.19, 14:39
Witam, planuję już wakacje na przyszły rok i bardzo kusi mnie Egipt, niestety ze względu ograniczenia czasowego będzie to początek lipca, czy podróż do Egiptu a konkretnie Hurghady, w tym czasie to samobójstwo czy da się wytrzymać? Dodam że lubię gdy jest ciepełko i nie planuję żadnych aktywności, tylko relaks i odpoczynek nad basenem lub na plaży, proszę o wasze opinie, z góry serdeczne dzięki, pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • grafix2 Re: Egipt początek lipca? 11.01.20, 19:47
      W Egipcie jest tak: wstajesz rano klima całą noc więc nie jest ci gorąco - poranny prysznic - mały spacerek na stołówkę i znowu klima - szybko na plażę i od razu do wody 4-5 godzin całkowice pod wodą tylko koszulka potrzebna bo plecy spali, wracasz do hotelu i oczywiście prysznic, zeby sól zmyć i do klimy na obiadek, a po obiedzie to oczywiście do basenu tak ze 3 godzinki no a potem pod prysznic, żeby zmyć chlor. No a w nocy to spoko. Generalnie 3/4 czasu w Egipcie jesteś mokra więc nie czujesz upału... no chyba, że chcesz jechać na objazdówkę, ale w lipcu to już sport ekstremalny.
    • 2joana Re: Egipt początek lipca? 19.01.20, 20:18
      Może i da się wytrzymać ale gdy będziesz siedzieć w hotelu, nad basenem lub na plaży i popijać napoje. Nie polecam wycieczek żadnych w tym czasie, bo panują tam okropne upały, nie do zniesienia.Wiem coś o tym, bo kiedyś pojechałam na taką wycieczkę i bardzo żałowałam. Było chyba ok.50* Ktoś kto dobrze znosi takie temperatury, może i wytrzyma ale ktoś kto męczy się podczas upałów może sobie więcej szkody narobić niż pożytku.Zbyt ryzykowny czas na wycieczki, ale wypoczynek i leżenie sobie nad morzem można jakoś tam wytrzymać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka