Dodaj do ulubionych

Titanic aqua park- wróciłam jakieś pytania?

IP: *.trustnet.pl 26.05.06, 15:48
Edytor zaawansowany
  • Gość: annsa IP: *.centertel.pl 26.05.06, 16:06
    Ogólnie zadowolona?
    Pokoje były ok czy trzeba cos na miejscu "dopłacac"za lepszy?
    Podobno animacje kiepskie ,tez tak uwazasz?
    Czy do sasiednich hoteli mozna przejsc sie na piechotke z dziecmi czy jest za
    daleko?
    Jedziemy tam 16.06 z Eximu .Masz jakies praktyczne rady dla nas?
    Dzieki i pozdrawiam
  • Gość: gora150 IP: *.trustnet.pl 26.05.06, 16:24
    Zadowolona i to bardzo. Nie mogę sobie wyobrazić lepszych wakacji. My od razu dostaliśmy super pokój ale wiadomo są i lepsze i gorsze (chodzi tylko o widoki bo wyposażenie jest wszędzie identyczne). Polecam pokoje na parterze z wyjściem z tarasu prosto na baseny, nie trzeba się wtedy tyle nabiegać:) Drzwi balkonowe można spokojnie zostawić otwarte i iść na zjeżdżalnie. My zostawialiśmy otwarte i nigdy nic nam nie zginęło. Jeśli trafi Wam się pokój który chcielibyście zmienić to proponuję wziąść 5-10$ i pogadać z recepcjonistą najlepiej po 12 kiedy juz wiedzą które pokoje będą wolne.
    My nie korzystaliśmy za dużo z animacji ale są one OK. Przy basenie jest gimnastyka, nauka tańca, sietkówka w basenie i aqua aerobic a wieczorami w holu wystepy. Najpierw dla dzieci do godz. 21 a od 21 dla dorosłych: tańce, pokazy tańca brzucha itp.
    Do hotelu Ali Baba który jest dokładnie na przeciwko pieszo idzie się około 2 minut więc króciótko do innych trochę dłużej, ale to naprawdę nie jest problem. Busik na plażę odjeżdża co 15 minut więc jak się niechce iść pieszo to można dojechać. Polecam plaże w Hotelu Jasmin - tylko piaseczek. Bar na plaży dla gości z Titanica jest na plaży Alladyna - z plaży Jasmina 3 minuty spacerkiem.
    Dla gości Titanica bar na basenach znajduje się przy pierwszym basenie wychodząc z holu hotelu jest czynny od 10 do 18. Od 12,30 do 17,30 są przekąski: frytki, hot dogi, Hamburgery i pieczone skrzydełka z kurczaka - pycha. Napoje na terenie basenów podawane są w małych plastikowych kubeczkach ale jak kiedyś daliśmy 2 $ napiwku to od tej pory byliśmy "my friend" i dostawiliśmy piwo w dużych kuflach. Ogólnie obsługa jest bardzo miła i pomocna. Wybraliście naprawdę super hotel. Widziała pokoje w Ali Babie - 5* i ich basen i bardzo się cieszę, że wybraliśmy Titanica.
    Co do rad praktycznych to mam 1 bardzo ważną nie kupujcie wycieczek u rezydenta.
  • Gość: annsa IP: *.centertel.pl 26.05.06, 17:15
    Bardzo Ci dziekuje:)
    Co do wycieczek to nie na darmo spedzam na forum ostatnio tyle czasu:))chyba
    teoretycznie jestem dobrze przygotowana:)
    A czy Ty byłas na jakichs wycieczkach czy nurkowaniach?Za ile?
    Moja rodzinka bardzo czeka na te zjezdzalnie ,zreszta dlatego wybralismy ten
    hotel:)
    Taki pokój na parterze byłby super ,przy dwójce krecących sie ciągle
    dzieciach,mam nadzieje ze uda nam sie go załatwic.
    Poprawiłas mi humor tym optymistycznym opisem :)Dzieki
  • Gość: gora150 IP: *.trustnet.pl 26.05.06, 17:25
    My byliśmy na wycieczkach z Orbitt Tours. Zwiedziliśmy Luksor, bylismy na Safari i na wycieczce po morzu no i oczywiście na nurkowaniu głębinowym. Nurkowanie super, polski instruktor wycieczka trwa od 8 do 16. Są 2 zajscia pod wodę z butlą. W czasie gdy inni schodzą z butlą można pływać z maską. Koszt 25$ od osoby. W czasie nurkowania można sobie zamówić zdjęcia przy 1 osobie nurkującej - 15$ przy 2 - 20$ ale naprawdę warto. Dostaliśmy płytę z gotowymi zdjęciami ryb i rafy i okolo 15 nas nurkujących. Wspaniała pamiątka.
    Hotel naprawdę wybraliście super. My byliśmy bez dzieci a bawiliśmy się świetnie a dla dzieci to już wogóle raj na ziemi. Może traficie na pokój na parterze to jest naprawdę super wygodne.
    Pozdrawiam i zazdroszczę wyjazdu.
  • Gość: tomolt1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 16:44
    Witam czy w Titanicu prócz aquaparku jest jakiś basen taki osobny i czy przy
    basenie jest jakiś bar jak to jest w większąści krajów.Wybieramy się do
    Titanica w lipcu i mam nadzieję że mogę wypić sobie piwko przy basenie.
  • Gość: gora150 IP: *.trustnet.pl 27.05.06, 19:37
    Oprócz Aqua Parku Hotel ma 3 baseny a bar na basenie znajduje się pomiędzy 2 z nich. 2 widać zaraz jak wyjdziesz z lobby mostek który zobaczysz dzieli 1 ogromny basen na pół a trzeci basen o nieregularnych kształtach jest troszeczkę dalej w nim odbywają się animacje: aqua aerobic, koszykówka itp. Jeśli chcesz w spokoju poleżeć na leżaczku to właśnie w okolicach tych basenów. Nie widziałam aby ludzie którzy przyszli do aqua parku na 1 dzień korzystali z tych basenów.
    Pozdrawiam.
  • Gość: darek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 21:53
    Witaj
    A jak w samym aquaparku - bezpiecznie? czy sa jakieś ograniczenia np.wzrostowe,
    czy są tzw. czarne dziury - rury ciemne jak noc? Jak z miescami przy basenie
    hotelowym, czy ranne "rezerwacje" funkcjonują. A jakie żarcie i co Ci przypadło
    do gustu. Czy frutti di mare bywają? Bary z alkoholem do 12 czy 1 w nocy. Czy
    Hurghada warta wyjazdu? Ile wycieczki z tego biura do Luxoru? Za 2 tygodnie i
    ja tam będe, ale zasięgnąć języka nie zawadzi
  • Gość: gora150 IP: *.trustnet.pl 27.05.06, 23:22
    Zjażdżalnie bezpieczne ale na wszelki wypadek sprawdzaj koła czy są dobrze napompowane. W hotelu są 2 place zabaw ze zjeżdżalniami dla dzieci. Reszta zjażdżalni dostępna od 10 lat. 1 zjeżdzalnia tylko dla osób (można jechać w 2) powyżej 55kg. i jedna dla osób poniżej 100kg.
    Nie ma problemu z miejscami przy basenach hotelowych, jeśli chciałbyś leżeć bliżej zjeżdżalni to trzeba być przed 13 bo po tej godzinie przychodzi najwięcej ludzi "z miasta" ale jak będziesz leżał na leżakach przy basenach hotelowych to do zjeżdżalni masz jakieś 30 sekund więc po co pchać się w tłum.
    Żarełko super na śniadanie możesz zamówić sobie jajka pod różną postacią (sadzone, omlet, jajecznica). Na końcu bufetu stoi kucharz któremu mówisz co chesz i z jakimi dodatkiami. Oprócz tego są sery żółte, ser topiony, jakieś ichnie wędlinki, jajka na twardo, jajecznice..... Na Obiady i kolacje masz ogromny wybór więc nie będę opisywać, napewno każdy znajdzie coś dla siebie. Były małże i jakaś potrawa z ośmiorniczkami czy jakieś inne owoce moża były tego niestety nie wiem bo nie jestem ich smakoszką.No i oczywiście owoce oraz ciasta w ilościach nie do przejedzenia. W barze na basenie od 12.30 do 17,00 przekąski (pyszne skrzydełka z kurczaka, frytki, hamburgery itp.)
    Bar przy basenie czynny od 10 do 17, w lobby od 10 do 00.30.
    Z Orbit luksor kosztuje 35$ i naprawdę polecam to biuro. My zamówiliśmy wycieczkę zapłaciliśmy a o 5 rano (o 6 wyjazd)okazało się że nie możemy jechać (dzień wcześniej mąż zranił się w nogę i rano bardzo bolała) baliśmy się że stracimy kasę. Wyszłam do autokaru zgłosić, że nie jedziemy a wieczorem zadzwoniłam do biura co w takim przypadku i Pani Diana bardzo miło mnie zaskoczyła gdyż zaproponowała zmianę terminu a gdybyśmy wogóle nie mogli jechać to zwrot pieniędzy. Całą sumę - w odróżnieniu od wycieczek wykupowanych u rezydentów - tam dostajesz zwrot tylko 50% kwoty.
    Polecam korzystać z plaży hotelu Jasmin - sam piaseczek.
    Zazdroszczę że jadziesz już za 2 tygodnie. Jak tylko wygram w Lotto to się dołącze :)
    Pozdrowienia
  • Gość: gora150 IP: *.trustnet.pl 27.05.06, 23:24
    Zapomniałam dopisać, że nie dopadła nas żadna zemsta. Myłam i owoce i zęby wodą z kranu i nic mi nie było.
    Jeszcze raz pozdrawiam.
  • Gość: bodal IP: *.crowley.pl 28.05.06, 15:42
    ja jadę 22.06 czerwca do tego hotelu i mam kilka pytań:
    1.Jak z jedzeniem i piciem w innych hotelach dla gości z ALL z Titanica?
    2.Czy jest muzyka przy basenie?
    3.Jakie animacje dla dzieci i czy można z nich korzystac także i w innych
    hotelach?
    4.Jak z ręcznikami przy basenie (jakaś karta?)?
    5.Co warto zobaczec w samej Hurgardzie (jakiś bazar i zabytki)i jak najlepiej
    (najtaniej ) tam dojechać?
    6.Z czego jeszcze mogą korzystać goście z opcją ALL w tym i w innych hotelach
    (Alladyn, Alibaba i Jasmine)(jakiaś siłowni bądź inne atrakcje)?
    7.Jakieś rady na początek dotyczące pobytu w tym hotelu?
  • Gość: annsa IP: *.centertel.pl 28.05.06, 16:02
    bodal nie martw sie !
    rad udzielimy ci jak przyjedziesz bo bedziemy juz w połowie pobytu.Mozesz na
    nas liczyć:))))
    pozdrawiam Anka
  • Gość: bodal IP: *.crowley.pl 28.05.06, 16:13
    wielkie dzięki
  • Gość: bodal IP: *.crowley.pl 28.05.06, 16:37
    ale lubię bydź zawsze troche przygotowany przed wyjazdem
  • Gość: gora150 IP: *.trustnet.pl 28.05.06, 19:22
    1. All obowiązuje tylko w barze na plaży hotelu Alladin i innych barach napoje płatne ale jest taniej niż w karcie np. sok ze świeżych owoców w karcie 13 lirów płatne 10 lirów. My osobiście poprosiliśmy ludzi mieszkających w tych hotelach i zawsze jakiegoś drineczka nam przynieśli :)
    2. Muzyczka przy basenach jest ale cicha, podgłaśniają dopiero jak jest aqua aerobic lub nauka tańca
    3. Byliśmy bez dzieci więc za dużo nie wiem ale jest klub dla dzieci czynny codziennie w określonych godzinach gdzie dziećmi zajmują się opiekunki (malowanie twarzy itp.) a wieczorem jast zabawa dla dzieci na scenie przy lobby barze od 8 do 9.
    4. Przy meldunku dostaniesz kartę na ręcznik, ręczniki możesz wymieniać nawet 5 razy dziennie jeśli chcesz. Ręczniki albo wymieniasz albo oddajesz i dostajesz kartę.
    5. My osobiście nie zwiedzaliśmy miasta ale do centrum dojedziesz BUSEM (nie taxi bo dużo droższa) za 2 - 3 funty od osoby (1 funt to około 0,50zł.)
    6. Siłownia na terenie hotelu jest za darmo, bilard płatniy 35 funtów za godzinę (do 18 promocja 1,5 godziny za 35 funtów), sauna, jaccuzi - 5$ ale warto się targować. Są też różne masaże płatne extra. Ja korzystałam z programu Kleopatra ale nie polecam. Dość drogo a dodatki do masażu takie sobie. Sam masaż super więc jak się zdecydujecie to weżcie sam masaż. Szisza w hotelu 20 funtów. 31 maja otwierają dyskotekę przy basenach ale niestety nie wiem czy będzie płatna i ile.
    W innych hotelach ceny podobne. Szisza w Ali Babie 15 funtów. W innych hotelach możesz korzystać bezpłatnie z plaży, basenów i baru na plaży Allibabay ale jak porównaż baseny to i tak będziesz korzystać z Titanica.
    7. Jakieś rady? Trudno mi coś wymiślić. Ogólnie hotel SUPER. Obsługa bardzo miła i pomocna. A jednak coś się znalazło. Korzystajcie z plaży hotelu Jasmin, mój mąż w Ali Babie rozwalił nogę na jakimś głazie a w Jasminie sam piaseczek.
    Naprawdę bardzo dobry wybór
  • Gość: An IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 08:53
    mam małe pytanko: czy trzeba zabierać gumowe buty na plażę?
  • Gość: gora150 IP: *.trustnet.pl 29.05.06, 16:28
    Jeśli będziesz korzytać z plaży Ali Baby lub Alladyna to raczej tak (W Ali Babie mąż rozwalił pięte) natomiast plaża w Jasmin jest OK. Nie ma kamieni sam piaseczek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.