• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Jak sie ubrac na pustynie na poczatku lutego? Dodaj do ulubionych

• 28.01.07, 04:53
    Czy ktos byl na safari w okresie zimowy? Jestem w trakcie pakowania i majac
    na uwadze zaplanowana "wycieczke" na pustynie, zastanawiam sie co ze soba
    wziac? Pobyt na pustyni bedzie chyba zarowno w dzien jak i wieczorem. Czy
    oznacza to jednoczesnie upal i zimno? Na 100% zakryte buty i dlugie spodnie,
    a co z reszta? Jesli ktos ma jakies doswiaczenia z takiego wypadu, to prosze
    o info. Dzieki.
    Zaawansowany formularz
    • 28.01.07, 10:00
      Nie przesadaj. Safari to tylko parogodzinna wycieczka terenówką lub quadem.
      Wracacie wieczorem ok.20tej a nie w nocy. Temp.spadnie najwyżej do 17 st.
      Ale jakiś polarek to wez ze sobą.
      Pozdrawiam
      Janusz
      • 28.01.07, 16:14
        Dzieki. To wlasnie chcialam uslyszec, aczkolwiek nie jestem pewna czy
        pojecie "jakis polarek" oznacza, ze ma to byc cos cieplego typu Polar, czy jest
        to tak przyjete pojecie w Polsce, ktore oznacza tez np.tzw.
        wranglerowke? "Polarka" bowiem nie posiadam....ha ha
    • 28.01.07, 16:25
      ja na pustynie jechalam o godz.8 rano i pobyt trwal okolo pol dnia.Mialam
      dlugie spodnie, i bluze z kapturem, sandaly-nie powiem zeby mi w tym bylo za
      goraco.
      --
      28.01.2006 MTK [']
      • 28.01.07, 19:19
        Dzieki za info. Moja siostrzenica w wieku 13 lat pyta sie, czy wiesz moze od
        ilu lat dzieci moga korzystac z quadow. Przejazdzka jeepem nas bowiem mniej
        fascynuje.
        • 28.01.07, 19:21
          nie mam pojecia, ale moze tu sie doczytasz :
          www.hurghada.pl/
          --
          28.01.2006 MTK [']
          • 28.01.07, 19:27
            Spoko. Bierzesz quad na dwie osoby i dajesz dziecku pojezdzić. Nikt się nie
            będzie wtrącał.
            Miłej przejazdzki.
            Janusz
            • 28.01.07, 19:38
              Aha, czyli sa jedno-i dwuosobowe. Czy cena jest taka sama? Jedziemy bowiem
              grupa-4 osoby dorosle + ta malolata...Czy jest jakas roznica ofertach? A tak
              a propos KIM ty jeste Janusz...gdzies tu na forum czytalam chyba, ze
              jestes "ekspertem" og Egiptu?
              • 28.01.07, 19:48
                To proste. Płacisz od quada a mogą jechać 2 osoby na jednym. Wychodzi prawie
                połowe taniej.np. 50$ za jedną lub 60$ za dwie osoby na tym samym quadzie.
                Co do mnie to spędziłem tam parę lat.
                Pozdrawiam.
                Janusz
                • 28.01.07, 19:56
                  Dzieki JANUSZ, ale ta mloda mnie meczy, aby sie zapytac od ilu lat mozna
                  samemu, bo zobaczyla, ze napisalam, ze ma 13 lat, a ona ma cale 14!!!! I mi sie
                  dostalo cholerka.
                  • 28.01.07, 20:03
                    To jej powiedz że spokojnie może jezdzić samodzielnie. Tam nikt jej tego nie
                    zabroni. A pustynia to nie ulica w Kairze.Prawa jazdy nikt nie wymaga. Tam nawet
                    kierowcy jezdzą bez prawka. To normalny kraj. Wszystko dla turystów.
                    Pozdrowionka i miłej zabawy na quadach.
                    Janusz
                    • 28.01.07, 20:12
                      Dzieki Janusz. Mysle, ze to ja ucieszy, bo juz miala sie zapisac na prawko...
                      Ale jestem pewna, ze cie zasypie cala masa pytan, bo ona tak wszystko lubi
                      wiedziec. Jesli cie bedzie zameczac to po prostu daj znac..WPROST..
                      • 28.01.07, 20:14
                        To niech pisze na priva. Chętnie odpowiem w miarę mojej wiedzy.
                        • 28.01.07, 20:26
                          TWOJ mail?
                          • 28.01.07, 20:28
                            janusz.amir@gmail.com
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.