Dodaj do ulubionych

Pytanie o apartam. dwupokojowy w Hilton Long Beach

08.08.08, 22:17
Witam!

Mam wykupione wczasy w Sun&Fun w opcji standard (droższe niż garden.
Zastanawiam się czy jest możliwość załatwienia sobie na miejscu apartamentu dwupokojowego. W biurze w Polsce jest dopłata 700 zł za tydzień, więc kosztowałoby mnie to 1400 zł. Niestety odpada :-(
Czy jest możliwość, że danie w paszport jakiejś większej kwoty wystarczy, aby przydzielili mi te dwa pokoje? Jeśli tak to ile?
Zależy mi na tym bardzo, ponieważ mam małe dziecko.
Czy ktoś z Was miał z takim przypadkiem jakieś doświadczenia?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • dzidzikk 09.08.08, 17:12
    wszystko zależy jak się trafi no i oczywiście czy człowiek jest cierpliwy i ma
    troszkę "gadane... W 2005 roku byliśmy w Hilton long beach w dwie pary,
    chcieliśmy mieć pokoje koło siebie, niestety przydzielono nam pokoje w
    bungalowach i to bardzo od siebie oddalonych. Byliśmy z biurem Berst Reisen
    przylecieliśmy w nocy, ale po 3 godzinach pertraktacji i czekania udało nam się
    niechcący wywalczyć jeden z najlepszych pokoji w głównym budynku typu suite(
    albo podobna pisownia nie pamiętam). Jest to własnie apartament o który pytasz
    dwa pokoje dwie łazienki i trzy tarasy był superancki, ale to było 3 lata temu
    i w hotelu nie było za duzo gości bo to był wrzesień 2005, a w sierpniu były te
    duże zamachy w Sharmie więc było wtedy dużo mniej turystów. A i trzeba
    podkreślic ze zdobylismy ten pokój bez żadnych łapówek w paszporcie.
    Uważam, że zawsze trzeba próbować. życzę szczęścia
  • mrozek20 09.08.08, 21:04
    byłem w HLB w maju.
    Układ w bungalowach nie jest wszędzie taki sam.
    My akurat sąsiadowaliśmy z dużym, podwójnym apartamentem i dodatkowo byliśmy z
    nim połączeni drzwiami (blokowane obustronnie, więc nikt wam nie wejdzie). Jeśli
    myślisz o takim podwójnym apartamencie (nie ma drzwi pomiędzy dwoma
    sypialniami), to nie ma sprawy, to jest do załątwienia w recepcji, gdzieś na tym
    forum udzielała się osoba, która to zrobiła. Oczywiście jeśli nie jedziesz w
    szczycie sezonu.
  • faliszewice 09.08.08, 22:48
    Byliśmy teraz w Lipcu i poprośiliśmy o bycie obok siebie bo mieliśmy mieć dwa
    pokoje ale w zamian nam zaproponowano tz suite, przy samej plaży i z widokiem na
    morze.Moja małżonka była oczarowana bo jest amatorką wschodów i zachodów słońca,
    a tam z balkonu można było podziwiać zachodzące słońce bezpośrednio nad
    morzem.Po zobaczeniu co nam zaproponowali oczywiście dałem napiwek.
    Nie wkładaj do paszportu przed zobaczeniem czego kolwiek.
    W recepcji bądz pewna siebie, ale nie zarozumiała, patrz prosto w oczy przytym
    sie usmiechając, zwracaj sie po imieniu do osoby co Cię bedzie obsługiwać.To
    działa !Jak bendą coś mieć to dostaniesz, ale to może trochę zabrać czasu.Nie
    zapomnij napiwek daj do reki, możesz powiedzieć ze to dla jego dzieci.Gadaj do
    nich byle co nawet głodne kawałki,oni lubią ludzi gadatliwych.Pozdrawiam
  • janusz_w01 09.08.08, 23:18
    Bylem HLB w styczniu i za 10$ udało sie załatwić bungalow z 2 pokojami. Ale czy
    to zawsze zadziala to nikt Ci gwarancji nie da.
  • gosiak.am 10.08.08, 11:42
    A co zrobić jak się nie ma "gadanego"? Znam dosyć dobrze angielski więc z dogadaniem się oczywiście nie powinno być problemu, ale nie mam niestety "dobrej nawijki" (nawet po polsku). Myślicie, że wystarczy się uśmiechnąć i grzecznie poprosić?
    A orientuje się może ktoś z Was ile wynosi dopłata do suite tam na miejscu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
  • ewekub 10.08.08, 14:09
    Widzę, że mamy ten sam problem z tym "gadanym" ;-)
    Ja zamierzam się ładnie uśmiechnąć i poprosić. Zobaczymy co z tego wyjdzie...
    Wielkie dzięki za odpowiedzi!
    Pozdrawiam!
    -Ewelina

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.