Dodaj do ulubionych

Złodziejstwo Polsatu OSTZEŻENIE!!!!!

IP: *.prokom.pl 17.03.04, 12:19
Chodzi o pakiet cyfrowy Polsat Cyfrowy.
Płacisz na początku kaucje 100 PLN, której nigdy już nie odzyskasz.
Ba kłopoty zaczynają się wtedy jak chcesz zakonczyć umowę z banda Solorza.

Otóż po pierwsze musisz zwrócić sprżet na własny koszt do Warszawy. Poczta - nie naiwny, a skąd będziesz miał potwirdzenie przyjęcia przez Polsat terminala, pilota, kabli (nawet jak ich nie było w komplecie z tunerak ja w przypadku Sagem'ów)?

Rozwiązanie umowy wygląda tak. Wysyłąsz listem poleconym prośbe o rozwiązanie umowy. Dodtajesz zwrot listu poleconego. Nawet jeśli nie dostaniesz, to nagle się okazuje że dzien wcześniej nie odebrałeś pisma od Polsatu że rozwiązuja z Tobą umowę. Dziwne bo Polsat niec nie wysyła listem poleconym (nie stac go na takie fanaberie).
Ba od tej chwili już przekazali sprawę do firmy windykacyjnej. Czyli jzgodnie z umową już straciłeś bezpowrotnie kaucję.
No a teraz to dopiero zaczyna się zabawa....
Szybciutko dostajesz list z pogróżkami id jakichś tam bandytów.
W końcu wyślesz paczkę korzystając z Poczty Polskiej. I co?
Dodstajesz koejne pogróżki ze nie oddałęś wsztystkiego a terminal jest zniszczony, i maz 7 dni na zapłacenie jakiejś tak kolejnej kwoty.

Pozostaje jedynie osobiste dostarczenie sprzetu do Warszawy, tyle czy tam ktokolwiek tobie da na piśmie że odebrał terminal. Firma kuriesrka - drogo.
Powiem taka przesyłka z Łodzi do Warszawy kosztuje 103,70 PLN!!!
Doliczając stratę kaucji już to kosztuje ponad 200PLN.
Pewnie zaraz przyśla notę ze sprzęt nosi ślady użykowania więc obciążają mnie na kwotek kilkusetPLN i już rozpoczeli postępowanie windykacyjne.

OSTRZEŻCIE INNYCH ABY NIE ZADAWALI SIE ZBANDYTĄ I ZŁODZIEJEM - p. Solorzem.

Dodam że wcześniej ukradł klientom byłego Banku Staropolskiego ich lokaty i oszczędności.

Edytor zaawansowany
  • jaandrew 17.03.04, 18:56
    Studi ! Olej pisma z polsatu jesli ty jestes ok i wszystko zalatwiles jak
    nalezy moga ci skoczyc wysylasz paczke za potwierdzeniem odbioru i heja niech
    sie Solorz martwi co dalej jak ci oddac kalcje ,wyslil kilka pism poleconych za
    potwierdzeniem odbioru ze domagasz sie kaski i juz

a co do uszkodzen terminala to niech ci udowodnia ze to ty uszkodziles
    terminal pisma do windykacji to strachy na lachy.

mialem przejscia z cyfra chcieli 600 stowek hehe niby karnych czy jakos tak
    stanelo na tym ze zwrocili mi nadplacone 17.80 pln przelewem przez poczte
    polska

Milej walki i pozdrowionka
  • Gość: STUDI IP: *.prokom.pl 18.03.04, 11:37
    Nie masz racji. Nie udowodnie ze oddalem sprzet. Bede posialdal jedynie kwot ktory powie ze wyslalem paczke do Polsatu. I noc wiecej. Ten kwit z poczty nie udowodnie ze w paczce byl temrnal i jego akcesoria. Sporo ludiz juz sie przekonalo co oznacza odeslanie temrinala, nadal sa nachodzeni przez firme windykacyjna. Taka jest prawda. Terminal jest ich wlasnoscia. (Za wyjatkiem obecnie sprzedawanych badziwnych Echostarow) wiec ja oddajac sprzet musze miec pisemne potwierdzenie ze Polsat odebral ode mnie ich wlasnoc, nie ze dotali jakas tma paczke z nieokreslona zawartoscia.

Mialem WizjeTV, posiadam jeszcze Cyfre+.
    Na samym poczsatku WizjaTV naciagnela mnie na dodatkowy abonament podstawowy i dwa abonamenty za ocje dodatkowe. Proby wyjasnien z BOK konczyly sie stwierdzeim ze otrzymalem fakture i jest tam wsztysko. I mam obowiazek bezwglednia zaplacic.
    WizjaTV, ten badziew w koncu upadl, zostal przejety przez C+. W koncu totrzymnalem pismo ktore nakazalo mie zwrocic badziewnego Phillipsa.
    I co odzyskalem kaucje, dostalem zwrot nadplaconego abonamentu.
    Zwrot odbyl sie w cycwilizowanym stylu - ide do dowolnego dydstrybutora, on przyjmue sprzet oglada go, i dodstaje stosoowne powkitowanie. Nic za to ie place.

A teraz porownajmy przypadek jak np. uszkodzi sie temrinal. W przypadku Cyfry+ ide do dystrybutora z uszkodzonym sprzetem. Po ogledzinach tunera (czy niema sladu rozbierania, przerobek) i sprawdzeniu czy nie zalegam z oplatami od reku za daremo dostaje nowy sprzet.
    W przypadku Polsatu samo sprawdzenie temrinala kosztuje, a uszkodzony sprzet musza wlasny koszt odeslac do Polssatu (w tym czasie musze oplacac tez abonament), potem Polsat mnie obciaza (za tuner i dostawee nowego terminala) i nie jest pewne kiedy dostane drugi terminal, a abonament biegnie, jest oplacony pomimo braku mozliwosci ogladania kanalow oplaconego pakietu.
    Czyste zlodziejstwo.

• Gość: magik IP: *.pl 18.03.04, 15:29
    Co za ... kupuje pakiet Polsatu. To wyrzucanie pieniędzy w błoto. Kto ma za
    dużo pieniążków, temu Polsat zabieże więcej niż na początku obiecał.
    Łącze pozdrowienia dla widzów tej stacji. Sam jej NIE oglądam mimo że mam ją w
    zestawie kablówki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka