Dodaj do ulubionych

CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!!

23.08.10, 13:55
Od roku walczymy z w/w salonem bez skutku. Na początku człowiekowi
wydaje się, ze trafił do raju. Przemiły personel.Bogaty asortyment
dobrych firm i fachowa (wydawał by się ) pomoc. I tak pozostaje do
sfinalizowania faktury zakupu. Schody zaczynają się przy początku
realizacji zamówienia tj. próby montażu w domu nabywcy. Wtedy
okazuje się, żę przy zakupie kabiny za 5000zl i brodzika za też
niemałą sumkę pani Eliza nie dobrała dobrze promienie jednego
elementu do drugiego uups.W naszym wypadku zaczęły się próby
nakłonienia CERMAGU do poprawienia błędu. pani Eliza zamawia więc
nową kabinę (po 2 miesiącach) i pan montażysta przywozi ją do domu a
tu...... kolejna niespodzianka !!!!! ta kabina to nie ten zamówiony
model tylko jakiś zupełnie inny. Od tego czasu (minął rok) mimo
rozmowy z kierownictwem salonu (5min !!!) nic się nie zmieniło.
Interweniowaliśmy nawet w dyrekcji we Wrocławiu ale tam też totalnie
nas olali. To tylko wierzchołek gory lodowej Cermag (pani
projektant) zrobiła nam też złe zamówienie kafli wg swojego projektu
w wyniku czego kilka paczek kafli zostało nam na pamiątekę. A przy
okazji "umoczone " kilkaset zlotych.
Teraz nie jesteśmy już mile widziani w salonie CERMAG a personel już
się do nas tak miło nie uśmiecha.........
--
30
Obserwuj wątek
    • Gość: KASIA Re: CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!! IP: 91.218.156.* 10.11.10, 20:25
      To jest koszmar na co narażeni jesteśmy-my potencjalni klienci , ja również udałam się do Cermagu w Łodzi pomyślałam ,że w takiej firmie załatwię wszystko może trochę przepłacę ale poziom firmy wynagrodzi mi taką stratę .Niestety zrobiła mi pani projekt łazienki w listopadzie zapewniana byłam że płytek na stanie jest kilka tysięcy metrów i nie trzeba specjalnie rezerwować , a jak przyszedł czas na wykorzystanie projektu czyli grudzień okazało się że jednak ich niema i tu "mamy cię" projekt zapłacony i czekaj człowieku będą prawdopodobnie 20 stycznia, nie ważne że umówiony fachowiec i co ja mam mu powiedzieć . OK zaciskam zęby pędzę do castoramy i kupuję płytki do garażu żeby nie stracić terminu zaklepanego na kompleksowe wykonanie przez solidnego fachowca całej glazury w nowym domu. W tym czasie robimy projekt do kuchni i holu w kuchni się udaje na ścianach płytki ok ale hol nie idzie tak prosto przywożę gres a tu okazuje cię że w innych zupełnie odcieniach !!!! Pan Andrzej super wyszkolony sprzedawca z anielską cierpliwością przekonuje mnie że jest mu przykro , ale nie ma innej partii płytek byśmy mogli zamienić i co znowu "mamy CIĘ" JEST NAP PRZYKRO MUSISZ JAKOŚ TO PRZEŁNĄĆ umowy są spisane w taki sposób , że nic nie możesz im zrobić . Wprowadzam więc nowy pomysł dokładając 1800zł na dekory żeby ratować sytuację i zlikwidować drastyczną róznicę w odcieniu odzielam gres dekorem i trudno ale robota idzie dalej. Wracamy do łazienki zamawiamy wannę brodzik, kabinę ,wc ,umywalki- pani ELIZA pisze z zimną krwią jedno zamówienie na wszystkie elementy (chociaż wie że odebranie jednej rzeczy nie jest możliwe po zapłaceniu jej równowatości) u mnie było tak potrzebna była już wanna a kabina i brodzik miały być za dwa tygodnie więc zostałam poinformowana ,że muszę zapłacić całą Fakturę bo nie można wpłacić kliku wpłat do jednego zamówienia jes zaliczka i następna wpłata musi być całkowita . Czy po przykrych wcześniejszych doświadczeniach ktoś z państwa kupił by kolejnego kota w worku i zapłacił 10000 za rzeczy których nie widział nie wie w jakim są stanie .Ja nie!! za poparciem mojego wykonawcy który ze współczucia przerwał prace na dwa tygodnie i cierpliwie czekał na pozostałe elementy łazienki razem z nami. Jak się później okazało warto było (Pani Eliza patrzyła na mnie jak na ufo co ja chcę oglądać na magazynie przed dokonaniem wpłaty przecież wszystko jest nowe i fabrycznie zapakowane-wanna dotarła podrapana i po awanturze dostałam 300zł zniżki i mautka umywalka (do wc za 600zł) była popękana po dwóch dniach dostałam telefon że jest dla mnie druga umywalka załatwiona z innego sklepu (z ekspozycji - kilku letniej chyba -też popękana ale nieudolnie załatana silikonem od spodu i w dodatku z wykruszonym odpływem) tego już nie wytrzymałam i na piętro pobiegłam z tą umywalką WYTKNĘŁAM palcami ten "uglucony" silikon i poprosiłam żeby nie robili z klienta debila że tak ma być!!NA reklamacię czekałam 7 tygodni nie wiem czy już po złości czy tak długo oglądali te umywalki u producenta.TOTALNA PORAŻKA TEGO SALONU nigdy nic tam już nie kupię wszysto jest super jak zamawiasz projekt związany z zakupem płytek, a później masz tylko przemiłą odpowiedź ,że jest im przykro oni robią wszystko co w ich mocy żeby ci pomóc-czyli mają cię głęboko gdzieś. SERDECZNIE ODRADZAM ZAKUPY W TEJ FIRMIE
    • Gość: aga Re: CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!! IP: *.toya.net.pl 05.08.13, 10:34
      Mnie też tam oszukano. Przy zamawianiu pan Jacek zapewniał że przyjmą zwroty całych paczek płytek, więc wzięliśmy z zapasem. Przy zwrocie okazało się że nie mają takiego obowiązku i że zwrot pomniejszyłby prowizję sprzedawcy więc on na to nie pójdzie.
      Zwykłe oszustwo, ale oczywiście nic na piśmie.
      Na szczęście to był początek remontu, tej pory wiem że stylizacje można sobie u nich popatrzeć, ale na zakupy tylko do marketów. Tam wbrew pozorom pojedynczy klient jest więcej wart niż w małym salonie.
      Cermag odradzam wszystkim, a zmasowaną kampanię radiową wyśmiewam. Jak się nie dba o klienta to trzeba co chwila szukać nowych jeleni.
    • Gość: seb Re: CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.13, 12:22
      Witam,

potwierdzam wszelkie negatywne opinie o firmie Cermag. Kupiłem płytki z Tubądzzina po 180zł za m. Kilka płytek przyszło uszkodzonych. Firma umywa ręce bo twierdzi, że skoro odebrałem towar to wina leży po mojej stronie. Ciekawe jak miałem sprawdzic 50 paczek przy nich żeby nie uszkodzic opakowań... Dodatkow pragnę poinformowac, że te same płytki można kupic od 30=70% taniej w Cedrowicach pod Łodzią, tam gdzie jest główna fabryka Tubądzina. Rozmawiałem z kierownikiem salonu Panem Waldemare Guzińskim. Powiedział, że sobie mogę napisac negatywną opinie w internecie jeśli mi się nie podoba. Sposób załatwienia sprawy na poziomie sklepu z czasów PRLu. Żal. ODRADZAM ZAKUPY W FIRMIE CERMAG!
      • Gość: Łodzianin Re: CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!! IP: *.bhi.pl 25.09.14, 08:58
        Potwierdzam wszystkie wcześniejsze komentarze, zdecydowaliśmy się na złożenie zamówienia począwszy od projektu po dobór kamienia i armatury w Cermagu, do momentu zapłaty za całość a wyszło grubo powyżej 50000 zł, po prostu do rany przyłóż....a potem czar prysnął,
        Pani projektantka Ola, pseudo projektant, bo chyba ja lepiej nauczyłbym się obsługi programu komputerowego, zaprojektowała nam łazienke , gdzie projekt nie miał nic wspólnego z realizacją przez ekipę budowlaną.
        Zamówione płytki, przyjechały popękane w granicy 50% dostawy całości, gdzie uznałem ze jest to góra II gatunek a nie I, na dodatek zamówili nie tą kabine prysznicową co powinni. Interwencja u p. sprzedawcy Anny K i dyrektorki Barbar łódzkiego oddziału, nie dały nic.....więc jestem już po konsultacjach prawnych i idę w stronę postepowania sądowego, kancelaria prawna zweryfikowała zawarte umowy, projekt przepływ informacji i stwierdzili że sprawa jest do wygrania. Uprzedzili mnie jednak ze sprawa może toczyć się nawet 2 lata,
        ale BARANOM Z CERMAGU NIE ODPUSZCZE
        i dam rade moim przedmówcą porada u prawnika jest rzędu 50-200 zł zależy jaka kancelaria, niektóre specjalizują się w reklamacjach i prawnicy mówią otwarcie że nawet za 1000 zł idą do sądu, więc również proponuje - iść tak jak ja , bo CERMAG jest tylko pośrednikiem , amatorska firma która tylko i wyłącznie oszukuje ludzi
    • 26asm Re: CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!! 17.09.15, 09:28
      A ja jestem całkowicie zadowolona. Myślę, że takie sytuacje po prostu się zdarzają. My z Cermagu jesteśmy zadowoleni, bez ich doradztwa ciężko byłoby coś dobrać, obsługa na odpowiednim poziomie, a najważniejsze, że mieszkanie jest po prostu piękne.

--
      /written by 26asm/
      • 26asm Re: CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!! 17.09.15, 09:40
        Jeśli chodzi o nasze opinie o Cermag, to jesteśmy całkowicie zadowoleni. Bez ich doradztwa ciężko byloby coś dobrać, obsługa bardzo na poziomie, a co najważniejsze, to mieszkanie jest wykończone i piękne, z nowym Tubadzinem. Cermag Łódź, Cermag Wrocław, wszystko ma jedną centralę i zawsze można się zwrócić wyżej o pomoc, opinię w sprawie.

--
        /written by 26asm/
    • lus.sia Re: CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!! 05.02.16, 21:41
      Ja nie byłam zadowolona z Cermagu. Chciałam kupic u nich płytki. Oglądałam przed weekendem, po weekendzie przyjechalismy zakupic, były drozsze ok 20 zł za m2. Poinformowano mnie, ze to nowa partia i jest drozsza. Pytałam czy moge kupić po cenie przed weekendowej. nie nie nie... Pytam czy jest jakaś inna opcja zakupu ty płytek nie..nie ..nie.... - odpowiada personel.

Wracam do domu, siadam do netu, przeglądam jeszcze i widzę w/w płytki w sklepie internetowym Cermagu po starej cenie !!!!!!!
      zakupiłam:-)

--
      www.pajacyk.pl<*>
        • endcustomer Re: CERMAG - Ostrzegam potencjalnych klientów!!! 24.04.17, 19:45
          Również odradzam zakup w tej firmie. Wszystko szło pięknie kiedy nie poprosiłam o zmianę w projekcie jeszcze przed opłaceniem i otrzymaniem wydruku. Kiedy powiedziałam co myślę, otrzymałam odpowiedź że Pani Agnieszka W. z landline nie ma czasu na poprawki. Obsługa klienta zerowa, już mam wrażenie że w Castoramie byłaby lepsza. Mój fachowiec od razu mnie ostrzegał że to nie jest dobry pomysł zakup tam płytek i projektu. Teraz już wiem co miał na myśli. Odradzam i jeszcze raz odradzam. Projektanci prezentują bardzo niski poziom. Każdy może ściągnąć program do aranżacji dodać płytki i zainkasować 600 zł. Bardzo zawiodłam się na obsłudze klienta i na polityce firmy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka