Dodaj do ulubionych

Wieczorek dla ludzi?

06.11.10, 21:37
Wieczorek dla ludzi
Poranek dla Zgierza
PASUJE JAK PIES DO JEŻA
Obserwuj wątek
   • wichrzyciel Re: Wieczorek dla ludzi? 19.11.10, 13:27
    Na szczęście Artur Dunin proponuje jako jedyny z kandydatów bardzo obszerny program dla Zgierza. Warto się zapoznać z kompleksowym pomysłem na nasze miasto, z którego wynika dużo więcej niż tylko puste hasła konkurentów...

    --
    Pewien anatom mylnie nazwał kiedyś ów ludzki organ "mózgiem" miast "komplikatorem". A przecież grunt to prostota pomysłu! Oczywiście jeśli pomysł ma służyć rozwiązaniu problemu, a nie jedynie sławie autora...
  • heraz Re: Wieczorek dla ludzi? 19.11.10, 13:35
   alojzy13 napisał:

   > Wieczorek dla ludzi
   > Poranek dla Zgierza
   > PASUJE JAK PIES DO JEŻA

   Świetny wierszyk, akurat na poziomie kampanii obecnego prezydenta. Tyle samo się z niego dowiedziałam co z programu Pana Sokoła.
   A z resztą pies i jeż to przynajmniej ssaki, więc jeszcze bardziej ptaszek nie pasuje do tego miasta!
    • dgr30 Re: Wieczorek dla ludzi? 23.11.10, 22:45
     Z programu Pani "Wieczorkowej" można dowiedzieć się chociaż tego, że takowy istnieje, w przeciwieństwie do programu Pana Sokoła, którego jeszcze chyba NIKT prócz niego samego nie miał okazji widzieć!
     • pot-pouri Re: Wieczorek dla ludzi? 23.11.10, 23:40
      Z wielką radością zapoznalibyśmy się z jej planami na miasto. Tak konkretnie. Bo słyszy się tylko, że wywali 70% urzędników (będą pracować jej studenci) i zwolni (czyt. wymieni) wszystkich w jednostkach miejskich.
      • kamw1807 I słusznie 24.11.10, 02:36
       pot-pouri napisała:

       > Z wielką radością zapoznalibyśmy się z jej planami na miasto. Tak konkretnie. B
       > o słyszy się tylko, że wywali 70% urzędników (będą pracować jej studenci) i zwo
       > lni (czyt. wymieni) wszystkich w jednostkach miejskich.

       I w stu procentach popieram!!
       Dosyc grzania stołków i brania za to kasy, to każdy potrafi, wierzę że na miejscach tych którzy nie robią nic zasiądo ludzie, którzy na to zasługują i będą na danych stanowiskach godnie pracowac.
       Popieram pomysł pani Iwono!!
       • taa.ehe Re: I słusznie 24.11.10, 08:23
        Pewnie!! ja też popieram ten pomysł pani Wieczorkowej!! Bo miasto to przecież przedszkole dla kursantów, a w końcu gdzie indziej jak nie za pieniądze publiczne robić sobie poligon doświadczalny???
       • pot-pouri Re: I słusznie 24.11.10, 08:41
        W sumie trzeba było od razu zacytowac calość: "będą pracować studenci za miskę ryżu". Sorry, ale jak ktoś głosi takie opinie, nawet pół żartem, nie zasługuje na wiele szacunku... Zwłaszcza w oczach rzeczonych studentów.
        I podłym jest drogi/droga kamw1807 twierdzenie, że wszyscy "grzeja stołki". To miasta ma naprawdę wiele zaangażowanych, wartościowych osób, które pracują rzetelenie i uczciwie. Zupełnie nie pojmuję dlaczego tego nie jesteś w stanie zauważyć.
        Nie życzę Pani Wieczorek zwycięstwa, ale jeśli tak sie stanie, mam nadzieje, że pokaże tyle klasy co Sokół i nie powywala Bogu ducha winnych ludzi tylko dlatego, że pracowali w jego kadencji. Jasne, że chce się współpracować z ludxmi,których się zna i którym się ufa, ale niech w tym będzie odrobina merytoryki!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka