dobry stomatolog, LODZ! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam serdecznie,
    Poszukuje dobrego stomatologa (wolałabym mężczyznę) w Łodzi. Stan mojego uzębienia niestety jest tragiczny i coraz bardziej daje mi się we znaki, a po traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa dzięki paniom dentystkom z osiedlowej przychodni straciłam zaufanie do stomatologów....
    pozdrawiam serdecznie :)
    • Gość: grzes IP: *.toya.net.pl 14.11.10, 17:14
    • Polecam dr Arkadiusza Polakowskiego :

www.gabinetduodent.pl/sites/kontakt.html
      Przyjmuje w gabinecie na Widzewie na ulicy Gogola 12.
      Jest rzetelny i nie zdziera kasy.
      • Gość: kffiatuszek IP: *.play-internet.pl 19.12.11, 14:47
        Polecam stomatologie na Księżnym młynie. Troche trzeba wydać ale atmosfera bardzo fajna i oczywiście fachowe leczenie- dobrze że tam wkońcu trafiłam. Za to bardzoo odradzam Sanacje (konkretnie pana tam pracującego)- zero profesjonalizmu, podczas znieczulenia wdało mi się zakażenie (pierwsza dawka znieczulenia nie zadziałała i Pan musiał podać drugą- tą samą igłą położoną na brudnym blacie), musiałam brać antybiotyki....tyle bólu mi narobił...nigdy więcej do Sanacji.

• Gość: ząbik IP: *.centertel.pl 17.11.10, 20:15
      a ja polecam kobietę.... dr Karina z przychodni Frodent na Teofilowie - Rojna 25. Doprowadziła moje zeby do świetności w 4 tygodnie. A do tego super kontakt i nie wstydziłem się przed nią tego co miałem wcześniej w pysku (ponoć nie jedno już widziała :-) ).
    • Gość: denstysta IP: *.mnc.pl 18.11.10, 11:04
      polecam gabinet estetika i lekarza (jesli wolisz mężczyne) Macieja Skale, a z kobiet \Izabele Mietke - Wochniak. Kościuszki 106/116 estetika łódź
    • Gość: adrianh IP: *.pai.net.pl 18.11.10, 11:08
      Z całego serca polecam Beatę Ciską (kobieta niestety:)) przyjmuje państwowo w poradni na Dąbrowie i prywantnie w gabinecie na Retkinii. Sama wiem jak to jest mieć nie miłe doświadczenia ze stomatologami, ja przez 7 lat nie chodziłam do dentysty i poźniej było mi po prostu głupio że tak zaniedbałam zęby.
    • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.11, 17:02
      ja tez polecam dentystke, pania Aleksandre Hilt, super fachowiec, cierpliwa, wszystko wyjasni, just nice:)
    • Gość: pqrs@gazeta.pl IP: *.toya.net.pl 13.02.11, 22:27
      Miła Koleżanko,

szczerze polecam w Akademii Medycznej przy Pomorskiej 251, furtka od Czechosłowackiej, w I Klinice Panią Doktor Urszulę Papierz [rz]. Miała z moim uzębieniem siedem światów, a Jej plomby trzymają się nieprzyzwoicie długo. Leczenie kanałowe wręcz komfortowe, borowanie z wyczuciem, świetna specjalistka, mądra i wspaniała kobieta. No i mając ZUS płacisz tylko za niektóre procedury. Aha, i pracuje bardzo szybko, sprawnie, myśląc przy tym o biednym pacjencie. Piotrek
    • thelittleprincess napisała:

> Witam serdecznie,
      > Poszukuje dobrego stomatologa (wolałabym mężczyznę) w Łodzi. Stan mojego uzębie
      > nia niestety jest tragiczny i coraz bardziej daje mi się we znaki, a po traumat
      > ycznych wspomnieniach z dzieciństwa dzięki paniom dentystkom z osiedlowej przyc
      > hodni straciłam zaufanie do stomatologów....
      > pozdrawiam serdecznie :)
      • Witam!!!
        Chciałabym podzielić się z państwem moim doświadczeniem jeżeli chodzi o usuwanie zębów tylnych tzw. ósemek. Jakiś czas temu będąc poza Łodzią okazało się, że będę musiała się ich pozbyć. Poszłam do podobno bardzo dobrego chirurga szczękowego, ale okazało się, że sprawa nie jest prosta. Początkowo wszystko wyglądało ok, znieczulenie, zabieg był krótki, konieczne były szwy ale później… kiedy znieczulenie przestało działać- już na drugi dzień chodziłam z bólu po ścianach, brałam po kilka ketanoli. Nie mogłam przełknąć nawet jakiejś zupy czy herbaty. Wróciłam po kilku dniach na fotel. Lekarz owszem założył mi w zębodół środek przeciwbólowy, ale jeszcze przez jakiś miesiąc czułam ból i dyskomfort. Po powrocie do Łodzi byłam przerażona faktem, iż muszę usunąć następną ósemkę, która z dentystycznego punktu widzenia była trudniejsza, ponieważ miała głęboko zakrzywiony korzeń. Wtedy trafiłam na fotel do Pana Doktora Hilta i doznałam jakże miłego zaskoczenia. Dentysta niezwykle przyjemny, z ogromnym poczuciem humoru, znieczulił mnie i zaczął usuwać zęba. Zabieg był troszkę dłuższy niż poprzednio, ale w ogóle nic nie czułam. Okazało się, że w tym trudniejszym przypadku szwy nie będą konieczne. Po powrocie do domu już następnego dnia byłam na zakupach i odczułam wyłącznie lekki dyskomfort, który minął po kilku dniach. Byłam pozytywnie zszokowana. Bez bólu, szybko i tanio. Od tamtej pory z jakimkolwiek problemem dentystycznym udaję się do Pana Doktora. Po kilku dniach udałam się na wizytę kontrolną. Pan Doktor zadowolony, uśmiechnięty, cieszył się, że wszystko doskonale się goi.
        Dlatego z czystym sumieniem bardzo chciałabym polecić Państwu tego dentystę i chirurga szczękowego.
        Dr n. med. Tomasz Hilt jest lekarzem medycyny, lekarzem stomatologiem oraz specjalistą chirurgii szczękowo- twarzowej w Łodzi, przyjmuje na ul. Bartoka 47/2.
        Serdeczne polecam, ale najlepiej przekonać się samemu jaki to świetny specjalista.
        www.dentysta-hilt.pl/
        Życzliwa
        • Gość: Lilka IP: *.gdynia.mm.pl 14.07.11, 00:03
          eeee..rosalindka czy ty wszedzie wklejasz jeden tekst?bo to troszke malo autentycznie brzmi?

Ja polecam dr.Rafała Kulawca ze szpitalnej 6,przede wszystkim nie boli i fajny kontakt jest z dentystą.Ja jestem i bylam zawsze wielka pankarą a teraz już mam wszystkie ząbki wyleczone i wszystkie moje przyjaciółki chodzą do niego.Więc polecam z czystym sercem,bedziecie zachwycone:)
          • >eeee..rosalindka czy ty wszedzie wklejasz jeden tekst?

Bo to autoreklama jest. Bawi mnie tez, ze tworca wątku prosi o dentyste męzczyznę a polowa doradzajacych proponuje kobiety. Nie twierdze ze kobiety sa gorsze ale rozumiem ze ktos moze miec preferencje co do plci lekarza.

Ja chodze do faceta, jednoczesnie ortodonty, tez jestem zadowolony, co dla jednej dentystki bylo niewiadomą albo rzeczą niemożliwą dla niego jest wiadomą i rzeczą do zrobienia. Ale ogolnie na brak dobrych stomatologow obojga plci nie mozemy w Łodzi narzekac.

--
            Protz
        • Gość: Teteś IP: 192.166.203.* 23.05.13, 18:16
          Ja chodzę do Bamedu i tylko tam. Mam dentofobię i to dość ciężką ;/ Panie w Bamedzie jakoś tak działają, że przestaje się bać. Bardzo dobra opieka, naprawdę. Mają też dobre podejście z tego co widzę do dzieci :)
          • Ale Panie w Badmedzie też są potwornie drogie. I to jest duży minus. Za taką kasę jaką one koszą to muszą być miłe i profesjonalne.
            --
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09krvrpx8of.png[/img][/url]
        • Gość: ja IP: *.toya.net.pl 30.12.13, 10:00
          Idąc za radami chwalącymi dr Hilta byłam w gabinecie dwukrotnie i zdecydowanie odradzam! Za każdym razem musiałam czekać po 40 minut. Lekarz zaczynał leczenie i nie miał czasu skończyć (duże wypełnienie). Wypełnił ząb lekarstwem bo po borowaniu czas go gonił. Na następnej wizycie też było za mało czasu więc lekarstwo zostawił, a zajął się drobniutkim ubytkiem. Dodatkowo odniosłam wrażenie, że temu Panu jest wszystko jedno czy ząb się wyleczy czy wyrwie i ogólnie mało sympatycznie. Za to na forach łatwo znajdzie się te same przyklejane opinie na temat tego lekarza.
        • Gość: Wiktor_gorna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.01.14, 16:11
          Ja moge podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi ze stomatologiem w Łodzi. Miałem leczony ząb kanałowo w dwóch gabinetach niestety ciągle bolał. Stwierdziłem że skoro nie ma żadnej poprawy skorzystam z konsultacji kolejnego gabinetu. Od razu zaznaczam że nie zależało mi na kwestiach finansowych chodzilo mi o to zeby wreszcie byla poprawa. Zupełnie przypadkiem przechodząć Piotrkowską w strone manufaktury trafilem na gabinet na ul Nowomiejskiej 4. Firma zwie się Grand Medica. Pokazałem zdjecia RTG z poprzednich wizyt okazalo sie ze kanaly byly niedokonczone. Wreszcie ktos swtwiedzil co mi dolega:) po 1 wizycie juz bylo lepiej po kolejnych zęba udalo sie zamknac i teraz nie wiem ze istnieje:D Zdecydowanie polecam. P.S potrafią dopasować się do pacjenta wiec nawet sobota po poludniu jest mozliwa:)
    • Gość: LESIO IP: *.toya.net.pl 14.07.11, 10:01
      Zdecydowanie polecam:
      jp-dent.pl/home.html
    • Gość: Julia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.10.11, 02:47
      Mogę polecić dr Magdalenę Zajder która przyjmuje na Gdańskiej 46, tel do rejestracji: 795561374, trzeba umawiać się na wizyty bo zwykle ma komplet. Jest niezwykle dokładna i miła, empatyczna, potrafi leczyć bez bólu i bez stresu a to dość rzadkie cechy.
      • Gość: OPab IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.12.11, 23:34
        Czy dr Magdalena Zajder wcześniej nazywała się Olek ? Jeśli to ta to faktycznie jest dobra.
        • Gość: M.S. IP: *.165.rev.vline.pl 23.12.11, 23:45
          A ja polecam dr Krzysztofa Bąkała. Leczę się u niego w gabinecie razem z całą rodziną i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nic nie boli, za znieczulenie nic się nie płaci a wszystko to w miłej i przyjemnej atmosferze.
          Polecam
          Kontakt znajdziesz na stronie www.stomadent.lodz.pl
    • Gość: cron IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.11, 12:27
      Nawet polecony i dobry stomatolog miewa gorsze dni. Sam tego doświadczyłem.
    • Witam! Ja też się bałam ale ostatnio tak mnie ząb rozbolał, że w końcu musiałam się gdzieś zgłosic. Z polecenia poszłam do gabinetu arie stomatologia w łodzi. Tam przyjeła mnie młoda pani doktor, która rozumiała że się boje. Poświęciła mi dużo czasu wszystko mi wytłumaczyła co będzie robiła i była bardzo delikatna NIC MNIE NIE BOLAŁO :):) już prawie wszystkie zęby mam wyleczone wszystko mają tam na miejscu :):) POLECAM
    • PIOTR CAPF- ZEROMSKIEGO 29 M 30- POLECAM.
    • Gość: madlen IP: *.internet.piotrkow.pl 05.03.12, 17:17
      ktoś polecił Pani gabinet ESTETIKA w Łodzi a ja zupełnie odradzam. Nie dość, że spierniczyli mi zęba, zamiast go ratować to po prostu usuneli, co chcieli zrobić zresztą z kolejnym. W dodatku Pani w recepcji, z wąsem i obrzydliwymi długimi włosami wygląda co najmniej nieESTETIcznie i jest tak strasznie uprzejma, że wygląda to na jakąś groteskę...
      • Gość: wera IP: *.toya.net.pl 21.03.12, 10:02
        ojjj w 100% mogę polecić arie. krótko poniewaz nie mam czasu ale jak pojdziecie na pierwsza wizyte to sami sie przekonacie o tym
        • Odwiedziłam ostatnio gabinet Sanacja na Zamenhofa , wiem, że po jednej wizycie nie wystawia się laurek, ale ten przypadek jest wyjątkowy. Naprawdę miło i fachowo, ceny ok., Nie spodziewałabym się, że będzie aż tak miło. Mam już trochę lat na karku, a nadal odczuwam dyskomfort idąc do stomatologa. Dr Karinę poleciła mi koleżanka z pracy, leczy się u niej od lat. Stwierdziłam- warto spróbować. Ciepła, miła, delikatna, szybka w działaniu, po prostu rewelacyjny stomatolog. Wszystko wskazuje na to, że będzie to i mój stomatolog. Pozdrawiam
        • Gość: LaFemale IP: *.205.99.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.12.12, 15:53
          Co prawda kilka km od Łodzi ,ale naprawdę warto. Gabinet Endodent w Łasku .
    • Gość: zlotoeldorado IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 18:48
      oj a czemu mężczyzna? ja lubię dr Kosowską, przy niej nie muszę się martwić i wstydzić swojego uzębienia, ale w sumie w gabinecie Bamed znajdziesz też i dobrych specjalistów mężczyzn.
      • Gość: kasia IP: *.coe24.net 28.11.12, 20:45
        Witajcie! Dzisiaj byłam z moim Kajtkiem u świetnej pani doktor. Młoda, sympatyczna, od razu nawiązała kontakt z dzieckiem mimo ze do tej pory nie chciał nawet otwierać buzi. A dzisiaj - sukces! nie mogłam w to uwierzyć, 2 ząbki są już bez robaków, a co więcej zapisaliśmy się na kolejną wizytę.
        • dr Alicja i Piotr Kowal na retkini przy ul. Armii Krajowej, to jest małżeństwo więc przyjmuje i kobieta i mezczyzna, ja chodzę do kobiety jest bardzo dobra, ale raz z bólem trafiłam do jej męża, też dobry i delikatny.
    • ale się zaskoczyłam, ja raczej wybierałam panie dentystki, bo jednak mam wrażenie, że kobiety są bardziej ciepłe i miłe, mają fajne podejście takie matczyne do pacjentów, ale jak wolisz pana to już twój wybór. Co do tego, gdzie możesz iść to do Bamedu na ul. Księdza Brzóski. Dokładnie, rzeczowo i najważniejsze, że dentyści mają ludzkie podejście do pacjentów.
    • polecam www.stoamtologiaBEZprzemocy.pl
    • arogin1 napisał(a):

> ciekawy artykuł o lęku dzieci przed dentystą
      >

zdecydowanie wiecej o leku przed dentysta znajdziesz tutaj....
      www.stomatologiaBEZprzemocy.pl
      • A gdzie? Bo nie mogę znaleźć. Jest o wychowaniu dziecka bez przemocy, a nie o lęku przed dentystą

drdora1 napisał(a):

> arogin1 napisał(a):
        >
        > > ciekawy artykuł o lęku dzieci przed dentystą
        > >
        >
        > zdecydowanie wiecej o leku przed dentysta znajdziesz tutaj....
        > www.stomatologiaBEZprzemocy.pl

A
    • Gość: JanuszPPP IP: *.zdnet.com.pl 18.02.13, 14:33
      Od siebie mogę polecić ten gabinet stomatologiczny: www.stomatologia-mmk.pl/
      Byłem bardzo zadowolony z ich usług.
      • Gość: misiek4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.13, 20:31
        ja od dość dawna chodzę do Bamedu na brzóski, mam niedaleko do nich. Wysyłam tam zawsze kumpli, którzy się panicznie boją dentysty, bo dr która tam przyjmuje naprawdę jest do rany przyłóż:)
    • JA polecam Panią Joanne Iwińską na Teofilowie ul. Rojna 81 przy Szczecińskiej - BEZSTRESOWO!
      stomatologia łódź
      • Gość: zdziecinniała IP: 212.244.185.* 07.05.13, 11:00
        według mnie najlepszy, i to nie tylko w dziedzinie implantologii, jest Implamed - www.implamed.pl/
        • Gość: ziolo IP: *.pools.arcor-ip.net 09.05.13, 12:29
          wal do warszawy taniej i kompetentniej
          • Gość: Lorok IP: 192.166.203.* 20.06.13, 21:02
            Akurat Bamed to bardzo dobry gabinet i tak jak ktoś już pisał - lepszego w Łodzi nie ma. Lekarki są fajne i dobrze leczą. Ceny są niższe a robią tam lepiej niż w o wiele droższych gabinetach.
            • Gość: Beata IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.13, 12:11
              NIE POLECAM stomatologa p.dr. D. Szewczyk-Jermalonek ul.Jaracza
              Leczyłam u niej 3 zęby kanałowo 2 z nich się połamały, później rtg wykazał iż kanały nie zostały do końca wyleczone i wypełnione(oczywiście u innego już specjalisty), brała gruba kasę za swoje partactwa, możne i była delikatna ale i tak jej nie polecam.
    • Gość: marek IP: *.246.135.131.rev.vline.pl 11.08.13, 18:10
      zy ktoś korzystał z usług tego gabinetu ?
      www.jp-dent.pl/home.html
      lub jaki dobry możecie polecić w Łodzi chodzi o popołudniowe godziny wizyt
    • Gość: kolorowekredeczki IP: *.play-internet.pl 01.10.13, 17:32
      a czemu mężczyznę? Ja szczerze wolę iść do dentysty kobiety, bo mam wrażenie, że one jakieś takie milsze są i bardziej życzliwe. Jakbyś jednak chciała do kobiety to wybierz się do doktor Kosowskiej z Bamedu.
    • Gość: Piotr IP: *.246.135.131.rev.vline.pl 28.10.13, 07:09
      witam,

czy ktoś korzystał z usług tego gabinetu i może coś więcej powiedzieć na temat
      dentystaplatek.pl
      z góry będę wdzięczny za pomoc.
    • Gość: Julita IP: *.toya.net.pl 15.11.13, 12:09
      Gabinet stomatologiczny Łódź ul. Malczewskiego 37( szkoła podstawowa nr 190)
      Nie pamiętam jak Pani stomatolog się nazywa ( blond włosy, wysoka) w każdym razie nie powinna dotykać się do zębów.
      Przyszłam do Pani z potwornym bólem zęba oczywiście z zamiarem jego wyleczenia...:/
      Nie udało się... Pani doktor zaplombowała mi zęba, który następnie zaczął GNIĆ!
      Nie jestem zwolenniczka zabiegów dentystycznych i miałam nadzieję, że jak pójdę do tej Pani to nie nacierpię się za dużo jednak pomyliłam się. Po kilku dniach pojechałam do innego dentysty, który był wielce zdziwiony co mam z zębem. Nie wspominam o fakcie, że nażarłam się tabletek przeciwbólowych za wsze czasy!! W efekcie ząb leczyłam przez kolejne 1,5 miesiąca za nie małe pieniążki!
      Inną sprawą jest fakt, że przyjaciółka straciła zęba przez którąś z Pań dentystek;)
      Powodzenia:)
    • Gość: Magda IP: *.181.80.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.11.13, 12:41
      Od jakiegoś czasu chodzę do dr Bąkały. Na Retknii nie ma sobie równych.
      www.stomatolog-retkinia.com.pl
      Polecam!
    • Centrum Medyczne NZOZ Bamed
    • Gość: ktos IP: *.retsat1.com.pl 02.12.13, 20:44
      S-dent na 10 lutego dr. Zwierzchowski
    • Ja zaczęłam chodzić do królewskiej stomatologii z dwa lata temu i co jakiś czas chodzę do nich na przegląd. Polecam, bo świetni lekarze, atmosfera i mają w swojej ofercie prawie wszystko co związane z zębami ;)
    • Gość: mała IP: *.finemedia.pl 30.12.13, 20:50
      Ja zdecydowanie odradzam lek.Jacka Ciesielskiego z kliniki Duodent w łodzi.Robiłam tam sobie licówki porcelanowe i koronke.Kosztowalo mnie to majątek ale zależalo mi na pieknym uśmiechu.Niestety koronka która byla na JEDYNCE wyleciala po miesiącu...
      Doktor zaproponowal zalozenie drugiej koronki za pół ceny.Zgodziłam sie i wiecie co sie stalo?
      Ta koronka różni sie kolorem od reszt moich zębów jest Mega biała wręcz świeci.doktor stwierdził ze po jakims miesiącu kolory mi sie zrównaja.
      Minęly 2 lata a kolor jaki byl taki jest ,nic sie nie zrównało.Nie podpisalam zadnej umowy ani nie dostalam gwarancji.Tam pracują zwyczajne konowały.
      • Gość: gość IP: *.246.135.131.rev.vline.pl 30.12.13, 21:11
        witam,

mam pytanie kogo polecicie w Łodzi chodzi i stomatologie i protetyke ?
        • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 00:37
          Polecam dr Grodeckiego. ponad 20-letnie doświadczenie. wieloletni pracownik naukowy Zakladu Protetyki w Instytucie Stomatologii, obecnie pracownik Centrum Implantologicznego w IS. www.StomatologiaBEZprzemocy.pl
        • Gość: kanapka IP: *.uni.lodz.pl 19.02.14, 18:07
          Możecie polecić jakiegoś periodontologa dobrego, najlepiej z kontraktem z NFZ? A czy ktoś był w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej na Roosevelta? Albo u periodontologa w Instytucie Stomatologicznym?
          • Gość: lolek IP: *.centertel.pl 04.03.14, 17:39
            Rovelta darujcie sobie! Coś okropnego ,smrud mnóstwo ludzi,jeden wielki bałagan wszedłem tam i wyszedłem. Polecam klinike s dent ul.10-lutego profesjonalna klinika ma podpisana umowe z nfz. Miałem wyrywanego zęba i po płatnym znieczuleniu zero bólu. Polecam
            • Gość: Jeremi Kaukaz IP: *.centertel.pl 06.03.14, 01:48
              Nie wyobrażam sobie wyrwania zęba na nfz. Jest to dla mnie ważny aspekt, aby wszystko było czyste, schludne i sterylne.Jestem pedantem i gdziekolwiek bym nie spojrzał to widzę niedbałości. Gabinet www.dentalestetic.com.pl/?pl_zespol,19 a dokładniej moja ulubiona doktor Joanna Ćwikła jest moją drugą żoną. Jest czysto i bardzo sterylnie to się czuje. W takim warunkach to ja mogę wyrywać zęby, tylko raz moja noga stanęła w państwowym gabinecie, mianowicie zamek królewski! ehhh aż mnie ciarki przeszly
            • Gość: sylvia IP: *.uni.lodz.pl 13.03.14, 17:23
              Przekonałam się sama o tym Roosevelta. Wchodzę, pusto, przed moim gabinetem tylko jedna osoba, może z zewnątrz (korytarz, poczekalnie) faktycznie niechlujnie to wygląda, za to gabinet w środku wygląda jak każdy inny - sterylny, dobrze wyposażony, a panie które tam były (3 - pani dr, chyba jakaś praktykantka/studentka/w każdym razie młoda asystentka oraz pani od "papierkowej roboty") milsze, bardziej sympatyczne i ludzkie niż w niejednym prywatnym gabinecie! Znam nazwisko tylko pani dr (dr Urbaniak), ale gdyby personel medyczny we wszystkich placówkach był taki sympatyczny..... Byłby raj.
        • Gość: Jachu IP: 194.165.48.* 26.03.14, 13:46
          Znam jeden gabinet. Pani doktor uratowała, mi zęba, ceny przystępne, najnowszy sprzęt, najnowsze materiały, leczę się 10 lat, w nowym miejscu gabinet jest niecały rok. Ale znam długo niejedno z zębami przeżyłem i w Łodzi jest to najlepszy gabinet. POLECAM. Zobaczcie stronę komentarze opinie, www.stomatolog-retkinia.com.pl/
    • Gość: fan trójki IP: 194.165.48.* 28.03.14, 14:20
      Wyszyńskiego 63 gabinet nazywa się pełny uśmiech i jak się nazywa tak robią, delikatnie, profesionalnie, sprzęt super a ceny niskie, strony nie podam bo to reklama ale w googlach można znaleść. Żaden inny gabinet
    • Gość: zadowolony pacjent IP: *.play-internet.pl 01.04.14, 13:11
      Ja polecam Panią dr n.med. Iwonę Sikorską. Potrafi leczyć i dobrze zna się na chirurgii, a co najważniejsze stara się wyleczyć nawet najcięższe przypadki, które zdaniem innych lekarzy nadawały się do rwania. polecam oto strona www.perfektstomatologia.pl
    • Gość: zibi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.14, 13:52
      ja to jeśli o zęby chodzi jestem bardzo wymagający, dlatego muszę mieć jak najlepszą opiekę, żeby wszystko było na tip top. Ja chodzie do Bamedu do dr Beaty Kosowskiej i bardzo jestem zadowolona z jakości, jaką mi oferują.
    • Gość: nie lubie bulu IP: *.free.aero2.net.pl 17.05.14, 21:37
      delikatnie niedrogo i super. pani doktor super miła, cierpliwa. nie zdziera i zrobi wszystko co mozna żeby człowiek wyszedł zadowolony sami poczytajcie opinie i jakieś komentarze. ja sobie chwalę i mogę polecić: www.stomatolog-retkinia.com.pl/
    • Gość: Mani IP: *.play-internet.pl 21.05.14, 20:11
      Ja też szukałam i znalazłam klinikę ATJ na Tatrzańskiej. Polecam bo jestem bardzo zadowolona. Wszystko mam w jednym miejscu łącznie z RTG. Bałam się wygórowanych cen sądząc po opiniach jakie mi przekazano, ale okazali się konkurencyjni przy moim zadowoleniu z efektów. Obecnie zostają mi tylko darmowe wizyty kontrolne co ok 6 miesięcy. To mnie cieszy bo latałam po dentystach to tu to tam i było średnio. Albo podejście nie to, albo dowiadywałam się, że najlepiej to wszystkie zęby zrobić! No i okazało się w , że w ATJ nie trzeba :-) Polecam
    • Gość: Lobi88 IP: *.play-internet.pl 21.05.14, 20:20
      Spróbuj klinikę ATJ na Tatrzańskiej. Moja doktor jest rewelacyjna! Wszystko mi wyleczyła i nie wyszło drogo- jak na dentystę :-) Bardzo nowoczesna ta klinika i nie szukam innej bo mają dużo różnych specjalistów oraz radiologię z panoramą. Łatwo ustalić termin bo jest kilka foteli, więc jak chcesz od rana czy wieczorem to luz. Pełna profeska i nie rżną na kasę. Na prawdę polecam!
    • Gość: bottom IP: *.adsl.inetia.pl 25.06.14, 19:12
      a czemu mężczyzna? ja właśnie wolę kobiety jako dentystki bo mam wrażenie, ze mają lepsze podejście są ciepłe i miłe i wiedzą jak sobie poradzić z tymi nawet najbardziej wystraszonymi, ja chodzę do dr Beaty Kosowskiej ona jest super bardzo miła i dobra dentystka
    • Gość: Wojtek IP: *.toya.net.pl 02.07.14, 12:49
      Ja bardzo polecam P. Martynę Komorowską teraz przyjmuje na ul Kusocińskiego 54 w Łodzi, specjalizuje sie zwłaszcza w leczeniu kanałowym

www.facebook.com/mdentica
    • Gość: Jan_retkinia IP: *.205.224.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.07.14, 21:33
      Witam
      Wiem, że dobry dentysta nie musi być mężczyzną. Polecam gabinet stomatologiczny Perfekt na ul. Retkińskiej 104A. Przyjmują tam tylko kobiety, a Pani doktor potrafi usunąć zatrzymaną ósemkę czego niejeden stomatolog facet nie potrafi. Proszę spróbować sam jestem pacjentem i mogę szczerze polecić.
    • Gość: riko IP: *.play-internet.pl 30.08.14, 13:11
      ja od jakiegoś czasu chodzę do Bamedu, koleżanka mi poleciła i bardzo jestem zadowolona z opieki, jaką tam mam i z podejścia dentystów do pacjenta. Jednak nie ma co ukrywać, że atmosfera też odgrywa dużą rolę jeśli chodzi o to, czy się do danego gabinetu wróci
      • Jedni odradzają inni polecają... Czytam i czytam, i sama byłam kiedyś w podobnej sytuacji, bałam się iść do dentysty z przypadku więc poczytałam na forach i zachęcona dobrymi opiniami umówiłam się na wizytę do pani Kariny Berkowskiej z Sanacji. Prawdopodobnie poprzednia dentystka nie doczyściła zęba do końca i po roku ząb zaczął mnie boleć. Jak usłyszałam, że będzie potrzebne kanałowe leczenie to pobladłam...Ale umówiłam się na wizytę i już wszystko za mną. Pani doktor była bardzo delikatna i dokładna i teraz cieszę się bo nic mnie już nie boli.
      • Chyba ze 4 lata leczę się u jednej dentystki ? pani Kariny z gabinetu Sanacja. Wcześniej jakoś nie byłam przywiązana do jednego miejsca i jak coś się działo z moimi zębami to po prostu szłam tam gdzie było mi najbliżej. Teraz jak już trafiłam na dobrego dentystę to nie zamierzam niczego zmieniać:)
    • Rekomenduje zwłaszcza firmę Meritum z Łodzi www.meritum.lodz.pl/ . Jak tylko mam jakiś problem z swoimi zębami to zawsze tam chodzę i jestem zadowoolony.
    • Gość: nie polecam IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.14, 10:39
      Witam
      Byłem pacjentem u Pani E. Plebańskiej .Przyjmuje każdego kto popadnie.zęby leczy ,które po 2 mies. są do poprawki i znów bierze opłatę.Chciałem zmienić starą plombę ponieważ po 8 latach była szara (dodam iż ząb mi nie bolał) ok zmieniła ale po dwóch dniach zaczął mnie boleć ząb zauważyłem ze przy dziąśle był nie wypełniony ząb dziura oczywiście powiedziałem to Pani stomatolog,ona tak jak by nie chciała słyszeć stwierdziła że ząb moze tak reagować na nowa plombę ,zaczęła wyszukiwać moze to nie ten tylko 3 ,powiedziała jak ząb bedzie nadal bolał to kazała przyjść jutro ,więc udałem się znów na nastepny dzień bo ząb jak bolał ,tak i bolał nastepnego dnia załozyła mi lekarstwo i po 5 dniach znów sie udałem .Ku mojemu zdziwieniu Pani stomatolog kazała mi znów zapłacić mało tego ząb nie został poprawiony dziura przy dziąśle została i ząb się psuje .Znów kolejne wydatki ,stres.Dlatego nie polecam nikomu Pani E.Plebańskiej .Powinna iść na emeryturę ,bo w takim wieku jak jest Pani .E.P to wiadomo i zwrok jej juz nie taki .Juz nie jestem pacjetem Pani Plebańskiej.Opinię "dobry stomatolog" to ktoś z rodziny jej dodaje ,bo jak który pacjet doda złą to zostaje usunięta lub poprawiona .

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.