Dodaj do ulubionych

Radca Prawny-Nieruchomości..?

18.11.10, 10:39
Witam.Poszukuje sprawdzonego,niedrogiego Adwokata od nieruchomości.Chodzi o porady prawne w spr.zniesienia współwłasności.Będę wdzięczna za każdą odpowiedz.
Edytor zaawansowany
  • Gość: bbb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.10, 11:20
    Kamińskiego 30/3
    polecam
  • vladip 18.11.10, 12:22
    wysłałem maila z namiarami na osobę którą polecam ..

--
    Nienawidzę twoich poglądów, ale oddam życie, abyś mógł je głosić. - Voltaire

pzdr
    vladip
  • Gość: polecam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.10, 02:32
    Polecam mecenasa Zbigniewa Szuplaka! Bardzo dobry specjalista i człowiek. Prowadził mi 2 sprawy i obie wygrał! Ma kancelarie w Łodzi na Polesiu (na Próchnika).
  • Gość: gościuu IP: *.146.227.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.08.18, 00:37
    Jednym z najlepszych adwokatów jakich spotkałam jest pan mecenas Igor Klimkowski - świetny człowiek, z dużym zasobem wiedzy i doświadczenia, a przy tym jest świetnie zorganizowany. Jego numer 600365228
  • Gość: arachnia IP: *.146.227.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.08.18, 01:23
    Mam bardzo pozytywne doświadczenia ze współpracy z panią Izabelą Kontek - jest bardzo biegła w temacie prawa budowlanego i wszystkiego, co wiąże się z nieruchomościami, a przy tym bardzo sympatyczna z niej osoba. Działa w obszarze Łodzi
  • Gość: nocka_0 IP: *.146.236.52.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.08.18, 20:35
    Ostatnio korzystałam z usług pani mecenas Izabeli Kontek - bardzo miła i cierpliwa osoba, myślę, że właśnie jej szukasz. Potrafi nawet najbardziej zawiłe rzeczy bardzo sprawnie i prosto wytłumaczyć
  • Gość: BartasG IP: *.146.39.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.08.18, 22:33
    Hej widziałem, że kilka osób polecało usługi Pana mec. Klimkowskiego Igora, mógłby ktoś więcej coś napisać ? Zastanawiam się nad skorzystaniem z jego pomocy . Mam bardzo nieprzyjemną sprawę związana z podziałem nieruchomości i szukam kogoś z naprawdę dużym doświadczeniem i wiedza. Pomożecie ?
  • Gość: paW IP: *.play-internet.pl 02.09.18, 21:00
    Ja korzystałem z jego usług. Bardzo dobry specjalista. Prowdzil moja sprawe o podział majątku i zniesienie współwłasności. Sprawa naprawdę bardzo trudna. Wcześniej prowadził jeden z mecenasi ale wszystko spieprzyl. Mecenas klimkowski wszystko wyprostować. Sprawą zakknczyla się dla mnie Bardzo dobrze. Poszukaj zamiarów do niego. Mam stary nr ale nie wiem czy aktualny 600365228.
  • Gość: Iwa IP: *.internetia.net.pl 02.09.18, 23:03
    Cześć, również korzystałam z pomocy mec. klimkowskiego. Polecam. Bardzo dobry prawnik z olbrzymią wiedzą nie tylko prawną ale również w zakresie nieruchomości. Z tego co się orientuję praktykuje również w rzeczoznawstwie nieruchomości więc ma większą wiedzę niż większość adwokatów. Prowadził moją sprawę o podział nieruchomości. Wszystko się udało tak jak chciałam.
  • Gość: seba76 IP: *.internetia.net.pl 04.09.18, 21:35
    Skontaktuj się z mec. Igorem Klimkowskim. Nr chyba taki jak ktoś wcześniej podał. najlepszy specjalista od tefo typu spraw.
  • Gość: Bruno IP: *.icpnet.pl 29.09.18, 11:19
    Ja jestem z Łodzi i ostatnio byłem na konsultacji prawnej u mecenasa Igora Klimkowskiego. Myślę, że mógłbyś spróbować umówić się do niego, bo ja byłem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Młody, bardzo zdolny człowiek. Nigdy do tej pory nie widzizałem by ktoś z takim zapałem i zaangażowaniem brał się za sprawę. Jakbyś chciał się umówić to jego numer to 600365228
  • Gość: Ramonka IP: *.icpnet.pl 29.09.18, 22:50
    W prawie nieruchomości specjalizuje się mecenas Izabela Kontek. Byłam u niej na początku lata i pomagała mi się uporać z ekipą budowlaną, która mówiąc w duzym skrócie mnie oszukała przy budowie mojego domu... Dobrze, że trafiłam na nia, bo nie wyobrażam sobie jak inny prawnik poradziłby sobie z taką sprawą. Pani Izabela to świetna, bardzo zaangażowana prawniczka. Na sali sądowej była konkretna i bardzo wyważona. Wygrała pewną ręką :)
  • dario_mario 19.10.18, 10:42
    Spróbuj umówić się do mecenasa Igora Klimkowskiego. To młody prawnik, dopiero od niedawna działa na własną rękę i chyba przez to cenowo wypada dużo korzystniej niż konkurencja... Przy tym moim zdaniem wcale umiejętnościami jej nie ustępuje, wręcz przeciwnie... Zresztą najlepiej po prostu zadzwoń do niego i dopytaj się co i jak. Jego numer to 600365228.
  • Gość: Agatta IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.18, 14:01
    Właśnie to mnie zawsze najbardziej zadziwia w Pani Izabeli Kontek! ...Że taka przyjazna i spokojna osoba jak ona, potrafi być aż tak bojowa, kiedy tylko zajdzie potrzeba obrony klienta na sali sądowej :D Sama miałam okazje współpracować z Panią mecenas na początku wakacji i niemało się zdziwiłam. Pozytywnie oczywiście, bo zaangażowanie i upór Pani mecenas w mojej sprawie, pozwoliły mi szybko ją wygrać :) Pozdrowienia.
  • Gość: Belzebub IP: *.dynamic.chello.pl 13.11.18, 21:26
    Pani Izabela Kontek zna się na rzeczy i nie liczy sobie dużo za porady prawne. Poczytaj o niej www.lexpertgroup.pl/ moim zdaniem naprawdę warto. Sama dopiero co byłam i właściwie nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Izabela ma olbrzymią wiedzę i na wszysktie moje pytania potrafiła mi odpowiedzieć tak od ręki. Poświęciła mi mnóstwo czasu, starała się wszystko wytłumaczyć i wcale mnie nie poganiała, a za wszystko zapłaciłam 115 zł. Moim zdaniem naprawdę tanio jak za taki poziom usług.
  • Gość: MC IP: *.internetia.net.pl 14.11.18, 18:14
    Również opowiadam się za mecenasem Klimkowskim. Mecenas przygotowywał i prowadził sprawę o przekształcenie gruntu rolnego na z mozliwościa zabudowy. Decyzja dla mnie pozytywna. polecam. mc
  • Gość: Albert IP: *.internetia.net.pl 20.11.18, 22:01
    Moja sprawa z kolei dotyczyła zasiedzenia udziałów w nieruchomości, w której byłem współwłaścicielem. Sąd stwierdził iż zasiedziałem udziały osoób trzecich. Apelacja strony przeciwnej oddalona. Sprawę wygrałem. Prowadził ją mecenas Igor Klimkowski.
  • Gość: returnn IP: *.146.230.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.12.18, 23:52
    Pani Kontek jest świetna w prawie cywilnym, przekonałam się na własnym doświadczeniu. Wszystko tłumaczy co się dzieje w sprawie. Klasa i wiedza merytoryczna na najwyższym poziomie
  • Gość: indiana IP: *.146.167.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.01.19, 21:12
    Też korzystałam z pomocy mecenas Kontek, bardzo dobry kontakt, na wszystkie moje pytania i wątpliwości dostawałam konkretną i szybką odpowiedź. Kilka miesięcy temu prowadziła moją sprawę dotyczącą samowoli budowlanej. tutaj macie link do jej kancelarii: www.lexpertgroup.pl/#/main
  • Gość: pancake IP: *.147.96.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.02.19, 22:58
    Witam, czy ktoś korzystał z usług mecenas Kontek w przypadku, gdy były potrzebne negocjacje- dogadanie się z drugą sprawą?
  • Gość: Roki IP: *.play-internet.pl 09.03.19, 10:45
    Zdecydowanie polecam mecenasa Klimkowskiego. Korzystałem z jego uslug dwukrotnie tj. Przy zniesieniu współwłasności oraz uzyskaniu pozwolenia na budowę. Bardzo dobry specjalista. Sprawa o zniesienie zakończyła się dka mnie bardzo dobrze sąd rozłożył na raty dopłaty na rzecz byłych współwłaścicieli. Pozwolenie na budowę uzyskane w ciągu tygodnia.
  • Gość: Krys Tryb IP: *.play-internet.pl 22.03.19, 13:28
    Również polecam mecenasa Klimkowskiego. Też prowadził moja sprawę o zniesienie współwłasności. Dzięki niemu sprawa pomimo iż była bardzo skomplikowana- nikt nie chciał się jej podjąć z uwagi na rozliczenia z nakładów itd. Z całą odpowiedzialnością mogę mecenasa polecić. Pozdrawiam
  • Gość: kawatinka IP: *.146.49.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.03.19, 20:41
    Gorąco polecam panią mecenas Kontek, to przede wszystkim szybki i skuteczny w działaniu prawnik. Dyspozycyjna, cierpliwa i zawsze można na nią liczyć. Godna polecenia pani prawnik, to na pewno.
  • Gość: Michał IP: *.play-internet.pl 28.03.19, 23:59
    Zdecydowanie mecenas Igor Klimkowski. Jeden z najlepszych specjalistów. Ja trafiłem do niego z polecenia zaprzyjaźnionego lawnika i powiem szczerze że się nie zawiodłem. Wszystko wytłumaczył jak trzeba, pisma przygotowywał na najwyższym poziomie i osobiście reprezentował mnie na rozprawie.
  • Gość: martusiaaa IP: *.datapacket.com 21.05.19, 12:47
    Zdecydowanie pani mecenas Iza Kontek. Przemiła kobieta :) Specjalizuje się właśnie w prawie budowlanym dlatego ma duże doświadczenie w temacie. Mogę ją szczerze polecić, miałam okazję korzystać z usług i do dziś jestem bardzo zadowolona.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka