Dodaj do ulubionych

Łódzcy politycy aktywni w sieci. Tylko przed wy...

IP: *.play-internet.pl 05.03.11, 13:47
ONI JĄ SPAMOWALI HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Edytor zaawansowany
 • Gość: M IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.11, 13:55
  od kiedy to opnie rozczarowanych wyborców nazywane są spamem?

  czy pozytywna opinia o nieudolnej pani prezydent to opinia, negatywna opinia to spam tak?

  achh szanowna GW każdy w Łodzi wie ile Wasi redaktorzy dostali stołów w gabinetach UMŁ ale choć szczyptę obiektywizmu moglibyście zachować nawet jeśli walczycie o etat bo doskonale mi wiadomo, że 2/3 z Was to biedni raczkujący stażyści

  a czemu tylko nimi jesteście? dzięki realiom tego chorego miasta, które chroniąc chora władze sami tworzycie
 • Gość: Tomek IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.03.11, 14:54
  Nie widziałem profilu więc nie mogę się odnieść ale jeżeli to było powiedzmy kilkaset opinii na minutę to nalezy to zunać za spam, nie ze względu na treść ale na niemożność normalnego funkcjonowania.

  Wolałbym żeby niezajmowało mediów jak aktywni są politycy w sieci, ale jak rzeczywiście działają. Bo pisać to sobie można, dopóki nie ma efektów, nie ma o czym dyskutować.
 • Gość: seba IP: *.retsat1.com.pl 06.03.11, 11:04
  Obiektywizmu faktycznie bark wszystko pisane pod Zdanowska. Obejrzałem strony Zdanowskiej i jońskiego i przepaść jonski aktualizuje stronę a zdanowska zakończyła dzień po wyborach. Szkoda że Gazeta Wyborcza jest tak stronnicza. Co do stołków to faktycznie bez konkursów kilkunastu redaktorów z GW zostało dyrektorami w Urzędzie Miasta Łodzi. Czy za darmo jak widać nie ;)

  www.dariuszjonski.pl/
  www.zdanowska.pl/
 • michal_powolny12 06.03.11, 11:13
  Dlaczego łżesz? Kilkunastu? Czegoś tyś nażarł? Policz jeszcze raz. Wystarczy ci jedna łapka z pięcioma paluszkami.
 • Gość: olek IP: *.retsat1.com.pl 06.03.11, 11:58
  widzisz gazeta może pisać co chce do momentu kiedy większość czytelników nie dojdzie do wniosku że stała się nie wiarygodnym źródłem informacji. Informacja o zatrudnieniu dziennikarzy z GW na stanowiskach dyrektorskich w Urzędzie Miasta Łodzi nie pojawiła się w żadnej prasie lecz tylko w łódzkich wiadomościach dnia. Widzisz to nie ma znaczenia czy 6 czy 12 źle się dzieje że to ma miejsce bo prasa to jedno a media to drugie. Naturalnym staje się podejrzenie że Zdanowska kupuje dziennikarzy żeby Ci o niej źle nie pisali.

  Na szczęście jest internet i nie wszyscy wchodzą na GW
  miłej niedzieli i nie denerwuj się tak;)
 • michal_powolny12 06.03.11, 12:03
  W UMŁ pracują także b.pracownicy PŁ-Oddziału POlskapresse-wydawcy EI i DŁ. Pracuje także b.korespondent "Rz" i szef oddziału PAP. To też znak że UMŁ kupuje dziennikarzy?
 • Gość: Ha ha ha IP: *.centertel.pl 05.03.11, 14:11
  Zdanowska - refleksyjna, Makowski - odpowiedzialny, Kropiwnicki - dowcipny. Tylko ten Joński! Ten Joński to samo zło, samo zło... Przynajmniej według "Wyborczej". Znowu obciach, Droga Redakcjo, znowu obciach...
 • Gość: E IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.11, 21:14
  Nie jest miły. Oto próbka: „Pojawił się nowy pomysł dotyczący dziur w asfalcie zwanych » pryszczami Dariusza «. Należy je wypełnić wodą i zarybić. I nazwać Stawami Jońskiego. Będzie pięknie. Można zacząć po roztopach”.

  KROPIWNICKI BYŁ , JEST I BĘDZIE CHAMEM...ORDYNARNYM PROSTAKIENM
 • Gość: łodzianka IP: *.toya.net.pl 05.03.11, 21:20
  A mnie bardzo się podoba ten pomysł ze "stawami jonskiego". I okazuje się, że dowcip Prezydenta Kropiwnickiego też całkiem przedniej marki.
 • ordynat.uchleja 05.03.11, 21:57
  Gość portalu: łodzianka napisał(a):

  > A mnie bardzo się podoba ten pomysł ze "stawami jonskiego". I okazuje się, że d
  > owcip Prezydenta Kropiwnickiego też całkiem przedniej marki.

  Odnośnie dowcipu p.Kropiwnickiego, to i owszem - przedniej jest marki tylko nie wiadomo, czy humorysta sam jest świadom swego niewątpliwego talentu komicznego...
  Oto próbka:
  Z wypowiedzi na temat Piotrkowskiej -cytuję:
  " "Znam kilka takich w Paryżu, na które czasem przychodzą malarze, studenci architektury - ale ludzi tam nie ma "

  Czyż to nie istny Fernandel blogowiska !!!
 • michal_powolny12 05.03.11, 23:06
  Jerzy K. nie wie także jaką gazetę czyta i od dłuższego czasu nazywa GW Łódź GW Wrocław.
  Mija rok i do jego łba nie dotarło jeszcze za co go mieszkańcy Łodzi odwołali. Znalazł się w trójce prezydentów miast powiatów grodzkich których kadencja 2006-2010 została przez wyborców w drodze referendum przerwana. To naprawdę zaszczyt być na tej samej liście co prezydent Olsztyna pan M. który czeka na proces w/s gwałtów i molestowania oraz pan prezydent W. z Częstochowy odwołany za nieudolność i niegospodarność. Gość który znalazł się w takim towarzystwie śmie insynuować iż opisywanie przez dziennikarzy GW Łódź niegospodarności organizatora obchodów strajku studenckiego w ŁOdzi miało na celu ........degradację ich rangi i znaczenia wydarzeń. Insynuował że jest to działanie na szkodę Łodzi i że skorzysta na tym Wrocław-miasto rodzinne naczelnej GW ŁÓdź.
 • Gość: zazoo IP: *.toya.net.pl 06.03.11, 10:29
  I niestety Kropiwnicki miał rację :-(
 • michal_powolny12 06.03.11, 10:40
  Gdzie w bełkotliwej produkcji Jerzego K. znalazłeś sens? W tym że nazywa GW Łódź redakcją Wrocławską? A może w twierdzeniu że opisywanie przez dziennikarzy Łódzkiej GW nieprawidłowości w NZS Łódź miało na celu szkodzenie miastu? Obudź się. Ten pan po prostu nie może pogodzić się z klęską.
 • ordynat.uchleja 06.03.11, 11:22
  michal_powolny12 napisał:

  > Ten pan po prostu nie może pogodzić się z klęską.

  Nie zgadzam się z powyższą opinią.
  Moim zdaniem, ten pan ma uzasadnione poczucie kontynuacji dzieła (zarówno swoich poprzedników, jak i następczyni) i bierze w niej aktywny udział na miarę swoich aktualnych możliwości. Czyni to spod opiekuńczych skrzydeł Belki, co w jego odczuciu nie pozbawoa go legitymacji do wymachiwania prawicowym sztandarem, ani - jak zapewne mniema - nie pozbawia go elementarnej wiarygodności.
  Ten pan żyje w krainie deszczowców. Kontynuuje dzieło i co najwyżej stwierdza ,że deszcz pada ...


 • Gość: polityk IP: *.tvsat364.lodz.pl 05.03.11, 21:32
  Liczy się tylko koryto, nie przynależność!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka