Dodaj do ulubionych

S8 w budowie: wracamy przez korki z Warszawy do...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.11, 18:43
Z Janek do Mszczonowa w 9 minut NIE DO WIARY
Edytor zaawansowany
  • Gość: pbp IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.03.11, 20:43
    gdybym w 1 godz i 10 minut dojechał z Żelaznej (ścisłem Centrum) do Rawy ruszajać o 15:40 byłbym dumny i szczęśliwy że tym razem poszło super .. a wy macie dość ?!?!?! :)))
    Piszecie Państwo bzdury o czasach przejazdu poszczególnych odcinków czasy te są niewykonalne w zasadzie nawet przy braku remontów. Może poza odcinkiem do Janek z Centrum w normalnym ruchu w południe da się przejechać w 15-20 minut.

Najkrótrza podróż z okolic Powiśla do Centrum Łodzi z w miarę rozsądną prędkością bez śmierci w oczach to jakieś 2:30 godz (prosze nie pisać komentarzy kto przejechałby szybciej lub wolniej nie o to chodzi) to pomiar w piątek o koło 10 tej rano (żadnych remnontów)

"rekord" powrotu ze stolicy zimą bez wielkich śniegów- wyjazd o 16-tej przy w miarę ciągłej jeździe to prawie 4 godziny ;)

przeciętne moje piątkowe podróże to jakieś 2:50 h do 3:30 h. Przy niepisanej zasadzie w firmie że wychodzę w piątek najpóźniej o 14-tej

Problemem tej drogi nie są remonty bo one kiedyś muszą się odbyć - choć je znienawidziłem jak wszyscy ale coś co nazwano Droga Zaufania a polega na stawianiu sygnalizacji świetlnej na każdym większym lub mniejszym skrzyżowaniu. Są one często rozregulowanie i zmiana na "8-mce" ma ta samą długość co dla bocznych dróg które "8-kę przecinają. Te sygnalizacje tworzą korki donikąd za światłami jest już nagle pusto.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.