• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

USG jamy brzusznej Dodaj do ulubionych

• 24.05.11, 06:03
    Czy ktoś moze polecic sprawdzony gabinet USG (nie ginekologiczny).
    Dziękuję
    Zaawansowany formularz
    • 24.05.11, 11:20
      moge polecic gabinet w medicover na krakusa.jestem facetem ale musialem zrobic usg brzucha do szpitala.wykonanie w porzadku.w szpitalu uznali to usg.
      • Gość: Jaania IP: *.4web.pl 14.03.13, 20:55
        Do szpitala trzeba zrobić USG a oni co robią?
    • 31.05.11, 21:50
      Ja mogę polecić Constansmed, na Narutowicza przy Filharmonii. Swego czasu często tam bywałam.
      • 19.08.11, 18:43
        zależy w jakiej częsci łodzi.
        korzystałam z ARTMED na retkini. przywoita cena, nowy sprzęt.
        medyczna.info.pl/?id=6275&n=0,0,4,0,0
        • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.12, 20:00
          A ja byłam 2 razy w dr Lik Clinic na Rewolucji i też jestem zadowolona. Bardzo fajni (leczący a nie udawający, że wiedzą o co chodzi) lekarze w tym dr Kobyłecka która robiła USG. Przy tym mają konkurencyjne ceny. Polecam.Dane kontaktowe
      • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.12, 20:03
        A ja szczerze polecam dr Lik Clinic. Podaje link do ich strony gdzie macie dane kontaktowe dr Lik Clinic
    • Gość: Michał IP: *.toya.net.pl 15.01.12, 11:50
      Pani Dr Hanke w poradni Pulsmedica na Paderewskiego 6. Pani dr ma dobrą opinię, nie śpieszy się, dokładnie zbada i podpowie co zrobić dalej. Z tego co wiem to zajmuje się badaniami brzucha, narządó rodnych, prostaty, tarczycy i piersi. Poradnia wygląda na nową , przyjemna i krótkie terminy, łatwiej zrobić pilne badanie, miła obsługa. Polecam.
      Michał
    • 16.06.12, 15:13
      Ja polecam dr Kobyłecką w Łodzi. Przyjmuje w dr Lik Clinic na Rewolucji 52. USG robi sprawnie, tłumaczy co się chce i do tego jest sympatyczna.:)
    • 16.06.12, 18:44
      dr Pietraszun ul. Piotrkowska 111 (chyba) w oficynie po lewej stronie, pierwszy prywatny i bezkonkurencyjny
      nawet jak w ataku miałem zrobione usg gdzie indziej, w poniedziałek pojechałem zrobić te prawdziwe z prawdziwym opisem i konkretną rozmową

--
      [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ya/ka/n9kt/PaCbHFNU49zRb5wozX.jpg[/img]
      smacznego
      --
      rocznica
      • 22.06.12, 21:38
        dr Pietraszun przyjmuje na Rewolucji 52, przynajmniej ja tam do niego chodzę. Ale zgadzam się co do opinii odnośnie jego umijętności- świetny lekarz.
        • 22.06.12, 22:23
          na usg chodzę do niego tu:
          www.we-dwoje.pl/niepubliczny;zaklad;opieki;zdrowotnej;;convex;;lodz,zoz,5053.html
          --
          [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/ya/ka/n9kt/PaCbHFNU49zRb5wozX.jpg[/img]
          smacznego
          --
          rocznica
          • Gość: Zosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.12, 01:48
            A ja polecam Łodziakom klinikę na Rewolucji i Panią Doktor Kobyłecką. Naprawdę super. Adres dokładniejszy jest na stronie www.drlikclinic.pl
            • 09.09.12, 16:00
              Zrób najlepiej dwa badania w różnych miejscach bo możesz się zdziwić .Ja zrobiłem kiedyś usg to niby lekarz specjalista nagadał mi takich rzeczy że myślałem że muszę iść na operacje a poszedłem do pewnego znanego profesora i się śmiał z tego niby specjalisty.Czasem gadaja takie głupoty że szok.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.