Dodaj do ulubionych

Alarm dla łódzkiej kultury. Przygnębiające wyni...

IP: *.toya.net.pl 27.10.11, 17:36
Ciekawi mnie dlaczego firma wykonująca badania nie ma w zasadzie doświadczenia a otrzymuje co chwilę zlecenia od łódzkich urzędów i instytucji im podległych. Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego tak sie dzieje?
Edytor zaawansowany
 • Gość: eude IP: *.toya.net.pl 27.10.11, 18:22
  ... przecież znasz odpowiedź ))
 • Gość: X IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.11, 18:47
  A po co ten obowiązek współpracy z NGO? NGO to cwaniacy typu jak by tu nic nie zrobić a zarobić. I ignoranci. Zdolni do wszystkiego niezdolni do niczego.
 • mineyko 27.10.11, 18:47
  W opisanej w artykule niewesołej sytuacji, nie pozostaje nic innego jak wywalić 300 mil zł na pomysły p.Żydowicza!
  Od razu nam się kultura podniesie!
 • aaaaaa_a 27.10.11, 18:51
  co za ciemna masa
 • Gość: toja IP: *.toya.net.pl 27.10.11, 19:32
  Jeśli nadal koledzy dyrektorów będa organizowac np. Święto Łodzi, które składalo się z trzech namiotów a kosztowało to 400 tysięcy , a potem to samo towarzystwo za te same pieniądze miało zrobic chałturkę w ramach pożegnania Dworca F...... nie chodzi o kuture, nie chodzi o realizację dobrych pomyslow - ma byc jak w PRL -u - koledzy i znajomi maja zarobić :)
 • Gość: on IP: *.10.rev.vline.pl 27.10.11, 20:14
  Ale chyba dobrze wypadamy w propagowaniu kultury żydowskiej.
 • Gość: Markus IP: *.toya.net.pl 27.10.11, 22:49
  Szanowny socjologu Jędrzeju, szanowna socjolożko Izabelo. Jeżeli uważacie, że na podstawie badania, w którym wzięło udział 180 osób (w mieście ponad siedemset tysięcznym !!!) można cokolwiek powiedzieć o opiniach ŁODZIAN, a nie tylko respondentów w tym konkretnym sondażu, to jest to ponure świadectwo klęski dydaktycznej łódzkich socjologów w zakresie metodologii. Na zajęciach na 2 roku studiów studenci są pilnowani, by nigdy nie robili takich uogólnień, na poziomie prac licencjackich upominami, by nie posługiwać się takimi sformułowaniami (mimo, że próba 100 studentów jest bardziej reprezentatywna dla całej ich populacji niż ta w badaniu Question Mark). Najwyraźniej metodologiczne lektury poświęcone warunkom reprezentatywności badań jakoś Was ominęły. Kompromitacja, twórcy łódzkiej szkoły metodologicznej przewracają się w grobie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka