Dodaj do ulubionych

Masz problem? Zadzwoń do "Gazety". Dziennikarz ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.11, 13:30
ciekawe czy ten redaktor napisze coś o nieudacznicy zdanowskiej i pociotkach w urzędzie miasta Łodzi odziedziczonych po tym obiboku kropiwnickim w nieprzychylnym reportażu na łamach gazety wyborczej? czy wykpi się sloganem o braku miejsca w gazecie na ów reportaż czy brakiem czasu aby zająć się problemem?
Edytor zaawansowany
 • Gość: Marek Urbaniak IP: *.ip.netia.com.pl 22.12.11, 14:09
  Zaproponuję coś ambitniejszego, niż tekst o wyższości piasku nad solą w zimę.

  Może by ktoś z redaktorów popełnił artykuł nt. związków ludzi mediów z polityką. Może to być analiza na poziomie lokalnym. Wręcz łódzkim, żeby było łatwiej. Mogą to być byli dziennikarze GW, żeby było jeszcze prościej...

  I co nie ma chętnego do pióra?
 • Gość: ex IP: *.rivalhost.com 22.12.11, 14:38
  "Trzytrybunowy", przyszły stadion miejski powinien kandydować do zaszczytnego tytułu; dziwoląg dziesięciolecia! Jeśli miasta nie stać na normalny stadion z czterema trybunami, to niech da sobie spokój, bo z czegoś takiego będzie się śmiała cała Polska!
  Fotka: imageshack.us/f/607/4ee953b01ca51o.jpg/
 • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.11, 18:33
  mieszkańcy Tuszyna i okolicznych wsi tj. Żeromin, Kruszów, Tychów , Czarnocin i, Rzepki i inne nic nie wiedzą ,że w Tuszynie leży wniosek o wydanie pozwolenia na budowę 40 , czterdziestu wielkich na 200 m elektorni wiatrowych właśnie na terenie tych miejscowosći oraz niedaleko bloków w Żerominie oprócz tych wiatraków jeszcze będzie tuczarnia świn w odległości ok 300 m . Nadzór Budowlany z Tuszyna skrzętnie ukrywa ,że na terenia od Żeromina po Głuchów ma farma wiatraków z 40 szt. ,że nie będą mogli nic pobudować ,że te wiatraki będą w pobliżu ich domów , a to samo zdrowie, ido tego ta tuczarnia . A w lutym już rozpoczęto procedurę zmiany planu dla tych obszrów ,żeby inwestor mógł postawić te wiatraki na ziemiach rolnych i do tego nikogo nie obchodzi ,że lasy żeromińskie podlegają ochronie ze względu na bociany czarne , łabędzie ,bobry i inne zwierzęta i ptaki ,które zginą . Te migające światełak wiatraków ,tak wysokich , będzie doskonale widać nawet z drugiego końca Łodzi .Inwestorem oficjalnie jest spółka z Łodzi a w rzeczywistości ktoś inny .
 • Gość: dor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.11, 18:37
  Inwestorem ma być taki przekrętas ,który okradł nawet własnego brata i wielu innych , ale twierdzi że ma takie układy na Policji i w Prokuraturze ,żę nic mu nikt nie zrobi . I coś w tym jest , bo straszy ludzi bronią , bije , niszczy mienie innych osób a policja nawet nie chce przyjąć zgłoszenia jak usłyszy jego nazwisko . Obn śmieje się i mówi ,że każdy ma swoją cenę .
 • terleo 22.12.11, 16:58
  A do kogo zadzwoni Dziennikarz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka