Dodaj do ulubionych

Trzy łódzkie idee, które mogą zmienić świat na ...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.11, 12:00
Piękny pomysł. Piękna idea. Piękna Pani Profesor.
Edytor zaawansowany
  • Gość: DYSKOMUŁ IP: *.speed.planet.nl 25.12.11, 12:40
    Jednym słowem Światłość bije od gó...anej......... Tow.Michnik wyznacza nowe kierunki ,niedługo Dolina Krzemowa powstanie w okolicy Sienkiewicza ;)
  • Gość: Demon Barber IP: *.193.162.37.tvsat364.lodz.pl 25.12.11, 12:45
    Tak, Dolina Krzemowa powstanie, ale dopiero jak panowie redaktory nauczą się pisać "dr" bez kropki :) Ale WSHE nie nauczyło ortografii.
  • Gość: barben IP: *.toya.net.pl 25.12.11, 12:53
    Poziom komentarzy pokazuje dobitnie, że łodzianom trzeba serwować wyłącznie artykuły o zatrzymaniach ruchu, pogodzie, łataniu dziur i wstrętnych cyklistach. Najlepiej z błędami ortograficznymi, żeby mogli się jeszcze bardziej dowartościować.
  • Gość: Fan Dam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.11, 13:43
    A ja mimo tego HIVA jestem za Panią Profesor
  • gochaw 25.12.11, 12:53
    Brawo , bardzo mnie cieszy , że takie wspaniałe projekty sa realizowane na naszych uczelniach - to jest bardzo budujące . Tak trzymać .
  • Gość: kokoszanel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.11, 13:34
    A co to są slajdy.
  • old_lodzer 25.12.11, 15:08
    Świat zmieniają niestety tylko te idee, które uda się zrealizować .... Temat zdecydowanie przerósł intelektualne i erudycyjne możliwośc autora artykułu. Już kiedyś pytałem, co trzeba umieć, żeby załapać się na robotę w GW i pytanie jest ciągle bez odpowiedzi ..
  • Gość: old codger IP: *.toya.net.pl 25.12.11, 15:41
    > Świat zmieniają niestety tylko te idee, które uda się zrealizować .... Temat zd
    > ecydowanie przerósł intelektualne i erudycyjne możliwośc autora artykułu. Już
    > kiedyś pytałem, co trzeba umieć, żeby załapać się na robotę w GW i pytanie jest
    > ciągle bez odpowiedzi ..

Ja bym powiedział, że wypadałoby chociaż nauczyć się stosowania znaków interpunkcyjnych. A więc odpadasz.
  • old_lodzer 27.12.11, 11:41
    od każdego można się czegoś nowego nauczyć ...
  • Gość: czytelnik IP: *.toya.net.pl 25.12.11, 18:09
    To GW jest pismem naukowym? To ci ciekawostka!
  • Gość: ........ IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.12.11, 16:38
    czy Zbigniew Klajnert profesor UŁ to jakaś rodzina?
  • Gość: e IP: *.toya.net.pl 25.12.11, 16:43
    Gość portalu: ........ napisał(a):

> czy Zbigniew Klajnert profesor UŁ to jakaś rodzina?

A co? Już szukasz spisku albo możliwości wyśmiania kogoś ze względu na pokrewieństwo, durny katolu?
  • Gość: durny katol IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.12.11, 17:31
    sorry, wręcz przeciwnie, jeśli jest jak jest to powód do dumy, nie ma co się jeżyć.
  • sowa_46 25.12.11, 20:45
    Byłoby dobrze gdyby znalazły się środki na światowy patent tego komputera, w przeciwnym razie może się okazac że Polacy będą pracować a inni zbiją na tym kasę jak to już się zdarzało.
  • Gość: krowa IP: *.toya.net.pl 25.12.11, 21:12
    Oj tak tak, jesteśmy chrystusem narodów i wszyscy zbijają na nas pieniądze.
  • modlitwa 25.12.11, 22:35
    Oczywiście to świetne idee prezentowane przez naukowców z PŁ i UŁ. Jedno pytanie - czy się
    sprawdzą ??? Jeśli tak Nobel prawie murowany, jeśli nie - za co tak na prawdę płacimy jako
    podatnicy ??? Sam jestem fizykiem z UŁ, nie uczestniczę w super kosztownych kolaboracjach,
    ale w sumie uzyskałem dofinansowanie nieco pół miliona PLN, udało mi się określić nowe dane
    jądrowe, ale żadnych praktycznych zastosowań tych pomiarów póki co nie widzę ... Sens w tych
    pracach widzę jak najbardziej, efektów póki co nie widzę. Czy zatem rozwijać nauki podstawowe
    - sam nie wiem. Pozdrawiam wątpiących ...

Paweł Jan
  • sowa_46 26.12.11, 02:47
    modlitwa napisał:
    >" ....udało mi się określić nowe dane jądrowe..."
    > Paweł Jan

*** Jak należy rozumieć to, co udało Ci się określić, czyżby Mendelejew o czymś zapomniał, może nawet nie wiedział, że nowe dane będą potrzebne? Czy brakuje Ci czegoś przed, czy po Twoim odkryciu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka