Komentarze do artykułu

W PO wrze po wypowiedzi Zdanowskiej. "Przeżyła ... Dodaj do ulubionych


Kacprzak i Domaszewicz powinni stanąć przed sądem za ukrycie wiedzy o nadużyciach w Specjalnej Strefie Sztuki. Zostali o tym powiadomieni przez Marka Żydowicza w styczniu 2010 roku i NIC z TYm nie zrobili.
Sadzyński pozwolił zarządzającemu SSS- Walczakowi (ten od kleju Atlas) na dalszą samowolę i przekraczanie uprawnień w wyniku czego proejkt powiększono niezgodnie z Ustawa o zamówieniach publicznych az o ok 25 tys m2. Sadzyńsli zalegalizował to wydając pozwolenie na budowę. Nie dokonał należytej weryfikacji SSS z prawnego i finansowego punktu widzenia. Starcono 190 mln zł z Ministerstw Kultury i wydano 20 mln na nielegalny proejkt. Poteiwrdziła to Regionalna Izba Obrachunkowa.
Trzeba być albo głupcem albo bardzo bać się prawdy by wygadywać głupoty, że Sadzyński i władze komisaryczne przyniosły korzyść Łodzi.
Trzeba zażądać rozliczenia Sadzyńskiego za SSS, kacvprzaka i Domaszewicza za ukrywanie nadużyć!
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-124
(101-124)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.