Dodaj do ulubionych

Bez uprzedzenia zamknęli Wólczańską. Bałagan, k...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 11:09
Hura ! Niech żyje nam przezydent Radosław Stępień i radosna twórczość pod jego kierownictwem zarządu dróg. Niech żyją !
Edytor zaawansowany
  • Gość: kierowca IP: 83.142.201.* 02.10.12, 11:11
    O zamknięciu tego odcinka słyszałem w lokalnej rozgłośni już jakieś dwa tygodnie temu, a i tablice o tym remoncie stoją z tydzień czasu.
  • Gość: ank IP: *.pai.net.pl 02.10.12, 11:11
    "we wtorek po południu" ciekawe :)
  • Gość: z_wolczanskiej IP: 192.193.116.* 02.10.12, 11:25
    od 2 tyg byly zostawiane karetczki za szybami samochodow parkujacych na tej ulicy o planowanym remoncie (sam mam kilka :)),
    chyba przydalby sie sprawdzic najpierw "niusa" zanim sie go poda
    co nie zmienia faktu ze bajzel na drogach jest :P
  • Gość: r. IP: 193.41.230.* 02.10.12, 11:32
    Bez uprzedzenia: lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,12525415,Rozkopia_kolejne_ulice__Tomaszowska_i_Wolczanska.html
    zamknęli Wólczańską.
  • Gość: obserwator IP: *.pai.net.pl 02.10.12, 11:42
    Wkurzasz mnie Gazeto! Były informacje, były tablice, były ulotki. ZDiT popełnia wiele błędów ale tutaj akurat zadziałało poprawnie. Ale "dziennikarz" musi coś negatywnego napisać - pewnie bo tak.
  • Gość: dea IP: 212.191.200.* 02.10.12, 12:24
    kolejny dziennikarz jasnowidz... przed 11 przewidział co będzie za kilka godzin ;)
  • pstryczek-elektryczek 02.10.12, 12:26
    Gość portalu: obserwator napisał(a):
    > Wkurzasz mnie Gazeto! Były informacje, były tablice, były ulotki.
    Dwa dni temu był na gazeta.pl "wywiad" z kimś ze ZDiT i ta osoba powiedziała że droga będzie tylko zawężona na czas remontu i będzie przejezdna.
  • Gość: Pandora IP: *.mofnet.gov.pl 02.10.12, 12:46
    Przykro mi,że moja ulubiona gazeta podaje nieprawdziwe informacje. Informacja o zamknięciu Wólczańskiej przeczytałam ok. 1.5 - 2 tygodni temu, a tablice - stoja naprzeciwko Szp. Pirogowa- umieszczono w połowie zeszłego tygodnia. Nieprawdą więc jest artykuł, a co do bałaganu - kierowcy i tak jeżdzą jak chcą - zakaz ruchu nie wszystkich obowiązuje ;-)
  • Gość: coztymmiastem IP: *.toya.net.pl 02.10.12, 15:16
    nie remontuja - zle, remontuja - tez zle... nic tylko narzekac potraficie. pojedz inna trasa, a nie awanture robisz, bo ci zamkneli ulice.
  • Gość: w ogóle IP: 178.73.48.* 02.10.12, 18:26
    a w ogóle to wszystko jest najgorsze, i remont i Wólczańska, i PiS, i PO, i wyborcza, i internauci, i władze miasta Łodzi, i miasto Łódź, i mieszkańcy. I przyjezdni.
  • Gość: Mietek IP: *.toya.net.pl 03.10.12, 05:50
    Co najmniej od dwóch tygodni , kilkakrotnie czytałem o rozpoczynającym się remoncie Wólczańskiej na tym odcinku i ,że będzie nieprzejezdna , w odróżnieniu od Niciarnianej , gdzie miał być tylko przejazd w jednym kierunku . Ale co to dla naszych "szwagrów dżygitów" , byle szybciej jeżdżą pod prąd i klną wszystkich.
  • Gość: No cóż IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.10.12, 06:59

gołym okiem widać , że to koleś chory na władzę, cwaniaczek i pozerancik a nie dobry urzędnik. Odpowiadał za autostrady , których nie zrobił, bo wolał jeżdzić na rowerku, a teraz robi nam w mieście bałagan ,żeby w świetle kamer chodzić po pasach i popisywać się tą "umiejętnością " przed kamerami ...
  • Gość: ZDiT IP: 212.191.195.* 04.10.12, 12:39
    Nieprawdziwa jest informacja zawarta w tytule artykułu i powtórzona w jego treści - „Bez uprzedzenia zamknęli Wólczańską. Bałagan, korki”.
    Informacja o utrudnieniach w centrum Łodzi w związku z remontem ul. Wólczańskiej zamieszczana była na stronie internetowej ZDiT dwukrotnie – 19 i 21 września.
    Z kilkudniowym wyprzedzeniem pojawiły się również tablice informujące kierowców o terminie zamknięcia ul. Wólczańskiej. Wykonawca pisemnie informował instytucje (sąd, Politechnika Łódzka czy szpital) zlokalizowane na terenie remontowanego odcinka ul. Wólczańskiej o utrudnieniach w ruchu w związku z remontem ulicy. Dodatkowo Wykonawca umieścił informacje dla mieszkańców o planowanym remoncie na bramach wjazdowych do posesji, w okolicy przystanków autobusowych czy na słupach.
    Jednocześnie wyjaśniamy, że w Komunikacie Zarządu wydanym w dniu 19 września informowaliśmy mieszkańców o planowanych utrudnieniach w związku ze zbliżającym się remontem ul. Wólczańskiej. Do momentu zamknięcia dla ruchu ul. Wólczańskiej Wykonawca realizował przewidziane umową prace w chodniku i przy krawężnikach.
    1 października – w dniu zamknięcia ul. Wólczańskiej dla wzmożonego ruchu - z uwagi na mieszkańców oraz instytucje zlokalizowane pomiędzy al. Mickiewicza i ul. Czerwoną (sąd, szpital, Politechnika) dopuszczono tam docelowe wjazdy i gospodarcze. Aby nadmiernie nie utrudniać wjazdów i wyjazdów z terenów przyległych do pasa drogowego Wykonawca prowadzi prace "połówkowo" w zakresie kolejności frezowania pasów ruchu, a następnie w zakresie ułożenia masy bitumicznej. Nie ma więc bałaganu, a jedynie realizowany jest remont drogowy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka