• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Lista nierzetelnych firm i sklepów - vol.2 Dodaj do ulubionych

• 01.02.13, 14:52
    W związku ze swoimi ostatnimi przykrymi doświadczeniami, chciałabym odświeżyć jakże pożyteczny wątek, który jest tu już na forum nieco przeładowny.
    Moja mocno negatywna ocena dotyczy Starej Fabryki (okna, drzwi, rolety) z ul. Gdańskiej 64 w Łodzi.
    Najgrubszy zarzut to ten o pomylenie wymiary zamawianego okna - na zamówieniu zapisali poprawnie 220 cm x 165 cm, natomiast przywieźli okno 220 cm x 156 cm! Najwidoczniej ktoś przestawił dwie ostatnie cyferki.
    Najpierw pani próbowała mnie przekonać, że celowo bierze się taki luz, a następnie zaproponowała mi jako rekompensatę darmowe - uwaga ... roletki!!! - tutaj już nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać ;-)
    Firma wogóle olewa klienta - wycena po poprawnym podaniu wszystkich parametrów, liczby i sposobu otwierania skrzydeł itp. przez telefon była o 400zł niższa niż ta którą usłyszałam w salonie, gdy przyjechałam podpisać umowę. I znów mętne tłumaczenia skąd wyższa cena.
    Okno niby miało być wcześniej, oczywiście nie było, a w tygodniu w którym miało być na pewno firma również nie dzwoniła, że już jest, natomiast na mój telefon odpowiedziała, że jest zła pogoda i może zamontują mi w przyszłym, przekraczającym już umowę, tygodniu.
    Dzień przed opóźnionym montażem dowiedziałam się, że ich montażysta "utknął w Stargardzie Szczecińskim" i znów termin odsuwają.
    W dniu wyczekanego montażu okna, poza tym, że wymiar okna się nie zgadzał, montaż przyjechał bez uprzedzenia dwie godziny nie o czasie, a montował je pan, który tego dnia pierwszy dzień pracował dla tej firmy.
    Oj, powiedzieć, że nie polecam, to zdecydowanie za mało. Tyle firma z branży budowlanej według prognoz ma upaść w 2013r. - oby takie nierzetelne.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: i IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.13, 21:50
      wymyślcie jeszcze 20 nieistniejących osób, będziecie bardziej wiarygodni
      i tak wasze wypociny polecą w niebyt, więc dajcie sobie siana
      • Gość: troll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.13, 09:31
        No właśnie
        • Gość: adam IP: *.free.aero2.net.pl 21.02.14, 23:26
          Czy ktoś się orientuje czy firma stara fabryka z Łodzi robi sama te okna czy zleca je komuś
          Z tego co doczytałem to powstała w 2012 roku itp.......

Wcześniejszy ten post został wykasowany tylko zastanawiam sie dlaczego
          Firma -----STARA FABRYKA -----nie chce opinii na swój temat Dlaczego ???????
          A wiec--------
          Juz się dowiedziałem ze ta firma z Łodzi ----STARA FABRYKA nie produkuje okien tylko zajmuje sie wyłącznie montażami . Kontaktowałem sie z firma salamander i potwierdzono takie informacje.
          CÓŻ WIĘCEJ MOŻNA DODAĆ
          A....................
          • Gość: KA-rolinka143 IP: *.static.chello.pl 22.02.14, 06:33
            Ja kupiłam okna Salamander w starej fabryce i jestem zadowolona - opinia o firmie jest dobra. Czytałam że montaż jest ważniejszy od samych okien, to samo mówił mój kierownik budowy i jak do tej pory nie żałuję decyzji. Instalowane były na początku 2012 roku - komplet okien do domku z dużymi witrynami i oknami suwanymi.

Interesowałam się firmami okiennymi prze zakupem, i zauważyłam że wszystkie firmy znane z bardzo dobrej jakości w rejonie łódzkim - m.in. mróz, stara fabryka, mstudio - nie produkują okien. Ma to sens bo mogą skupić się na odpowiednim montażu.

Ja z czystym sumieniem polecam okna stara fabryka.
          • 16.03.14, 21:02
            hehehehe- a ty "adam" piszesz z tego samego IP co "gość" - ewidentne działania konkurencji.
          • 16.03.14, 21:05
            oooooo - a ty "adam" tutaj piszesz jako kilka osó, m.in. "gość" - macie te same IP. Wygląda na mało inteligentną konkurencje ...
          • 17.03.14, 19:58
            Kupiłem okna od firmy Stara Fabryka z Łodzi 2 lata temu i przyznam szczerze ze jestem pod wrażeniem i okien i montażu.
            Nie było łatwo, bo to była spora inwestycja z dużymi oknami w standardzie energooszczędnym.
            Poleciłem ich znajomym którzy mieli montaż na początku tego roku - kupili okna Salamander i też są zadowoleni.
            Naprawdę są godni polecenia, a opinia o firmie stara fabryka zasłużenie pozytywna.
            Andrzej
          • 17.03.14, 20:20
            Moja opinia o firmie stara fabryka jest pozytywna. Okna na wysokim poziomie, tak samo jak doradztwo handlowców. Parametry potwierdzone badaniami - za to dodatkowy plus bo nie opieram się na teoretycznych wyliczeniach czy obietnicach handlowców, tylko na świadectwie z badań . Montaż przebiegł bez zakłóceń pomimo dużych okien i rolet
          • Gość: Misiek IP: *.static.chello.pl 17.03.14, 21:07
            Przecież każdy wie że montaż jest ważniejszy od samych okien
          • 17.03.14, 21:44
            Ja mam okna ze starej fabryki i jestem zadowolona, opinia o firmie jest dobra wśród moich znajomych i mogę to potwierdzić. Nie miałam problemów z oknami w tegoroczne mrozy. Nie pamiętam też żeby w trakcie montażu były jakieś komplikacje. Mam też od nich rolety zewnętrzne . Polecam
          • 18.03.14, 06:11

Miałem się nie rozpisywać a tu masz ci los - taki wątek :)

Tak się złożyło że mam ich okna - normalnie przeznaczenie, więc jak wszyscy to wszyscy:

Moja opinia o firmie stara fabryka jest dobra i bardzo pozytywna - tak tak, nie inaczej.

Ja mam od nich okna - są ok, poleciłem szwagrowi - jest ok, montaż był pod koniec stycznia.

Była u mnie jakaś reklamacja o uchył w oknie, ale naprawili i po temacie - wiem wiem, inni by napisali na ten temat kilkunastostronicową rozprawkę, no ale ja nie napiszę, przykro mi, nie będzie emocji...

Nie wytrząsałem się o to bo okna są naprawdę dobre jakościowo - tak wiem jak to brzmi, ale nic na to nie poradzę, są na serio dobre.

Mogę z czystym sumieniem bez wstydu polecać dobre trzyszybowe okna energooszczędne od tej firmy - nie piszę jakiej bo wiemy o jaką chodzi - no dobra, okna starej fabryki są dobre.

Co do monterów - normalne chłopaki, zachowywali się przyzwoicie, bez flugania, nie capiło od nich tak jak od moich murarzy...

Zamontowali, posprzątali, podziękowałem, zapłaciłem i ot cała historia...

Dziękuję za uwagę - lecę dalej
          • Gość: Roman W. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.14, 08:39
            Ja jestem zadowolony z usług firmy stara fabryka. Zarówno montaż jak i okna na dobrym poziomie. Usługa była wykonywana latem 2013 na ul. Dzikich Pól w Łodzi
          • 18.03.14, 20:23
            Ja jestem zadowolony z montażu - był wczoraj w konstancinie.
            Okna brugmann//salamander z pakietem U=0,5 w klasie A - barwione w masie.
            Montaż 15 okien przebiegł sprawnie, w tzw. ciepłym systemie
            Uw okna referencyjnego U=0,8
            Polecam
          • Gość: lolek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.14, 14:43
            ja tam jestem zadowolony z okien i z montażu stara fabryka :)
          • 21.03.14, 08:36
            ja nie mogę złego słowa powiedzieć - okna są OK
    • Gość: Gość Portalu IP: *.toya.net.pl 06.03.13, 01:17
      > Dzień przed opóźnionym montażem dowiedziałam się, że ich montażysta "utknął w S
      > targardzie Szczecińskim"

Kur­vva, no może utknął i co?
    • 14.05.13, 09:06
      Totalna bujda - ja kupiłem u nich okna przeszło 2 lata temu i przyznam szczerze ze jestem pod wrażeniem i okien i montażu. Nie było łatwo bo to była spora inwestycja z dużymi oknami. Poleciłem ich znajomym którzy mieli montaż pod koniec kwietnia (kupili okna Salamander) i też są zadowoleni. Po przeczytaniu poniższych żali jak z filmu fantasy - niejakiego oceniam1 mogę tylko stwierdzić ze jest to albo osoba niepełnosprawna psychicznie z kokurencji firmy. Szkoda że nikt nie weryfikuje takich wpisów. Ja z czystym sumieniem polecam

oceniam1 napisał(a):

> W związku ze swoimi ostatnimi przykrymi doświadczeniami, .....
      • Gość: dd IP: *.eimperium.pl 12.09.13, 13:37
        taa...tylko ze szkoda ze ty wlasnie brzmisz nieszczerze. Tak sie sklada ze tez jestem klientka tej firmy i niestety mnie rowniez oszukali. Juz miesiac po terminie i nadal nie ma informacji kiedy beda okna. Pan nie odbiera telefonow ode mnie...a jak odbiera z innego numeru to twierdzi ze "oddzwoni pozniej bo musi ustalic" i juz nie oddzwania....
        • Gość: STARA FABRYKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.14, 09:37
          Witam, proszę o wskazanie n-ru zamówienia, ujawnić się, jeżeli wpis okaże się spamem konkurencji to proszę być świadomym że prawo nt. ochrony dóbr w Internecie mocno się zaostrzyło i administratorzy forum, serwisów muszą przez 5 lat zbierać dane (adres IP, maile i inne dotyczące osób udzielających się
          na forach) i te dane trzeba przechowywać na różne ciekawe przypadki - taki jak ten.Innymi słowy, właściciel ma prawo zażądać od osoby szkalującej jego
          firmę ujawnienia swoich danych personalnych celem zweryfikowania szkód
          jakie poniósł (czyli nr zamówienia, nazwisko, itp. itd. – wszystko co
          pozwoli mu się odnieść do owej opinii). Jeżeli osoba ta się nie
          ujawni, szkalowana Firma może wystąpić z żądaniem ustalenia tożsamości
          przez policję / prokuraturę, bo to jest już pomówienie (wpadamy w
          zapisy z Dz.U.2003.153.1503 z dnia 16 kwietnia 1993r oraz art. 212
          KK). I tak idzie jak po sznurku –> policja/prokuratura wysyła żądanie do
          –> administratora serwisu (forum), który zgłasza się do –> operatora
          (np. Netia) i pyta kto używał numer IP tego i tego dnia,
          dostają dane właściciela umowy

Ot tyle, niestety.

Dlatego wzywamy do ujawnienia się,
          • Gość: Tomek IP: 194.181.134.* 16.01.14, 10:05
            Treść postu jest niedostępna.
            • Gość: STARA FABRYKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.14, 10:10
              Witam, brak kontaktu w odpowiedzi mailowej może wynikać ze zmiany skrzynki - aktualny e-mail to sekretariat@starafabryka.net. Proszę przesłać tam korespondencję, a na pewno odnajdą się Pana klamki. Prawdopodobnie przesyłka mogła zaginąć - takie rzeczy się zdarzają, wtedy wystąpimy do kuriera o odszkodowanie za zaginioną przesyłkę i wyślemy paczkę Pocztą Polską
              • Gość: Tomek IP: 194.181.134.* 16.01.14, 11:15
        • Gość: gosc IP: *.free.aero2.net.pl 16.03.14, 10:52
          zgadzam sie
          pani ze starej fabryki zawsze odpowiada ze oddzwoni ------nigdy tego nie zrobiła
          ------olewają całkowicie klienta nawet jako firma montująca
          -------
          • 16.03.14, 21:03
            hehehehe- a ty "gość" piszesz z tego samego IP co "adam" - ewidentne działania konkurencji.
            Żenada...
          • 16.03.14, 21:06
            oooooo - a ty "adam" tutaj piszesz jako kilka osób, m.in. "gość" - macie te same IP. Wygląda na mało inteligentną konkurencje ...
          • 17.03.14, 19:58
            Kupiłem okna od firmy Stara Fabryka z Łodzi 2 lata temu i przyznam szczerze ze jestem pod wrażeniem i okien i montażu.
            Nie było łatwo, bo to była spora inwestycja z dużymi oknami w standardzie energooszczędnym.
            Poleciłem ich znajomym którzy mieli montaż na początku tego roku - kupili okna Salamander i też są zadowoleni.
            Naprawdę są godni polecenia, a opinia o firmie stara fabryka zasłużenie pozytywna.
            Andrzej
          • 17.03.14, 20:20
            Moja opinia o firmie stara fabryka jest pozytywna. Okna są na wysokim poziomie jakościowym, tak samo jak doradztwo handlowców. Parametry potwierdzone badaniami - za to dodatkowy plus bo nie opieram się na teoretycznych wyliczeniach czy obietnicach handlowców, tylko na świadectwie z badań . Montaż przebiegł bez zakłóceń pomimo dużych okien i rolet
          • 18.03.14, 06:12

Tak się złożyło że mam ich okna - normalnie przeznaczenie, więc jak wszyscy to wszyscy:

Moja opinia o firmie stara fabryka jest dobra i bardzo pozytywna - tak tak, nie inaczej.

Ja mam od nich okna - są ok, poleciłem szwagrowi - jest ok, montaż był pod koniec stycznia.

Była u mnie jakaś reklamacja o uchył w oknie, ale naprawili i po temacie - wiem wiem, inni by napisali na ten temat kilkunastostronicową rozprawkę, no ale ja nie napiszę, przykro mi, nie będzie emocji...

Nie wytrząsałem się o to bo okna są naprawdę dobre jakościowo - tak wiem jak to brzmi, ale nic na to nie poradzę, są na serio dobre.

Mogę z czystym sumieniem bez wstydu polecać dobre trzyszybowe okna energooszczędne od tej firmy - nie piszę jakiej bo wiemy o jaką chodzi - no dobra, okna starej fabryki są dobre.

Co do monterów - normalne chłopaki, zachowywali się przyzwoicie, bez flugania, nie capiło od nich tak jak od moich murarzy...

Dziękuję za uwagę
        • Gość: gość adam IP: *.free.aero2.net.pl 17.03.14, 00:21
          zgadzam sie
          pani ze starej fabryki zawsze odpowiada ze oddzwoni ------nigdy tego nie zrobiła
          ------olewają całkowicie klienta nawet jako firma montująca
          -------
          • 17.03.14, 19:00
            oooooo - a ty "adam" tutaj piszesz jako kilka osó, m.in. "gość" - macie te same IP. Wygląda na mało inteligentną konkurencje ...
          • 17.03.14, 20:21
            Moja opinia o firmie stara fabryka jest pozytywna. Okna na wysokim poziomie, tak samo jak doradztwo handlowców. Parametry okien są potwierdzone badaniami - za to dodatkowy plus bo nie opieram się na teoretycznych wyliczeniach czy obietnicach handlowców, tylko na świadectwie z badań . Montaż przebiegł bez zakłóceń pomimo dużych okien i rolet
          • 18.03.14, 20:30
            Polecam Gorąco
        • Gość: z Babiczek IP: *.net-partner.pl 06.07.14, 22:46
          Mam podobny problem ze Starą Fabryka. Zamówiłem u nich okno i drzwi, wpłaciłem zaliczkę (wcześniej kupiłem u nich okna i spisali się dobrze). Ale teraz zaczęły się kłopoty. Termin montażu minął 6 tygodni temu a oni nie odbierają telefonu, a jak odbiorą to tłumaczą że to kolega prowadzi sprawę i oddzwoni za dziesięć minut. Te dziesięć minut to trwa kilka dni. Jak wreszcie odbiorą to tłumaczą że drzwi nie gotowe bo matryca się zepsuła i już naprawiają i zaraz drzwi będą. Oczywiście drzwi i okna nada nie ma, i dalej nie odbierają telefonów. Umowę podpisaliśmy 27 kwietnia 2014 r. a teraz mamy 6 lipca i nie wiem co będzie dalej. Chyba wyślę im pismo i będzie ono pomocne w sądzie.
      • Gość: NataliaO IP: *.4web.pl 28.09.13, 19:04
        Właśnie czytam o Starej Fabryce, ponieważ teraz jest moda, by czytać o każdej firmie, zanim zamówi się usługę. Ja ich już raz sprawdziłam. Faktycznie, panowie mieli jednodniowe opoznienie z montażem, ale jakoś to zniosłam, mogłam polenić się dzień dłużej w domu hehe :) Co do jakości wykonania, wszystko było ok. Jestem mega zadowolona z tego, że po wymianie okien mam cieplej i przede wszystkim ciszej w mieszkanku. Pozostały mi jeszcze 2 okna do wymiany i chyba też się do nich zgłoszę. Pozdrowionka
      • Gość: pawus IP: 193.238.95.* 06.02.14, 11:10
        No to wyobraż sobie że Ci montażyści zamontowali mi okna z 4cm szparami u góry, zabierając na dole na wylewkę i montują mi okna już drugi miesiąc więc żadna bujda, tylko fakt!
        Nowa ekipa montowała okna, NIE POLECAM ICH !!
        • Gość: Janusz Kowal IP: *.static.chello.pl 07.02.14, 21:09
          U mnie stara fabryka montowała okna w grudniu. Jestem zadowolony, montaż bez zastrzeżeń. W 2012 montowali u mojego bratanka i też jest poprawnie. Ogólna opinia o stara fabryka jest pozytywna. Można polecić
        • Gość: gosc IP: *.free.aero2.net.pl 16.03.14, 10:57
          kolejna osoba niezadowolona z firmy stara fabryka z lodzi
          nic dziwnego tym bardziej ze firma i tu wpis odnośnie działalności--------REGON: 101390046
          Data rozpoczęcia działalności: 2012-04-06
          Główne PKD: 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
          Dodatkowe PKD: 43.32.Z, 22.21.Z, 22.23.Z, 22.29.Z, 23.11.Z, 23.12.Z, 23.13.Z, 23.14.Z, 23.19.Z, 23.31.Z, 23.32.Z, 23.61.Z, 23.62.Z, 23.63.Z, 23.64.Z, 23.65.Z, 23.69.Z, 23.70.Z, 25.91.Z, 25.92.Z, 25.93.Z, 25.94.Z, 25.99.Z, 31.01.Z, 31.02.Z, 31.09.Z, 32.91.Z, 32.99.Z, 41.10.Z, 41.20.Z, 42.91.Z, 42.99.Z, 43.11.Z, 43.12.Z, 43.13.Z, 43.29.Z, 43.31.Z, 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z, 43.91.Z, 43.99.Z, 46.11.Z, 46.12.Z, 46.13.Z, 46.14.Z, 46.15.Z, 46.16.Z, 46.17.Z, 46.18.Z, 46.19.Z, 46.90.Z, 49.41.Z, 49.42.Z, 52.10.A, 52.10.B, 52.21.Z, 52.22.A, 52.22.B, 52.23.Z, 52.24.A, 52.24.B, 52.24.C, 52.29.A, 52.29.B, 52.29.C, 64.19.Z, 64.91.Z, 64.92.Z, 64.99.Z, 68.10.Z, 68.20.Z, 68.31.Z, 68.32.Z, 70.21.Z, 70.22.Z, 73.11.Z, 73.12.A, 73.12.B, 73.12.C, 73.12.D, 73.20.Z, 96.01.Z, 96.02.Z, 96.03.Z, 96.04.Z, 96.09.Z
          • Gość: niunia IP: *.static.chello.pl 16.03.14, 20:06
            oj Pan z konkurencji ciśnienia nie trzyma ...

Naliczyłam pięciu niezadowolonych klientów i kilkudziesięciu zadowolonych - co przy zasadzie że każdy niezadowolony i co dziesiąty zadowolony coś napisze - jest rewelacyjnym wynikiem :))))
          • 16.03.14, 21:01
            hehehehe- a ty "gość" piszesz z tego samego IP co "adam" - ewidentne działania konkurencji.
          • 16.03.14, 21:07
            oooooo - a ty "adam" tutaj piszesz jako kilka osób, m.in. "gość" - macie te same IP. Wygląda na mało inteligentną konkurencje ...
          • 17.03.14, 20:22
            Moja opinia o firmie stara fabryka jest pozytywna. Okna na wysokim poziomie, tak samo jak doradztwo handlowców. Parametry potwierdzone badaniami - za to dodatkowy plus bo nie opieram się na teoretycznych wyliczeniach czy obietnicach handlowców, tylko na świadectwie z badań . Montaż przebiegł bez zakłóceń pomimo dużych okien i rolet. Montaż w styczniu 2013
          • 17.03.14, 21:47
            Ja kupiłam okna ze starej fabryki i jestem zadowolona, opinia o firmie jest dobra wśród moich znajomych i mogę to potwierdzić. Nie miałam problemów z oknami w tegoroczne mrozy. Nie pamiętam też żeby w trakcie montażu były jakieś komplikacje. Mam też od nich rolety zewnętrzne . Polecam
          • 18.03.14, 06:12

Dziękuję za uwagę :)
          • 18.03.14, 20:31
            Ja jestem bardzo zadowolony z montażu - był wczoraj w konstancinie.
            Polecam
            • Gość: abc IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.14, 13:16
              Fajna, opinia szkoda tylko że nie moja
        • 16.03.14, 20:35
          Ja mogę potwierdzić że mają solidny montaż i dobre okna - instalacja okien u mnie była w piątek - do pracy monterów i do okien nie mam zastrzeżeń. Dobra opinia o firmie stara fabryka z ul. gdańskiej w łodzi jest zasłużona i takie historie opisywane publiczne są co najmniej dziwne. Monterzy byli ci sami co rok temu u mojej siostry - ta sama ekipa i ten sam skład. Zdecydowałem się na ofertę firmy stara fabryka bo montaż u siostry był jak najbardziej na plus, samo obycie monterów też bez zastrzeżeń jak i okna które sprawdziły się u siostry - pasywne z trzema szybami. Zamówiłem taki sam model okien, ale w kolorze szarym antracytowym. Nie miałem żadnego problemu z realizacją umowy. Pozdrawiam Jan Kowalczyk Aleksandrów Łódzki.
          • Gość: q100 IP: *.toya.net.pl 10.10.14, 09:04
            A obecnie Stara Fabryka zwinęła żagle, pozbawiając mnie zaliczki za duże drzwi wejściowe. Ponoć przenieśli siedzibę, ale na nowym miejscu pojawia się tylko ich montażysta, a wnętrze "salonu" to gołe ściany i dwa okna stojące pod nimi. Drzwi zamówiłem 13 maja. Za chwile będzie 5 miesięcy. Kontaktu z "Panami właścicielami" nie ma. Sprawa idzie do sądu.
    • Gość: zbig_78 IP: *.ey.nl 30.07.13, 14:26
      • Gość: D... IP: *.ip.netia.com.pl 01.08.13, 19:58
        Z reklamacjami wygląda tak samo!! Czekanie miesiącami.
      • Gość: z IP: *.eimperium.pl 12.09.13, 13:39
        mam dokladnie tak samo- kamien w wode. Juz meisiac po terminie a nadal mnie olewaja...
      • Gość: Tomek IP: *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl 20.09.13, 21:20
        Potwierdzam! Mam ten sam problem z tą "Firmą"

Nieuczciwi to za mało powiedziane!!!

Klient jest tylko dobry do momentu wpłaty, potem koniec rozmów!!!
      • Gość: A. IP: *.adsl.inetia.pl 04.10.13, 16:00
        Moja sytuacja była można powiedzieć podobna. Firma spóźniła się z montażem o 2 tygodnie, jednak tylko dwa razy zdarzyło mi się, że sprzedawca nie odebrał telefonu. W przeciwieństwie do tego co forumowicze piszecie ja nie czułem się zbywany.
        Pomimo niesmaku związanego z opóźnieniem nie żałuję podjętej decyzji, okna są rewelacyjne, montażyści też wykonali dobrze swoją robotę, za opóźnienie dostałem rabat zgodny z zapisami umowy. Okna i firmę mogę polecić, trzeba jednak dobrze z nimi uzgadniać terminy.
      • Gość: MS Okna Gliwice IP: *.adsl.inetia.pl 11.10.13, 15:11
        Witam serdecznie.

Chciałbym poinformować, że obecny właściciel Salonu okien MS w Gliwicach przy ulicy Tarnogórskiej zdecydował się na odsprzedaż salonu MS. W dniu 10.10.2013 punkt został zakupiony przez nowego inwestora i nie jest powiązany z firmą o której piszecie Państwo w postach powyżej.

Salon MS w Gliwicach, zacznie działalność po dopełnieniu wszystkich formalności. Godziny otwarcia zostaną podane wkrótce. Już dziś można się z nami kontaktować mailowo: MS.okna@outlook.com lub telefonicznie: 537 857 478. W najbliższym czasie zacznie funkcjonować strona internetowa, o której Państwa poinformujemy.

Jednocześnie proszę wszystkich forumowiczów o nie łącznie Salonu MS w Gliwicach na ulicy Tarnogórskiej 239 z innymi salonami w postach, które w przyszłości będą tu umieszczane.
        • Gość: PHU Lider IP: *.adsl.inetia.pl 18.10.13, 22:48
          Szanowni Państwo
          Z uwagi na wiele niepozytywnych opinii na temat firmy „Grupa Factor” z Sosnowca, która była właścicielem salonu okien MS w Gliwicach, oraz jest właścicielem salonów w Sosnowcu oraz w Olkuszu, chcielibyśmy poinformować, że od 21.10.2013 wznawia działalność salon okien MS w Gliwicach, ul. Tarnogórska 239 pod sterami nowego właściciela- „PHU Lider” z siedzibą w Gliwicach.

Jednocześnie informujemy, że nowy salon MS w Gliwicach od chwili jego odkupienia od firmy „Grupa Factor” nie jest związany z wspomnianą firmą. Prosimy o nie łączenie firmy „PHU Lider”, właściciela salonu, oraz samego salonu w Gliwicach z firmą z Sosnowca.

Od dnia 21.10.2013 firma „PHU Lider” oraz salon okien MS w Gliwicach ul. Tarnogórska 239 zostają oficjalnym Partnerem Handlowym firmy MS Więcej niż Okna. Stosowna informacja zostanie umieszczona na stronie internetowej firmy „MS Więcej niż Okna”

Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach ul. Tarnogórska 239. Salon jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w następujących godzinach:Poniedziałek, wtorek, czwartek , piątek- 11-17; Środa: 11-19; Sobota- 9- 13
          Kontaktować się można z nami również telefonicznie: 537 857 478 lub mailowo: biuro@okna-lider.pllub MS.okna@outlook.com.
          W najbliższym czasie do Państwa dyspozycji oddanie zostanie również strona internetowa: www.okna-lider.pl
    • Gość: Teresa IP: *.skomur.pl 21.09.13, 21:47
      Przestrzegam przed pseudo fachowcem od remontów mieszkań i domów - Roman Zięcina - porusza się samochodem marki Opel Omega nr rejestracyjny ETM 36A2
      Terminowość u tego osobnika to termin nieznany do tego zwykły złodziej ,oszust ,cham i partacz do potęgi - ten krętacz nie potrafi określić nawet gdzie mieszka w Tomaszowie Mazowieckim lub w Łodzi (wyraźnie się przed kimś ukrywa) a jego znak rozpoznawczy to kosmiczna fuszerka i wyłudzanie pieniędzy.Takie chwasty jak on należy po prostu wyrywać z korzeniami.
      • Gość: ZADOWOLONA IP: 212.51.193.* 16.10.13, 10:34
        Jestem zdziwiona opinią jaką znalazłam na temat Pana R.Z.
        Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z prac remontowych jakie wykonał w moim mieszkaniu .
        Wywiązał się z terminu zakończenia remontu , fachowo doradził co można zrobić dodatkowo żeby było bardziej funkcjonalnie. Co więcej moi znajomi ,którym poleciłam tego Fachowca również są zadowoleni.
        A swoją drogą szanowna Pani trochę nieładnie podawać szczegółowe dane czym ten Pan jeździ , gdzie mieszka .
        Polecam wszystkim usługi Tego Pana.
      • Gość: Karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.13, 13:35
        Potwierdzam WSZYSTKO co napisała p.Teresa !!!
        Uważajcie na faceta ROMAN-REMONTY, często reklamuje się jako gruby design, działa głównie w Łodzi. Nie dajcie się oszukać.
        Jego ogłoszenie znalazłam na tablicy.pl ale nie tylko tam się ogłasza.
        • Gość: sylwia IP: 88.119.128.* 23.07.14, 23:33
          chcialam sie dolaczyc do poszkodowanych - ten roman (gryby design) to najzwyklejszy oszust i totalne remontowe beztalencie - kolejny cwaniaczek ktory kompletnie nic nie potrafi oprocz klamstw i zwyklego zlodziejstwa
          • Gość: sylwia IP: 88.119.128.* 23.07.14, 23:34
            gruby design - oczywiscie - przepraszam za pomylke literowa ale zapamietajcie dobrze jego dane zebyscie sie nie nacieli
            • Gość: z Babiczek IP: *.net-partner.pl 05.08.14, 22:36
              Prawdopodobnie stracimy zaliczki. 23 lipca wysłałem łobuzom pismo (za potwierdzeniem odbioru) o rozwiązaniu umowy i wezwanie do zwrotu zaliczki. Pisma nie odbierają. Wygląda na to że nie chcą oddać pieniędzy bo postanowili się obłowić, lub druga możliwość to taka, że zbankrutowali i pieniędzy nie mają. W obu przypadkach najpierw swoje roszczenia zaspokoi państwo a klienci jeśli coś zostanie. Czyli jak mówił znany minister celebryta "c.... dupa i kamieni kupa".
              • Gość: abc IP: *.adsl.inetia.pl 20.08.14, 17:12
                Biuro na Gdańskiej zamknięte. Telefonu nie odbierają.
    • Gość: Bartek ZŁY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.13, 17:39
      Sklepy :
      U Maćka - stary towar więc patrzmy na datę
      Ilona zakład fryzjerski - bhp i ogólny nieład
    • Gość: krystyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.14, 19:11
      Jak najdalej od starej fabryki - nierzetelność, niedotrzymywanie terminów, daleko posunięta arogancja w kontaktach z klientem (o ile odbiorą telefon) i tp. i td.- długo by pisać . nie poleciła bym nawet wrogowi.
      • Gość: STARA FABRYKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.14, 09:34
        Witam, proszę o wskazanie n-ru zamówienia, ujawnić się, jeżeli wpis okaże się spamem konkurencji to proszę być świadomym że:

- prawo nt. ochrony dóbr w Internecie mocno się zaostrzyło i administratorzy forum, serwisów muszą przez 5 lat zbierać dane (adres IP, maile i inne dotyczące osób udzielających się
        na forach) i te dane trzeba przechowywać na różne ciekawe przypadki - taki jak ten.

Innymi słowy, właściciel ma prawo zażądać od osoby szkalującej jego
        firmę ujawnienia swoich danych personalnych celem zweryfikowania szkód
        jakie poniósł (czyli nr zamówienia, nazwisko, itp. itd. – wszystko co
        pozwoli mu się odnieść do owej opinii).

Jeżeli osoba ta się nie
        ujawni, szkalowana Firma może wystąpić z żądaniem ustalenia tożsamości
        przez policję / prokuraturę, bo to jest już pomówienie (wpadamy w
        zapisy z Dz.U.2003.153.1503 z dnia 16 kwietnia 1993r oraz art. 212
        KK). I tak idzie jak po sznurku –> policja/prokuratura wysyła żądanie do
        –> administratora serwisu (forum), który zgłasza się do –> operatora
        (np. Netia) i pyta kto używał numer IP tego i tego dnia,
        dostają dane właściciela umowy i na końcu się okaże, że macie problem

Ot tyle, niestety.

Dlatego wzywamy do ujawnienia się,
    • Gość: piotrek1981 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.14, 13:38
      Sytuacja jest tak dziwna że wydaje się że pisze to ktoś z ich konkurencji. Ja jestem zadowolony ze starej fabryki, wiosną 2012 wstawiali okna u moich rodziców w kamienicy, w grudniu 2013 był montaż u mnie w nowym domku - w obu przypadkach najmniejszego problemu.
    • Gość: Kasia IP: *.static.espol.com.pl 24.01.14, 13:35
      Przykro mi ale Firma Stara Fabryka Okien jest bardzo nierzetelna właśnie przygotowujemy przeciwko niej pozew do sądu, zamontowane prze nich okna to katastrofa
      • Gość: AnnaW IP: *.jn.lnet.pl 01.02.14, 18:14
        A ja jestem zadowolona ze starej fabryki. Montowali mi okna parę miesięcy temu (thermorevolution) i nie jest to żadna katastrofa, tylko naprawdę dobre, trzyszybowe okna. Nie parują, dobrze izolują. Czego chcieć więcej? Co do reklamacji, to reklamowałam klamkę, bo była lekko zarysowana i panowie od razu mi wymienili, bez problemu.
      • Gość: pawus IP: 193.238.95.* 06.02.14, 11:12
        Ja już czekam, na okna 2 miesiące, jedno okno przyjechało nie w wymiarze, drugie za wąskie ma coś tam, Bardzo żałuje, że się dałem namówić na ich fuszerkę !! pawus
        • Gość: KRYSTYNA NOWACZYK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.14, 13:55
          Ja jestem zadowolona, montaż miałam w połowie stycznia w Pabianicach . Kupiłam okna Salamander. Rok wcześniej montowali u mojej siostry i okna przeszły próbę mrozów.
          • Gość: pawus IP: *.pl.177.41.31.in-addr.arpa 08.02.14, 11:01
            Bardzo fajnie, mnie straszą sądem że ich pomawiam publicznie, że nie wykonali roboty. W zamówieniu miałem 11 okien a zainstalowali 10. Bardzo dobrze, że Pani nie straciła nerwów i prosiła się o swoje. No przecież jak by wszystkich traktowali w jeden sposób to by nie przetrwali. Nie wiem z czego to wynika.
            • Gość: wielki szu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.14, 11:14
              Też prowadzę firmę, pewnie wynika z tego że jesteś albo cwaniak, albo miałeś problemy z zapłaceniem za towar. Wielu klientów w tych czasach chce wymuszać różne rzeczy szantażując opisami w internecie. Pamiętaj że na 100 zadowolonych pozytywną opinię napisze 2-3 klientów, a niezadowolony będzie się rozpisywał w nieskończoność w większości wyolbrzymiając problem... - taki głupi naród, albo ludzie nie mają co w domu robić :(. W internecie nie można tak sobie rozpisywać co się chcę, trzeba przestrzegać prawa. Jeżeli piszesz celowo nieprecyzjnie, albo niezapłacileś i domagasz się naprawy jednoczesnie rozpisując się - leżysz i kwiczysz
              • Gość: pawus IP: *.pl.177.41.31.in-addr.arpa 08.02.14, 13:05
                Miałem problem z zapłaceniem za okna, a ekipy czekają, materiał kupiony a robić nie można bo okna nie ma. Wiem, że próbujecie poprawić swój wizerunek wypisując wszędzie na forach i fb pozytywne opinie przez podstawione osoby, jednak moje działania w obronie społecznie uzasadnionego interesu są jak najbardziej szczere. Domagam się wywiązania z umowy ot co. Inwektywy w stylu "leżysz i kwiczysz" są nie na miejscu. Ja nie obrażam nikogo tylko. Pisze o faktach.
                • Gość: Karoinka IP: *.static.chello.pl 08.02.14, 16:56
                  Fakt to taki brukowiec ... :)))
                • 08.02.14, 17:39
                  Nie rozumiem - jesteś jakiś niepoważny - przyznajesz że miałeś problem z płatnością i nie zapłaciłeś, a jednocześnie wytrząsasz się publicznie domagając się reklamacji ? - To nie jest społecznie uzasadniony interes, tylko zwykła głupota...
                  Ja osobiście jestem klientem, mam okna ze starej fabryki montowane dwuetapowo - w listopadzie 2012 i październiku 2013 - jedyna opinia jaką mogę napisać to że jestem zadowolony z okien i ich instalacji. Problemu z płatnością nie miałem..., znajomym polecałem i też problemów nie mieli.
                  Tomek Wolanowski

Gość portalu: pawus napisał(a):

> Miałem problem z zapłaceniem za okna, a ekipy czekają, materiał kupiony a robić
                  > nie można bo okna nie ma. Wiem, że próbujecie poprawić swój wizerunek wypisują
                  > c wszędzie na forach i fb pozytywne opinie przez podstawione osoby, jednak moje
                  > działania w obronie społecznie uzasadnionego interesu są jak najbardziej szcze
                  > re. Domagam się wywiązania z umowy ot co. Inwektywy w stylu "leżysz i kwiczysz"
                  > są nie na miejscu. Ja nie obrażam nikogo tylko. Pisze o faktach.
                  • Gość: wiola IP: 193.238.95.* 08.02.14, 23:46
                    polecam czytac ze zrozumieniem to ułatwia życie
                  • Gość: Do pawus IP: *.jn.lnet.pl 09.02.14, 20:00
                    Hej. No ja też nie bardzo rozumiem... Skoro nie zapłaciłeś za okna, to dlaczego mają dokończyć montaż? Skoro ty się nie wywiązałeś z umowy to dlaczego druga strona ma to robić??? Z tego co się orientuję, to najpierw należy zapłacić za towar a potem można go reklamować. I na twoim miejscu nie pisałabym takich rzeczy w internecie, bo takie ataki wcale nie pomagają w rozwiązaniu sprawy. Przede wszystkim najpierw należy zapłacic za rowar, a potem zgłosić reklamację (skoro twierdzisz że masz szpary) i starać sie rozwiązać sprawę polubownie, a nie ją zaogniać.
                    • Gość: zły klient IP: *.ip.ariadna.com.pl 27.02.14, 13:44
                      Witam, za okna Panowie ze Starej Fabryki mieli zapłacone. Nie zapłacone mają za niedokończenie usługi (tzn za źle wymierzone okno i nie wstawienie go po dzień dzisiejszy). Bardzo dobrze, że ludzie zgłaszają problemy. Przynajmniej będzie to przestrogą dla innych !!!
                      • 27.02.14, 14:00
                        Ten niezadowolony to chyba pisze za trzech czy czterech - bo tylu odnalazłem, pomimo innych loginów ciągle o tym samym... . Trafiłem przypadkowo na ten wątek bo szukam okien i przyznam obiektywnie że opinia o firmie stara fabryka jest bardzo dobra. Znacząca większość wpisów jest bardzo pozytywna, co przy tendencji że niezadowolony napisze każdy, a zadowolony jeden na 10 - bo uważa to za normę - naprawdę bardzo dobrze świadczy o firmie. Wygląda na to że zdecyduję się na ich ofertę, tym bardziej że parametry okien mają potwierdzone świadectwami badań, co jest mało spotykane. Galeria realizacji na ich stronie też jest ciekawa i potwierdza duże doświadczenie. Nie muszę opierać się na zaufaniu do sprzedawcy i martwić się czy parametry będą takie jak mnie zapewniał, tylko mam dokument który to potwierdza. Darek Kruk
                        • Gość: k IP: *.jn.lnet.pl 02.03.14, 21:57
                          d.kruk ma rację... 1 na 10 osób napisze, że jest zadowolona, a praktycznie każdy kto jest niezadowolony zaraz się tym "pochwali". sprawdziłem opinie o tej firmie w necie i biorąc pod uwagę ich statystyki wypadają zupełnie nieźle, a wręcz bardzo dobrze na tle innych firm. zastanawiam sie nad zakupem okien w starej fabryce i myslę, że zdecyduję sie na współpracę z nimi. wyglądają mi na porządną firmę a te negatywne opinie pochodzą od jednej osoby, wiec chyba nie ma co sie nimi przejmowac. nawet najlepszym może sie zdarzyc jakas wpadka, a na innych forach jest bardzo duzo pozytywnych komentarzy i opinii o nich, które mnie przekonały. tyle w tym temacie...pozdr
                      • Gość: Jolka234 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.14, 17:10
                        Ciekawe czy twój szef w Ariadnie będzie zadowolony że zamiast pracować, piszesz pierdoły w necie - weź się do roboty naciągaczu !
                • 09.02.14, 20:05
                  Ja nie miałem problemu z zapłaceniem za okna. Miałem na nie pieniądze... - nie liczyłem na cud, nie kombinowałem. W głowie mi się nie mieści jak można coś zamówić i nie płacić, lub mieć z tym problemy... . Są to cwaniackie metody.
                  Opinia o firmie stara fabryka jest jak najbardziej pozytywna. Okna miałem wymieniane w maju 2012 - dom na łódzkim smulsku. Nie miałem żadnych problemów z instalacją, reklamacją czy obsługą. Z czystym sumieniem od tamtego czasu polecam firmę znajomym i nikt z nich nie narzekał pomimo wysokich wymagań.

Gość portalu: pawus napisał(a):

> Miałem problem z zapłaceniem za okna, a ekipy czekają, materiał kupiony a robić
                  > nie można bo okna nie ma. Wiem, że próbujecie poprawić swój wizerunek wypisują
                  > c wszędzie na forach i fb pozytywne opinie przez podstawione osoby, jednak moje
                  > działania w obronie społecznie uzasadnionego interesu są jak najbardziej szcze
                  > re. Domagam się wywiązania z umowy ot co. Inwektywy w stylu "leżysz i kwiczysz"
                  > są nie na miejscu. Ja nie obrażam nikogo tylko. Pisze o faktach.
      • Gość: justynka IP: *.static.chello.pl 07.02.14, 21:34
        He He - konkurencja nie śpi. Trochę więcej inwencji
    • Gość: pawus IP: *.pl.177.41.31.in-addr.arpa 08.02.14, 11:05
      Jeśli to nie pomówienia, proponuję wpisać opinie na fb.com/starafabryka o nich. Mnie narazie straszą sądem, że niby bezpodstawnie ich oczerniam. No cóż chyba jestem ślepy i jednego okna nie widzę zamontowanego a w innym szpary.
      • 10.02.14, 14:34
        Opinia o firmie stara fabryka jak najbardziej pozytywna. Okna zamówiłam w lipcu 2013, montaż na początku września. Spora realizacja z dużymi przeszkleniami, okna z trzema szybami.
        Poleciła mi ich koleżanka z pracy, ja też mogę śmiało polecić ich okna

Swoją drogą strasznie dużo tu spamu - każdy niezarejestrowany może piać co chce i nie ma jak tego zweryfikować..., moderator forum powinien zrobić tu porządek !
        • Gość: aneta IP: *.jn.lnet.pl 16.02.14, 20:35
          Moja opinia o starej fabryce również jak najbardziej pozytywna. Miałam wymieniane drzwi zewnetrzne około 3 miesiace temu. Wszystko przebiegło w porządku, żadnych komplikacji ani opóźnień. Drzwi solidne, montaż bezproblemowy. Współpracę oceniam na 5.
      • 25.02.14, 20:11
        Nie ma co się rozpisywać - moja opinia o firmie stara fabryka jest dobra. Ja mam od nich okna - są ok, poleciłem szwagrowi - jest ok, montaż był pod koniec stycznia. Była u mnie jakaś reklamacja o uchył w oknie, ale naprawili i po temacie, nie wytrząsałem się o to bo okna są naprawdę dobre jakościowo. Zapłaciłem i mogę z czystym sumieniem bez wstydu polecać.
      • Gość: ekoom IP: *.static.chello.pl 26.02.14, 20:25
        A ja krótko - opinia o firmie stara fabryka jest dobra. Okna i montaż bez zastrzeżeń, pomimo trudnego inwestora :). Polecam. Piotr Pawlik.
    • Gość: karolina IP: *.jn.lnet.pl 18.02.14, 21:46
      Oj chyba ta negatywna opinia jest mocno przesadzona... Ja też zamawiałam okna w starej fabryce i nie miałam takich "przygód". Własciwe okna przyjechały od razu, montaż odbył się w umówionym terminie i generalnie jestem zadowolona. Szczególnie z okien, bo są dobre jakościowo i w przystępnej cenie.
    • Gość: monter IP: *.free.aero2.net.pl 26.02.14, 13:40
      Ja również nie polecam tej firmy
      Po pierwsze firma zajmuje sie tylko montażami NIE PRODUKUJE żadnych okien i tym bardziej nie uwzględnia żadnych reklamacji
      czeka aż klient sie zmęczy bo nie ma w tym żadnego interesu by taką reklamacje uznać
      Opinie niektórych osób typu ze sa zadowoleni po wymianie jednego okna nie należny brać pod uwagę .takie osoby nie znają sie na montażach , jak powinno wyglądać prawidłowe zamontowane okno bo niby skąd mają wiedzieć
      Po to jest firma ale firma ze 100% której można zaufać a na pewno nie jest to OKNA STARA FABRYKA Z ŁODZI
      Pozdrawiam

• Gość: antymonter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.14, 13:44
        Oj konkurencja już mocno nie wytrzymuje ciśnienia ... :)
        Ale żeby tak bezczelnie i w tak mało wyrafinowany sposób ?
        • Gość: wielki szu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.14, 13:46
          niezłe :))), konkurencja musi mieć lichutko...
        • Gość: CWANIAK IP: 193.238.95.* 27.02.14, 16:39
          Proponuję zadzwonić do urzędu ochrony konsumenta na piotrkowską 82 tel: (42) 638-46-56 i zapytać ile spraw prowadzi związanych z firmą Stara Fabryka wtedy się przekonacie czy te wpisy robi konkurencja czy wściekli klienci.
          • Gość: ALINKA_DO_CWANIAK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.14, 16:42
            no faktycznie - 3 sprawy, śmiało dzwonić, dzięki za podpowiedź. 3 sprawy dla realiów polskich to nic :)
            • 27.02.14, 16:46
              Ofertę i opinię mają dobrą, to i konkurencja wariuje - co zresztą widać
              • 27.02.14, 16:51
                Oj to widać, faktycznie że konkurencja wychodzi z siebie, z ciekawości zadzwoniłam, jedna sprawa w toku, dwie odrzucone - razem trzy. Pani powiedziała że jak na nasze realia to jest nic.
                Ogólna opinia o firmie stara fabryka jest bardzo dobra, a konkurencja jak widać dwoi się i troi żeby im dokopać
                • 27.02.14, 17:02
                  To pisze chyba jakiś oggranicznik - dosłownie, tak na szybko "rzuciłem okiem" i popatrzcie: IP 193.238.95 PAWUS, IP 193.238.95 CWANIAK - faktycznie jeden gościu to robi i to tak nieumiejętnie. Szkoda tej firmy, bo stara fabryka ma dobrą opinię, okna są naprawdę dobrej jakości. Sam je mam, polecałem znajomym i wszyscy są zadowoleni. Reklamacje są sporadyczne i szybko załatwiane. Musieli faktycznie ostro zajść konkurencji za skórę - ale to tylko potwierdza że mają dobrą ofertę.
                • Gość: kk IP: *.jn.lnet.pl 02.03.14, 21:28
                  Haha, co to są 3 sprawy... I jeszcze 2 odrzucone...Zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony Polak - maruda. A przy dużej liczbie zleceń chyba może się im zdarzyć, co nie? Tylko tym co nic nie robią nie zdarzają sie wpadki. Pozdrawiam
      • Gość: adrian_do monter IP: *.jn.lnet.pl 26.02.14, 19:20
        Witaj monter.
        Po pierwsze, czy to ma znaczenie czy firma sama produkuje okna czy je zamawia? Moim zdaniem NIE skoro okna są bardzo dobrej jakości... Ja mam trzyszybowe thermorevolution i są naprawdę niezłe, więc co z tego czy Stara Fabryka jest producentem czy też nie?
        Co do reklamacji to się nie wypowiadam, bo nie wiem. U mnie nie było takiej potrzeby, wszystko było w porzadku.
        Poza tym nie wiem czemu różnicujesz opinie niektórych użytkowników na lepsze i gorsze? Piszesz, że jak u kogoś wymienili 1 okno to nie należy brać ich opinii pod uwagę, bo się nie znają? A niby dlaczego? Rozumiem, że ty się znasz????
      • Gość: panicz IP: *.play-internet.pl 26.02.14, 20:09
        Ha ha, a to dobre. Ten "monter" to chyba jakiś zwolniony, niezadowolony pracownik szukający zemsty... tak sugeruje Nick 😊. Pewnie go zwolnili bo coś zawalił i teraz oczernia firmę... Nie ma to jak Polacy - super naród.
      • 26.02.14, 20:19
        Sranie w banie...
        W tych czasach jest to bardzo mądre posunięcie. Koszty stałe firmy która sprzedaje są mniejsze, co za tym idzie stabilność finansowa lepsza niż producenta. Przekłada się to na większą gwarancję dla odbiorcy końcowego czyli klienta że firma nie zniknie za kilka lat.
        Po za tym, jeżeli ktoś sprzedaje duże ilości to ma lepszą pozycję u producenta niż klient który złoży jedno zamówienie na kilkanaście okien - producent nie pozwoli sobie na spieprzenie okna dla takiego odbiorcy, indywidualnego klienta może olać bo to jednorazowe zamówienie a nie stały odbiorca - i znowu zyskuje klient bo ma produkt naprawdę dobrej jakości.
        Tak działają m.in. OKNA MRÓZ, STARA FABRYKA i kilka mniejszych firm z łódzkiego.
        Opinia o tych firmach wśród moich znajomych jest naprawdę dobra .
        Realizacje wskazują na to że te dwie firmy specjalizują się w większych realizacjach, dużych konstrukcjach i rozwiązaniach energooszczędnych. Śledzę rynek okien w łódzkim od ponad dwóch lat bo pod koniec roku sam będę zamykał budowę i nie chcę źle wybrać. Te dwie w/w firmy to moi faworyci.
        Kolaboraty z negatywnymi opiniami, albo takie pierdoły jak piszesz "monter" tylko mnie utwierdzają w tym że podpadli konkurencji, albo zwolnili jakiegoś partacza który się mści - z punktu widzenia mnie jako klienta świadomego, który chce zainwestować w dobre okna to dobrze.
        • Gość: CWANIAK IP: 193.238.95.* 27.02.14, 16:40
          Proponuję zadzwonić do urzędu ochrony konsumenta na piotrkowską 82 tel: (42) 638-46-56 i zapytać ile spraw prowadzi związanych z firmą Stara Fabryka wtedy się przekonacie czy te wpisy robi konkurencja czy wściekli klienci.
          • Gość: ALINKA_DO_CWANIAK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.14, 16:44
            no faktycznie - 3 sprawy, śmiało dzwonić, dzięki za podpowiedź. trzy sprawy przez rok dla realiów polskich to nic :)
            Konkurencja musi się bardziej starać i sprawdzać informacje...
            • 27.02.14, 16:46
              Ofertę i opinię mają dobrą, to i konkurencja wariuje - co zresztą widać.
              • 27.02.14, 16:52
                Oj to widać, faktycznie że konkurencja wychodzi z siebie, Ogólna opinia o firmie stara fabryka jest bardzo dobra, a konkurencja jak widać dwoi się i troi żeby im dokopać.
                • 27.02.14, 17:01
                  To pisze chyba jakiś niedorozwuj - dosłownie, tak na szybko "rzuciłem okiem" i popatrzcie: IP 193.238.95 PAWUS, IP 193.238.95 CWANIAK - faktycznie jeden gościu to robi i to tak nieumiejętnie. Szkoda tej firmy, bo stara fabryka ma dobrą opinię, okna są naprawdę dobrej jakości. Sam je mam, polecałem znajomym i wszyscy są zadowoleni. Reklamacje są sporadyczne i szybko załatwiane. Musieli faktycznie ostro zajść konkurencji za skórę - ale to tylko potwierdza że mają dobrą ofertę. Marek
                  • 27.02.14, 20:55
                    No faktycznie, jeden gościu pisze za kilku..., młodzi ludzie w tych czasach zamiast zająć się swoimi kobietami siedzą w sieci i wypisują głupoty - dziwne wyrosło pokolenie. Ja na ich miejscu dorwałbym takiego gościa i spuścił mu fest łomot..., tym bardziej że wszystko wskazuje na to że to konkurencja . Powodzenia stara fabryko :). A ja jedynie mogę napisać że solidna firma.
                    • Gość: gall anonim IP: *.static.chello.pl 27.02.14, 21:01
                      A ja bym na ich miejscu ustalił kto to jest ten IP 193.238.95 CWANIAK vel PAWUS i inni - i zrobił mu taką samą kampanię, tylko bardziej zaawansowaną i przemyślaną, za kilka tysi - oko za oko, ząb za ząb, d...pa za pieniądze ;).
                      • 28.02.14, 14:52
                        Dobre :)
                        • Gość: pawus vel cwaniak IP: 193.238.95.* 04.03.14, 10:10
                          jak Pan woli Panie Buśko, adres Pan mój ma, niech Pan mi sprawę zakłada za pomówienia -hehe. Nie spocznę dopóki nie wywiąże się Pan z naszej umowy. Spotkamy się na pewno albo u mnie na budowie albo w sądzie. Trzy sprawy w federacji konkurencji to dla Pana mało ? To świadczy o Pańskiej ignorancji. Życzę Panu żeby ktoś tak Pana potraktował jak Pan mnie.
                          • Gość: STARA FABRYKA IP: *.static.chello.pl 04.03.14, 19:52
                            Panie Pawłowski - w odpowiedzi na Pana publiczne żale:

- Tak jak wcześniej Pana informowaliśmy jesteśmy gotowi zrealizować umowę, tylko proszę najzwyczajniej zapłacić. Nie rozumiemy jak można być tak bezczelnym i rościć sobie prawa do towaru który nie jest Pana własnością. W całym cywilizowanym świecie przyjęte jest że jak coś kupujemy to za to płacimy - być może jest to dla Pana niezrozumiałe, ale tak jest... W europejskich realiach nie do pomyślenia jest żeby wykonawca wzywał na budowę policję w celu wyegzekwowania należności...,

- Z uwagi na Pana bardzo małą wiarygodność, konieczność wzywania przez nas policji na montaż do pomocy przy wyegzekwowaniu zapłaty, jeszcze raz informujemy że nie podejmiemy żadnych kroków do czasu otrzymania pieniędzy.

- To co Pan nazywa ignorancją, jest dla bardzo wielu firm w kraju i w całej europie nie do osiągnięcia: w ciągu dwóch ostatnich lat firma Stara Fabryka miała trzy sprawy prowadzone u rzecznika praw konsumenta, na 543 podpisane zamówienia w tym okresie. Jest to odsetek reklamacji na poziomie 0,5%, uważamy że takim osiągnięciem należy się chwalić. Statystycznie odsetek reklamacji w branży budowlanej wynosi wg. różnych źródeł od 7 do nawet 15% !

- Ku Pana niezadowoleniu, Pana kilkanaście wpisów pod różnymi tożsamościami na całe szczęście nie jest w stanie nam zaszkodzić. Znaczna większość Naszych Klientów to Klienci z polecenia, znająca nasze produkty i usługi. Nasze okna mają ich znajomi, rodzina, przyjaciele - Pana wpisy są dla tego grona Klientów ewidentną, bezczelną szykaną pod publikę.

- Próbował nas Pan szantażować groźbą dużej ilości negatywnych opisów, widzimy że konsekwentnie dwoi się Pan i troi pod kilkoma lub kilkunastoma tożsamościami, angażując w to znajomych nie będących stroną - ale w cywilizowanym świecie jest przyjęte że z terrorystami się nie negocjuje. Stanowiska tym bardziej nie zmienimy

- Nie mamy w zwyczaju stosować Pana metod, jak coś kupuję to za to najzwyczajniej w świecie płacę, więc Pana życzenie żeby ktoś potraktował Nas tak jak my Pana jest nie do zrealizowania. Bardzo Nam z tego powodu przykro...

- Proponujemy skontaktować się z Nami drogą mailową lub listowną (tak żeby nasze ustalenia były zapisane) i zasugerować jakieś rozwiązanie problemu. Zawsze jesteśmy skłonni iść Klientowi na rękę, nawet jeżeli zniżył się do Pana poziomu tymi wszystkimi pomówieniami.

-Mamy też dobrą ofertę kredytów ratalnych jeżeli ma Pan problem ze zgromadzeniem finansów. Czasy są trudne, i nie jest ujmą przyznać się do problemów.

Z wyrazami Szacunku
                            Współwłaściciele firmy STARA FABRYKA
                            • 04.03.14, 19:59
                              Co tu dużo pisać - macie jaja !!!. Ja mogę potwierdzić jako zadowolony klient z polecenia i który poleca
                            • 04.03.14, 20:02
                              Faktycznie - mają jaja, ale prawdę napisali. Teraz gó...arstwo myśli że mogą sobie pisać jak chce i co chce tak bezkarnie. Podrawiam Eliza z Wa-wy, kupowałam u was okna na budowę na białołęce , takie duże przesuwane :)
                            • 04.03.14, 20:32
                              BRAWO !!!

P.S. - z okien jestem naprawdę zadowolona, i faktycznie wcześniej montowaliście u mojej koleżanki z pracy, a teraz zamawiała u was moja siostra :)
                            • 04.03.14, 22:09
                              Pokazaliście klasę - Brawo. Mam wasze okna od ponad dwóch lat i jestem nadal zadowolony :) Tomek Michalak
                            • 05.03.14, 06:13
                              Rozpisaliście się - i dobrze :) - super !
                              Ja potwierdzam że macie dobre okna i porządny montaż.
                              Jacek Lesiak z Rąbienia
                            • 05.03.14, 06:33
                              WOW :) - to jest naprawdę mega :)
                              Mam wasze okna - montaż w konstantynowie w zeszłym roku - i polecam :)
                              Podjeliście się u mnie dużego wyzwania i daliście radę - takie bardzo duże okna przesuwne, pamiętacie ?
                              Asia Jankowska
                            • Gość: Janina W. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.14, 09:30
                              Dobry wpis - ja jedynie mogę potwierdzić, firmę polecił mi kolega z pracy. Instalacja okien jak i same okna są na wysokim poziomie. Z realizacją zamówienia też nie było problemów.
                              Jedyna opinia o firmie stara fabryka jaka może być to wielki pozytyw.
                              Janina Wasiak - klientka z ul. Dzikich Pól z Łodzi
                            • 06.03.14, 12:50
                              Moja opinia o firmie stara fabryka jest bardzo pozytywna. Okna i montaż na wysoki poziomie. Zarówno sam proces zamówienia jak i realizacji przebiegł bez problemów. Ocieniam na 5 z dużym plusem. Witczak
                            • Gość: Andrzej_LOdz IP: *.jn.lnet.pl 06.03.14, 20:11
                              WOW, bardzo dobry wpis. Szacunek. Ja również jestem waszym klientem i jestem zadowolony z okien i montażu. Klasa okien jest rewelacyjna. Oby tak dalej! Powodzenia
                            • 06.03.14, 21:21
                              Dobry wpis stara fabryko. Ja wziąłem was z polecenia i się nie zawiodłem. Montowaliście u mnie pół roku temu okna thermorevolution w Zgierzu wraz z roletami zewnętrznymi. Naprawdę jestem z was zadowolony. Szkoda, że niektórzy starają się wam zepsuć opinię, bo jesteście porządną firmą. Mam nadzieje, że nie zaszkodzą wam te negatywne wpisy. Ja będę was polecał dalej. Trzymajcie się.
                            • 16.03.14, 20:38
                              Popieram Was i dzięki za super okna. Powinniście utrzeć nosa takiemu elementowi ! Janek z aleksandrowa
                            • 16.03.14, 20:59
                              Dobry wpis :) - BRAWO !!!
                            • 16.03.14, 21:12
                              Niezłe - pełno tu dziadostwa!!
                              Fajny wpis "STARA FABRYKA". Jeszce jeden wam bruździ - "adam" tutaj piszesz jako kilka osób, m.in. "gość" - mają te same IP tak jak "pawus" "cwaniak" i inni.
                              Wygląda to wszystko na mało inteligentną konkurencje ... , bardzo ograniczoną myślowo...
                              Musicie mieć dobre te okna jak tak im zależy na waszej utracie dobrej opinii, a przyznam że jest niezła.
                              Jak bede miał okna do wymiany to się zgłoszę
                              Pozdro.
                            • 17.03.14, 20:24
                              BRAWO !!!

Moja opinia o Was jest pozytywna. Okna na wysokim poziomie, tak samo jak doradztwo handlowców. Parametry potwierdzone badaniami - za to dodatkowy plus bo nie opieram się na teoretycznych wyliczeniach czy obietnicach handlowców, tylko na świadectwie z badań . Montaż przebiegł bez zakłóceń pomimo dużych okien i rolet

Pozdrawiam klient Naworski z Pabianic
                            • Gość: pawus IP: 193.238.95.* 20.03.14, 23:10
                              Panie Buśko,

- murarzowi płaciłem po wykonaniu usługi, cieśli po wykonaniu usługi, dekarzowi po wykonaniu usługi, dlaczego mam płacić Panu przed wykonaniem usługi?

- policje wezwaliście sami, dokładnie Wasz podwykonawca, przedstawiał się Pan policji jako właściciel firmy, w piśmie od Was napisane jest, że jest pan tylko doradcą ! Podpisał Pan ze mną porozumienie, które jest dla Was nie ważne - oszukał mnie Pan.

- gratuluje niskiego odsetku niezadowolonych klientów, pewnie to Ci którzy jak ja nie mogli się do Pana dodzwonić. Pisał mi Pan smsy, że oddzwoni i nie dotrzymał Pan słowa !!

- Jeśli chodzi o różne tożsamości to czy ja zakładałem sztuczne konta i na FB oczerniałem Pańską firmę? Czy to nie Pan spłodził Krzysztofa Kowalika, Ilone Bolek czy Marka Markowskiego, którzy oczerniali moją firmę ?? Co Panu zrobiła moja firma ? Ząb za ząb - tak !!

- widać, jak Pan ma dużo czasu na wypisywanie sztucznych pozytywnych opinii zaraz pod moimi negatywami, jakimś cudem pojawiają się tam bardzo szybko. To samo tyczy się FB, na szczęście nie dał rady Pan skasować mojej opinii :D Dużo wolnego czasu świadczy o tym, że nie ma Pan roboty! Niestety mierzy mnie Pan swoją miarą, a ja nie mam czasu na ukrywanie się pod kilkoma, kilkunastoma postaciami tak jak Pan. Nie mam nic do ukrycia. Powiem więcej, mój numer telefonu jest aktywny od 96 roku w tej samej sieci i zawsze odbieram wszystkie połączenia przychodzące - w przeciwieństwie do Pana !!

- Ja również płacę za to co kupuję, proszę zadzwonić do firm MAXX DACH, ROLNIK, MUR, IWONA, Buduj z Banatem, płacę wtedy gdy umówiona robota jest wykonana a błędy są poprawione nie wcześniej, takie są polskie realia. Zapłaciłem Panu więcej niż się należało !! Nigdy nikomu nie byłem winien ani złotówki !!

- Pisałem do Was listy polecone za potwierdzeniem odbioru, na jeden nie odpisaliście!! Ponad to udałem się do UOKiK z prośbą o skłonienie Was do zrealizowania umowy do końca. Pisanie w liście że "otwór okienny nie pasuje do okna" świadczy tylko o Waszym poziomie. Sugeruję również żeby nie używał Pan słów, których nie zna Pan znaczenia - prosto ze słownika: pomówić — pomawiać
                              1. «bezpodstawnie zarzucić coś komuś, oskarżyć kogoś o coś».
                              Oskarżam Was o nie wywiązanie się z umowy !! To Pan nazywa Pomówieniem !!

- Jeszcze finanse, co z karnymi odsetkami z umowy?? Jak będziecie tak opieszali to zaraz przekroczą wartość okna !! Nie zapłacę Wam dopóki nie wywiążecie się z umowy !! Sami ją napisaliście, podpisaliście a w niej stoi jak byk PŁATNOŚĆ NATYCHMIAST PO PODPISANIU PROTOKOŁU ODBIORU !! Nie ma protokołu nie ma kasy !! Zapraszam, adres znacie.Wykonacie umowę, podpiszemy protokół, odliczymy odsetki, dostaniecie kasę, podpiszecie mi gwarancję i selavi. Zamknijmy temat i każdy pójdzie swoją drogą !! Czekam na telefon.....

Pawłowski

ps: i już se Pan daruj te kolejne wpisy niby obcych ludzi, jedną ręką to pisane nawet dziecko się kapnie !!
                              • Gość: Kuba IP: *.static.chello.pl 21.03.14, 06:25
                                Pie....li gościu jakieś farmazony ....
                              • 21.03.14, 06:29
                                kurde, jaki dobry płatnik i sumienny klient :)
                              • 21.03.14, 06:36
                                Ja miałem takiego cwaniaka w swoim warsztacie co nie chciał płacić, załatwiłem to inaczej, bez policji... - polecam takie rozwiązania :). Tylko on mi się nie wytrząsał w necie ...
                                • 21.03.14, 06:37
                                  :)
                                • 21.03.14, 08:35
                                  ja miałem takiego pacjenta po kursie, w nocy... - nie chciał płacić i się do bicia brał - paralizator go uspokoił i odjechał w obrączkach :) - to jest dobra metoda
                              • Gość: Tomcio IP: 194.181.134.* 21.03.14, 07:58
                                Hehehe dobre ... Popieram Pańską postawę w 100%. Też od dawna tu zaglądam, bo mam podobne problemy do Pańskich i śmiech mnie ogarnia jak pod jedną negatywną opinią pojawiają się w odstępach kilkuminutowych same pozytywy. No ale są profesjonalne firmy które się tym zajmują - spamują na forach żeby w wyszukiwarce temat "spadał na dalsze strony", tak że nawet sami zainteresowani nie muszą tego robić. A co do odsetek to jest trafiony pomysł, radze jeszcze poczekać i dopiero parę dni przed przedawnieniem się "sprawy" złożyć pozew do sądu żeby były jak największe. Pozdrawiam i życzę dużo siły w walce o swoje!
                              • 21.03.14, 08:34
                                "se pan daruj..." - prosty człowiek, nie płaci a jaki bezczelnie zawzięty. Widać że to cwaniak jakiś
                  • Gość: kk IP: *.jn.lnet.pl 02.03.14, 21:38
                    no faktycznie... jedna osoba tak szykanuje firmę pod różnymi nickami. na miejscu starej fabryki wystąpiłbym z prośbą o podanie namiarów na ten IP i założył sprawę za szykanowanie i oczernianie firmy (jest to karalne jeśli jesli jest bezpodstawne!)!
          • Gość: ella IP: *.toya.net.pl 22.01.15, 12:35
            Dzis tj 22 stycznia 2015 r dzwoniłam. Potwierdzam iż, około 20 skarg leży i czeka na rozpatrzenie tel ten sam ale adres to Piotrkowska 113.
            Ja zastanawiam, sie czy nie lepiej :zgłosic sie na policje i złożyc zawiadomienie o popełnienu przez "BANDĘ TROJGA" przestępstwa czyli wyłudzeniu 2.000,-zł . To zaliczka : dziś miał byc montaż drzwi .
            Niestety...od wczoraj robią uniki...jak sie okazało drzwi czekaja na wykupienie od producenta, nie wpłacili ani złotówki i chcą.....żeby wykup[ić je za dalsze ponad 3.000,- zł.
            Nie mają nawet montazystów....jak wykupię drzwi to znajdą pomagiera do wstawienia. !!!!!
            Bardzo żałuję że przed 3 grudnia 2014r. ( data podpisania umowy i wystawienia f-ry zaliczkowej) nie sprawdziłam wiarygodności tej pseudo firmy której nazwa powinna być "BANDA TROJGA"
            Czekam na podjęcie przez nich decyzji... ..tylko dziś. Ostrzegam potencjalnych klientów oraz ewentualnych pracowników.
            A wogóle to jaka jest nazwa aktualna ...ja mam dokumenty z pieczatką DOMEX s.c. ul. Gdańska 54 - oczywiście biuro zamknięte . telefon komórkowy odbiera jeszcze..... jeden ze wspólników ....niby jedyny montazysta Zbigniew. o dalszym ciągu poinformuję . E. Kurowska

• 28.02.14, 14:54
      Ja tam jestem zadowolony, okna do całego domu zamontowali, jest wszystko ok. Poleciłem bratu. Opinia o stara fabryka jest jedna: porządna firma, dobre okna, solidny montaż.
    • Gość: mąż i nie mąż IP: *.static.chello.pl 28.02.14, 22:01
      Ja jestem zadowolony z usług firmy.
    • Gość: natalia33 IP: *.static.chello.pl 03.03.14, 20:22
      Moja opinia o firmie Stara Fabryka ( okna drzwi rolety z ul. gdanskiej ) jest bardzo pozytywna. Zamowilam okna w maju 2012 i byly montowane w czerwcu 2012. Zamowione okna byly z profili brugman\salamander. Okna zalozono w terminie a sam montaz wg mojego kierownika budowy byl poprawny i staranny. Do dnia dzisiejszego nie stwierdzono wad tych okien. Budowa zlokalizowana byla przy ul dzikich pol w lodzi.
    • 04.03.14, 14:37
      Ja dwukrotnie byłem Klientem firmy stara fabryka i jestem bardzo zadowolony - z dobrej jakości okien i poprawnej instalacji. Ponad to poleciłem firmę swojej siostrze, która nie miała zastrzeżeń do realizacji zamówienia. Porównując swoje doświadczenia z doświadczeniami znajomego który zakupił okna u znanego producenta z łodzi moja opinia o firmie stara fabryka jest naprawdę bardzo pozytywna - firma ma swoje zasady których się konsekwentnie trzyma, chodzi tu zarówno o jakość okien i instalacji, jak i płatności od klienta. Z czystym sumieniem polecam.
    • 06.03.14, 12:49
      Jestem Klientem firmy stara fabryka, i moja opinia jest bardzo pozytywna. Okna i montaż na wysoki poziomie. Zarówno sam proces zamówienia jak i realizacji przebiegł bez problemów. Ocieniam na 5 z dużym plusem. Witczak
      • Gość: zadowolony IP: *.jn.lnet.pl 06.03.14, 20:14
        Dobra firma, dobre okna. Mam okna ze Starej Fabryki juz 4 lata i wszystko z nimi w porządku. Firma naprawdę godna polecenia.
    • Gość: calineczka IP: *.static.chello.pl 12.03.14, 07:03
      Ja mam ich okna od 2012 roku i nigdy nie miałam żadnego problemu. Nie było problemów nawet w zeszłoroczne mrozy. Mogę polecić
    • 14.03.14, 14:18
      Ja jestem zadowolony z usług firmy stara fabryka. Okna i montaż są dobrej jakości. Sam proces realizacji zamówienia też przebiegł bez zastrzeżeń. Polecam - firmie należy się pozytywna opinia za dobre okna i dobry montaż
    • 16.03.14, 20:33
      Mogę potwierdzić że mają solidny montaż i dobre okna - instalacja okien u mnie była w piątek - do pracy monterów i do okien nie mam zastrzeżeń. Dobra opinia o firmie stara fabryka z ul. gdańskiej w łodzi jest zasłużona. Monterzy byli ci sami co rok temu u mojej siostry - ta sama ekipa i ten sam skład. Zdecydowałem się na ofertę firmy stara fabryka bo montaż u siostry był jak najbardziej na plus, samo obycie monterów też bez zastrzeżeń jak i okna które sprawdziły się u siostry - pasywne z trzema szybami. Zamówiłem taki sam model okien, ale w kolorze szarym antracytowym. Pozdrawiam Jan Kowalczyk Aleksandrów Łódzki.
    • 16.03.14, 20:57
      Trafiłam na ten wątek przypadkowo, ale napiszę: mam okna ze starej fabryki od maja 2012 i nie miałam z nimi żadnego problemu. Czystości montażu nie ocenię bo był to montaż w nowo budowanym domu, natomiast mąż nie miał zastrzeżeń do sposobu ich instalacji, co potwierdziło się w bezawaryjnym użytkowaniu nawet w tegoroczne mrozy i wichury. Ewelina Mikulska
    • 17.03.14, 21:45
      Ja mam okna ze starej fabryki i jestem zadowolona, opinia o firmie jest dobra wśród moich znajomych i mogę to potwierdzić. Nie miałam problemów z oknami w tegoroczne mrozy. Nie pamiętam też żeby w trakcie montażu były jakieś komplikacje. Mam też od nich rolety zewnętrzne . Polecam, ja poleciłam koledze
    • 18.03.14, 06:13

Dziękuję za uwagę !
    • 18.03.14, 20:31
      Polecam starą fabrykę :)
      • Gość: zawiedziony-pce IP: 194.36.168.* 27.06.14, 21:10
        W przypadku tej firmy przydałaby się skala niższa niż "źle", bardziej "tragicznie". Firma z jej właścicielem na czele podjęła się kompleksowego remontu salonu wraz z meblami na wymiar. Wszystko co dobre kończy się na etapie planowania pana Buśko. Nie wywiązuje się z ustalonych terminów i rozwiązań. Jego ludzie łamiąc wszystkie standardy wykonania robią nierówne wylewki, źle ułożoną podłogę, niewłaściwie podwieszane sufity, źle wykonane gładzie. Zaprojektowane meble są źle obliczone i tak samo składane. Następnie szanowny pan nie odbiera już telefonów, okłamuje odnośnie zakupu materiałów i urywa kontakt. Remont całkowicie poprawiany i w dużej mierze wykonywany od nowa przez inną firmę. Sprawa przez prawnika zostanie przekazana rzecznikowi praw konsumentów i innym organom. Ostrzegamy!!!
        • Gość: Romek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.14, 07:16
          Coś co się pomyliło - nie ten wątek.
      • Gość: Kosimazaki IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.06.14, 23:40
        Ja natomiast nie polecam ich. Dlaczego?? Dlatego, że widziałem ich montaż, to raz na jednej budowie i niby ciepło, a jednak... Bajki, to można oglądać o 19, a nie opowiadać publicznie. Kolejna kwestia, to zadufany sprzedawca oceniający konkurencję z lotu ptaka. Szanowny Panie nie te lata i to co Pan uskutecznia, to kolejny śmiech na sali.
        Nie polecam i tyle w temacie. Jedni niedowartościowani kupują kabrioleta inni opowiadają historyjki niesamowite.
        • Gość: RR IP: *.static.chello.pl 29.06.14, 09:44
          A może jakieś konkrety, bo narazie bajki to ty napisałaś ....
          • Gość: Warszawa IP: *.legionowodom.pl 09.07.14, 15:50
            JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY,
            dlaczego, ponieważ biorą zaliczkę a później rzeczywiście nie odbeirają telefonów, jakby zapadli się pod ziemię(:
            Brak profesjonalizmu.
            KLIENCIE, JEŻELI CHCESZ STRACIĆ PIENIĘDZE TO UMÓW SIĘ Z FIRMĄ STARA FABRYKA, ONI WIEDZĄ JAK TO ROBIĆ (:
            • Gość: Rudy 102 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.14, 16:43
              he he he, niezła bajka :)

Aż zadzwoniłem z ciekawości bo też czekam na okna i się trochę przestraszyłem czytając , ale widać niepotrzebnie - konkurencja faktycznie nie śpi ...

Odbierają telefony, firma stoi, w piątek mam montaż

PZDRudy Łódź-Chojny
              • 07.10.14, 12:32
                poczekaj jak dojdzie do reklamacji
            • 09.07.14, 16:46
              ja miałem montaż wczoraj - było OK,
              • Gość: zz-top IP: *.static.chello.pl 10.07.14, 07:33
                ja wczoraj zamawiałem drzwi, salon stoi, nie zapadł się pod ziemie...
                • Gość: z Babiczek IP: *.net-partner.pl 18.07.14, 11:36
                  Ponownie postanowiłem napisać o firmie. Podejrzewam że pozytywne opinie pisane są na zamówienie. Mnie jako klienta olewają. Czasami zdarza się że odbiorą telefon. Zacytuję znanego podsłuchanego ministra: "C...j dupa i kamieni kupa". 25 kwietna 2014r. zawarliśmy umowę na drzwi antywłamaniowe i okno. Zaliczkę 40% wzięli. Stan na dzisiaj, 18 lipca tak jak w powyższym cytacie, nic nie zrobili. Od czasu poprzedniego mojego wpisu na forum raczyli ze trzy razy odebrać telefon i wygłosić serię głupot, bo nie uzgodnili między sobą jednej wersji i z których nic nie wynika. Brak drzwi i okna oznacza dla mnie poważne perturbacje gdyż wstrzymuje dalsze prace budowlane w budynku. Nie odpuszczę tego i udam się na początek do Miejskiego Rzecznika Konsumentów i zgłoszę ich do Krajowego Rejestru długów. Zbiorę informacje niezbędne do dochodzenia roszczeń finansowych z tytułu strat finansowych jakie przez nich poniosłem.
                  • Gość: Marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.14, 22:08
                    Niestety też mam problem z tą firmą.
                    Okno balkonowe zostało przywiezione do mnie o 10 cm za wysokie.
                    Reklamacja została uznana, problem powstał po ich stronie, kazali czekać 3-4 tygodnie.
                    Mija już drugi miesiąc. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują.
                    Cały zaplanowany harmonogram prac zaraz się posypie. Jestem spokojnym człowiekiem, ale wszystko ma swoje granice. Najciekawsze jest to, że gdyby nie problem z tym oknem to firmę oceniłbym pozytywnie.
                    • 07.10.14, 12:15
                      no niestety ale nie posłuchałem opinii z tej strony i to musiało się zemścić. Proszę o kontakt osoby, które czują się poszkodowane przez tą firmę. Mnie olewają reklamacji nie załatwili i na tą chwilę rozmawiam z prawnikiem na temat rozwiązania tej sytuacji. Biorąc pod uwagę brak odpowiedzi na maile i brak możliwości dodzwonienia się do któregokolwiek z tych panów poszukuję chętnych do pozwu zbiorowego. Podaję swoje dane
                      Mariusz Drożdż tel. 603-88-25-95
                      Montaż odbył się u mnie w ostatnim tygodniu lipca i jak do tej pory nic z reklamacją spisaną na protokole odbioru z wymiany okna. Może gdyby tak nie olewali klientów tylko jakoś próbowali rozwiązać problem to dałoby się jakoś dogadać. Ale w związku z takim podejście chyba czas żeby ta firma znikła z rynku
                      • 22.10.14, 17:18
                        no i na dodatek teraz zmienili nazwę firmy
                        • Gość: ella IP: *.toya.net.pl 23.01.15, 14:13
                          www.yasni.info/ext.php?url=http%3A%2F%2Fdlugi.puds.pl%2Fwierzytelnosc%2F88668%2FSTARA%2BFABRYKA%2Bs.c.%2B%2BJakub%2BKorn%2BWies%25C5%2582aw%2BBu%25C5%259Bko&name=Jakub+Korn&showads=1&lc=pl-pl&lg=pl&rg=pl&rip=pl to niepełna lista ich długów, na Piotrkowskiej 113 w biurze ochrony konsumenta jest juz 30 spraw złozonych na nich .
                          Ja czekam do 30 bm. tak poradzila mi prokurator ....do konca umowionego terminu i skladam doniesienie o popelnieniu przestepstwa. wyrabali mnie na 2.000 zaliczki ....nie ma kto wykupic drzwi od producenta ...termin real;izacji juz minal . TO BANDA TROJGA a nie fachowcy ...powinni juz dawno siedziec za machloje ....tyle o nich jest w necie ...poszukajcie
                          • Gość: ella IP: *.toya.net.pl 23.01.15, 14:20
                            www.yasni.info/ext.php?url=http%3A%2F%2Fdlugi.puds.pl%2Fwierzytelnosc%2F88668%2FSTARA%2BFABRYKA%2Bs.c.%2B%2BJakub%2BKorn%2BWies%25C5%2582aw%2BBu%25C5%259Bko&name=Jakub+Korn&showads=1&lc=pl-pl&lg=pl&rg=pl&rip=pl
                          • Gość: nabity w butelkę IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.02.15, 12:55
                            Oni nazywali się STARA FABRYKA a teraz DOMEX generalnie oszuści Piotr Buśko i Jakub Korn. Nie dajcie się nabrać na ich słodkie pierdzenie. Szykuje im pozew do sądu. Teraz pewnie będą pisać pod tym komentarzem, żebym się ujawnił i że IP i że prokurator. Proszę bardzo szukajcie mnie oszuści! Jak bym mógł to bym tu Wasze mordy wkleił żeby ludzie byli uprzedzeni. Wejdźcie ludzie na FB i tam stara fabryka profil. Są zdjęcia ich samochodów, a na stronach "znajdź dłużnika" można zobaczyć ile pieniędzy winni są ludziom. Złodzieje !!
                            • Gość: ella IP: *.toya.net.pl 04.02.15, 17:47
                              BANDA Trojga ...zwinęła swoją działalnośc wszędzie . Na Gdańskiej 64 juz od zeszłego roku nie działa , teraz na Gdańskiej 54 tez głucho i głucho na Rzgowskiej 97.

Zeby było smieszniej drzwi za ktore złodzieje wzięli 2.000,- zaliczki sa do dupy ...za szerokie ...10 cm. Czyli : nie potrafia nawet zrobic pomiarów. zreszta nie pzrykladali się, gdyz z góry powzieli zamiar złodziejstwa.
                              szczęście , że nie moge ich wykupic jako detalista gdyz nie jestem płatnikiem VAT.
                              W tym tygodniu skladam doniesienie o popelnieniu przestępstwa......zorganizowanego, zgodnie z instrukcja bezczela Piotra Buśko....Mam nadzieje, że zgniją w kryminale.
                              acha ....nie widnieją w KRS !!!!!! jak oni działali ????
                              a tu mózg tej bandy www.goldenline.pl/piotr-busko/
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.