Lista nierzetelnych firm i sklepów - vol.2 Dodaj do ulubionych

W związku ze swoimi ostatnimi przykrymi doświadczeniami, chciałabym odświeżyć jakże pożyteczny wątek, który jest tu już na forum nieco przeładowny.
Moja mocno negatywna ocena dotyczy Starej Fabryki (okna, drzwi, rolety) z ul. Gdańskiej 64 w Łodzi.
Najgrubszy zarzut to ten o pomylenie wymiary zamawianego okna - na zamówieniu zapisali poprawnie 220 cm x 165 cm, natomiast przywieźli okno 220 cm x 156 cm! Najwidoczniej ktoś przestawił dwie ostatnie cyferki.
Najpierw pani próbowała mnie przekonać, że celowo bierze się taki luz, a następnie zaproponowała mi jako rekompensatę darmowe - uwaga ... roletki!!! - tutaj już nie wiedziałam, czy śmiać się czy płakać ;-)
Firma wogóle olewa klienta - wycena po poprawnym podaniu wszystkich parametrów, liczby i sposobu otwierania skrzydeł itp. przez telefon była o 400zł niższa niż ta którą usłyszałam w salonie, gdy przyjechałam podpisać umowę. I znów mętne tłumaczenia skąd wyższa cena.
Okno niby miało być wcześniej, oczywiście nie było, a w tygodniu w którym miało być na pewno firma również nie dzwoniła, że już jest, natomiast na mój telefon odpowiedziała, że jest zła pogoda i może zamontują mi w przyszłym, przekraczającym już umowę, tygodniu.
Dzień przed opóźnionym montażem dowiedziałam się, że ich montażysta "utknął w Stargardzie Szczecińskim" i znów termin odsuwają.
W dniu wyczekanego montażu okna, poza tym, że wymiar okna się nie zgadzał, montaż przyjechał bez uprzedzenia dwie godziny nie o czasie, a montował je pan, który tego dnia pierwszy dzień pracował dla tej firmy.
Oj, powiedzieć, że nie polecam, to zdecydowanie za mało. Tyle firma z branży budowlanej według prognoz ma upaść w 2013r. - oby takie nierzetelne.
Przeczytaj całą dyskusję (1-100)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-159
(101-159)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.